قبض برق - قطع شدن یارانه؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جریان قبض برق چی جوری بید؟ چرا واسه بعضیا یارانه صفر شده در حالی که واسه یه سری دیگه یارانه تعلق گرفته؟

شما قبضتون چقدر اومد؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبض برق ما نسبت به دوره قبلی درصدی که یارانه تعلق گرفته کمتر شده، یعنی بهای بدون یارانه و یارانه پرداختی رو که در نظر بگیریم و درصد بگیریم این کمتر شده...

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسهع ما هم یکم زیاد شده
همیشه حدود 70 یا 80 تومن میومد
ایندفه 150 تومن اومده

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
قبض برق ما نسبت به دوره قبلی درصدی که یارانه تعلق گرفته کمتر شده ، یعنی بهای بدون یارانه و یارانه پرداختی رو که در نظر بگیریم و درصد بگیریم این کمتر شده...

همه چیز آرومه ، من چه قدر خوشحالم.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبضو ندیدم :w16:
ولی مال ما همیشه کم میاد
واسهع ما هم یکم زیاد شده
همیشه حدود 70 یا 80 تومن میومد
ایندفه 150 تومن اومده
شما چیکار میکنین 70 یا 80 تومن میاد؟

gagas

عضو جدید
ما سیم انداختیم رو سیم چراغ برق ، برق کش میرویم.
از همون اول حدس می زدم دستت کج باشه هاااااااا!!!!:w15::w15::w15::w15:
حالا هی بهونه بگیرید که مملکت فلان مملکت بیسار!!!! برق مجانی هم دریافت می کنن بازم نا راضین!!!!

*Essi*

اخراجی موقت
از همون اول حدس می زدم دستت کج باشه هاااااااا!!!!:w15::w15::w15::w15:
حالا هی بهونه بگیرید که مملکت فلان مملکت بیسار!!!! برق مجانی هم دریافت می کنن بازم نا راضین!!!!

برای دریافت برق مجانی، با جانم بازی میکنم.

ما که مثل شما خوشه 3 نیستیم،از دریافت یارانه انصراف هم بدهیم.

gagas

عضو جدید
برای دریافت برق مجانی، با جانم بازی میکنم.

ما که مثل شما خوشه 3 نیستیم،از دریافت یارانه انصراف هم بدهیم.
پس بگووووووووووو
یه بار در حین عمل شرافتمندانت پکیدی که کلتو باند پیچی کردی؟؟؟؟؟:w15::w15::w15::w15:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آگاه باشید که با یاد خدا دل ها آرام میگیرد.

آرام میگیرد = می گندد. :eek:
:biggrin:
فقط یه "استاد سفسطه" میتونه به این زیبایی سفسطه کنه. استاد سفسطه رو که یادته اسماعیل جان؟

زیادشدن قبض برق، نا آرامی میاره ولی برای تغییر لازمه، قوزک رو نزن به شقیقه:gol:

یعنی اگر واقعاً تفاوت اون آرامش ناشی از یاد خدا رو با آرامش ناشی از زیاد شدن هزینه ها ،ندونی، دیگه آدم میمونه چی بگه!!!

*Essi*

اخراجی موقت
:biggrin:
فقط یه "استاد سفسطه" میتونه به این زیبایی سفسطه کنه. استاد سفسطه رو که یادته اسماعیل جان؟

زیادشدن قبض برق، نا آرامی میاره ولی برای تغییر لازمه، قوزک رو نزن به شقیقه:gol:

یعنی اگر واقعاً تفاوت اون آرامش ناشی از یاد خدا رو با آرامش ناشی از زیاد شدن هزینه ها ،ندونی، دیگه آدم میمونه چی بگه!!!

اگه کسی اون آرامش را به آرامش آب و در نهایت گندیده شدن تعبیر کنه که استاد من است.
دوستت دارم استاد. :gol:

فکر کنم اگر برق هسته ای برسه،قیمت قبض ها بالاتر هم بره،چون هزینه تولید برق هسته ای خیلی بالاست.

حالا به نظر شما برق هسته ای بیاد، قیمت قبض ها نصف میشه !!!!!

gagas

عضو جدید
نه یک پشه مالاریا به نام gagas نیش زده رو کله ام.

کله من قبل از باند پیچی ،در آواتار شما نشان داده شده است. ;)
هههههه پس کچل هم هستی!!! کلت چرا تنکه ؟؟؟؟ به جای این کارا برو مو بکار خوب. خوب شد نیشت زدم یه چیزی مثل پشم رو کله ات سبز شد:w15::w15::w15::biggrin::biggrin:

*Essi*

اخراجی موقت
هههههه پس کچل هم هستی!!! کلت چرا تنکه ؟؟؟؟ به جای این کارا برو مو بکار خوب. خوب شد نیشت زدم یه چیزی مثل پشم رو کله ات سبز شد:w15::w15::w15::biggrin::biggrin:

شنیدی میگن طرف از بس مزخرف شنید کچل شد.
به هر حال مجبورم امثال شما را در این باشگاه تحمل کنم. :gol:

نسل پشه مالاریا به زودی منقرض خواهد شد،در اکثر کشورها این طرح عملی شده.
فقط خاورمیانه و کشورهای آفریقایی مونده که آنهم از نسل چنین موجوداتی، پاکسازی خواهد شد.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه کسی اون آرامش را به آرامش آب و در نهایت گندیده شدن تعبیر کنه که استاد من است.
دوستت دارم استاد. :gol:

فکر کنم اگر برق هسته ای برسه،قیمت قبض ها بالاتر هم بره،چون هزینه تولید برق هسته ای خیلی بالاست.

حالا به نظر شما برق هسته ای بیاد، قیمت قبض ها نصف میشه !!!!!

هدفمندی یارانه ها سیاستی است در جهت تغییر بنیادین در اقتصاد ایران و این به معنای حرکت و تغییر به سمت پیشرفت است، اگر در همین وضعیت بماند اقتصاد، مثل آب می گندد و در نهایت بوی گندش همه را خفه خواهد کرد. و این است شباهت آن دو، "استاد سفسطه"، البته نفرمایید، ما پیش شما در خیلی از مسائل شاگردی میکنیم، سفسطه، تمسخر، توهین و .... مونده برسیم به شما اقا اسی...

"هزینه تولید برق هسته ای خیلی بالاست" امیدوارم از نوع همان تمسخرتان باشد، چون همه مهندسین خلاف این نظر رو در سرتاسر جهان دارند.

ضمن آنکه سفسطه در سفسطه نفرمایید، بحث بر سر زیاد شدن قبض ها بر اثر حذف یارانه هاست نه قیمت برق هسته ای و اینکه چه تاثیری میذاره توی قبض ها:gol:

*Essi*

اخراجی موقت
هدفمندی یارانه ها سیاستی است در جهت تغییر بنیادین در اقتصاد ایران و این به معنای حرکت و تغییر به سمت پیشرفت است، اگر در همین وضعیت بماند اقتصاد، مثل آب می گندد و در نهایت بوی گندش همه را خفه خواهد کرد. و این است شباهت آن دو، "استاد سفسطه"، البته نفرمایید، ما پیش شما در خیلی از مسائل شاگردی میکنیم، سفسطه، تمسخر، توهین و .... مونده برسیم به شما اقا اسی...

مرد حسابی،خودت شروع کردی.
شما خوشحال بودی از کاهش قیمت قبضت،منم بهت تبریک گفتم.

سفسطه را اول خودت راه انداختی با آن مثال کذایی از گندیدن آب.

دیگه اونجوریشو ندیده بودیم،یاد اون تاپیکت افتادم که به من گفتی ادامه نده،اما خودت باز هم شروع کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرد حسابی،خودت شروع کردی.
شما خوشحال بودی از کاهش قیمت قبضت،منم بهت تبریک گفتم.

سفسطه را اول خودت راه انداختی با آن مثال کذایی از گندیدن آب.

دیگه اونجوریشو ندیده بودیم،یاد اون تاپیکت افتادم که به من گفتی ادامه نده،اما خودت باز هم شروع کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من چی رو شروع کردم؟:question:
وقتی میگم تغییر با نا آرامی همراهه یعنی خوشحالم؟ هیچ کس از ناآرامی خوشش نمیاد ولی برای بهتر شدن باید نا آرامی رو تحمل کرد.

علاوه بر این، به نظرم میرسه از پایه اشتباه گرفتی آقا اسی چون دقت کنی، من هم گفتم قیمت قبضم زیاد شده، نه کم شده...

ربط گندیدن آب رو هم که شرح دادم، اگر راضی کنده نبوده بحث دیگری است!

اون تاپیک هم بماند، حق با شماست;)

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزان

اطلاعاتي كه ميدم كاملا موسق

برق از يه حدي به بعد يارانه ها رو برداشتن

گاز هم همين طور ميشه

الان دستور و عملش اومده كاملا به صورت پلكاني
زير 200 متر مكعب 7.6 تومن
همين طور ميره بالا

*Essi*

اخراجی موقت
جالبه خیلی:surprised:اخه اسی این کاربیشترتو جنوب رایجه:surprised:شما کجاوجنوب کجا...
ولی ایول ;) خوشمان امد;)

اتفاقا تو قسمت های جنوبی تهران و ..... خیلی رایجه.

یک زمانی تو محله رفیقمان بودیم،طرف برق را از تیر چراغ کشیده بود.

شهرداری آمد به آنها اعتراض کنه، 7 نفری گرفتند ماموران شهرداری را کتک زدند !!!!

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشرفها هنوز یارانه ندادن کلی رو قبض ابمون کشیدند.همون قدر که مصرف کردیم روش کشیدن به اسمه هزینه مازاد بر الگوی مصرف
تو ذاتشون