فروش ویژه و قیمت های باورنکردنی عطر و ادکلن های مارک دار دنیا ( مخصوص آقایان ) All Perfume

vafa1353

عضو جدید
مقايسه عطر اصل و تقلبي در يك فروم خارجي

مقايسه عطر اصل و تقلبي در يك فروم خارجي

سلام دوستان مطلبي در يكي از فرومهاي خارجي ديدم كه بهتر ديدم براي اطلاع شما و بررسي موضوع اينجا نقل قول كنم...
طرف دو عطر همنام خريداري كرده كه يكي اصل ميباشد و از يك فروشگاه در تورنتو خريده و يكي تقلبي كه از eby .....عكسهاي سمت چپ عطر اصلي ميباشد.
Fake Armani Code ? Pictures provided !
Hi Everyone,
I have 2 Armani Codes which have differences in packaging.
One I had purchased from a discount perfume store in Toronto and the other I had purchased over Ebay. The Differences are as follows:

*** In the following pictures the store one is on the left, the ebay on the right

The store one is spelled as "ARMANI code" and the ebay one is spelled "armani code"
I looked on the internet for other pictures and they seem to spell it as 'armani code'. So I'm more inclined to believe 'armani code' is how it is usually spelled.
Also the bottom text shade is different on both boxes.

Differences in spelling on the bottle. The ebay one has abit of fading over the 'a'

The cap over the ebay one is worn

Alittle bit harder to see but the nozzle on the ebay one is more loose.
Product also leaked during shipping so I assume it was because of this.
I tried to loosen the nozzle on the store one and it didn't loosen using a reasonable
amount of effort.

The inside of the box is different. The ebay one leaked so it is purple, most likely the dye from the box.

As far as the fragrance goes, they seem similar enough at first impressions. Also I emailed the ebay seller again and he was pretty adamant his was real. I was wondering what other people thought about this. Since you are all such knowledgeable people in this =).

vafa1353

عضو جدید
عطر آرماني

عطر آرماني

خوب تا اونجايي كه توي عكس ديده ميشه عطر آرماني كه توسط سايت www.AtrAgin.ir فروخته ميشه از نوع سمت راست ميباشد....

niaze2009

عضو جدید
از سایت ما هم بازدید کنید دوستان

از سایت ما هم بازدید کنید دوستان

در زیر میتوانید عطر و ادکلن های مارک دار روز دنیا و محصولاتی که در کشور عزیزمان ایران طرفداران و استفاده کنندگان و خریداران زیادی دارند را مشاهده نمائید

دوستان عزیز توجه داشته باشند محصولات زیر بصورت 100% تضمینی اصل و بسیار ارزانتر از مراکز خرید شهری می توانند تهیه نمایند
شما عزیزان قیمت های محصولات زیر را میتوانید با قیمت های مراکز خرید شهر تهران مانند وزرا و غیره ... مقایسه نمائید

دوستانی که محصولات زیر را سفارش دهند از خدمات یک ادکلن هدیه برای هر خرید و تحویل رایگان محصول بدست شما استفاده خواهند کرد

برای عزیزان شهرهای مختلف کشور هم بصورت رایگان با پست پیشتاز ارسال میگردد

درضمن کاربران عزیز سایت میتوانند درصورت انتخاب یک محصول جدید به گالری ها موجود شهر تهران بروند و رایحه و ادکلن خود را انتخاب نمایند و در این صفحه سفارش یا در سایت ما سفارش دهند . مطمئن باشید قیمت ها باورنکردنی مناسب تر خواهد بود

212 س ک سی مرد
مردانه
محصول پرفروش سال : 2008 - 2004
قیمت :62.000 تومان
100 میل
بارایحه : شیرین ملایم ومدرن
اطلاعات :
این محصول سال 2004 میلادی کمپانی 212 می باشد . این ادکلن برای آقایان صاحب قدرت و با مدیریت قوی سفارش شده است . این ادکلن خوشبو از ترکیباتی مانند وانیل و مشک و چوب تهیه شده است . این محصول خوشبو طرفداران زیادی در اروپا و حتی ایران و کشورهای عربی را دارد .
عمر محصول : 8 الی 12 ساعت
قدرت خوشبویی :عالی
پیشنهاده استفاده : روز و شب

212 مردانه

مردانه
محصول پرفروش سال : 2008 - 1997
قیمت :63.000 تومان
100 میل
با رایحه : خنک و کمی ترش
اطلاعات :
این ادکلن در سال 1997 میلادی توسط کمپانی معتبر 212 طراحی و ساخته شده است . این ادکلن جز ادکلنهای نیرو بخش و تازه کننده و گلدار می باشد . این بوی مردانه ترکیبی از گل های تازه می باشد . طبق گفته های این کمپانی بزرگ این محصول برای آقایان جوان و میان سال مناسب تر می باشد . این محصول پرفروشی در ایران و اروپا می باشد .

آنجل مردانه
محصول پرفروش اروپا
قیمت : 68.000 تومان
100 میل
نوع : تویلت
با رایحه : مدرن

بولگاری مارین - جدید
محصوول پرفروش ایران و کشورهای عرب
قیمت :49.000 تومان
100 میل
بارایحه : مدرن و نسبتا خنک
اطلاعات :
بولگاری مارین مردانه برازنده آقایان جوان و جذاب می باشد . این ادکلن محصول جدید کمپانی معتبر بولگاری برای آقایان می باشد . این ادکلن به محصول دریایی این کمپانی معروف شده است . این ادکلن از ترکیباتی مانند گل های خاص و گیاهان دریایی تهیه شده است .
قدرت خوشبویی : عالی
پیشنهاد استفاده : روز و شب
بهترین برای فصل

بولگاری آکوا

محصول بسیار پرفروش و پر طرفدار در ایران
قیمت :48.000 تومان
100 میل
اطلاعات :
این ادکلن محصول نسبتا جدید کمپانی معتبر و بزرگ بولگاری می باشد که مخصوص آقایان طراحی شده است . این محصول به آقایان شور و نشاط را هدیه می کند . این محصول خوشبو از ترکیب گلی بنام سانتولینا تهیه شده است . این محصول طرفداران خوبی را در ایران و کشورهای عربی بدست آورده است .

کلوین کلین مردانه ایفوریا

محصول پر فروش ایران و اروپا
قیمت : 59.000 تومان
100 میل
با رایحه : مدرن و امروزی و کمی گرم
اطلاعات :
این محصول در سال 2006 میلادی توسط کمپانی سی کی طراحی و ساخته شده است و جز ادکلنهای نسبتا جدید این کمپانی بشمار می آید . این محصول شگفت آوری برای آقایان خواهد بود . این ادکلن از ترکیبی مانند فلفل و گل های حساس تهیه شده است . این محصول جالب و خوشبو طرفداران نسبتا زیادی را در اروپاو امریکا و ایران و کشورهای عربی دارا می باشد .
عمر محصول : 10 الی 14 ساعت

محصول نسبتا پر فروش اروپا
قیمت : 46.000 تومان
75 میل

سی کی - من

محصول پرفروش اروپا و کشورهای عربی
قیمت : 59.000 تومان
100 میل
با رایحه : مدرن و خاص و ملایم شیرین
اطلاعات :
این محصول نسبتا جدید کمپانی کلوین کلین آمریکا می باشد که در سال 2007 میلادی طراحی و تولید شده است . این کمپانی در مورد این ادکلن گفته است این محصول ذات یک مرد نوین و امروزی است . این ادکلن از ترکیباتی مانند مشک و گل بنفشه و چوب درخت جنگل تهیه شده است . این ادکلن برازنده آقایان جوان و جذاب می باشد

عمر محصول : 10 الی 12 ساعت

مردانه
محصول پرفروش سال : 2007- 2003
قیمت :41.000 تومان
100 میل
با رایحه :
موجودی : بله
اطلاعات :
این محصول به معنای یگانه و تک می باشد . محصول خوشبو و نیرو بخش برای آقایان می باشد . این محصول به آقایان شور و اشتیاق و تازگی هدیه می کند . این محصول پرفروشی در اروپا و امریکا بوده است .
عمر محصول : 10الی 14 ساعت
قدرت خوشبویی :خوب

شانل - الور اسپرت هم
مردانه
محصول پر فروش ایران و اروپا
قیمت : 96.000 تومان
100 میل
با رایحه : تلخ و مدرن
اطلاعات :

این محصول در سال 2005 میلادی توسط کمپانی بزرگ و معتبر شانل طراحی و ساخته شده است . این ادکلن بسیار خوشبو برازنده آقایان جوان و میان سال و ورزشکار می باشد . الور به معنی شیفتن یا به طمع انداختن می باشد . این محصول از ترکیبات عجیب غریبی مانند لوبیا و مشک سفید اطلس و سدر تهیه شده است . محصول پرطرفدار و پرفروشی در ایران و اروپا و کشورهای عربی می باشد .

عمر محصول : 12 الی 16 ساعت

دولچی گابانا - دوان
محصول پرفروش ایتالیا و کل اروپا
قیمت : 93.000 تومان
100
با رایحه : مدرن و گرم ملایم و کمی شیرین

مردانه
محصول پرفروش ایران و اروپا
قیمت : 60.000 تومان
75 میل
125 میل
77.000 تومان
با رایحه : ملایم -خنک
اطلاعات :
این یکی از محصولات پرطرفدار و بسیا خوشبو کمپانی دوچل گابانا می باشد . این ادکلن بسیار دوست داشتنب برای آقایانی که از رایحه خنک و ملایم و لطیف لذت می برند . این محصول به آقایان صاحب قدرت توصیه شده است . این ادکلن از ترکیباتی مانند پوست یخ بسته شده گریپ فوروت و فلفل و خزه دریایی تهیه شده است . درضمن این ادکلن خوشبو در کشور ما هم طرفداران نسبتا زیادی را دارا می باشد

عمر محصول : 12 الی 16 ساعت
آپدیت قیمت جمعه 27 مهر​

مردانه

محصول پرفروش ایـران
قیمت : 48.000 تومان
100 میل
50 میل
38.000 تومان
با رایحه : خنک و مدرن
اطلاعات :
ورساچه آبی مردانه - این ادکلن خوشبو جدید در سال 2006 میلادی توسط کمپانی بزرگ و معتبر ورساچه ایتالیا طراحی و تولید و روانه بازار شده است . این ادکلن بسیار خوشبو مردانه از ترکیباتی مانند گل اقاقیا و سدر و ترخون ومشک تهیه شده است . این محصول برازنده آقایان جوان و میانسال جذاب و باهوش و زیرک می باشد . این محصول در ایران و اروپا و کشورهای عربی طرفداران زیادی و خاصی را دارد .

عمر محصول :8 الی 12 ساعت

اسکادا مون اسپارکل​
مردانه
محصول جدید
قیمت : 50.000 تومان
100 میل

مردانه
اسکادا مگنتیسم مرد

محصول پرفروش اروپا

قیمت : 48.000 تومان

100 میل
عمر محصول : 10 الی 12 ساعت

هوگو ایکس وای مردانه - جدید

مردانه
محصول جدید و پرفروش در ایران و اروپا
قیمت :59.000 تومان
100 میل
با رایحه : ملایم
عمر محصول :8 الی 12 ساعت

درضمن میتوانید محصولات مخصوص خانم ها هم سفارش دهید

هرگونه کپی برداری از اطلاعات بالا تنها با اعلام منبع www.AtrAgin.ir مجاز و بلامانع میباشد

دوستانی که سوالی درباره هر ادکلن و هر محصولی دارند میتوانند در همین تاپیک اعلام نمایند که به سوالاتشان جواب داده خواهد شد

کاربران عزیز سایت به نکات مهم زیر توجه داشته باشید :

اگر مارک یا ادکلنی رو خواستین که تو این لیست یا لیست سایت ما عطرآگین نبود 100% میتوانید سفارش دهید که طی 2 الی 3 رو بدست شما در هر کجای ایران خواهد رسید

این تضمین رو میدهیم که اگر محصول را تحویل گرفتید و احساس کردید تقلبی میباشد این موضوع را با یکی از گالری های موجود در شهر درمیان بگذارید و محصول و جعبه رانشان بدهید و اگر تائید شد که اصل نمیباشد بنده محصول را پس گرفته و مبلغ یا پول شما را پرداخت خواهم کرد

اما سایت ما و بنده به محصولاتمان کاملا اطمینان داریم و 100% تضمینی اصل این محصول مورد نظر را بدست شما خواهیم رساند

محصول با پست پیشتاز برای شهرستان ها فرستاده میشود که فکر کنم 1 الی 2 روزه بدست شما برسد

دوستان عزیز هم برای سفارش میتوانند پیام خصوصی هم دهند
مرجع عطر و ادکلن ایران
فروشگاه گلدن لینک
فروش مهره مار اینترنتی
بازارگاه اینترنتی

atragin

عضو جدید
خوب تا اونجايي كه توي عكس ديده ميشه عطر آرماني كه توسط سايت www.AtrAgin.ir فروخته ميشه از نوع سمت راست ميباشد....

خیر دوست عزیز این مطلب کلا درست نیست . در همه سایتها و گالری ها بیرون کل ایران با حرف کوچک اولی فروخته میشود که کاملا اصل میباشد .

من فکر میکنم شیاد در دو کشور تولید میشود و یا نمونه قدیمی و جدید دارد
من یکسری پرس و جو و تحقیقات خواهم کرد و اطلاع خواهم داد

vafa1353

عضو جدید
خیر دوست عزیز این مطلب کلا درست نیست . در همه سایتها و گالری ها بیرون کل ایران با حرف کوچک اولی فروخته میشود که کاملا اصل میباشد .

من فکر میکنم شیاد در دو کشور تولید میشود و یا نمونه قدیمی و جدید دارد
من یکسری پرس و جو و تحقیقات خواهم کرد و اطلاع خواهم داد
اينطور نيست عزيز من 2 هفته پيش براي خريد اين عطر كلي گشتم و در نمايندگي آرماني واقع در ساختمان تيراژه(پونك)اين عطر رو كه با حروف درشت ARMANI Code ميباشد خريدم(125ml) ـ------صدو چهار تومن.پس خيلي با اطمينان نگيد در كل ايران با حروف كوچك است.
خوب با مقايسه اي كه در اون سايت بين دو عطر شده بود اين مطلب منطقي به نظر ميرسيد...و حالا بايد ديد كه عطر شما شرايط كدوم سري از عكسها را دارد و آيا شيشه عطر شما داراي سريال حك شده ميباشد؟؟؟؟
اگر امكان دارد عكسهايي همانند آنچه ديديد از شيشه و جعبه عطر آرماني(سايت) بگذاريد تا اين مطلب روشن شود.ممنون

آخرین ویرایش:

atragin

عضو جدید
اينطور نيست عزيز من 2 هفته پيش براي خريد اين عطر كلي گشتم و در نمايندگي آرماني واقع در ساختمان تيراژه(پونك)اين عطر رو كه با حروف درشت ARMANI Code ميباشد خريدم(125ml) ـ------صدو چهار تومن.پس خيلي با اطمينان نگيد در كل ايران با حروف كوچك است.
خوب با مقايسه اي كه در اون سايت بين دو عطر شده بود اين مطلب منطقي به نظر ميرسيد...و حالا بايد ديد كه عطر شما شرايط كدوم سري از عكسها را دارد و آيا شيشه عطر شما داراي سريال حك شده ميباشد؟؟؟؟
اگر امكان دارد عكسهايي همانند آنچه ديديد از شيشه و جعبه عطر آرماني(سايت) بگذاريد تا اين مطلب روشن شود.ممنون

سلام . بزودی اطلاعات کاملی دریافت خواهم کرد و عکس هم خواهم گذاشت

atrebehesht

عضو جدید
سلام ... ممنون از این تایپیک
من یک ادکولن رو یک نفر داشت از بوش خیلی خوشم اومد .اسمشو از طرف پرسیدم گفت فرانسویه و اسمش وریزی یک همچین چیزی گفت ... میخواستم بدونم شما که توی این کاری همچین ادکلانی هست ... با این اسم ..اگه هست یک قیمت به من بدید با تشکر ..خاطر خواشم

nisan

عضو جدید

با سلام و تشکر از مدیران سایت
ادکلن قدیمی بامبوس اصاش پیدا میشه اگه پیدا میشه قیمتش چقدر؟

Sarah.bakhtiyar

عضو جدید
خرید ادکلن

خرید ادکلن

سلام خسته نباشید
مرسی از معرفی کردن ادکلن های مردونه
من وقت بیرون رفتن و خرید کردن و ندارم. توی وادی خرید ادکلن برای پسرها نبودم نمیدونم کدومش بهتره ولی میخوام برای تولد دوست پسرم ادکلن بخرم 27 ساله میشه و نمیدونم که چه مارکی رو باید بخرم بهتره .البته بیشتر از 70 هزار تومان نباشه که ورشکست میشم. خودش بیشتر هوگو استفاده میکنه حالا با این تفاسیر میتونید کمکم کنید که چه مارکی رو ازتون بخرم؟
منتظر جوابتون هستم. فقط خواهشا جواب و برام ایمیل کنید چون فقط برای اینکه بتونم بهتون پیغام بدم مجبور شدم وقت بذارم و توی سایت عضو شم. اگه میشه با ایمیل جوابم و بدید.
sarah.bakhtiyar@arikeh-co.ir

مرسی
سارا بختیار

hojja

عضو جدید
سلام ادكلن انفور گيوبل ميخواستم لطفا كمي درباره اين ادكلن توضيح دهيددرباره خصوصيات ممنون

Nazaninyalda

عضو جدید
خرید ادکلن

خرید ادکلن

سلام و خسته نباشد من دنیال ادکلن مردانه dunhill Edition میگردم و میدونم خیلی قدیمیه شما میتونید زحمت بکشید یا برام پیدا کنید یا آدرس بدین خودم برم دنبالش

mashti

عضو جدید
کارت ویزیت مجازی مجموعه اطلاعات تماس شماست که بر روی یک دامنه شخصی بنام شما همانند www.yourname.ir در فضای اینترنت بنمایش در می آید. همراه این دامنه یک ایمیل شخصی همانند info@yourname.ir نیز بشما تعلق میگیرد. این کارت شامل خلاصه ای از بیوگرافی ، مجموعه فعالیتها ، اطلاعات و فرم تماس ، پیوند به شبکه های اجتماعی ونقشه محل کارتان روی گوگل مپ می باشد. این کارت درحقیقت یک سایت کوچک بنام شماست که برخلاف سایت نیاز به دانش وب برای مدیریت آن ندارد و هزینه راه اندازی آن به مراتب کمتر از هزینه راه اندازی سایت است. مزایا نسبت به رقیب کاغذی: در صورت تغییر اطلاعات تماس شما، براحتی قابل ویرایش است.نیازی به استفاده ازکاغذ و تخریب محیط زیست ندارد. چند قالب گرافیکی در اختیار شما قرار میگیرد که در هر زمان میتوانید قالب کارت ویزیت خود را تغییر دهید. امروزه در کشورهای پیشرفته کارتهای ویزیت همگی مجازی شده اند.
نمونه کار
نمونه کار

rahele83

عضو جدید
سلام من یک ادکلن میخام شبیه ارامیس 900مردونه باشه ممنون

amir 7

عضو جدید
سلام . نظر شما راجع به بولگاری آکوا پور هوم یا لالیک مشکی چیه ؟ کدومش ماندگاری بیشتر داره و خوشبو تره قیمت هاشون چقدره ؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام . نظر شما راجع به بولگاری آکوا پور هوم یا لالیک مشکی چیه ؟ کدومش ماندگاری بیشتر داره و خوشبو تره قیمت هاشون چقدره ؟

لالیک موندگاری بیشتری داره. همینطور پرتاب بود بهتری هم داره.
لالیک دیگه جواد شده و هر کی میبینی بو لالیک میده.
اگر بو تو اون مایه ها میخوای من بهتون WOOD‌رو پیشنهاد میکنم. یه مدلی که از بقیه تیره تره.

pts

عضو جدید
سلام دوست عزيز
لطفا شمارتون را براي من اس ام اس كنيد تا خدمتتان تماس بگيرم جهت سفارش ادكلن
09386007923
با سپاس

fati.

عضو جدید
sasa

sasa

سلام ببخشید ادکلن d hoome رو من قیمت کردم 92000 چه جور توی سایت 45000؟ یعنی اصل نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام ببخشید ادکلن d hoome رو من قیمت کردم 92000 چه جور توی سایت 45000؟ یعنی اصل نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

متاسفانه چون تشخصی اصل و غیر اصل برای ادکلن سخته نمیشه به هر کسی اعتماد کرد.
من شخصا از یکی دوستام میخرم که مطمئن هستم جنسش اصل هست و توی این 5-6 سال یه بار تقلبی نداشته. فقط یکبار از جای دیگه خریدم که اونم سرم کلاه رفت.
دیگه فقط از خودش میخرم چون هم بروزه و هم قیمت مناسب میده و هم اصله

december

عضو جدید
سلام. ميشه لطفا از عطر هاي جديد van cleef براي خانم ها هم بذارين؟ مثل midnight in paris , oriens ,feerie. يه ادكلن ديگه ام هست به نام hidden fantasy. اگه اينارم بذاريد ممنون ميشم

Shaghayegh1368

عضو جدید
سلام خوشحالم با اين سايت اشنا شدم ميخواستم بدونم چه طور بايد سفارش بدم واسم مهمه

Shaghayegh1368

عضو جدید
من عطر nautica vayge رو ميخوام يا allersport chanel خواهش ميكنم تولد دوستمه عجله دارم ميشه سريع برام بفرستيد

بالا