قابل توجه دانشجویان:ارائه درس دفاع مقدس برای همه دانشجویان

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش مشرق، سعید قدیمی در گفتگو با مهر با بیان این خبر گفت: رشته‌هایی که دروس اختیاری در سرفصل دروسشان دارند نیز می‌توانند دفاع مقدس را به عنوان درس اختیاری 2 واحدی ارائه کنند.

وی افزود: رشته‌هایی که در سرفصل دروسشان درس اختیاری ندارند، درس 2 واحدی دفاع مقدس به صورت اختیاری به سقف واحدهای این رشته‌ها اضافه می‌شود.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی افزود: ارائه درس 2 واحدی دفاع مقدس از ترم‌های گذشته در دانشگاه‌ها آغاز شده اما برخی رشته‌ها که دروس اختیاری در سرفصل درسشان نداشتند برای ارائه این درس اختیاری 2 واحدی دچار مشکل شده بودند.

قدیمی اضافه کرد: مصوبه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزش عالی مبنی بر اینکه دانشجویان این رشته‌ها می‌توانند درس دفاع مقدس را به صورت مازاد بر سقف واحدهایشان بگذرانند، مشکل ارائه این درس را حل کرد.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/68305/ارائه-درس-دفاع-مقدس-برای-همه-دانشجویان

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل وجودی این درس چیه ؟
تبلیغ ؟
آن هم برای جوان 20 سال به بالا ؟
بهتر بود این درس لااقل در دوره های ابتدائی و راهنمائی ارائه میشد که بچه های این سن نسبتا مغزشان خالی ست و بهتر میشه پرشون کرد

kaveh_69

عضو جدید
تازه اگه دوس داشته باشی میتونی علاوه بر سازمان پاسش کنی!!؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا.... درسمون کم بود این اضافه میشه ....................

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل وجودی این درس چیه ؟
تبلیغ ؟
آن هم برای جوان 20 سال به بالا ؟
بهتر بود این درس لااقل در دوره های ابتدائی و راهنمائی ارائه میشد که بچه های این سن نسبتا مغزشان خالی ست و بهتر میشه پرشون کرد
مگه درس لا لائیه؟؟:biggrin:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من بدبخت كه انقلاب پاس كردم (اون موقع هنو دفاع مقدس نيومده بود ترم بعدش اومد)خيلي سخت بود
اونايي كه هنوز نگذروندن حتما دفاع مقدس بردارن ميگن خيلي راحتتر از انقلابه...

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من بدبخت كه انقلاب پاس كردم (اون موقع هنو دفاع مقدس نيومده بود ترم بعدش اومد)خيلي سخت بود اونايي كه هنوز نگذروندن حتما دفاع مقدس بردارن ميگن خيلي راحتتر از انقلابه...
مرسی! اونوقت این دفاع مقدس همون آمادگی دفاعی نیس؟ :دی

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا درس میدان تیر چرا نمیدن؟ من دوست دارم برم میدون تیر!! اون روز اول،8 تا تیر بهم دادن بشلیکم، بعد از اولیش،صدای هیشکدوم رو نشنیدم! هر چی لفطش دادم که بتونم اوتوماتیک گوشم رو درست کنم،نشد که نشد!! اصلا حال نکردم اون روز....

این درس ها هم پدر ما رو دراورده به خدا!

raminbabak

اخراجی موقت
من در كارشناسي ناپيوسته 12 واحد عمومي چپوندن تو پاچه اااااام...
خداييش زجر آورترين كلاس هام همين ها هستند...
حاضرم از صبح تا عصر ديناميك بخونم ولي 1 ساعت هم تو يه ماه سره اينجور كلاسها نرم

بالا