***$$$((( فیلم آموزشی برای دروس رشته ی مهندسی هوافضا )))$$$***

javad.b74

عضو جدید
سلام دوستان
این موضوع رو زدم تا هرکس فیلم آموزشی از کلاس درس و یا... رشته ی مهندسی هوافضا داره بزار اینجا بزاره تا همه استفاده کنن...
اینم اسم مباحث:

دروس پايه رشته مهندسي هوافضا: رياضي عمومي 1و2 ، فيزيك 1و2 ، آزمايشگاه فيزيك 1و2 ، معادلات ديفرانسيل ، برنامه نويسي ، محاسبات عددي

دروس اصلي رشته مهندسي هوافضا : نقشه كشي 1و2 ، استاتيك ، مقدمه اي بر مهندسي هوا فضا ، كارگاه 1و2و3 ، مكانيك سيالات ، رياضي مهندسي ، ديناميك ، ترموديناميك 1و2 ، مباني برق ، آزمايشگاه مباني برق ، مقاومت مصالح ، ارتعاشات ، كنترل اتوماتيك ، آزمايشگاه مكانيك سيالات ، علم مواد ، آزمايشگاه مقاومت ، مصالح ، انتقال حرارت ، آزمايشگاه موتور انتقال

دروس تخصصي رشته مهندسي هوافضا : آيروديناميك1و2 ، مكانيك پرواز 1و2 ، آزمايشگاه آيروديناميك1و2 ، طراحي هواپيما 1و2 ، تحليل سازه ها ، اصول جلوبرندگي ، زبان تخصصي ، طراحي سازه هاي هوايي ، پروژه

همه دوستان خواهش میشود که کوتاهی نکنن و به من و همه اونایی که به این فیلما احتیاج دارند کمک کنند

آیو

عضو جدید
سلام
من فیلم آموزشی رو نمیدونم اما از استاد میرزایی (استاد دانشگاه خواجه نصیر) پاور پوینت آیرو رو دارم اگه میخواید بزارم...

javad.b74

عضو جدید
سلام
من فیلم آموزشی رو نمیدونم اما از استاد میرزایی (استاد دانشگاه خواجه نصیر) پاور پوینت آیرو رو دارم اگه میخواید بزارم...
ممنون...
لطفا هرچیزی که باعث آموزش هوافضا میشه رو بزارید...

آیو

عضو جدید
سری اول پاورپوینت های دکتر میرزایی به همراه تمرینات درس آیرودینامیک برای دانلود قرار داده شده:

دانلود سری پاورپوینت اول دانلود تمرین

آیو

عضو جدید
این هم از سری دوم پاورپوینت های اموزشی استاد میرزایی که در سر کلاس به دانشجوهای کارشناسی هوافضا آموزش می دهند.

آیو

عضو جدید
این هم از سری سوم پاورپوینت دکتر میرزایی برای علاقه مندان به علم زیبای آیرودینامیک و البته نیازمندان به آن (!)

آیو

عضو جدید
سری اول پاورپوینت های آموزشی درس آیرودینامیک ۲ که توسط جناب دکتر میرزایی در دانشکده هوافضای خواجه نصیر ارائه می گردد رو برای دانلود شما دوستداران هوافضا قرار دادیم:

آیو

عضو جدید
اینم حل تمرین مسائل کتاب کنترل اتوماتیک دکتر غفاری (عضو هیئت علمی دانشکده مکانیک خواجه نصیر).... البته حل همه مسائل کتاب نیست بلکه حل تعدادی از فصول هست.... لازم به ذکره که غالبا کتاب کنترل دکتر غفاری در دانشگاهها تدریس میشه و به جرئت میشه گفت که دکتر غفاری مرد شماره یک کنترل ایران هست...(دکتر روشنیان هم از روی همین کتاب تدریس می کنن!)

بالا