فرض کنین همسر ایده آل تون پیدا شده...

rahaaaaa

عضو جدید
فرض کنین همسر ایده آل تون پیدا شده...کسی که میدونین خوشبختیتون با اون تضمینه..حالا خوشبختیو هر جور ترجمه میکنین..
چقدر حاضرین بخاطرش تغییر کنین؟؟؟؟یه تغییر جزئی تا یه تغییر اساسی...
البته کسایی که کلا قصد ازدواج ندارن میتونن نظر ندن!!!

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده منم نمیخوام ازدواج کنم

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من چون میخوام یه عمر باهاش زندگی کنم یا بهتره بگم یه عمر زندگی کنیم اینه نظرم
من حاظرم حتی کلا تغییر کنم ولی این جوری

من میگم شاید یه خصوصیت اخلاقی داشته باشم که بد باشه و تا این روز به چشم خودم نیومده و یا حتی فکر میکردم خوبه ولی اون بگه بده و قانعم کنه که بده شک ندارم تغیرش میدم ولی اگه قانع نشم و اون در اشتباه باشه من اونو قانعش میکنم

و از این کلمه متنفرم که یه عده تا بهش طرفش میگه چرا این جوری هستی میگه همینیه که هست میخوای بخواه میخوای نخواه
؟؟؟!!

alborz_3000

اخراجی موقت
من جز در اصول ، در بقیه چیزها حاظرم تغییر ایجاد کنم،حتب کاملا دگرگون کنم. تاکید میکنم جز اصول

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جز در اصول ، در بقیه چیزها حاظرم تغییر ایجاد کنم،حتب کاملا دگرگون کنم. تاکید میکنم جز اصول
دادش نظرت همینه
مردادی ها اینجوری فکر نمیکنن ها
مردادی ها میزنن میترکونن و وارد نبرد میشن!!!

alborz_3000

اخراجی موقت
دادش نظرت همینه
مردادی ها اینجوری فکر نمیکنن ها
مردادی ها میزنن میترکونن و وارد نبرد میشن!!!
خوب باید ببینی چقدر از زندگی من رو اصول تشکیل میده، و چقدرش قابل تغییره، اینجا نمیتونم موضوع رو بشکافم، شاید تو همین تالار باشه طرفم

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حاضرم این کمترین کاره برا اونی که دوسش داری البته ممکنه آدم خودش اشتباهاتشو نبینه و خوبه که طرفش با محبت و منطقی اونارو بهش گوشزد کنه و چون دوسش داری این تغییر برات شیرینه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه اسیر که گیرمون نیومد، گفتم یکی رو تو همین روم از ترشیدگی نجات بدم. با صدای بلند اعلام میکنم من اماده ام.
مردش باش با هم میریم اسیر هم میاریم نه یکی نه 2 تا سه چهار تا!!!!
ثوابش هم بیشتر

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه همه تاپیکارو به اسپم کشوندین خوب برید اسیراتونو بگیرید دیگه چی از جون ما میخواید!

natashkooh

عضو جدید
اگه واقعا پيدا شه و من مشكلي داشتم از نظر اون كه ندارم خودمو عوض ميكنم

alborz_3000

اخراجی موقت
اه همه تاپیکارو به اسپم کشوندین خوب برید اسیراتونو بگیرید دیگه چی از جون ما میخواید!
من روحیه حساسی دارم، باهام اینجوری صحبت نکن. خوب سیلور یه پستی میزاره باید جوابشو بدم دیگه. تازه امروز اخطارم گرفتم.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من روحیه حساسی دارم، باهام اینجوری صحبت نکن. خوب سیلور یه پستی میزاره باید جوابشو بدم دیگه. تازه امروز اخطارم گرفتم.

از اواتارت معلومه وای ببخشید احساساتتو خدشه دار کردم !منظورم این بود که بروید اسیرهایتان را از هرکجا میخواهید بگیرید و بگذارید ما دمی آسوده باشیم از دستتان .باتشکر فراوان
اخطارم لابد حرف بدی زدی گرفتی دیگه

alborz_3000

اخراجی موقت
از اواتارت معلومه وای ببخشید احساساتتو خدشه دار کردم !منظورم این بود که بروید اسیرهایتان را از هرکجا میخواهید بگیرید و بگذارید ما دمی آسوده باشیم از دستتان .باتشکر فراوان
اخطارم لابد حرف بدی زدی گرفتی دیگه
چشم چون شما میفرمایید، ما میریم. فقط حرف بد نزدم میگه به قومیت ها توهین کردی، اخه من به یه قومی تو یه کشور دیگه توهین کنم، به اینا چه ربطی داره؟
بخاطر روحیه هم عذر خواهیتو قبول مبکنم:D

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
فرض کنین همسر ایده آل تون پیدا شده...کسی که میدونین خوشبختیتون با اون تضمینه..حالا خوشبختیو هر جور ترجمه میکنین..

تا جایی که به اون برسم ..حاضرم خودم تغییر بدم .....تا هر جایی که لازم باشه برای رسیدن به اون

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم چون شما میفرمایید، ما میریم. فقط حرف بد نزدم میگه به قومیت ها توهین کردی، اخه من به یه قومی تو یه کشور دیگه توهین کنم، به اینا چه ربطی داره؟
بخاطر روحیه هم عذر خواهیتو قبول مبکنم:D

لابد تالار اینترنشناله دیگه:D اشکال نداره خودتو ناراحت نکن حالا چندتا دیگه جاداری اخطاربگیری؟
اون عذرخواهیه جنبه ی تیکه داشت زیاد جدی نگیر:دی

rahaaaaa

عضو جدید

بسم الله.. من..از اون کساییم که برای کسی که دوسش دارم تغییر کردم..ازون تغییرای اساسی...بگم که نه به اجبار نه کور کورانه .. منطقی....میگفت..قانعم میکرد....اولش واسه اینکه خوش حالش کنم گوش میدادم..بعد یه دوره یکم لج میکردمو غر میزدم..اما من با تمام بند بند وجودم میفهمیدم تغییر به نفعمه.. .. من خیلی تغییر کردم..تغییرای خوب...توی رفتار..توی ظاهروپوشش..توی عقاید..از خدا ممنونم...خدا واسم نگه داره..

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله.. من..از اون کساییم که برای کسی که دوسش دارم تغییر کردم..ازون تغییرای اساسی...بگم که نه به اجبار نه کور کورانه .. منطقی....میگفت..قانعم میکرد....اولش واسه اینکه خوش حالش کنم گوش میدادم..بعد یه دوره یکم لج میکردمو غر میزدم..اما من با تمام بند بند وجودم میفهمیدم تغییر به نفعمه.. .. من خیلی تغییر کردم..تغییرای خوب...توی رفتار..توی ظاهروپوشش..توی عقاید..از خدا ممنونم...خدا واسم نگه داره..
ببخشید...اونم برای شما تغییری کرده ؟!!

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

مریخ آخوندم پیدا میشه عقدشون کنه ؟! :smile:

اونجا دیگه فکر نکنم ...یکیشون دیگه از همینجا اون جمله ها رو حفظ کنه ...:دی:دی

یه سوال :
مگه اونجا دختر هست ؟؟؟ چه خبره!!!!!! ( من فرار کنم الان میریزن سرم)

rahaaaaa

عضو جدید
ببخشید...اونم برای شما تغییری کرده ؟!!
آره بخدا...اونم تغییر کرده..هرچی بهش گفتم که دوس ندارم یا اذیت میشم انجام میده..انجام نداده..نه واسه ریا وتظاهر درمقابل من..اون حتی لج بازی نکرد در مقابله خواسته های من...اگه من چند بار از رو غرور و لج بازی بهش گفتم همینه که هست..اون حتی یه بارم نگفته..

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز

من قصد ازدواج ندارم اما اگه قرار بود به عشقم برسم همه کاری واسش می کردم. حتی تغییر های بزرگ

بالا