قویترین آدم جهان!!!

rose gol

عضو جدید
قويترين آدم جهان *دختر ايرانيه*...!!
که با وجود تجاوز فردي و گروهي و اسيد پاشي و گشت ارشاد...!!
و مزاحمهاى خيابوني و...!!
زور گيري و...!!
قتل و هزار خطر ديگه...!!
هنوزم تو اين مملکت درس ميخونه...!!
ورزش ميکنه...!!
رانندگى ميکنه...!!
کار ميکنه...!!
عاشق ميشه...!!
... اعتماد ميکنه...!!
مادر ميشه...!!
و به بچش ياد ميده...!!
* آدم* باشه...!!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش بهتر این مطلبو میخوندی و اینطوری جواب نمیدادی
کاش ما دخترا قدر خودمونو میدونستیم که اینطوری شما پسرا در مورد ما دخترا حرف نزنین
کاش تو دانشگاهامون بجا درس و کتابای قطور تو خط فرهنگ و ادب یاد میدادن

خانم این آقا ایرانی نیست و عرب هست و نوع حرف زدنش مربوط به بی ادبی و بی فرهنگی و کینه ای هست که نسبت به ایرانیها داره
ولی ایرانیها تو جنگ با عراق نشون دادن که اگر همه اعراب دنیا جمع بشن دیگه نمیتونن حتی یک وجب از این خاک رو بگیرن

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم این آقا ایرانی نیست و عرب هست و نوع حرف زدنش مربوط به بی ادبی و بی فرهنگی و کینه ای هست که نسبت به ایرانیها داره
ولی ایرانیها تو جنگ با عراق نشون دادن که اگر همه اعراب دنیا جمع بشن دیگه نمیتونن حتی یک وجب از این خاک رو بگیرن

یعنی چی عربه ؟مگه اهوازی نیست؟مگه اهواز جزئی از ایران نیست؟
یعنی چی هرجور دلش بخواد باید با در مورد کشوری که توش داره نفس میکشه و میخوره حرف بزنه و تو هین کنه واقعا که اعراب سوسمارخورن و ادبی تو کارشون نیس

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی عربه ؟مگه اهوازی نیست؟مگه اهواز جزئی از ایران نیست؟
یعنی چی هرجور دلش بخواد باید با در مورد کشوری که توش داره نفس میکشه و میخوره حرف بزنه و تو هین کنه واقعا که اعراب سوسمارخورن و ادبی تو کارشون نیس
نه ایشون عرب هست ...
و ترجمه این حرفشون یعنی
ایرانیها با خواهر و برادرشون ازدواج میکنند

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینهمه چه خبره چه ظرفیتی داره ................. این همه رو تحمل میکنه ؟؟؟؟؟ اون موقع کی میاد اینو ببره ؟ خوب معلومه یه پخمه بی غیرت عینه داداشش و پدرش ؟

lololololo

میشه منظورتونو واضحتر توضیح بدین ؟؟؟؟

این حرفی که شما زدین چه ربطی به تاپیک داره ؟؟؟

rose gol

عضو جدید
نه ایشون عرب هست ...
و ترجمه این حرفشون یعنی

فکرنکنم منظورش ازدواج خواهر برادر باشه..ایشون علنا گفتن همه ی مردان ایرانی بی غیرت و... اند.رفتار ناصحیح بعضی ها رو نباید پای مردم غیور ایران گذاشت.همونطور که همه عربا مثل این آقا بی فرهنگ نیستن

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ایشون عرب هست ...
و ترجمه این حرفشون یعنی
واقعا موندم به همچین ادمی چی باید بگم برام یه سواله شما از کجا میدونین عربن؟
کی همچین حرفی زده ما با خواهر برادرامون ازدواج میکنیم اونا این عقیدرو دارن پس خودشون از کجا زن یا شوهر میگیرن

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا موندم به همچین ادمی چی باید بگم برام یه سواله شما از کجا میدونین عربن؟
کی همچین حرفی زده ما با خواهر برادرامون ازدواج میکنیم اونا این عقیدرو دارن پس خودشون از کجا زن یا شوهر میگیرن

توی یک تاپیکی گفت عرب هست
با احمق بحث نکن و بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند. با وقیح جدل نکن چون چیزی برای از دست دادن ندارد.

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی یک تاپیکی گفت عرب هست
با احمق بحث نکن و بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند. با وقیح جدل نکن چون چیزی برای از دست دادن ندارد.

چه جمله قشنگی چقد در روز به این جمله احتیاج داریم ممنون
راست میگین از یک سوسمارخور زیاد نباید توقع داشت

rose gol

عضو جدید
چه جمله قشنگی چقد در روز به این جمله احتیاج داریم ممنون
راست میگین از یک سوسمارخور زیاد نباید توقع داشت

بچه ها الان ما هم داریم تقریبا مثل خودش حرف میزنیم و توهین به همه عربا میکنیم.خواهش میکنم بیشتر ملاحظه کنید

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها الان ما هم داریم تقریبا مثل خودش حرف میزنیم و توهین به همه عربا میکنیم.خواهش میکنم بیشتر ملاحظه کنید

باشه چشم الان دیگه مث یک ایرانی حرف میزنیم و قبلش داشتیم مث خودش حرف میزدیم بفهمه
ممنون دوستم از متن زیباتون

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست گرامی نظر این آقا در مورد ایرانیها خیلی خیلی تند هست و فکر میکنه ایرانیها قبل از حمله کثیف عرب ها چیزی نبودن
کوروش بزرگ 2500 سال پیش همه خاور میانه رو تحت سلطه خودش در آورد ولی حتی یک قدم توی عربستان فعلی نگذاشت میدونید چرا چون هر پادشاهی دنبال افزایش مالیات دهنده هاست ولی توی عربستان آن زمان تمدنی نبود طلایی نبود پولی نبود که بخوان به عنوان مالیات بگیرن پس حمله به عربستان با حمله به یک باغ وحش فرقی نمیکرد
پیروز باشید
من گزارش تخلف پست این آقا رو دادم ولی انگار مدیرها هر پستی رو که دوست داشته باشند حذف میکنند

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرامی نظر این آقا در مورد ایرانیها خیلی خیلی تند هست و فکر میکنه ایرانیها قبل از حمله کثیف عرب ها چیزی نبودن
کوروش بزرگ 2500 سال پیش همه خاور میانه رو تحت سلطه خودش در آورد ولی حتی یک قدم توی عربستان فعلی نگذاشت میدونید چرا چون هر پادشاهی دنبال افزایش مالیات دهنده هاست ولی توی عربستان آن زمان تمدنی نبود طلایی نبود پولی نبود که بخوان به عنوان مالیات بگیرن پس حمله به عربستان با حمله به یک باغ وحش فرقی نمیکرد
پیروز باشید
من گزارش تخلف پست این عرب کثیف رو دادم ولی انگار مدیرها هر پستی رو که دوست داشته باشند حذف میکنند

دوست محترم و گرامی ازتون خواهش میکنم قدری خونسرد باشید

واژه عرب کثیف و سخنان توهین امیز در شان یکی از فرزندان کوروش نیست

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست محترم و گرامی ازتون خواهش میکنم قدری خونسرد باشید

واژه عرب کثیف و سخنان توهین امیز در شان یکی از فرزندان کوروش نیست

من از شما و بقیه دوستان پوزش میخوام ولی
وقتی مدیران سایت هیچ اقدامی نمیکنند گاهی مجبور میشم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از شما و بقیه دوستان پوزش میخوام ولی
وقتی مدیران سایت هیچ اقدامی نمیکنند گاهی مجبور میشم

دوست عزیز

اقای مهندس

احتیاج به پوزش خواهی نیست . درک میکنم شما هم واقعا انگیزه بدی نداشتین فقط کمی عصبانی بودین

همه عربها هم بد و سوسمار خور نیستن . :victory: