فقط دخترایی که میگن پسرا مثل همند

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دخترای عزیزی که میگن پسرا همه مثله همن...کسی مجبورتون نکرده بود همه رو امتحان کنید:

اینو فقط واسه بعضیا میگم وقصد اهانت به بانوان محترم رو ندارم

نگی نگفتی

yekta69

عضو جدید
استارتر محترم
ممنون از تاپيكت
ولي حتماً نياز به امتحان كردن نيست كه!!
همه عيناً تو جامعه مي بينيم ديگه ، همشون عين همند البته بي احترامي به همه نشه استثناء هم دارن ولي خب ميشه گفت اكثراً مثل همند...
والا

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترای عزیزی که میگن پسرا همه مثله همن...کسی مجبورتون نکرده بود همه رو امتحان کنید:

اینو فقط واسه بعضیا میگم وقصد اهانت به بانوان محترم رو ندارم

نگی نگفتی

خدا نكشت مردم از خنده دمت جليز وليزززززززززززززززز

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر محترم
ممنون از تاپيكت
ولي حتماً نياز به امتحان كردن نيست كه!!
همه عيناً تو جامعه مي بينيم ديگه ، همشون عين همند البته بي احترامي به همه نشه استثناء هم دارن ولي خب ميشه گفت اكثراً مثل همند...
والا
پس اگه نظر شما اینه ما هم باید اذعان داشته باشیم همه دختر ها مثل همن به جز معدود استثنا ها

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پس اگه نظر شما اینه ما هم باید اذعان داشته باشیم همه دختر ها مثل همن به جز معدود استثنا ها

سلام دوست من ممنون
مواظب باش اخطار نگیری
ضمنا احترام متقابل یادتت نره بذار هم جنسای خود این خانم درموردش نظر بدن

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دخترامیگن ............پسرا عینه هم هستند ............... پسرا هم میگن دخترا عین هم هستند .............
در ضمن دخترا نباید با پسرا کاری داشته باشند . .............. که بگن همه ی انها شبیه هم هستند .............. پسرا هم همین طور.........

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسرا مثله همدیگه اند چون فقط به خودشون فکر میکنن و اهمیت میدن.اینو دیگه بدونه امتحانم میشه فهمید.البته ناگفته نماند استنثنا هم دارن

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسرا مثله همدیگه اند چون فقط به خودشون فکر میکنن و اهمیت میدن.اینو دیگه بدونه امتحانم میشه فهمید.البته ناگفته نماند استنثنا هم دارن
اون جمله آخريتون در مورد جمله اولتون درسته

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا هم مثل هم هستند ................
بله پسرا به فکر خودشون هستند ............... به خودشون فکر میکنند و اهمیت میدن ................. چون کسی ارزش نداره .....بخوان بهش ارزشو اهمیت بدن....

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من باز رسما اعلام میکنم هدف از ایجاد این تاپیک کنکاش در مورد علل بد بینی بعضی از خانم ها نسبت به آقایونه وبه هیچ وجع قصد اهانت به بزرگوارن دیگر رو نداریم

hani0

کاربر بیش فعال
آدمها متفاوتن....
چه دختر چه پسر................
همه ادمها پاک به دنیا اومدن اما بعضی پاکیشونو حفظ کردن و انسان موند بعضی نه نسبت به پاکی که از دست دادن از انسانیت و خداهم دور شدن..............

omid_008

عضو جدید
خیلی حرف جالبی زدی.اگر تمام پسرا رو امتحان کرده باشن.با خودشون می گن این اخری با همه فرق می کنه:biggrin:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله پسرا به فکر خودشون هستند ............... به خودشون فکر میکنند و اهمیت میدن ................. چون کسی ارزش نداره .....بخوان بهش ارزشو اهمیت بدن....
نه چرا همچین فکری میکنی....همیشه همین فکر هم بین دخترا هم پسراست که هیچوقت با هم کنار نمیان دیگه.اگه بفهمن برای همدیگه ند هیچوقت هیچ کدورتی بینشون رخ نمیده.....پس این فکر منفیه که همه رو مثله هم کرده

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آدمها متفاوتن....
چه دختر چه پسر................
همه ادمها پاک به دنیا اومدن اما بعضی پاکیشونو حفظ کردن و انسان موند بعضی نه نسبت به پاکی که از دست دادن از انسانیت و خداهم دور شدن..............

نظرت تحسین برانگیزه
ممنون

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باز رسما اعلام میکنم هدف از ایجاد این تاپیک کنکاش در مورد علل بد بینی بعضی از خانم ها نسبت به آقایونه وبه هیچ وجع قصد اهانت به بزرگوارن دیگر رو نداریم
علت بدبینی هر کس بر میگرده به خود شخص مثلا من از جنس خودم میخوام صحبت کنم نه حمایتی هست نه چیزی دوستان توجه کنن
یه دختر خانومی میگه پسرا بد هستن چون یکیشون مثلا به من پشت پا زد و از این حرفها حالا برمیگردیم از خود دختر خانوم این سوال رو میپرسیم که شما قبلش چیکار کردید که اون به گفته خودتون بهتون پشت پا زد و یا بقولی نامردی کرد؟ ما اگه بخوایم سریع و یه طرفه به قاضی بریم که درست نیست ببنیم این بازتاب عکس العمل های خودمونه که به خودمون برمیگرده بازم میگم همین حالت برعکسشم هست برای آقایون هیچ فرقی نمیکنه در هر دو طرف همینطوره

hani0

کاربر بیش فعال

تمامه موجودات جفت افریده شدن.....
و اینکه هر انسانی یه حس احساس نگرانی و مسولیت نسبت به دیگران داره که به خاطر اون به دیگران و اطرافیانش اهمیت میده....
اگر همه بخوان دیگریو بی ارزش تلقی کنن که میشه جنگل!!!
همه مصل حیون دنباله منافع خودشون میشن دیگه اون موقع چه تفاتی بین مخلوقی که خدا خلیفش کرده رو زمین هست با افریدهایه دیگه!!؟؟؟

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علت بدبینی هر کس بر میگرده به خود شخص مثلا من از جنس خودم میخوام صحبت کنم نه حمایتی هست نه چیزی دوستان توجه کنن
یه دختر خانومی میگه پسرا بد هستن چون یکیشون مثلا به من پشت پا زد و از این حرفها حالا برمیگردیم از خود دختر خانوم این سوال رو میپرسیم که شما قبلش چیکار کردید که اون به گفته خودتون بهتون پشت پا زد و یا بقولی نامردی کرد؟ ما اگه بخوایم سریع و یه طرفه به قاضی بریم که درست نیست ببنیم این بازتاب عکس العمل های خودمونه که به خودمون برمیگرده بازم میگم همین حالت برعکسشم هست برای آقایون هیچ فرقی نمیکنه در هر دو طرف همینطوره
همینطوره ولی هیچ وقت نمیشه گفت که فقط دخترا مقصرن

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا خوب و بد همه جا هست

ولي خودموني ما كيف مي ده خانوما رو اذيت كنيممممممممممم

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه چرا همچین فکری میکنی....همیشه همین فکر هم بین دخترا هم پسراست که هیچوقت با هم کنار نمیان دیگه.اگه بفهمن برای همدیگه ند هیچوقت هیچ کدورتی بینشون رخ نمیده.....پس این فکر منفیه که همه رو مثله هم کرده
شما حرف میزنی منم جواب میدم ...............
دخترا هستند که با مد پز لباس میپوشند ..................
خودشونو میگرند .....انگاری ازدماغ فیل افتادند ..................فقط خودشونو تو جامعه میبنند.........
شما میگی پسرا مثل هم هستند .....................
پس همه دخترا عینه هم هستند.........
درضمن دختر و پسر نباید باهم کاری داشته که بخوان بگن عینه هم هستند یا نه........

آخرین ویرایش:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته؟؟؟
آخه ما داریم دورو برمونو نگاه کنیم /چقدر فرصت داشته کسی که این حرفو زده تا طرفشو بشناسه چه دختر چه پسر
هیچ دو تا آدمی مثل هم نیستن بعدشم خوب ها معمولا آفتابی نمیشن باید دنبالشون گشت ...(چه دختر چه پسر)
علت بدبینی هر کس بر میگرده به خود شخص
بله هر کس بر اساس تجاربی که داشته چیزهایی که دیده ممکنه بدبین بشه و این به این معنی نیست که همه خانم ها بد بینن یا همه آقایون. بعدشم بعضیا خودشون خوششون میاد الکی آتو بدهند ..عزیز من مگه آزار داری؟؟یعنی نباید کاری کنیم که اون حس بدبینی تو طرف تقویت بشه ..در حالی که چیزیم نیست...

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کی گفته؟؟؟
آخه ما داریم دورو برمونو نگاه کنیم /چقدر فرصت داشته کسی که این حرفو زده تا طرفشو بشناسه چه دختر چه پسر
هیچ دو تا آدمی مثل هم نیستن بعدشم خوب ها معمولا آفتابی نمیشن باید دنبالشون گشت ...(چه دختر چه پسر)

بله هر کس بر اساس تجاربی که داشته چیزهایی که دیده ممکنه بدبین بشه و این به این معنی نیست که همه خانم ها بد بینن یا همه آقایون. بعدشم بعضیا خودشون خوششون میاد الکی آتو بدهند ..عزیز من مگه آزار داری؟؟یعنی نباید کاری کنیم که اون حس بدبینی تو طرف تقویت بشه ..در حالی که چیزیم نیست...

خوشم میاد دوستانی که تو این تاپیک پست می زنن همه منطقی هستند

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما حرف میزنی منم جواب میدم ...............
دخترا هستند که با مد پز لباس میپوشند ..................
خودشونو میگرند .....انگاری ازدماغ فیل افتادند ..................فقط خودشونو تو جامعه میبنند.........
شما میگی پسرا مثل هم هستند .....................
پس همه دخترا عینه هم هستند.........
درضمن دختر و پسر نباید باهم کاری داشته که بخوان بگن عینه هم هستند یا نه........
البته من گفتم پسرا شبیه همن گفتم که استثنا هم دارن

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمامه موجودات جفت افریده شدن.....
و اینکه هر انسانی یه حس احساس نگرانی و مسولیت نسبت به دیگران داره که به خاطر اون به دیگران و اطرافیانش اهمیت میده....
اگر همه بخوان دیگریو بی ارزش تلقی کنن که میشه جنگل!!!
همه مصل حیون دنباله منافع خودشون میشن دیگه اون موقع چه تفاتی بین مخلوقی که خدا خلیفش کرده رو زمین هست با افریدهایه دیگه!!؟؟؟
ولی تو محیط بیرون نباید دختر و پسر با هم کاری داشته باشند ............... که بخوان از هم دیگه ایراد بگیرند........

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز

اونکه خب 100% البته ناگفته نماند که استثنائ دخترا خیلی بیشتر از گروه اندک پسراستا !!!

بالا