فلسفه حرام بودن فیلمها وعکسهای مبتذل !

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

بهتره كه انسان براي چشماش ارزش قائل باشه و به هر صحنه اي نگاه نكنه بايد چشماشو رو بعضي چيزا ببنده
خدا اين نعمت بينايي رو به ما داده بايد خدا رو شكر كنيم و از چشمامون مراقب باشيم .خيلي ها از نعمت بينايي محروم هستن ما كه اين نعمت رو داريم بايد به بهترين شكل ازش استفاده كنيم همونطور كه گفتين خداديدن اين صحنه ها رو حرام دونسته و همه ميدونيم كه آثار بدي رو زندگي افراد ميذاره
ممنون از مطلب قشنگتون

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره كه انسان براي چشماش ارزش قائل باشه و به هر صحنه اي نگاه نكنه بايد چشماشو رو بعضي چيزا ببنده
خدا اين نعمت بينايي رو به ما داده بايد خدا رو شكر كنيم و از چشمامون مراقب باشيم .خيلي ها از نعمت بينايي محروم هستن ما كه اين نعمت رو داريم بايد به بهترين شكل ازش استفاده كنيم همونطور كه گفتين خداديدن اين صحنه ها رو حرام دونسته و همه ميدونيم كه آثار بدي رو زندگي افراد ميذاره
ممنون از مطلب قشنگتون
الان فک کنم آواتار شما هم جز هون تصاویر مستهجن محسوب میشه ها!!!!

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

الان فک کنم آواتار شما هم جز هون تصاویر مستهجن محسوب میشه ها!!!!
براي دخترا كه مستهجن نيست اون وقت نبايد به هيچكدوم از دختراي فاميل نگاه كنيم همه مستهجن هستن
ما نگاه كنيم اشكالي نداره آقايون نبايد نگاه كنن

آخرین ویرایش:

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

من اطلاع نداشتم كه هر كس روسري نداشته باشه تصويرش مستهجنه
راستي ايران چرا بعضي از فيلماي خارجي و كه خانوماروسري ندارن پخش ميكنه؟نبايد اين تصاوير مستهجن پخش بشه:surprised:

arashlolos

عضو جدید
[/
براي دخترا كه مستهجن نيست اون وقت نبايد به هيچكدوم از دختراي فاميل نگاه كنيم همه مستهجن هستن
ما نگاه كنيم اشكالي نداره آقايون نبايد نگاه كنن
اگه ميتونيد جلو چش پسرارو بگيريد!!!
چندخطي نوشته بودم اما هنگ كرد و پاك شد ... فك كنم قسمت نبود !!!
نوشته شما رو خوندم كاملا موافقم و يه نكته اي هم در پرانتز بگم كه اگه هر كسي هر كاري كه مي خواد انجام بده براي خودش جدول سود و زيان بكشه .. حتي تو ذهنش .. بعد ديگه سمت چيزهايي نمي ره كه مخرب روح باشه ... ما به زمين اومديم تا با پرورش روحمون لياقت آسموني بودن پيدا كنيم ... نه اينكه به جايي پست تر از زمين منتقل بشيم!!!!
حرفتونو بايد قاب گرفت زد رو ديوار...
جدول سود و زيان خيلي جالب بود دقيقا مث هموني كه تو روايات هست كه ميگن اعمالمون ثبت ميشه توسط دو فرشته و نامه اعمالمون سفيده بعد كم كم سياه ميشه بعد ...
ما به زمين اومديم تا با پرورش روحمون لياقت آسموني بودن پيدا كنيم ... نه اينكه به جايي پست تر از زمين منتقل بشيم!!

اره خوب نیست نگاه کنید مگر اینکه از تو ایینه باشه:biggrin:
:w15:فقط واسه اين كه بامزه بود تشكر زدم
زنو چي؟اونم بايد از تو آينه ببينيم؟:D
موارد دیگری راهم من اضافه می کنم
1- به زنان به دید یک نوع بازی و سرگرمی‌نگریسته میشود
2- رابطه زن و مرد بر پایه رابطه جنسی بنا می شـود-درصورتی که رابطه سالم میان زن و مرد بر پایه تعهد، علاقه و اعتماد دو جانبه بنا باید گردد.
3-ارزش یک زن به جذابیت و زیبایی اندامهای به حساب می اید و آنها تنها به جسم زن بها میدهند و اندیشه، شخصیت و آگاهی زن را نادیده می گیرند.
ببخشين بزار يچي خيلي جدي و بدون :redface: بگم و اونم اينه كه من خودم شخصا وقتي به ازدواج ميخوام فك كنماز ابزارهاي جنسي طرف فاكتور ميگيرم بعد اگه اخلاقيات و ... رو پسنديدم پا پيش ميزارم واسه ازدواج!!!
نظرتون چيه؟

arashlolos

عضو جدید
راستي ايران چرا بعضي از فيلماي خارجي و كه خانوماروسري ندارن پخش ميكنه؟نبايد اين تصاوير مستهجن پخش بشه:surprised:

نميدونيد چه اتفاقايي داره ميوفته
نميدونيد به كجا داريم ميريم
باور كنيد به ناكجا ميريم...

نخير اونايي كه تو تي وي ايران روسري ندارن در كل اشكال نداره...ولي گفتم در كل!
چرا البته. واسه بعضيا اشكال داره.ولي خوب بعضيارو نميشه به همه نسبت داد

rozmary3000

اخراجی موقت

روسرس نداشته باشه بي حجابي
در ضمن تصوير شما ببين تا كجا لخت

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/

ببخشين بزار يچي خيلي جدي و بدون :redface: بگم و اونم اينه كه من خودم شخصا وقتي به ازدواج ميخوام فك كنماز ابزارهاي جنسي طرففاكتور ميگيرم بعد اگه اخلاقيات و ... رو پسنديدم پا پيش ميزارم واسه ازدواج!!!
نظرتون چيه؟
تاپیک در مورد چی بود؟ و پست من درمورد چی؟
اشتباه منظور منو گرفتین معلومه
پست در مورد پسراهای که به عکسهای مستهجن و پورنو نگاه می کنن بود

rozmary3000

اخراجی موقت

سلام ونوس خانوم
من هميشه گفتم تو اين باشگاه هر تاپيك مفيدي را تبديل به تاپيك بي ارزش مي كنند
و از راه منحرف ميكنند
و حتي تبديل به ارتباط بين پسر و دخترا ميكنند يعني ............ بهتر نگم

و حتب تاپيكي زدم كه اين باشگاه وقت تلف كن
خيلي هم راي اورد
ولي تاپيك قفل كردند

آبیدر751

اخراجی موقت
فک کنم منظور تاپیک هم دخترا و هم پسرا است نه فقط پسرا چون هردو نگاه میکنن

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی روسری مستهجنه؟

مستهجن از چیزی شبیه اواتار شما شروع میشه تا الی اخر

آخرین ویرایش:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم منظور تاپیک هم دخترا و هم پسرا است نه فقط پسرا چون هردو نگاه میکنن
بله اکسانی که به این تصاویر نگاه میکنند در هردو جنس وجود داره
ولی مسئله اینه خانمها تصاویر نیمه برهنه مرد در مسابقات ورزشی زیاد می بییند و احساساتی در اونها برانگیخته نمیشه ولی دراقایون نیمه برهنه بودن زن گناه ایجاد میکنه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ونوس خانوم
من هميشه گفتم تو اين باشگاه هر تاپيك مفيدي را تبديل به تاپيك بي ارزش مي كنند
و از راه منحرف ميكنند
و حتي تبديل به ارتباط بين پسر و دخترا ميكنند يعني ............ بهتر نگم

و حتب تاپيكي زدم كه اين باشگاه وقت تلف كن
خيلي هم راي اورد
ولي تاپيك قفل كردند
بله حق باشماست ولی گاهی ناخواسته تاپیک از مسیر اصلی منحرف شده و اینکار اجتناب ناپذیره
یعنی ممکنه چیزی به نظرمن یا دیگران دوستان برسه و در پست بنویسم و دیگری بخون د حواب بدن
ولی بی ارزش کردن اصل مطلب مسئله ای که نباید پیش بیاد

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

علاقه ي زيادي به بحث كردن تو باشگاه ندارم چون واقعا همه ي بحثا بي نتيجه هستن
دو روزه كه ا ين تاپيك رو ميبينم مطلبشم خوندم استفاه كردم ولي نظري ندادم
ابوالفضل خان گفته بودن يه سري به اين تاپيك بزنين منم دور از ادب ديدم كه نظري ندم
ولي تا ميام نظر بدم همه حالت تهاجمي پيدا ميكنن اصل مطلبي رو كه گفتم ول كردين چسبيدين به عكس اواتار من
خانومي كه ميگن عكس آواتارت لخته واقعا شما اين عكس رو لخت ميبيني؟
نميگم با حجابه ولي مستهجن هم نيست
اگه كسي فكر ميكنه عكس آواتار من مستهجنه لطفا به مديراي محترم گزارش بده من كه شخصا اين عكس رو مستهجن و به قول اون خانم لخت نميبينم

ilili

عضو جدید
اگه ميبنين تاپيك از بحث اصلي منحرف ميشه يكي از دلايلشم همينه شما اصلا كاري با نظري كه من دادم ندارين همه دارن آواتار من رو محكوم ميكنن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابوالفضل خان گفته بودن يه سري به اين تاپيك بزنين منم دور از ادب ديدم كه نظري ندم
ولي تا ميام نظر بدم همه حالت تهاجمي پيدا ميكنن اصل مطلبي رو كه گفتم ول كردين چسبيدين به عكس اواتار من
اگه كسي فكر ميكنه عكس آواتار من مستهجنه لطفا به مديراي محترم گزارش بده من كه شخصا اين عكس رو مستهجن و به قول اون خانم لخت نميبينم
سلام ممنون که سر زدید،
البته فکر نمیکنم اینجا کسی حالت تهاجمی گرفته باشه یککم سخت گرفتین.:w16:
من هم باراه انداختن این تاپیک قصدی نسبت به افراد این باشگاه وآواتاراشونو کسایی که دعوتشون کردم نداشتم،فقط بخاطر اینکه این مسئله یکی از مسائل مهم در بین همه جوونا میتونه باشه اونو مطرح کردم،بهرحال من عذر خواهی میکنم و امیدوارم اگه صحبتی در رابطه باآواتارای هم دارین توی خصوصی بهش رسیدگی کنین.

rozmary3000

اخراجی موقت

خانومي چرا ناراحت شدي
چه قلب كوچكي داري
كسي نگفته تصوير تو مستهجن
فقط گفتند بي حجاب همين

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عبدالله سنان میگوید:از امام صادق (ع) پرسیدم که ملائکه برترو بالاترند یا انسان؟امام فرمود:حدیثی از جدم امیرالمومنین علی (ع)به خاطر دارم که فرمود:خداوند متعال به ملائکه عقل داد بدون شهوت و به چهارپایان شهوت داد بدون عقل،اما به انسان هم عقل داد و هم شهوت و این انسان است که اگر عقل وی بر شهوتش فائق آید،از ملائک برتر و اگر شهوت وی بر عقلش غالب گردد،از چهارپایان خطرناک تراست.
امیرالمومنین علی (ع):هر کسی فقط از راه همتش پیشرفت و ترقی میکند و جز از طریق شهوتش سرکوب نمی شود.

asadireza

عضو جدید
احتمالا" تهیه کننده ست!!!
من نه خوابشو میبینم نه فکرشو میکنم!
کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟:redface:

arashlolos

عضو جدید
خوب ديه
شما فرمودين:

موارد دیگری راهم من اضافه می کنم
1- به زنان به دید یک نوع بازی و سرگرمی‌نگریسته میشود
2- رابطه زن و مرد بر پایه رابطه جنسی بنا می شـود-درصورتی که رابطه سالم میان زن و مرد بر پایه تعهد، علاقه و اعتماد دو جانبه بنا باید گردد.
3-ارزش یک زن به جذابیت و زیبایی اندامهای به حساب می اید و آنها تنها به جسم زن بها میدهند و اندیشه، شخصیت و آگاهی زن را نادیده می گیرند.
من هم گفتم:
ببخشين بزار يچي خيلي جدي و بدون بگم و اونم اينه كه من خودم شخصا وقتي به ازدواج ميخوام فك كنم از ابزارهاي جنسي طرف فاكتور ميگيرم بعد اگه اخلاقيات و ... رو پسنديدم پا پيش ميزارم واسه ازدواج!!!
نظرتون چيه؟
يعني بيخيال جسم زن و رابطه جنسي(در زمان تصميم گيري براي ازدواج)
و بعد از ازدواج تمام خوبي هاي زن(ندیشه، شخصیت و آگاهی زن) + جذابیت و زیبایی زن كه سبب تحكيم هرچه بيشتر روابط و شيريني زندگي ميشه

يعني به زبان خيلي ساده و خودموني اگه بگيم : بعد از مدتي(چن سال) از ازدواج زيبايي و ... افول پيدا ميكنه و اونوقته كه ويژگي هاي شخصيتي و اخلاقي طرفه كه بايد ادامه زندگي رو تضمين كنه.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ديه
شما فرمودين:

من هم گفتم:

يعني بيخيال جسم زن و رابطه جنسي(در زمان تصميم گيري براي ازدواج)
و بعد از ازدواج تمام خوبي هاي زن(ندیشه، شخصیت و آگاهی زن) + جذابیت و زیبایی زن كه سبب تحكيم هرچه بيشتر روابط و شيريني زندگي ميشه

يعني به زبان خيلي ساده و خودموني اگه بگيم : بعد از مدتي(چن سال) از ازدواج زيبايي و ... افول پيدا ميكنه و اونوقته كه ويژگي هاي شخصيتي و اخلاقي طرفه كه بايد ادامه زندگي رو تضمين كنه.
آفرین این نوع فکر خوبه.
وحرف هردوتون درسته.

saijoon

عضو جدید
هرکه به کردار کسی راضی باشد مانند کسیست که همراه آنان آن کار راه انجام داده باشدو هرکس به کردار باطلی دست زند اورا دو گناه باشد:گناه انجام آن و گناه راضی بودن به آن . نهج البلاغه.

مطلبتون هم از لحاظ علمی هم دینی کامل بود.
مرسی.
فقط برای خیلی ها کو گوش شنوا؟؟؟؟
راستی باریکلا که نهج البلاغه هم میخونین.:gol:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطلبتون هم از لحاظ علمی هم دینی کامل بود.
مرسی.
فقط برای خیلی ها کو گوش شنوا؟؟؟؟
راستی باریکلا که نهج البلاغه هم میخونین.:gol:
ممنون.
حقیقتش اینو به ینفر دیگه گفتم به شما هم میگم :
دیگه آدمی زاده دیگه !!!.نشنیدی قرآن میگه :بسم الله الرحمن الرحیم والعصر ان الانسان لفی خسر الا الذین امنو و عملوالصالحات و تواصعو بالحق و تواصو بالصبر؟

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا!!!!
پسرا همچین خلاقیتی دارند اخه اگه این طور باشه که من از فردا با پوشیه میرم دانشگاه. اقا چرا به خاطر مردا باید خانوما اینقدر سختی بکشن خب نگاه نکنن دیگه.
البته اینو که میگم برای اینه که خودم برام پیش اومده قبل از اینکه چادر بپوشم خیلی وقتا برام مزاحت ایجاد میشد از وقتی چادر پوشیدم خیلی راحت ترم ای کاش اقایون فکر خودشون فقط نباشن یه خانوم با حجابش سعی میکنه جامعه رو از فساد نجات بده و راه رو برای فعالیت سالم هموار کنه حالا با این فیلما میان چکار میکنن؟؟ واقعا خیلی نامردیه .

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا!!!!
پسرا همچین خلاقیتی دارند اخه اگه این طور باشه که من از فردا با پوشیه میرم دانشگاه. اقا چرا به خاطر مردا باید خانوما اینقدر سختی بکشن خب نگاه نکنن دیگه.
البته اینو که میگم برای اینه که خودم برام پیش اومده قبل از اینکه چادر بپوشم خیلی وقتا برام مزاحت ایجاد میشد از وقتی چادر پوشیدم خیلی راحت ترم ای کاش اقایون فکر خودشون فقط نباشن یه خانوم با حجابش سعی میکنه جامعه رو از فساد نجات بده و راه رو برای فعالیت سالم هموار کنه حالا با این فیلما میان چکار میکنن؟؟ واقعا خیلی نامردیه .
همه همچین خلاقیتی دارن.تنها مربوط به مردان نیست.پوشیه!دیگه فکر نمیکنم اینقد وخیم باشه.
خوشحالم که به این موضوع رسیدید.
خیلی نامردیه؟اگه بدونی اونا به جامعه خودشونم رحم نکردن چی میگی؟