كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد معماري 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها
من از کی تا الان هی دارم Login میکنم
میگه داوطلبی با مشخصات شما یافت نشد!!!
تمام مشخصاتمم درست زدم.
کسی به همچین مشکلی آیا خورده ؟؟
راه حلی داره ؟؟
بد قاطی کردم الان ###

roya_210

عضو جدید
سلام بچه ها

من از کی تا الان هی دارم Login میکنم
میگه داوطلبی با مشخصات شما یافت نشد!!!
تمام مشخصاتمم درست زدم.
کسی به همچین مشکلی آیا خورده ؟؟
راه حلی داره ؟؟

بد قاطی کردم الان ###
اولش همینطوریه گیر بده اخرسر میره با داوطلبی برو

mohsenplasma

عضو جدید
آقا من دارم قاطی می کنم. از رتبه ام راضیم اما این مقایسه ای که می کنم واسه معلوم کردن راه و روش سنجشه. نمره و رتبه من رو با roya_210 مقایسه کنید. درصد ها رو در ضرایب دروس ضرب می کنم و نمره خام به دست می آرم حالا با این نمره رتبه ها مونو نگاه کنید تو رو خدا!
زبان ضریب2 فن ضریب3 تاریخ ضریب2 درک ضریب 3 و منظر ضریب 1 دارند. حالا با ضرب درصد ها در ضرایب از اونها جمع کل می گیریم

رویا:
زبان 25.56
فن36
تاریخ65.52
درک59.95
منظر36.61
جمع کل : 506.62

حالا درصدها و جمع کل نمره های من:

زبان13.33
فن 42.53
تاریخ 66.67
درک 57.89
منظر 31.67
جمع کل من :492.93

رتبه رویا شده 181 و من شدم 283
اختلاف نمره ما حدود 14 نمره است

یعنی 2 تا تست فن یا به جای اون 3 تا تست تاریخ 100 نفر رتبه رو جا به جا می کنه؟!
اگه اینجوری باشه فاصله رتبه 1 تا 1000 کمتر از 30 تا تسته!
فشردگی این جامعه آماری مرگباره. پارسال که رتبه 3 هیچی قبول نشد باورم نکردم. حالا فکرشو بکنید که خود اسکیس با ضریب 5 دقیقن 500 نمره داره! با این فشردگی 3% اسکیس بیشتر شما رو 100 نفر جا به جا می کنه. تقریبن قماره نه کنکور! کلاس اسکیس میشه جلسه ای خدا تومن!

raha

مدیر بازنشسته
زبان 22/22
فن ساختمان 54/02
تاریخ 43/68
درک 64/91
منظر 11/67

رتبه: 186

با توجه به اینکه امسال هیچی نخونده بودم و فقط با معلومات پارسال رفتم سر جلسه نتیجه م خیلیم بد نشد:)

آخرین ویرایش:

mohsenplasma

عضو جدید
زبان 22/22
فن ساختمان 54/02
تاریخ 43/68
درک 64/91
منظر 11/67

با توجه به اینکه امثال هیچی نخونده بودم و فقط با معلومات پارسال رفتم سر جلسه نتیجه م خیلیم بد نشد:)

با این درک بالا از معماری و اگاهی ناچیز از فن ساختمان توصیه می کنم فقط ماکت بسازی در آینده :D
شوخی کردم. موفق باشی. خوشحالم وسط این همه نا امیدی آدم خوشحال و راضی هم هست. مبارکت

raha

مدیر بازنشسته
با این درک بالا از معماری و اگاهی ناچیز از فن ساختمان توصیه می کنم فقط ماکت بسازی در آینده :D
شوخی کردم. موفق باشی. خوشحالم وسط این همه نا امیدی آدم خوشحال و راضی هم هست. مبارکت

عوضش تاریخمو از همه کمتر زدم... کاش حداقل یک ماه وقت واسه تاریخ گذاشته بودم... خیلی میتونست نتیجه م رو تغییر بده... هی!!!
مرسی. شما هم نتیجه تون خوب شده. ایشالله که تو اون آزمون اصلی پیش رو موفق باشید.

tiny memar

عضو جدید
بچه ها من گند زدم خداييش درصدام با آن چيزي كه با كليد چك كردم فرق داره !!!:confused:
غير مجاز شدم باورم نميشه:crying2:

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها اونایی که می گن نمی تونن وارد شن شاید به یکی از دلایل زیر باشه :
1- باید اسمتون رو دقیقا با همون حروفی که ثبت نام کردین وارد کنین ... مثلا ممکنه تو اسمتون حرف ی داشته باشین ... اون وقت ي ثبت شده باشه ...
2- اگه اسماتون چند قسمتی هست به فاصله ها دقت داشته باشین ...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی 2 تا تست فن یا به جای اون 3 تا تست تاریخ 100 نفر رتبه رو جا به جا می کنه؟!

آره عزیز. 2تا تست درک بیشتر از 100 تا جابجا میکنه. یکی از دوستان با میانگین 55% رتبش 20 شده. با 52% هم رتبه 45 آوردن. البته هر چی میره بالا اختلافا نزدیکتر میشن. آخرین رتبه مجاز شاید حدود 35% زده باشه. اختلاف بین نفر اول و آخر 20% هست(شما بگیرین 25%) که تو اسکیس میشه با 50% بیشتر زدن جبرانش کرد. همین مگس کش و خونه مادربزرگه جمع میشن رتبه آدمو تشکیل میدم:D ولی با این حال اعصاب آدم خورد میشه دیگه. با یه رتبه 2رقمی خیلی راحتتر میشه رفت سر کنکور...از نظر بار روانی عرض مکینم.:eek:

tiny memar

عضو جدید
آره عزیز. 2تا تست درک بیشتر از 100 تا جابجا میکنه. یکی از دوستان با میانگین 55% رتبش 20 شده. با 52% هم رتبه 45 آوردن. البته هر چی میره بالا اختلافا نزدیکتر میشن. آخرین رتبه مجاز شاید حدود 35% زده باشه. اختلاف بین نفر اول و آخر 20% هست(شما بگیرین 25%) که تو اسکیس میشه با 50% بیشتر زدن جبرانش کرد. همین مگس کش و خونه مادربزرگه جمع میشن رتبه آدمو تشکیل میدم:D ولی با این حال اعصاب آدم خورد میشه دیگه. با یه رتبه 2رقمی خیلی راحتتر میشه رفت سر کنکور...از نظر بار روانی عرض مکینم.:eek:

واقعا مي بيني آدم وقتي بهش فكر ميكنه اعصابش بهم مي ريزه اينم ميگن رقابت و سنجش، ادم از زندگي سير ميكنن با اين سوالا و گزينش حالا اسكيسم داشته باشين ببين فرق بين كسي كه قبول ميشه با نميشه چقدره ....

parvin24

کاربر فعال
سلام بچه ها منم غیرمجازم:eek:
پارسال خیلی کمتر خونده بودم رتبم بهتر ازاین بود:cry:
بی خیال سراسری :cool:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
حواستون باشه کسانی که سال اوله که دارن جدی امتحان میدن خودشون را با سال دومیا یا هر چندمی ها قیاس نکنن!! ;)الکی هم خودتون رو ناراحت نکنید! بیشتر کسایی که من می شناسم که رتبه های زیر 300 آوردن( و الان داره خبرشون بهم میرسه ) چندمین سالیه که دارن امتحان میدن!!سال اولیی هست که زیر 500 آورده باشه؟:surprised:یا کلا راضی بوده باشه؟
البته دیگه همه میدونن که چه سوالایی رو رفتن امتحان دادن دیگه و این رتبه ها داره خبر از موفقیت یا عدم موفقیت در چه آزمون و چه سوالای زیبا و علمی رو میده!!(البته نمی دونم !شایدم سوالا زیادی عمیق بودن و در حد عقل و هوش و درک من نیس که این عمقو درک کنم)!!

آخرین ویرایش:

MAHRAZ

عضو جدید
زبان عمومي وتخصصي 28/89
دروس فني ساختمان 13/79
دروس تاريخ ومباني نظري 57/47
درك عمومي معماري 40/35
درك عمومي معماري منظر 35/00
گرایش1و5و6=1279غیرمجاز
گرایش2 =433
گرایش3 =903
گرایش4 =1279غیرمجاز
:w06:خستگی درس خوندن واسه کنکور تو تنم موند،میدونستم فن رو بد دادم ولی نه دیگه در این حد
:eek:
به نظرتون بیخیال شم یا واسه منظر امیدی هست؟:crying2:

parvin24

کاربر فعال
حواستون باشه کسانی که سال اوله که دارن جدی امتحان میدن خودشون را با سال دومیا یا هر چندمی ها قیاس نکنن!! ;)الکی هم خودتون رو ناراحت نکنید! بیشتر کسایی که من می شناسم که رتبه های زیر 300 آوردن( و الان داره خبرشون بهم میرسه ) چندمین سالیه که دارن امتحان میدن!!سال اولیی هست که زیر 500 آورده باشه؟:surprised:

من سال اولم نیسسسسسسسسس

samirarch2020

عضو جدید
من رو بگو كه مثل احمق ها براي ازاد رو هم با نهايت اعتماد به نفس تهران مركز زدم!حالم داره از خودم بهم ميخوره.اونم فقط 2500 تا دختر شركت كرده بودن.

m.alinejadian

عضو جدید
حواستون باشه کسانی که سال اوله که دارن جدی امتحان میدن خودشون را با سال دومیا یا هر چندمی ها قیاس نکنن!! ;)الکی هم خودتون رو ناراحت نکنید! بیشتر کسایی که من می شناسم که رتبه های زیر 300 آوردن( و الان داره خبرشون بهم میرسه ) چندمین سالیه که دارن امتحان میدن!!سال اولیی هست که زیر 500 آورده باشه؟:surprised:یا کلا راضی بوده باشه؟
البته دیگه همه میدونن که چه سوالایی رو رفتن امتحان دادن دیگه و این رتبه ها داره خبر از موفقیت یا عدم موفقیت در چه آزمون و چه سوالای زیبا و علمی رو میده!!(البته نمی دونم !شایدم سوالا زیادی عمیق بودن و در حد عقل و هوش و درک من نیس که این عمقو درک کنم)!!
مگه رتبت چند شده که اینارو نوشتی.

m.alinejadian

عضو جدید
زبان 22/22
فن ساختمان 54/02
تاریخ 43/68
درک 64/91
منظر 11/67

با توجه به اینکه امسال هیچی نخونده بودم و فقط با معلومات پارسال رفتم سر جلسه نتیجه م خیلیم بد نشد:)
تو شهر شما همه اونایی که درس نمیخونن اینقدر خوب میزنن!!!!!!!همه یه طرف اما منظر رو فکر نکنم بدون خوندن بشه 67زد.

ولی تبریک میگم

Memar_70

عضو جدید
وای دچار ناراحتیه اعصاب شدم
چرا اینا اینجوری میکنن این همه با اعصاب ملت بازی میکنن آخر اینجوری ..................

mohamad313

عضو جدید
سلام

-2/21​
زبان عمومي وتخصصي
51/72​
دروس فني ساختمان
42/53​
دروس تاريخ ومباني نظري
45/61​
درك عمومي معماري
43/33​
درك عمومي معماري منظر
1.5.6 716
2 652
3 886
4 716
ازهمون که می ترسیدم سرم اومد.
ای خدااااااااااااااااااااااااااااا از دست این زبان

به نظرتون می تونم برای اسکیس امیدوار باشم.
امسال چند نفر پذیرش داریم؟شنیدم ظرفیتا بیشتر شده

روياي ماه

عضو جدید
سلام

-2/21​

زبان عمومي وتخصصي
51/72​

دروس فني ساختمان
42/53​

دروس تاريخ ومباني نظري
45/61​

درك عمومي معماري
43/33​

درك عمومي معماري منظر
1.5.6 716
2 652
3 886
4 716
ازهمون که می ترسیدم سرم اومد.
ای خدااااااااااااااااااااااااااااا از دست این زبان

به نظرتون می تونم برای اسکیس امیدوار باشم.
امسال چند نفر پذیرش داریم؟شنیدم ظرفیتا بیشتر شده
قبول ميشي به خدا توكل كن:w24:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا