فروش ویژه و قیمت های باورنکردنی عطر و ادکلن های مارک دار دنیا ( مخصوص آقایان ) All Perfume

atragin

عضو جدید

atragin

عضو جدید
اطلاعیه عطرآگین :

فروش ویژه روز ولنتاین بزودی ...
( تخفیف خرید 3 الی 4 برند مطرح جهان اختصاصی روز ولنتاین )

atragin

عضو جدید
مردانه​
محصول پرفروش سال : 2008 - 1997​
قیمت :63.000 تومان​
100 میل​
50 میل​
قیمت :53.000 تومان​
با رایحه : خنک و کمی ترش و مدرن​
نوع : تویلت​
موجودی : بله​
اطلاعات :​
این ادکلن در سال 1997 میلادی توسط کمپانی معتبر 212 طراحی و ساخته شده است . این ادکلن جز ادکلنهای نیرو بخش و تازه کننده و گلدار می باشد . این بوی مردانه ترکیبی از گل های تازه می باشد . طبق گفته های این کمپانی بزرگ این محصول برای آقایان جوان و میان سال مناسب تر می باشد . این محصول پرفروشی در ایران و اروپا می باشد .​
عمر محصول : 8 الی12 ساعت​
قدرت خوشبویی :عالی​
پیشنهاده استفاده : روز و شب​

atragin

عضو جدید

زنانه​
محصول پرفروش جهان​
قیمت : 65.000 تومان​
بالاترین میل​
با رایحه : مدرن​
ایفوریا کلوین کلین محصول نسبتا جدید کمپانی معتبر کلوین کلین می باشد . شیشه این ادکلن بسیار زیبا و ظریف طراحی و ساخته شده است . برازنده خانمهای مدرن و امروزی می باشد .این کمپانی اعلام کرده این ادکلن محصول عجیب غریب و بسیار خوشبو برای خانمها می باشد . این محصول از ترکیباتی مانند انار و گل نیلوفر و گل چامپاکا و چوب جنگل و میع کهربایی تهیه شده است . محصول پرفروش و پرطرفدار در ایران و کشورهای عربی می باشد​
عمر محصول : 10الی 12 ساعت​
بهترین برای هر فصل :​
بهترین مکان ها برای استفاده :​

mrp69

عضو جدید
سلام

ممکنه لطف کنید مشخصات کامل 212 سیلور اصل رو بهم بگید.

ممنون:gol:

آخرین ویرایش:

atragin

عضو جدید
سلام

ممکنه لطف کنید مشخصات کامل 212 سیلور اصل رو بهم بگید.

ممنون:gol:

مردانه​
100 میل​
50 میل​
این ادکلن در سال 1997 میلادی توسط کمپانی معتبر 212 طراحی و ساخته شده است . این ادکلن جز ادکلنهای نیرو بخش و تازه کننده و گلدار می باشد . این بوی مردانه ترکیبی از گل های تازه می باشد . طبق گفته های این کمپانی بزرگ این محصول برای آقایان جوان و میان سال مناسب تر می باشد . این محصول پرفروشی در ایران و اروپا می باشد .​

mrp69

عضو جدید
مردانه​
100 میل​
50 میل​

ممنون.ولی منظور من نشانه های اصل بودن این محصوله.
امروز به عنوان هدیه ولی با حضور خودم واسم خریدن.ولی میخوام از اصل بودنش مطمئن باشم. 100 میل رو 53 خریدیم.
نشانه های اصل بودنش چیه؟ مثلا عدد زیر بطری و جعبه اش یا ...
ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنید.
:gol:

atragin

عضو جدید
ممنون.ولی منظور من نشانه های اصل بودن این محصوله.
امروز به عنوان هدیه ولی با حضور خودم واسم خریدن.ولی میخوام از اصل بودنش مطمئن باشم. 100 میل رو 53 خریدیم.
نشانه های اصل بودنش چیه؟ مثلا عدد زیر بطری و جعبه اش یا ...
ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنید.
:gol:

سلام .
امیدوارم با این قیمت تلید دبی نداده باشند خدمتتون چون قیمتش مشکوکه ...
در زیر جعبه کد با کد شیشه یکی باشه . فونت نوشته های جعبه زیبا و شیک و حالت چاپی نداشته باشد
ماندگاری کم نداشته باشد

atragin

عضو جدید

Chanel Chance Eau Tendre

By: Sandra Raičević-Petrović

Chanel is presenting a new flanker of their popular fragrance Chance which arrives on the market on April 2nd 2010. The
romantic and pink new version, Chance Eau Tendre, is announced as a floral-fruity interpretation of Chance EDP.

Face of advertising campaign is Sigrid Agren, and photographer is Jean-Paul Goude. The flacon is the same as its antecedent, but it is characterized by pink fluid this time. The fragrance will be available as 50 and 100ml.

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
متشکر میگردم به این سوالم پاسخ بدهید

هفته پیش یه عطر BVLGARI - AQVA گرفتم . اما چون هولگرام نداشت شک کردم و تماسی که با فروشنده داشتم (البته فروشنده معتبر هست ) گفت که بدلیل اینکه برای ایام ولنتاین عجله داشتند تو کیش هولگرام نزده اند!!!؟؟؟

اما با توجه به پاسخی که قبلا به یکی داده بودید .شماره روی شیشه و جعبه یکی هست اما چاپی و شیک

و دیگر اینکه منادگاری بوش هم زیاده مثلا تا 3-4 روز. قیمت هم که 54 بود

سپاسمندم راهنمایی فرمایید

atragin

عضو جدید
متشکر میگردم به این سوالم پاسخ بدهید

هفته پیش یه عطر BVLGARI - AQVA گرفتم . اما چون هولگرام نداشت شک کردم و تماسی که با فروشنده داشتم (البته فروشنده معتبر هست ) گفت که بدلیل اینکه برای ایام ولنتاین عجله داشتند تو کیش هولگرام نزده اند!!!؟؟؟

اما با توجه به پاسخی که قبلا به یکی داده بودید .شماره روی شیشه و جعبه یکی هست اما چاپی و شیک

و دیگر اینکه منادگاری بوش هم زیاده مثلا تا 3-4 روز. قیمت هم که 54 بود

سپاسمندم راهنمایی فرمایید

سلام .

مگه میشه به علت عجله هلوگرام نزدند ؟ مگر هلوگرام رو فروشنده باید بزند !!!!!!!!!! با شرکت وارد کننده و با مجوز وزارت بهداشت این هلوگرام را بزند

اگر ماندگاری خوب هست مشکلی نداره ومبارک باشد اما 50 تومان هم از سایت ما میشد دریافت کرد

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از لطف و راهنمایی

چشم حتما. وقتی خوندم که نوشتی BVLGARI - AQVA جوانان عرب استقبال شده ، دیگه بدم اومد ازش

تا چند روز دیگه یه سفارش CHANEL میدم

atragin

عضو جدید
مرسی از لطف و راهنمایی

چشم حتما. وقتی خوندم که نوشتی BVLGARI - AQVA جوانان عرب استقبال شده ، دیگه بدم اومد ازش

تا چند روز دیگه یه سفارش CHANEL میدم

خواهش میکنم وظیفه بود

در زمانه ادکلن زیاد تعصبی اینجوری نداشته باشید بولگاری آکوآ در ایران و کشورهای عربی و اروپا و نقاط دیگر طرفداران خوبی دارد

به نظر من فعلا شانل نخرید
اطلاعیه زیر را بخوانید :

اطلاعیه مهم سایت عطرآگین درباره محصولات شانل فرانسه در ایران

بالا