علل رقابت خانمها براي بدست آوردن مردها

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منظورتون رو از ابراز عقيده متوجه نشدم اگه اشتباه نكنم برداشتم اينه كه اگه خانمي از آقائي خوشش اومد به او پيشنهاد بده ... حالا
به شخصه شما خودت اين حق رو به يه خانم ميدي كه او هم ابراز عقيده كنه...؟!!!هر چند كه در دين مبين اسلام گفته شده كه اگر دختري از مردي خوشش آمد پدر دختر موظف است كه اين كار رو انجام بده و.... پس مردود نيست..:smile:
اما از نظر عرف جامعه چي؟ خود شما چي؟
در ثاني....غرور هم نميدونستم مثل دختر خوب و نجيب شده درناياب و كبريت احمر به هر حال هست غرور هم هست ...فراوون
جمله آخر رو هم نديد گرفتم چون پسر خوبي هستي:gol:
سلام دوست من
به هیچ عنوان منکر آداب اجتماعی و عرفی نیستم بلکه معتقدم در صورت عملی شدن بسییاری از مشکلات حل خواهد شد. منم منظورم همونی بود که خدمتت عرض کردم .
در مورد غرور هم بابد عرض کنم هست ولی کم و زیاد داره ، کاشکی همه دخترا عین شما فکر میکردند.
در مورد جمله آخر عذر خواهی میکنم .
شما بزرگواری خودتونو قبلا هم ثابت کردین .

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من
به هیچ عنوان منکر آداب اجتماعی و عرفی نیستم بلکه معتقدم در صورت عملی شدن بسییاری از مشکلات حل خواهد شد. منم منظورم همونی بود که خدمتت عرض کردم .
در مورد غرور هم بابد عرض کنم هست ولی کم و زیاد داره ، کاشکی همه دخترا عین شما فکر میکردند.
در مورد جمله آخر عذر خواهی میکنم .
شما بزرگواری خودتونو قبلا هم ثابت کردین .

درسته غرور هست و كم و زياد داره غرور بيجا و بيش از اندازه هم مطمئنا كار ساز نخواهد بود و مشكل سازه...
خواهش ميكنم.. قبلا عذرخواهي كردين و نيازي به انجام دوباره اون نيست ...
ممنون زنده باشيد...

sanam_el

عضو جدید
به نظر من چیزی که الان خیلی کم شده دختر خوبه
به نظر من پسرا خوبشون بیشتره الان تا دخترا
شما دختر با حجاب تو این دوره و زمونه چقدر می بینید؟
چرا اینقدر بی حجابی زیاد شده؟ واسه نشون دادن زیبایی، واسه بدست اوردن یه پسر
در حالی که بیشتر پسرا ترجیح میدن طرفشون با حجاب باشه

واقعا چرا دخترا برای بدست آوردن شوهر حاضرن اعتقاداتشون رو هم زیر پا بزارن؟
چرا دخترا همین که از سنشون میره بالا کم کم حجابشون کمتر میشه؟

شما دور و بریا خودتو میبینی اینجورین!!!
نذار به حساب همه که اصلا چیزی که میگی درس نیست!!
واقا فک میکنید همه پسرا دنبال دختر با حجابن؟؟؟!!

sanam_el

عضو جدید
دوستان ممنون میشم اگر کسی از این بحثا به نتیجه ای رسیده(حالا هر نتیجه ای)بگه.
البته اگر فک میکنید دارم موضوع تاپیک رو منحرف میکنم،جواب ندید!!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

کدوم قسمت رو می فرمایید که دور و بری های من اینطورین؟
من دو مقطع توی دانشگاه های متفاوتی بودم و توی دوره ارشد هم دانشجوهای دانشگاه های زیادی رو دیدم

قسمت دوم هم گفتم بیشتر پسرا نه همشون
در ضمن با حجاب رو بیشتر با حیا و با عفت بخونید، نه صرفا چادر

sanam_el

عضو جدید
کدوم قسمت رو می فرمایید که دور و بری های من اینطورین؟
من دو مقطع توی دانشگاه های متفاوتی بودم و توی دوره ارشد هم دانشجوهای دانشگاه های زیادی رو دیدم

قسمت دوم هم گفتم بیشتر پسرا نه همشون
در ضمن با حجاب رو بیشتر با حیا و با عفت بخونید، نه صرفا چادر
اینا رو: به نظر من چیزی که الان خیلی کم شده دختر خوبه
منم کم آدم ندیدم،به خصوص که من دخترم و تو این زمینه مطمئنا نظر من دقیق تره.شما فقط دخترایی رو میبینید که تو خیابون از کنارتون رد میشن یا تو دانشگاه باهاشون کلاس داشتید یا فقط باهاشون همدانشگاهی هستید.
منم حجاب رو فقط چادر نمیدونم و کسی که از نظر شما این ویژگی ها رو داشته باشه ینی حیا و عفت و .... مطمئنا با بقیه دخترایی که شما میبینین فرق میکنه طبیعیه که به اندازه اونا جلب توجه نکنه.
کی گفته دخترا برای به دست آوردن شوهر اعتقاداتشون رو زیر پا میذارن؟اصلا مگه شوهر به دست آوردنیه؟نمیدونم شما فک میکنید نگاه دخترا به ازدواج کردن چیه اما با این طرز حرف زدنتون دارید سطح شخصیت دخترا و فهمشون رو پایین میارید.
بیشتر پسرایی که شما میگید،خیلیاشون از اون دستن که دوران مجردی عشق و حالشون رو میکنن بد نوبت به ازدواج که میرسه یا همه چیز مخالف میشن،با همه چیزایی که خودشون کلی باش حال کردن،عمرا سراغ دختری که قبلا ی دوستی ساده با ی پسر داشته نمیرن،عمرا.
من کم ندیدم و نشنیدم از اینجور آدما.
پس میبینید که ملاک خوبی رو برا حرفاتون انتخاب نکردید!!!

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
اینا رو: به نظر من چیزی که الان خیلی کم شده دختر خوبه
منم کم آدم ندیدم،به خصوص که من دخترم و تو این زمینه مطمئنا نظر من دقیق تره.شما فقط دخترایی رو میبینید که تو خیابون از کنارتون رد میشن یا تو دانشگاه باهاشون کلاس داشتید یا فقط باهاشون همدانشگاهی هستید.
منم حجاب رو فقط چادر نمیدونم و کسی که از نظر شما این ویژگی ها رو داشته باشه ینی حیا و عفت و .... مطمئنا با بقیه دخترایی که شما میبینین فرق میکنه طبیعیه که به اندازه اونا جلب توجه نکنه.
کی گفته دخترا برای به دست آوردن شوهر اعتقاداتشون رو زیر پا میذارن؟اصلا مگه شوهر به دست آوردنیه؟نمیدونم شما فک میکنید نگاه دخترا به ازدواج کردن چیه اما با این طرز حرف زدنتون دارید سطح شخصیت دخترا و فهمشون رو پایین میارید.
بیشتر پسرایی که شما میگید،خیلیاشون از اون دستن که دوران مجردی عشق و حالشون رو میکنن بد نوبت به ازدواج که میرسه یا همه چیز مخالف میشن،با همه چیزایی که خودشون کلی باش حال کردن،عمرا سراغ دختری که قبلا ی دوستی ساده با ی پسر داشته نمیرن،عمرا.
من کم ندیدم و نشنیدم از اینجور آدما.
پس میبینید که ملاک خوبی رو برا حرفاتون انتخاب نکردید!!!

ببینید خواهر من
مگه دخترهای جامعه رو کیا تشکیل میدن؟
دخترهایی که توی خیابون هستن، دخترهایی که توی دانشگاه هستن، دخترها که جایی قایم نشدن که، همین ها هستن دیگه
صد البته دخترهای خوب کمتر تو خیابون می پلکن، و البته پسر ها هم همین طور
ولی خب به نظر من الان درصد دخترهای بد زیاد شده، واقعا دارم این رو توی خیابون ها حس می کنم، توی دانشگاه البته به هر شکلی نمیشه ظاهر شد وگرنه اون جا رو میشد به عنوان ملاک در نظر گرفت

من میگم چرا بعضی دخترا بعد از مدتی ظاهرشون رو تغییر می دن؟
یه پسر دوست داره که یه دختر خوب رو به عنوان همسر پیدا کنه و یه دختر هم همچنین، من فکر نمی کنم این معنای بدی داشته باشه
اون جور پسر ها هم هستن آره، من که نگفتم نیستن،

در کل حرف من اینه که این روزا پسرا بیشتر سالم موندن تا دخترا
حداقل من این طوری می بینم

راستی شما خودتون هم دست کمی از آواتارتون ندارینا، همچین خشن چرا؟

sanam_el

عضو جدید
ببینید خواهر من
مگه دخترهای جامعه رو کیا تشکیل میدن؟
دخترهایی که توی خیابون هستن، دخترهایی که توی دانشگاه هستن، دخترها که جایی قایم نشدن که، همین ها هستن دیگه
صد البته دخترهای خوب کمتر تو خیابون می پلکن، و البته پسر ها هم همین طور
ولی خب به نظر من الان درصد دخترهای بد زیاد شده، واقعا دارم این رو توی خیابون ها حس می کنم، توی دانشگاه البته به هر شکلی نمیشه ظاهر شد وگرنه اون جا رو میشد به عنوان ملاک در نظر گرفت

من میگم چرا بعضی دخترا بعد از مدتی ظاهرشون رو تغییر می دن؟
یه پسر دوست داره که یه دختر خوب رو به عنوان همسر پیدا کنه و یه دختر هم همچنین، من فکر نمی کنم این معنای بدی داشته باشه
اون جور پسر ها هم هستن آره، من که نگفتم نیستن،

در کل حرف من اینه که این روزا پسرا بیشتر سالم موندن تا دخترا
حداقل من این طوری می بینم

راستی شما خودتون هم دست کمی از آواتارتون ندارینا، همچین خشن چرا؟
منم نگفتم که دخترا قایم شدن.منم تو خیابون میرم،دانشگاه میرم،و مطمئنا بیشتر از شما با دخترا تعامل دارم و روشون شناخت قبول ندارید؟
همون طور که خودتون هم گفتید،این رو فقط تو خیابونا حس میکنید،حرف خودتونه دیگه!!جامعه که فقط از خیابونا تشکیل نشده،حتی چیزی هم که شما تو دانشگاه میبینید نمیتونه تعیین کننده باشه.من اصلا نمیخوام بگم همه ی دخترا موجه و قابل تاییدن اما اینیم که شما میگید نیست به نظر من.
همه آدما تغییر میکنن خب یکی نظرش به ی قضیه مثبت میشه یکی منفی.همونجوری که خیلی از دخترا امکان داره نظرشون نسبت به حجاب منفی بشه خیلی ها هم نظرشون مثبت میشه!!
پسرا هم همین جورین منتها چون مث خانوما حجاب ندارن از رو ظاهر کمتر میشه قضاوت کرد،اما اینجوری هستن و طبیعی هم هست،منم دیدم.
در کل این که بگید به نظر خودتون پسرا سالم تر موندن خیلی بهتر از اینه که نظرتون رو تعمیم بدید!!!
من خشن نیستم فقط ی کم از حرفای نسبتا توهین آمیزتون ناراحت شدم.
حدس میزنم که منظوری نداشتید اما خب بد بیان کردید و در ضمن به همه حرفام جواب ندادید!!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
بعد از اين همه بحث به نظرتون با اين وضع جامعه چه جوري مي تونيم به طرف مقابلمون اعتماد كنيم؟

به این نتیجه میشه رسید:
هیچ وقت به هیچ وجه به هیچکس اعتماد نکن
و هیچ وقت اون پاکی و راستی و صداقت و...که میگن رو تو هیچ آدمی نمیتونی پیدا کنی

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
دوستان ممنون میشم اگر کسی از این بحثا به نتیجه ای رسیده(حالا هر نتیجه ای)بگه.
البته اگر فک میکنید دارم موضوع تاپیک رو منحرف میکنم،جواب ندید!!

با بحث کردن راجب این موضوعات به هیچ نتیجه ای نمیشه رسید فقط با تجربه ای که تو زندگی بدست میاری میتونی نتیجه گیری کنی

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو خوب اومدی:biggrin:

میدونین من قبلا به اقایون خیلی خوش بین بودم ولی از وقتی میرم دفتر مامانم و پرونده طلاق ها رو مطالعه میکنم اعصابم خورد میشه دیونه میشم

فکر کنین تقریبا 80 درصد طلاق ها یا به علت اعتیاد آقا یا خیانتش بود

انقدر به خانم ها ظلم میکنن که بیچاره ها مجبور میشن مهریه شون رو به اجرا بزارن

من به خاطر این پرونده ها ی که خوندم از مردا متنفر شدم چون خیلی خیلی غیر قابل پیش بینی هستن

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
منم نگفتم که دخترا قایم شدن.منم تو خیابون میرم،دانشگاه میرم،و مطمئنا بیشتر از شما با دخترا تعامل دارم و روشون شناخت قبول ندارید؟
همون طور که خودتون هم گفتید،این رو فقط تو خیابونا حس میکنید،حرف خودتونه دیگه!!جامعه که فقط از خیابونا تشکیل نشده،حتی چیزی هم که شما تو دانشگاه میبینید نمیتونه تعیین کننده باشه.من اصلا نمیخوام بگم همه ی دخترا موجه و قابل تاییدن اما اینیم که شما میگید نیست به نظر من.
همه آدما تغییر میکنن خب یکی نظرش به ی قضیه مثبت میشه یکی منفی.همونجوری که خیلی از دخترا امکان داره نظرشون نسبت به حجاب منفی بشه خیلی ها هم نظرشون مثبت میشه!!
پسرا هم همین جورین منتها چون مث خانوما حجاب ندارن از رو ظاهر کمتر میشه قضاوت کرد،اما اینجوری هستن و طبیعی هم هست،منم دیدم.
در کل این که بگید به نظر خودتون پسرا سالم تر موندن خیلی بهتر از اینه که نظرتون رو تعمیم بدید!!!
من خشن نیستم فقط ی کم از حرفای نسبتا توهین آمیزتون ناراحت شدم.
حدس میزنم که منظوری نداشتید اما خب بد بیان کردید و در ضمن به همه حرفام جواب ندادید!!

مطمئنا شما دخترا رو بیشتر از من میشناسید، چون خودتون دخترید
منم اگه همچین بحثی می کنم بیشتر هدفم اینه که ببینم ایم تصوری که دارم درسته یا نه
این تصور که میگم دخترا بیشتر منحرف شدن رو میگم
و صد البته این نظر خودمه دیگه، هر کس اینجا دید شخصی خودشو می نویسه، تعمیم به کسی نمیده،

اینکه می فرمایید تغییر تو پسرها کمتر جلوه می کنه رو قبول دارم، تغییر توی حجاب اگه بدون دلیل قانع کننده باشه اصلا طبیعی نیست
بستگی به دلیلش داره

ابدا قصد توهین نداشته و ندارم و اگه شده عذر می خوام، فقط می خوام اوضاع جامعه و درست و غلطی فکرم واسم روشن بشه
راستی به کدوم جواب ندادم؟

sanam_el

عضو جدید
مطمئنا شما دخترا رو بیشتر از من میشناسید، چون خودتون دخترید
منم اگه همچین بحثی می کنم بیشتر هدفم اینه که ببینم ایم تصوری که دارم درسته یا نه
و صد البته این نظر خودمه دیگه، هر کس اینجا دید شخصی خودشو می نویسه، تعمیم به کسی نمیده،

اینکه می فرمایید تغییر تو پسرها کمتر جلوه می کنه رو قبول دارم، تغییر توی حجاب اگه بدون دلیل قانع کننده باشه اصلا طبیعی نیست
بستگی به دلیلش داره

ابدا قصد توهین نداشته و ندارم و اگه شده عذر می خوام، فقط می خوام اوضاع جامعه و درست و غلطی فکرم واسم روشن بشه
راستی به کدوم جواب ندادم؟
به این:کی گفته دخترا برای به دست آوردن شوهر اعتقاداتشون رو زیر پا میذارن؟اصلا مگه شوهر به دست آوردنیه؟نمیدونم شما فک میکنید نگاه دخترا به ازدواج کردن چیه اما با این طرز حرف زدنتون دارید سطح شخصیت دخترا و فهمشون رو پایین میارید.
مطمئن باشید هیچ تغییری بی دلیل نیست،به غلط یا درست بودن دلیل کاری ندارم،اما هر کس کاری میکنه حداقل برای خودش دلیل قانع کننده ای داره.
حالا با حرفای من و حرفای بقیه به نتیجه ای هم رسیدید؟

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین من قبلا به اقایون خیلی خوش بین بودم ولی از وقتی میرم دفتر مامانم و پرونده طلاق ها رو مطالعه میکنم اعصابم خورد میشه دیونه میشم

من به خاطر این پرونده ها ی که خوندم از مردا متنفر شدم چون خیلی خیلی غیر قابل پیش بینی هستن
الیسا خانم دارین کم لطفی میکنین!

مامان شما احتمالا وکیله. درسته؟
پس نتیجه میگیریم که آدمهای مشکل دار میرن پیش وکیل و آدمهایی که مشکل ندارن نمیرن. قبول دارین؟
شما این رو یادتون رفته که نسبت مردهای خوب و بی مشکل نسبت به اون مردهایی که شما پرونده شون رو خوندین بسیار بسیار بیشتره.
شما اینجا دچار یک نوع مغلطه شدین! اونم این نوع که چون فقط مشکل دارها رو دیدین، توی ضمیر ناخودآگاهتون این ثبت شده که همه مردها مشکل دارن.

بر محمد(ص) و آلش صلوات: الهم صلعلی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام
من نمی دونم همه پسرا دنبال دخترای با حجابند یا نه . ولی اینقدری می دونم حجاب نمیتونه ملاک صد درصدی باشه .
منظور از حجاب هم فقط حجاب ظاهری نیست . بیشتر وقتی پسری میگه حجاب منظورش عواملی که باعث شده اون دختر حجاب( نه صرفا چادر و ..) داشته باشه .
بیشتر وقار و متانت دختر که جذبه ی درونی ایجاد میکنه .
ولی خداییش باید قبول کنیم وقتی دختر خانومی یا حتی آقا پسری نسبت به پوشش خودش خیلی بی توجه نشون میده نشون دهنده ی یجور منش فکریه ، نشون میده به یه سری چیز ها بی اعتناست که میشه با اون به بخشی از شخصیت طرف پی برد .
فکر کن آقایی با خانومش که اتافاقا تازه ازدواج کردند نشستند توی پارک ، شوهره داره صحبت میکنه ، یهو میبینه حواس تازه عروسش باهاش نیست . حالا حواسش کجاست ؟!! داره به اقا پسر خوشتیپی که روی نیمکت روبرویی نشسته نگاه میکنه .
البته این فقط یه نمونه بود که می تونه برعکس هم باشه . ولی این چیزیه که هیچ پسری قادر به تحمل اون نیست . شاید واسه همینه که فکر میکنن دختری که حجاب داشته باشه به اصولی پایبنده که قابل اطمینان تر بنظر میاد و بیشتر به درد زندگی کردن می خوره .
امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

میفهمم چی میگید البته نه تنها در مورد مردا بلکه در مورد تمام آدما....اگه میخوای این چند روز زندگی رو یه کم راحتتر طی کنید سعی کنید به هیچکس خوش بین یا امیدوار نباشید حتی به نزدیک ترین آدما به شما
از همه ی آدما همه جور انتظاری میره....یه دقیقه خوبن یه دقیقه دیگه بد....این خاصیت آدمیزاده
چون 99 درصد آدما رو غریزشون کنترلشون میکنه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

بستگی به دلیلش داره

شما مردی و نمیدونید که یه دختر تو جامعه به چه دیدی بهش نگاه میشه
یه دختر وقتی واسه مصاحبه استخدامی مراجعه نگاه میکنه به اولین چیزی که نگاه میکنن ظاهر و تیپش هست
اگه حجاب داشته باشه همون اول که بره واسه مصاحبه ردش میکنن:confused:
تو بعضی آگهی ها نوشتن چادری نباشه:surprised:

تمام مشکلات از جامعه ماست

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
الیسا خانم دارین کم لطفی میکنین!

مامان شما احتمالا وکیله. درسته؟
پس نتیجه میگیریم که آدمهای مشکل دار میرن پیش وکیل و آدمهایی که مشکل ندارن نمیرن. قبول دارین؟
شما این رو یادتون رفته که نسبت مردهای خوب و بی مشکل نسبت به اون مردهایی که شما پرونده شون رو خوندین بسیار بسیار بیشتره.
شما اینجا دچار یک نوع مغلطه شدین! اونم این نوع که چون فقط مشکل دارها رو دیدین، توی ضمیر ناخودآگاهتون این ثبت شده که همه مردها مشکل دارن.

بر محمد(ص) و آلش صلوات: الهم صلعلی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بله درسته ولی چرا اغلب مشکل هارو اقایون درست کرده بودن تنها یکی دو مورد به علت بی توجهی خانم بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته ولی چرا اغلب مشکل هارو اقایون درست کرده بودن تنها یکی دو مورد به علت بی توجهی خانم بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بحث من مشکل بین آقایون و خانمها نیست. البته چون خانمها مهربانترند کمتر خشونت بخرج میدن ولی من مشکل بین مردها رو گفتم و برشمردم آقایون رو.

sanam_el

عضو جدید
سلام
من نمی دونم همه پسرا دنبال دخترای با حجابند یا نه . ولی اینقدری می دونم حجاب نمیتونه ملاک صد درصدی باشه .
منظور از حجاب هم فقط حجاب ظاهری نیست . بیشتر وقتی پسری میگه حجاب منظورش عواملی که باعث شده اون دختر حجاب( نه صرفا چادر و ..) داشته باشه .
بیشتر وقار و متانت دختر که جذبه ی درونی ایجاد میکنه .
ولی خداییش باید قبول کنیم وقتی دختر خانومی یا حتی آقا پسری نسبت به پوشش خودش خیلی بی توجه نشون میده نشون دهنده ی یجور منش فکریه ، نشون میده به یه سری چیز ها بی اعتناست که میشه با اون به بخشی از شخصیت طرف پی برد .
فکر کن آقایی با خانومش که اتافاقا تازه ازدواج کردند نشستند توی پارک ، شوهره داره صحبت میکنه ، یهو میبینه حواس تازه عروسش باهاش نیست . حالا حواسش کجاست ؟!! داره به اقا پسر خوشتیپی که روی نیمکت روبرویی نشسته نگاه میکنه .
البته این فقط یه نمونه بود که می تونه برعکس هم باشه . ولی این چیزیه که هیچ پسری قادر به تحمل اون نیست . شاید واسه همینه که فکر میکنن دختری که حجاب داشته باشه به اصولی پایبنده که قابل اطمینان تر بنظر میاد و بیشتر به درد زندگی کردن می خوره .
امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم
حرفتون رو قبول دارم.اما با این حال کم نیست آدمایی که این چیزا براشون مساله ای نباشه.
بدتر از اون،خیلی ها فقط موقع ازدواج که میشه این چیزا براشون میشه معیار و ملاک اما قبلش از نظرشون هیچ مشکلی نیست.من از این آدما کم ندیدم!!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود مرسی
ولی شما تو این دورو زمونه یه اقا به من نشون بده لازم نیس اینهمه کار بکنی یه چش بیای همه چی حله

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
به این:کی گفته دخترا برای به دست آوردن شوهر اعتقاداتشون رو زیر پا میذارن؟اصلا مگه شوهر به دست آوردنیه؟نمیدونم شما فک میکنید نگاه دخترا به ازدواج کردن چیه اما با این طرز حرف زدنتون دارید سطح شخصیت دخترا و فهمشون رو پایین میارید.
مطمئن باشید هیچ تغییری بی دلیل نیست،به غلط یا درست بودن دلیل کاری ندارم،اما هر کس کاری میکنه حداقل برای خودش دلیل قانع کننده ای داره.
حالا با حرفای من و حرفای بقیه به نتیجه ای هم رسیدید؟

جواب که دادم
وقتی یه دختر (یکی که چه عرض کنم، کلی) بعد از این که فکر می کنه یه پسر بهش توجه نشون میده همچین کاری می کنه شما چه برداشتی می کنین؟ می خواد خودشو بیشتر نشون بده دیگه
ولی من به شخصه همچین چیزی ببینم خیلی بهم بر می خوره، که البته دیدم
به اون قسمت هم جواب دادم، بدست آوردن یه همسر خوب واسه هر دو گروه یه هدف خیلی مهمه
انسان طبعش اینه که دوست داره جفتی باشه دیگه، من پسر از خدا می خوام یه زن خوب داشته باشم
مگه توی دخترا غیر از اینه؟؟
هر کاری دلیل داره ولی نه دلیل قانع کننده
این که آدم به خاطر اینکه مورد توجه کسی قرار بگیره سعی کنه از ماهیت واقعی خودش فاصله بگیره باعث تاسفه
توی پسر ها هم هست همچین چیزی
چه بسیار آدم هایی که رفتار ها و خواسته های واقعیشون رو کتمان می کنن و سعی می کنن دلخواه دیگران باشن (البته وقتی این اتفاق افتضاحه که آدم از رفتار های خوبش بزنه)

راستش از بعضی ها چیزایی می شنوم که ...، واقعا نمی دونم

شما مردی و نمیدونید که یه دختر تو جامعه به چه دیدی بهش نگاه میشه
یه دختر وقتی واسه مصاحبه استخدامی مراجعه نگاه میکنه به اولین چیزی که نگاه میکنن ظاهر و تیپش هست
اگه حجاب داشته باشه همون اول که بره واسه مصاحبه ردش میکنن:confused:
تو بعضی آگهی ها نوشتن چادری نباشه:surprised:

تمام مشکلات از جامعه ماست

نمی گم همچین چیزی نیست ولی توی خیلی از مشاغل این اصلا مطرح نیست
واسه فروشندگی و این جور شغل ها متاسفانه همچین چیزی دیده می شه، ولی خب کلی نیست
به نظر من هنوز هم توی جامعه خواستگاه حجاب بیش از بی حجابیه
هر چند رو به کاهشه

جالب بود مرسی
ولی شما تو این دورو زمونه یه اقا به من نشون بده لازم نیس اینهمه کار بکنی یه چش بیای همه چی حله

کلا آدم کم شده آبجی پری
از هر دو جنس
ولی نایاب نیست

gholle

عضو جدید
علل رقابت خانمها براي بدست آوردن مردها
اکثر خانمها برای بدست آوردن مرد مورد نظر خود از حس رقابت بسیار زیادی برخوردار هستند. مثل این است که آقایون بدون اینکه واقعا قصد چنین کاری را داشته باشند، دارای نوعی کشش غریزی خاص برای جذب خانم ها به رقابت هستند. اگرچه بعضی از خانم ها هنگامی که متوجه شوند همسر آنها با فرد دیگری ارتباط برقرار کرده است، موقرانه صحنه را ترک می کنند. ولی بسیاری از خانمها چنین موقعیتی را مثل یک میدان جنگ تصور می کنند که هیچ چاره ای جز مبارزه در آن را ندارند. در حقیقت آنها تصور می کنند مردهایی که از جانب خانمها توجه بیشتری را به خود جلب می کنند از سایر مردها برتر هستند. اما دلیل تمام این مسائل چیست؟ چرا خانمها برای بدست آوردن آقایون با یکدیگر چشم و هم چشمی می کنند؟
عشق
کم اهانت آمیزترین و بدیهی ترین دلیل این است که خانمها عمیقا عاشق هستند. اگر خانمی واقعا معتقد باشد که یک مرد بخصوص می تواند همسر ايده آل او در آینده باشد و آنها در میانه راه برای رسیدن به یکدیگر قرار داشته باشند، خانم مورد نظر از هیچ کاری برای پایان بخشیدن به این راه دریغ نخواهد کرد. این حقیقت که مرد مورد علاقه آنها درگیر رابطه با خانم دیگری است برایشان هیچ اهمیتی ندارد زیرا تصور می کنند که او با شخص مناسب ارتباط ندارد و دیر یا زود خودش متوجه این مطلب می شود. چنین زن هایی سعی می کنند تا نقص ها، عیوب، ضعف ها و کاستی های خانم دیگر را پیدا کنند و از آنها به عنوان وسیله ای در راه رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. او فکر می کند که اگر خانم دیگر در ذهن آقا بد جلوه کند به خودی خود تصویر ذهنی خودش برای آقا خوب خواهد شد. او حتی ممکن است تا حد فحش دادن و تهدید کردن خانم دیگر پیش رود زیرا تصور می کند که انجام چنین اموری او را در راه رسیدن به هدفش کمک خواهد کرد. شاید در نگاه اول مردها از چنین روشی استقبال کنند اما بعد از مدتی به کارهای او بی اعتنایی خواهند کرد و او را فردی متجاوز و چاپلوس تلقی می کنند و او از این طریق نمی تواند به اهداف شوم خود دست پیدا کند. عشق حقيقي را نمی توان با اتکا به نفرت، تزویر و حقه بازی بدست آورد.
قدرت
بعد منفور جنس مونث در رقابت هایش هیچ ارتباطی به عشق ندارد و تنها به خاطر کسب قدرت می باشد. متاسفانه در جهان امروزی تعداد بسیار زیادی از خانم های تشنه قدرت وجود دارند که از تصاحب مردانی که متعلق به دیگران هستند لذت می برند. بله این حقیقت است: زیان زدن و آزردن خانم های دیگر باعث ایجاد خوشی و مسرت در آنها می شود. البته دردآورترین جای قضیه این است که آنها ممکن است به مردی که برای رسیدن به او تلاش می کنند به هیچ وجه علاقه نداشته باشند و در اکثر موارد مردها جزء آخرین افرادی هستند که از این مطلب با خبر می شوند. شاید آقایون تصور می کنند این عشق شدید از یک علاقه خالص نشئت می گیرد و این مطلب که آنها تنها وسیله ای برای رسیدن به اهداف خانم ها (دست یابی به قدرت) هستند، به ذهنشان هم خطور نمی کند. ما در این قسمت هشدارهای لازم را به آقایون دادیم. از این پس با خود شماست که تشخیص دهید آیا عشق یک زن نسبت به شما واقعی است و یا نه تنها قصد او به بازی گرفتن احساسات شماست. یکی از راههای مناسب برای روشن شدن مطلب این است که واکنش های او را در زمانی که شما در حال گفتگو با خانم های دیگر هستید زیر نظر بگیرید. اگر رابطه شما با خانم دیگر معقول باشد و هیچ چیز خاصی بین شما دو نفر رد و بدل نشود خانم شما نباید بیش از اندازه از خود واکنش های غیر معمول نشان دهد.
میوه ممنوعه
هوا و هوس برای رسیدن به چیزهایی که انسان از آنها منع می شود از دیگر عوامل برانگیزاننده حس رقابت در خانم ها به شمار می رود. اگر دلایلی وجود داشته باشد که از رسیدن زنها به یک مرد خاص جلوگیری کند حس رقابتشان برای تصاحب مرد موردنظر بیدار می شود. بسیار ساده است آنها تنها به دنبال چیزی هستند که نمی توانند آنرا داشته باشند. عوامل بسیار زیادی مثل ثروت، وضعیت ظاهری و تاهل می تواند یک مرد را برای خانم ها تبدیل به میوه ممنوعه کند. البته همه آقایون به خوبی می دانند که تا چه حد می توانند از این مطلب به نفع خود استفاده کنند. خود را دست نیافتنی جلوه دهید تا خواستنی تر به نظر برسید. البته من پیشنهاد نمی کنم که برای رسیدن به این هدف در انگشت خود از حلقه ازدواج استفاده کنید زیرا متاهل بودن شاید بتواند تا حدودی نظر عده اندکی از خانم ها را به خود جلب کند اما هنوز تعداد بسیار زیادی از خانم ها وجود دارند که برای رابطه دیگران ارزش قائل هستند.
مردهای خوب کم یاب شده اند
یکی از دلایل دیگری که خانم ها برای رسیدن به مردها با یکدیگر رقابت می کنند این است که آنها معتقدند که تمام مرد های خوب توسط خانم ها تصاحب می شوند. به این معنا که اگر مردی متاهل است و یا در حال ازدواج پس او مرد ایده آلی است، و اگر مردی مجرد باشد، تنهایی او دلیل خاصی دارد. این نوع استدلال ها باعث به وجود آوردن یک چرخه نادرست می شود که در آن مجردها همانطور مجرد باقی می مانند و آنهایی که متاهل هستند به دلیل توجه نابه جا و افراطی از سوی خانم های دیگر همیشه در حال قطع روابط خود و برقراری روابط جدید هستند. شما می توانید از این طرز فکر خانم ها به نفع خود استفاده کنید. چگونه؟ بسیار ساده است. فقط کافی است آرام باشید و به صندلی خود تکیه دهید، به زودی متوجه خانم هایی که از آسمان برای شما به زمین می آیند، خواهید شد. فقط باید خونسردی خود را در تمام شرایط حفظ کنید و طوری رفتار کنید مثل اینکه آنها توجه شما را به خود جلب نکرده اند. این کار باعث می شود که در نظر خانم ها تبدیل به مردی شوید که برای آنها غیر قابل اجتناب است.
چشماتونو باز بکنید مرد خوب کم نیست
این آقایونن که دنبال دختر خوب میګردن که البته اونم کم نیست
خانم و آقای ایرانی هر دوشون خوبن فقطچشم باز میخواد
والا......

maryam1400

عضو جدید
من یه کسی رو دوست دارم.یکی از استادامه تو موسسه البته.اما خودش هیئت علمی یه دانشگاهیه.اما حلقه دستش هست.یعنی ممکنه الکی باشه؟:(
یکی از پسرهای دانشگاه هم ابراز علاقه کرده به من.اما من خیلی تحویلش نمیگیرم.عجب دنیایی شده ها.نمیدونم چه کار کنم:cry:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه کسی رو دوست دارم.یکی از استادامه تو موسسه البته.اما خودش هیئت علمی یه دانشگاهیه.اما حلقه دستش هست.یعنی ممکنه الکی باشه؟:(
یکی از پسرهای دانشگاه هم ابراز علاقه کرده به من.اما من خیلی تحویلش نمیگیرم.عجب دنیایی شده ها.نمیدونم چه کار کنم:cry:
:eek: :eek: :eek: