عمل ناجوانمردانه يك استاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peggijaan

عضو جدید
چند روز پيش در جمع دوستانم بودم. يه خانومي يه جرياني رو برام تعريف كرد كه خيلي عجيب بود. گفتم اينجا مطرح كنم ببينم چه راه حلي مي شه براش پيدا كرد.
جريان از اين قراره كه "دانشگاه پيام نور تهران – مجتمع علوم پايه" در ترم گذشته براي واحد "تحقيق در عمليات پيشرفته" سه تا رشته مختلف رو در هم ادغام كرده و براش يك كلاس در نظر گرفته. تدرسش رو آقاي "علاءالدين ملك" از اساتيد دانشگاه تربيت مدرس، انجام داده. در آخر ترم بين اين استاد و دانشگاه پيام نور سر مقدار حق التدريس اختلافي پيش اومده (استاد ميگه بايد سه برابر بهش پول بدن چون به سه تا رشته درس داده). استاد هم اومده يه كار ناجوانمردانه انجام داده و يه تعداد از دانشجوها رو در اون درس انداخته. حالا اين دانشجوهاي افتاده موندن كه حقشون پاس بوده و دليل افتادنشون هم اختلاف بين استاد و دانشگاه سر "پول" بوده.
صرف نظر از محق بودن يا نبودن استاد در مطالباتش از دانشگاه، به نظر شما چطوري مي شه اين مشكل رو حل كرد؟ اصلاً اين مشكل قابل حله؟ (منظورم مشكل نمره است نه مشكل پول)

persian golf

عضو جدید
اعتراضشونو کتبا به مدیرگروه اعلام کنن، اگرم جواب نداد معاونت آموزشی. فقط مواظب باشن استاده لجبازی نکنه

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پيش در جمع دوستانم بودم. يه خانومي يه جرياني رو برام تعريف كرد كه خيلي عجيب بود. گفتم اينجا مطرح كنم ببينم چه راه حلي مي شه براش پيدا كرد.
جريان از اين قراره كه "دانشگاه پيام نور تهران – مجتمع علوم پايه" در ترم گذشته براي واحد "تحقيق در عمليات پيشرفته" سه تا رشته مختلف رو در هم ادغام كرده و براش يك كلاس در نظر گرفته. تدرسش رو آقاي "علاءالدين ملك" از اساتيد دانشگاه تربيت مدرس، انجام داده. در آخر ترم بين اين استاد و دانشگاه پيام نور سر مقدار حق التدريس اختلافي پيش اومده (استاد ميگه بايد سه برابر بهش پول بدن چون به سه تا رشته درس داده). استاد هم اومده يه كار ناجوانمردانه انجام داده و يه تعداد از دانشجوها رو در اون درس انداخته. حالا اين دانشجوهاي افتاده موندن كه حقشون پاس بوده و دليل افتادنشون هم اختلاف بين استاد و دانشگاه سر "پول" بوده.
صرف نظر از محق بودن يا نبودن استاد در مطالباتش از دانشگاه، به نظر شما چطوري مي شه اين مشكل رو حل كرد؟ اصلاً اين مشكل قابل حله؟ (منظورم مشكل نمره است نه مشكل پول)
خاک تو سرش.اگه من جای شمابودم دم در دانشگاه خفه اش میکردم .دانشجو بیچاره چه گناهی کرده؟

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه با هم اگه مطمئن هستند - یه نامه تهیه کنند - زیر ش رو امضا کنند - همین موضوع رو داخلش اشاره کنند - بعد خطاب به مدیر گروه یا رئیس دانشکده بنویسند - بعد اگر جوابی نگرفتند -تحدید کنند می برند وزرات علوم و نامه رو به جریان می اندازند - به احتمال زیاد مدیر دانشکده راهی پشینهاد می کنه

ساز دهني

اخراجی موقت
چن تا کار میشه انجام داد :
1- ماشینشو داغون کنین
2- خودشو داغون کنین
3- برای استادتون کاسه گدایی دست بگیرین
4- یه دختر خوشگل بندازین به جونش
5- هیچ فرقی با تفاوت نکنین
6- برین خارج
7- ؟؟؟

IR IRAN

عضو جدید
يه ماه به نشانه ي اعتراض غذا نخورين
[SIZE=-1]
[/SIZE]​

aaj6551

عضو جدید
به نظر

به نظر

نظر اول)استاد چیکار داره به اینکه 3 رشته را درس میده که حق تدریس 3 برابر بخاد.
نظر دوم)ازکجا معلوم که شما مطمین هستین که حتما قبول میشدین که حالا رد شدین.شاید تو توهم پاسی بودین
نظر سوم)با فرض تمام پیش آمد های ممکن، هیچ اشکالی نداره با گرفتن درس شیرین تحقیق در عملیات در ترم آینده می گیری همراه با یه شهریه تپل مپل و دوباره میری با کمال آرامش درس را پاس میکنی وتمام این قضیه ها را فراموش میکنی.سعی میکنی درست را خوب بخونی که حتما قبول میشی اگه بخونی
البته نظر دوم خیلی قوی تره ..خیلی ها تو توهم قبولی هستند فکر میکنن خب نوشتن ولی اصلا این طور نیست
حالا به هر حال بیرون از دانشگاه خبری نیست..بشین دوباره بخون تا پایه ات قوی شه

peggijaan

عضو جدید
توضيح

توضيح

نظر اول)استاد چیکار داره به اینکه 3 رشته را درس میده که حق تدریس 3 برابر بخاد.
نظر دوم)ازکجا معلوم که شما مطمین هستین که حتما قبول میشدین که حالا رد شدین.شاید تو توهم پاسی بودین
نظر سوم)با فرض تمام پیش آمد های ممکن، هیچ اشکالی نداره با گرفتن درس شیرین تحقیق در عملیات در ترم آینده می گیری همراه با یه شهریه تپل مپل و دوباره میری با کمال آرامش درس را پاس میکنی وتمام این قضیه ها را فراموش میکنی.سعی میکنی درست را خوب بخونی که حتما قبول میشی اگه بخونی
البته نظر دوم خیلی قوی تره ..خیلی ها تو توهم قبولی هستند فکر میکنن خب نوشتن ولی اصلا این طور نیست
حالا به هر حال بیرون از دانشگاه خبری نیست..بشین دوباره بخون تا پایه ات قوی شه

به نوشته من دقت نكرديد؛ من دانشجو نيستم. صحبت در مورد شخص ديگريه. در مورد از كجا معلوم هم، از اونجا كه درس پروژه داشته و استاد به پروژه ها نمره نداده و نمره اي رو كه بچه ها از 14 نمره گرفتن براشون رد كرده. اين بنده خدايي كه برام تعريف كرد، خودش تو ورقه بالاي 10 شده و استاد هم همون نمره رو داده. البته مي دونيد كه در فوق ليسانس نمره پاس 12 است. خود استاد گفته هر وقت دانشگاه اون مشكل رو حل كنه پروژه ها رو تحويل مي گيره و نمره شون رو اصلاح مي كنه. دانشگاه هم گوشش به اين حرفها بدهكار نيست چون ملاك محاسبه حق التدريس براشون تعداد رشته نيست،‌بلكه تعداد كلاسه.

simiar

عضو جدید
اگه مطمئنن که پاس شدن و استاد نمره پاسی نداده (به هر دلیل) مثل مرد برن بازرسی و یا حراست دانشگاه و موضوع رو مطرح کنن. اگه بازم نتیجه نداد ، به حراست کل وزارت از استاد شکایت کنن.

simiar

عضو جدید
من که میگم بی خیال این نمره بشه........
ایرانه دیگه.............

ایرانه دیگه ... ؟!!!

اتفاقاً بیشتر مشکلات ما از همین جا ناشی شده که اولاً به حق خودمون اشنا نیستیم و دوماً یاد نگرفتیم حقمونو بگیریم. توضیح بیشتر موضوع باعث میشه اخطار بگیرم.

• Like
واکنش ها: Sarp

پیر بابا

عضو جدید
توی برگه قراردادی که استاد با دانشگاه امضاء میکنه ملاك محاسبه حق التدريس براشون تعداد رشته نيست،‌بلكه تعداد ساعات كلاس هست. بنابراین استاد مورد نظر حرفش حق نیست. اما اینکه بیاد به این بهانه نمره کم بده و یا حقی از دانشجو ضایع بکنه , اینو من با عرض معذرت باور نمیکنم. حتی به همان شرح حالی که استاتر عزیز بیان کرده هم برام باورکردنی نمیاد. این دو تا مسئله نمیتونه ربطی به هم داشته باشه. حتما نکته نگفته ای هم تو این قضیه هست که استاتر خبر نداره.

lastgoddess

عضو جدید
فایدهای نداره.تمام عمرتم دنبال گرفتن حقت باشی آخرش به بن بست میخوری.........

paeeizan

اخراجی موقت
دانشجوها همه بكين بايد نمرات بره زيرنمودار_ و درخواست دسته جمعي واسه رويت برگه ها_ اكه مطمئن هسيتيد كه با نامردي افتادين

alireza-1991

عضو جدید
خدا داده از این نوع استادا

من که خیلی روی نامردی بعضی استادا ضربه خوردم:(

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- ماشینشو داغون کنین
2- خودشو داغون کنین
6- برین خارج
7- ؟؟؟

يه ماه به نشانه ي اعتراض غذا نخورين
[SIZE=-1]
[/SIZE]​

واقعا نظرات سازنده بود :surprised:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- ماشینشو داغون کنین
2- خودشو داغون کنین
6- برین خارج
7- ؟؟؟

راه حل های جالبی ارائه کردید ! بخصوص شماره 4 و 6 !! :eek: :smile:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا معلوم استاد سر لجبازی دانشجوها رو انداخته. استاده خودش به دانشجوها گفته به خاطر اختلاف با مدیرای دانشگاه شما رو انداختم؟ من فکر می کنم اینها توجیح دانشجوها برای افتادنشونه. یک کمی هم از این طرف نگاه کنید. در ثانی شاید اعتراض استاد به این بوده باشه که سه کلاس رو ادغام کرده اند نه سه رشته رو چون حق التذریس 9 واحد با 3 واحد خیلی فرق می کنه. اصلا شاید این زرنگی دانشگاه باشه. اصلا هیچ خبر دارید اساتید حق التدریس چقدر حقوق می گیرند؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
چه بی انصاف بوده ........

فکر میکنم اگه همه افتاده ها با هم اعتراض کنن حتما رسیدگی میشه وگرنه کسی به حرف چند نفر گوش نمیده ..

rahil rachel

عضو جدید
اگه موضوع اينه كه گفتين واسه دل خوشي خودشونم كه حداقل بگن تلاششونو كردن اعتراض كنن ولي من كه چشم آب نمي خوره جواب بده بيخيال شن بهتره

peggijaan

عضو جدید
خيلي ممنون از راهنماييهاي شما. لينك اين تاپيك رو براي ايشان فرستادم تا بيان مطالعه كنند و از راهنماييهاي شما استفاده كنند. اميدوارم كه با پيگيري بتونن آقاي "علاءالدين ملك" را متقاعد كنند كه اين مشكل رو حل كنه.

farshadvl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه جای یکی از پسرای اون کلاس بودم بیرون از دانشگاه اونقدر استادو میزدم که دلم خنک بشه...!!

yjalilian

عضو جدید
استاد علاءالدين ملك! چه استاد پول پرستی!!! اميدوارم كه بتونن نمره شون رو ازش بگیرند.

آخرین ویرایش:

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا یه سوال پیش می یاد مگه نمره تستی چقدر بوده
احتمالا 8 نمره از 14 نمره
که این مقدار نمره دست استاد نبوده
اگه کسی بتونه 7 بگیره ؟؟!
اگه با 6 نمره میانترم - که ضرب در 7/10 بشه- جمع بشه
احتمال افتادن بچه ها کمتر میشه
:razz:

وضعیت