علل رقابت خانمها براي بدست آوردن مردها

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نظر من چیزی که الان خیلی کم شده دختر خوبه
به نظر من پسرا خوبشون بیشتره الان تا دخترا
شما دختر با حجاب تو این دوره و زمونه چقدر می بینید؟
چرا اینقدر بی حجابی زیاد شده؟ واسه نشون دادن زیبایی، واسه بدست اوردن یه پسر
در حالی که بیشتر پسرا ترجیح میدن طرفشون با حجاب باشه

واقعا چرا دخترا برای بدست آوردن شوهر حاضرن اعتقاداتشون رو هم زیر پا بزارن؟
چرا دخترا همین که از سنشون میره بالا کم کم حجابشون کمتر میشه؟

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز

اشتباه میکنید .
بدی قضیه اینه هیج وقت از ظاهر اقایون نمیتونید در مورد خوبی بدیشون حرف برنید ولی یه دختر تا 4 تا مو بذاره بیرون میشه بی حجاب و بد !!
بعدش کمی دارید بی انصافی میکنید. من کلی دختر سن بالا میشناسم هیچ تغییری در حجابشون پیش نیمده .

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
اشتباه میکنید .
بدی قضیه اینه هیج وقت از ظاهر اقایون نمیتونید در مورد خوبی بدیشون حرف برنید ولی یه دختر تا 4 تا مو بذاره بیرون میشه بی حجاب و بد !!
بعدش کمی دارید بی انصافی میکنید. من کلی دختر سن بالا میشناسم هیچ تغییری در حجابشون پیش نیمده .

نه من ملاک خوبی و بدی رو فقط این نمی دونم، هر چند که به نظرم یه دختر که تیپ غیر معمولی داشته باشه کلا منتفیه
من از اینکه ببینم یه دختر که حجابو رعایت می کنه بعد از یه مدت عوض بشه واقعا بدم میاد
آخه چرا آدم باید همچین اخلاقی داشته باشه
البته من منظورم نبود که همه اینطورین، هرچند که به نظر میاد اینطوری گفتم، من هم منظورم بعضی ها بود

شما خوابگاهی هستین؟ یا بودین؟
شما خودتون آمار بدین تا با هم مقایسه کنیم
چند درصد دخترا کلا تعطیلن، ذکر جزئیات بماند
خدا رو شکر ساکن تهران هستین، توی خیابون ها که راه میرین چند درصد دخترا موهاشونو عجیب غریب کردن،
چند درصد یه جوری لباس می پوشن آدم شرمش میشه نگاه کنه؟

تازه من توی پسر ها جزء خوش بین ها هستم، هنوز آدمای بدبین ندیدین!!!

Dauglas

اخراجی موقت
با سلام خدمت تمام دوستان و صاحب نظران و البته بزرگان و اهل فن
از نظر من تمام این حرف ها ارزشی ندارن چون تو دنیای امروز هیچ کدوم اینا معنی نداره . هر کس خواست بگه تا بش با دلیل ثابت کنم

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تمام دوستان و صاحب نظران و البته بزرگان و اهل فن
از نظر من تمام این حرف ها ارزشی ندارن چون تو دنیای امروز هیچ کدوم اینا معنی نداره . هر کس خواست بگه تا بش با دلیل ثابت کنم

سلام دوست عزیز
لطفا اگه زحمتی نیست، دلایلتون رو بگید و برامون توضیح بدید.

متشکرم از توجهتون و شرکت در بحث:gol:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من ملاک خوبی و بدی رو فقط این نمی دونم، هر چند که به نظرم یه دختر که تیپ غیر معمولی داشته باشه کلا منتفیه
من از اینکه ببینم یه دختر که حجابو رعایت می کنه بعد از یه مدت عوض بشه واقعا بدم میاد
آخه چرا آدم باید همچین اخلاقی داشته باشه
البته من منظورم نبود که همه اینطورین، هرچند که به نظر میاد اینطوری گفتم، من هم منظورم بعضی ها بود

شما خوابگاهی هستین؟ یا بودین؟
شما خودتون آمار بدین تا با هم مقایسه کنیم
چند درصد دخترا کلا تعطیلن، ذکر جزئیات بماند
خدا رو شکر ساکن تهران هستین، توی خیابون ها که راه میرین چند درصد دخترا موهاشونو عجیب غریب کردن،
چند درصد یه جوری لباس می پوشن آدم شرمش میشه نگاه کنه؟

تازه من توی پسر ها جزء خوش بین ها هستم، هنوز آدمای بدبین ندیدین!!!

من خوابگاهی بودم ولی منظورتونو نفهمیدم .
منظورتون اینه میرن یه شهر دیگه باز تر میشن با یه قول شما بی حجاب ؟
تعطیل یعنی چی ؟ از چه لحاظ؟
در مورد دو مورد اخر قشر تابلو با معمولی فرق داره . تابلوها کمن به نسبت معمولی ها . البته شاید تعریف من و شما از معمولی مثل هم نباشه .

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
من خوابگاهی بودم ولی منظورتونو نفهمیدم .
منظورتون اینه میرن یه شهر دیگه باز تر میشن با یه قول شما بی حجاب ؟
تعطیل یعنی چی ؟ از چه لحاظ؟
در مورد دو مورد اخر قشر تابلو با معمولی فرق داره . تابلوها کمن به نسبت معمولی ها . البته شاید تعریف من و شما از معمولی مثل هم نباشه .

منظورم مشخصه دوست من
دخترایی که کلا از حیا و عفت تعطیل هستن چند درصد هستن؟
تعطیل هم در تکمیل همون بود، به لحاظ اخلاقی دیگه، نگین که هنوز توضیح می خواین

تابلو ها همچین کم هم نیستن دیگه،
معمولی یعنی اینکه هفت قلم آرایش نکرده باشه، یعنی نصف موهاش بیرون نباشه، یعنی از یه فرسخی نگاه پسرها متوجهش نشه

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم مشخصه دوست من
دخترایی که کلا از حیا و عفت تعطیل هستن چند درصد هستن؟
تعطیل هم در تکمیل همون بود، به لحاظ اخلاقی دیگه، نگین که هنوز توضیح می خواین

تابلو ها همچین کم هم نیستن دیگه،
معمولی یعنی اینکه هفت قلم آرایش نکرده باشه، یعنی نصف موهاش بیرون نباشه، یعنی از یه فرسخی نگاه پسرها متوجهش نشه

من دور و اطراف خودمو بخام بگم ، داشنگاه ، مدرسه و ..... میشه گفت نبوده .
بازم میگم درصدش به ادمای معمولی خیلی کمه . نمیگم نیست ولی خیلی کمه ، جوری نیست که اکثریت جامعه شده باشن یا حداقل اکثریت جامعه اطراف من .
شاید هم پنهانه که این نشون میده هنوز به کلاس شخصیتی تبدیل نشده خوشبختانه .

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
من دور و اطراف خودمو بخام بگم ، داشنگاه ، مدرسه و ..... میشه گفت نبوده .
بازم میگم درصدش به ادمای معمولی خیلی کمه . نمیگم نیست ولی خیلی کمه ، جوری نیست که اکثریت جامعه شده باشن یا حداقل اکثریت جامعه اطراف من .
شاید هم پنهانه که این نشون میده هنوز به کلاس شخصیتی تبدیل نشده خوشبختانه .

با جمله آخرتون بیشتر موافقم
البته اکثریت جامعه که مطمئنا خیر، هرگز هم به اون حد نخواهد رسید
ولی خب شما بیشتر با بچه مثبت ها دوست بودین احتمالا

sedmostafa

عضو جدید
بله موافقم و مبحث ديگر اين موضوع رقابت خانهاست كه متاسفانه آقايون نميفهمن و ....
ومبحث ديگه اينكه برخي اندك خانها متاسفانه شوهر دزد هستند و به دنبال همسر ديگرانند...!!!
اين خيلي تاسف برانگيزه ... والبته عكسش هم هست!!!

شما به چه حقی گفتید آقایون نمیفهمن:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

در ضمن هرجور آدمی تو این دورو زمونه پیدا میشه
من شخصا آدم آیی رو میشناسم که قبل ازدواج محجبه بود بعد ازدواج چادرشو انداخـــــــــت!
در مقابل اونم مردهایی رو میشناسم که . . .

الان دختر پاک و نجیب هست ولی کمیاب شده در مقابلشم پسرا . . .
اکثر دخترآ وقتیکه میرن دانشگاه احساس بزرگی و جدایی از بنیان خانواده میکنن(به اون معنی نه که خودشو دیگه اهل اون خونواده نمیدونه!)
منظورم اینه که خودشو برای جلب توجه درست میکنه
من بچه ابهر و اینجا دانشگاه آزاد هست(دانشگاه که چه عرض کنم!!!!!!!)
بابا مامان دخترشونو میفرستن دانشگاه دیگه نمیدونن که اینطرف چه کارآیی میکنه
موقعی هم که میخاد بره خونشون تیپ شو عوض میکنم

بیشتر دلایلی که آقایون یا خانوما از هم دیگه ترد میشن اینه که نمیتونن خودشونو...کنن
خانوم، آقا رو نمیبینه میره یکی دیگه رو میبینه

محجبه بودن یا نبودن دلیلی بر پاک بودن و نجیب بودن نیست
ریش گذاشتن و از ته زدن هم دلیلی بر پاکی نیست
اصل دل آدمه اونا دیگه همه شون ظاهر سازیه.

از همه معذرت خواهی میکنم که این همه تند حرف زدم

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به چه حقی گفتید آقایون نمیفهمن:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

در ضمن هرجور آدمی تو این دورو زمونه پیدا میشه
من شخصا آدم آیی رو میشناسم که قبل ازدواج محجبه بود بعد ازدواج چادرشو انداخـــــــــت!
در مقابل اونم مردهایی رو میشناسم که . . .

الان دختر پاک و نجیب هست ولی کمیاب شده در مقابلشم پسرا . . .
اکثر دخترآ وقتیکه میرن دانشگاه احساس بزرگی و جدایی از بنیان خانواده میکنن(به اون معنی نه که خودشو دیگه اهل اون خونواده نمیدونه!)
منظورم اینه که خودشو برای جلب توجه درست میکنه
من بچه ابهر و اینجا دانشگاه آزاد هست(دانشگاه که چه عرض کنم!!!!!!!)
بابا مامان دخترشونو میفرستن دانشگاه دیگه نمیدونن که اینطرف چه کارآیی میکنه
موقعی هم که میخاد بره خونشون تیپ شو عوض میکنم

بیشتر دلایلی که آقایون یا خانوما از هم دیگه ترد میشن اینه که نمیتونن خودشونو...کنن
خانوم، آقا رو نمیبینه میره یکی دیگه رو میبینه

از همه معذرت خواهی میکنم که این همه تند حرف زدم

کلا" خواستی چی بگی؟؟؟
الف) نصیحتمون کنی؟
ب) فحش بدی؟
ج) هر دو مورد؟
د) هیچکدام؟

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چون همه پست ها رو خوندم و زیاد هم بودن دیگه از همشون نقل قول نگرفتم و یه کلیاتی می نویسم.

محجبه بودن یا نبودن هر کس به خودش مربوطه.

حجاب دلیل قطعی بر پاکی و سالم بودن نیست

آقایون وقتی میرن دانشگاه چه می کنن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (یک شهر دور از خونه)
خیلی عذر می خواو ولی شماها چرا اینقدر فکرتون بسته اس؟
اگر چیزی بده دختر و پسر نداره .

جناب آقای حاجی
اینجا شما پسر ها رو خیلی دست بالا گرفتی
واقعاً تصور نمی کردم اینجایی که همه تحصیلکرده ان هنوز همچین طرز فکر هایی باشه
این خود ماها هستیم که همه چیز رو خراب کردیم

من خیلی خیلی کم دیدم دختری رو که اینقدر که شما می گین دنبال ازدواج کردن باشه (شاید یک مورد) خیلی نادره ..........

((((((( کسایی هم که ادعای مومن بودن می کنن یه کم برن ببینن که در قرآن راجع به زن ها چی نوشته شده یا پیامبر و ائمه چه رفتاری با خانم ها داشتن))))))))
روی حرفم هم با کسانی هستش که دارن به شخصیت خانم های جامعه توی این تایپیک توهین می کنن...............
بده که خودمون خودمون رو خراب کنیم (اونوقت چه انتظاری از یه بیگانه (خارجی) داریم که می گیم توی فیلماشون به شخصیت ایرانی ها توهین میشه!!!!!!)

چقدر گناه های دیگران رو بشوریم

یه کم به خودمون بیاییم
مگه معروف نیست که از خود شناسی به خدا شناسی میرسی؟؟؟!!!!!

اگه هر کس قبل از دیگران سعی بکنه خودشو رو اصلاح کنه دنیا گلستان میشه
( روی حرفم با شخص خاصی نیست این موضوع رو کلی گفتم)

آخرین ویرایش:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر خانمها برای بدست آوردن مرد مورد نظر خود از حس رقابت بسیار زیادی برخوردار هستند. مثل این است که آقایون بدون اینکه واقعا قصد چنین کاری را داشته باشند، دارای نوعی کشش غریزی خاص برای جذب خانم ها به رقابت هستند. اگرچه بعضی از خانم ها هنگامی که متوجه شوند همسر آنها با فرد دیگری ارتباط برقرار کرده است، موقرانه صحنه را ترک می کنند. ولی بسیاری از خانمها چنین موقعیتی را مثل یک میدان جنگ تصور می کنند که هیچ چاره ای جز مبارزه در آن را ندارند. در حقیقت آنها تصور می کنند مردهایی که از جانب خانمها توجه بیشتری را به خود جلب می کنند از سایر مردها برتر هستند. اما دلیل تمام این مسائل چیست؟ چرا خانمها برای بدست آوردن آقایون با یکدیگر چشم و هم چشمی می کنند؟
عشق
کم اهانت آمیزترین و بدیهی ترین دلیل این است که خانمها عمیقا عاشق هستند. اگر خانمی واقعا معتقد باشد که یک مرد بخصوص می تواند همسر ايده آل او در آینده باشد و آنها در میانه راه برای رسیدن به یکدیگر قرار داشته باشند، خانم مورد نظر از هیچ کاری برای پایان بخشیدن به این راه دریغ نخواهد کرد. این حقیقت که مرد مورد علاقه آنها درگیر رابطه با خانم دیگری است برایشان هیچ اهمیتی ندارد زیرا تصور می کنند که او با شخص مناسب ارتباط ندارد و دیر یا زود خودش متوجه این مطلب می شود. چنین زن هایی سعی می کنند تا نقص ها، عیوب، ضعف ها و کاستی های خانم دیگر را پیدا کنند و از آنها به عنوان وسیله ای در راه رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. او فکر می کند که اگر خانم دیگر در ذهن آقا بد جلوه کند به خودی خود تصویر ذهنی خودش برای آقا خوب خواهد شد. او حتی ممکن است تا حد فحش دادن و تهدید کردن خانم دیگر پیش رود زیرا تصور می کند که انجام چنین اموری او را در راه رسیدن به هدفش کمک خواهد کرد. شاید در نگاه اول مردها از چنین روشی استقبال کنند اما بعد از مدتی به کارهای او بی اعتنایی خواهند کرد و او را فردی متجاوز و چاپلوس تلقی می کنند و او از این طریق نمی تواند به اهداف شوم خود دست پیدا کند. عشق حقيقي را نمی توان با اتکا به نفرت، تزویر و حقه بازی بدست آورد.
قدرت
بعد منفور جنس مونث در رقابت هایش هیچ ارتباطی به عشق ندارد و تنها به خاطر کسب قدرت می باشد. متاسفانه در جهان امروزی تعداد بسیار زیادی از خانم های تشنه قدرت وجود دارند که از تصاحب مردانی که متعلق به دیگران هستند لذت می برند. بله این حقیقت است: زیان زدن و آزردن خانم های دیگر باعث ایجاد خوشی و مسرت در آنها می شود. البته دردآورترین جای قضیه این است که آنها ممکن است به مردی که برای رسیدن به او تلاش می کنند به هیچ وجه علاقه نداشته باشند و در اکثر موارد مردها جزء آخرین افرادی هستند که از این مطلب با خبر می شوند. شاید آقایون تصور می کنند این عشق شدید از یک علاقه خالص نشئت می گیرد و این مطلب که آنها تنها وسیله ای برای رسیدن به اهداف خانم ها (دست یابی به قدرت) هستند، به ذهنشان هم خطور نمی کند. ما در این قسمت هشدارهای لازم را به آقایون دادیم. از این پس با خود شماست که تشخیص دهید آیا عشق یک زن نسبت به شما واقعی است و یا نه تنها قصد او به بازی گرفتن احساسات شماست. یکی از راههای مناسب برای روشن شدن مطلب این است که واکنش های او را در زمانی که شما در حال گفتگو با خانم های دیگر هستید زیر نظر بگیرید. اگر رابطه شما با خانم دیگر معقول باشد و هیچ چیز خاصی بین شما دو نفر رد و بدل نشود خانم شما نباید بیش از اندازه از خود واکنش های غیر معمول نشان دهد.
میوه ممنوعه
هوا و هوس برای رسیدن به چیزهایی که انسان از آنها منع می شود از دیگر عوامل برانگیزاننده حس رقابت در خانم ها به شمار می رود. اگر دلایلی وجود داشته باشد که از رسیدن زنها به یک مرد خاص جلوگیری کند حس رقابتشان برای تصاحب مرد موردنظر بیدار می شود. بسیار ساده است آنها تنها به دنبال چیزی هستند که نمی توانند آنرا داشته باشند. عوامل بسیار زیادی مثل ثروت، وضعیت ظاهری و تاهل می تواند یک مرد را برای خانم ها تبدیل به میوه ممنوعه کند. البته همه آقایون به خوبی می دانند که تا چه حد می توانند از این مطلب به نفع خود استفاده کنند. خود را دست نیافتنی جلوه دهید تا خواستنی تر به نظر برسید. البته من پیشنهاد نمی کنم که برای رسیدن به این هدف در انگشت خود از حلقه ازدواج استفاده کنید زیرا متاهل بودن شاید بتواند تا حدودی نظر عده اندکی از خانم ها را به خود جلب کند اما هنوز تعداد بسیار زیادی از خانم ها وجود دارند که برای رابطه دیگران ارزش قائل هستند.
مردهای خوب کم یاب شده اند
یکی از دلایل دیگری که خانم ها برای رسیدن به مردها با یکدیگر رقابت می کنند این است که آنها معتقدند که تمام مرد های خوب توسط خانم ها تصاحب می شوند. به این معنا که اگر مردی متاهل است و یا در حال ازدواج پس او مرد ایده آلی است، و اگر مردی مجرد باشد، تنهایی او دلیل خاصی دارد. این نوع استدلال ها باعث به وجود آوردن یک چرخه نادرست می شود که در آن مجردها همانطور مجرد باقی می مانند و آنهایی که متاهل هستند به دلیل توجه نابه جا و افراطی از سوی خانم های دیگر همیشه در حال قطع روابط خود و برقراری روابط جدید هستند. شما می توانید از این طرز فکر خانم ها به نفع خود استفاده کنید. چگونه؟ بسیار ساده است. فقط کافی است آرام باشید و به صندلی خود تکیه دهید، به زودی متوجه خانم هایی که از آسمان برای شما به زمین می آیند، خواهید شد. فقط باید خونسردی خود را در تمام شرایط حفظ کنید و طوری رفتار کنید مثل اینکه آنها توجه شما را به خود جلب نکرده اند. این کار باعث می شود که در نظر خانم ها تبدیل به مردی شوید که برای آنها غیر قابل اجتناب است.

پس باید بشینم برنامه شو بنویسم

خیلی جالب بود مرسی

sedmostafa

عضو جدید
کلا" خواستی چی بگی؟؟؟
الف) نصیحتمون کنی؟
ب) فحش بدی؟
ج) هر دو مورد؟
د) هیچکدام؟

من کاره ای نیستم که نصیحت کنم!
من کجاوو فحش کجا!

من باتوجه به پاسخ های سایر کاربران در صفحات قبل اینارو نوشتم
البته کلی هستن.

کاربر گرامی samira.bas پست منو دوباره بخونید!

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه مجرد ها از جمله خودم و با آرزوی صبر روزافزون
تقریبا همه نقطه نظرات حضرات و خاونمای محترم رو خوندم
کیه که از یه همسر خوب بدش بیاد!
خوب یا بد بودن یه چیز نسبیه و به همون اندازه که طرز فکرهای مختلف داریم به همون اندازه هم تعریف از خوب یا بد بودن وجود داره.
اینکه دختری قاپ پسری رو بدزده یا برعکس چیز جالبیه،بنظرم تا حدودی هم باید این حق رو به دخترها بدیم که وقتی از پسری خوششون اومده اظهار کنند .
ولی خب من اگه جای دختری بودم طوری اظهار نمیکردم که خودمو جلف و سبک کنم
پسر عاقل هم فقط صرف تیپ و قیافه و امثالهم دختری رو واسه زندگی انتخاب نمیکنه که اگه بکنه دیگه عاقل نیست
پسرها دو جور دختر بیشتر نمی شناسن
جور اولش فقط به درد دوستی و احیانا سوء استفاده میخورن
دومیشم به درد زندگی
هیچکدومشونم نوع اول رو واسه زندگی و دومی رو واسه دوستی انتخاب نمیکنن
---------
آخرش اینکه من تا حالا ندیدم دختر نجیب و خوانواده دار رو زمین بمونه
به پسر اهل زندگی و مسئولیت پذیر هم همه زن میدن
------

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

اکثر خانمها برای بدست آوردن مرد مورد نظر خود از حس رقابت بسیار زیادی برخوردار هستند. مثل این است که آقایون بدون اینکه واقعا قصد چنین کاری را داشته باشند، دارای نوعی کشش غریزی خاص برای جذب خانم ها به رقابت هستند. اگرچه بعضی از خانم ها هنگامی که متوجه شوند همسر آنها با فرد دیگری ارتباط برقرار کرده است، موقرانه صحنه را ترک می کنند. ولی بسیاری از خانمها چنین موقعیتی را مثل یک میدان جنگ تصور می کنند که هیچ چاره ای جز مبارزه در آن را ندارند. در حقیقت آنها تصور می کنند مردهایی که از جانب خانمها توجه بیشتری را به خود جلب می کنند از سایر مردها برتر هستند. اما دلیل تمام این مسائل چیست؟ چرا خانمها برای بدست آوردن آقایون با یکدیگر چشم و هم چشمی می کنند؟
عشق
کم اهانت آمیزترین و بدیهی ترین دلیل این است که خانمها عمیقا عاشق هستند. اگر خانمی واقعا معتقد باشد که یک مرد بخصوص می تواند همسر ايده آل او در آینده باشد و آنها در میانه راه برای رسیدن به یکدیگر قرار داشته باشند، خانم مورد نظر از هیچ کاری برای پایان بخشیدن به این راه دریغ نخواهد کرد. این حقیقت که مرد مورد علاقه آنها درگیر رابطه با خانم دیگری است برایشان هیچ اهمیتی ندارد زیرا تصور می کنند که او با شخص مناسب ارتباط ندارد و دیر یا زود خودش متوجه این مطلب می شود. چنین زن هایی سعی می کنند تا نقص ها، عیوب، ضعف ها و کاستی های خانم دیگر را پیدا کنند و از آنها به عنوان وسیله ای در راه رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. او فکر می کند که اگر خانم دیگر در ذهن آقا بد جلوه کند به خودی خود تصویر ذهنی خودش برای آقا خوب خواهد شد. او حتی ممکن است تا حد فحش دادن و تهدید کردن خانم دیگر پیش رود زیرا تصور می کند که انجام چنین اموری او را در راه رسیدن به هدفش کمک خواهد کرد. شاید در نگاه اول مردها از چنین روشی استقبال کنند اما بعد از مدتی به کارهای او بی اعتنایی خواهند کرد و او را فردی متجاوز و چاپلوس تلقی می کنند و او از این طریق نمی تواند به اهداف شوم خود دست پیدا کند. عشق حقيقي را نمی توان با اتکا به نفرت، تزویر و حقه بازی بدست آورد.
قدرت
بعد منفور جنس مونث در رقابت هایش هیچ ارتباطی به عشق ندارد و تنها به خاطر کسب قدرت می باشد. متاسفانه در جهان امروزی تعداد بسیار زیادی از خانم های تشنه قدرت وجود دارند که از تصاحب مردانی که متعلق به دیگران هستند لذت می برند. بله این حقیقت است: زیان زدن و آزردن خانم های دیگر باعث ایجاد خوشی و مسرت در آنها می شود. البته دردآورترین جای قضیه این است که آنها ممکن است به مردی که برای رسیدن به او تلاش می کنند به هیچ وجه علاقه نداشته باشند و در اکثر موارد مردها جزء آخرین افرادی هستند که از این مطلب با خبر می شوند. شاید آقایون تصور می کنند این عشق شدید از یک علاقه خالص نشئت می گیرد و این مطلب که آنها تنها وسیله ای برای رسیدن به اهداف خانم ها (دست یابی به قدرت) هستند، به ذهنشان هم خطور نمی کند. ما در این قسمت هشدارهای لازم را به آقایون دادیم. از این پس با خود شماست که تشخیص دهید آیا عشق یک زن نسبت به شما واقعی است و یا نه تنها قصد او به بازی گرفتن احساسات شماست. یکی از راههای مناسب برای روشن شدن مطلب این است که واکنش های او را در زمانی که شما در حال گفتگو با خانم های دیگر هستید زیر نظر بگیرید. اگر رابطه شما با خانم دیگر معقول باشد و هیچ چیز خاصی بین شما دو نفر رد و بدل نشود خانم شما نباید بیش از اندازه از خود واکنش های غیر معمول نشان دهد.
میوه ممنوعه
هوا و هوس برای رسیدن به چیزهایی که انسان از آنها منع می شود از دیگر عوامل برانگیزاننده حس رقابت در خانم ها به شمار می رود. اگر دلایلی وجود داشته باشد که از رسیدن زنها به یک مرد خاص جلوگیری کند حس رقابتشان برای تصاحب مرد موردنظر بیدار می شود. بسیار ساده است آنها تنها به دنبال چیزی هستند که نمی توانند آنرا داشته باشند. عوامل بسیار زیادی مثل ثروت، وضعیت ظاهری و تاهل می تواند یک مرد را برای خانم ها تبدیل به میوه ممنوعه کند. البته همه آقایون به خوبی می دانند که تا چه حد می توانند از این مطلب به نفع خود استفاده کنند. خود را دست نیافتنی جلوه دهید تا خواستنی تر به نظر برسید. البته من پیشنهاد نمی کنم که برای رسیدن به این هدف در انگشت خود از حلقه ازدواج استفاده کنید زیرا متاهل بودن شاید بتواند تا حدودی نظر عده اندکی از خانم ها را به خود جلب کند اما هنوز تعداد بسیار زیادی از خانم ها وجود دارند که برای رابطه دیگران ارزش قائل هستند.
مردهای خوب کم یاب شده اند
یکی از دلایل دیگری که خانم ها برای رسیدن به مردها با یکدیگر رقابت می کنند این است که آنها معتقدند که تمام مرد های خوب توسط خانم ها تصاحب می شوند. به این معنا که اگر مردی متاهل است و یا در حال ازدواج پس او مرد ایده آلی است، و اگر مردی مجرد باشد، تنهایی او دلیل خاصی دارد. این نوع استدلال ها باعث به وجود آوردن یک چرخه نادرست می شود که در آن مجردها همانطور مجرد باقی می مانند و آنهایی که متاهل هستند به دلیل توجه نابه جا و افراطی از سوی خانم های دیگر همیشه در حال قطع روابط خود و برقراری روابط جدید هستند. شما می توانید از این طرز فکر خانم ها به نفع خود استفاده کنید. چگونه؟ بسیار ساده است. فقط کافی است آرام باشید و به صندلی خود تکیه دهید، به زودی متوجه خانم هایی که از آسمان برای شما به زمین می آیند، خواهید شد. فقط باید خونسردی خود را در تمام شرایط حفظ کنید و طوری رفتار کنید مثل اینکه آنها توجه شما را به خود جلب نکرده اند. این کار باعث می شود که در نظر خانم ها تبدیل به مردی شوید که برای آنها غیر قابل اجتناب است.

سلام ................ حاجی جان حقیقتش نمیدونم هدف شما از این تاپیک چه بوده ................. قصدم نداشتم وارد شم ولی خب مسائلی پیش اومد که باعث شد بیام بدم ........................ اولا هدف شما از این تاپیک چی بوده ................. بعضیا این حرف رو به طنز گرفتن و ............ بعضیا مربوط دونستن به بحثهای جمعی ، بعضیها شاید واقعا دیدشون در قبال تمانی زنان این باشه که من واقعا متاسفم ................................

اما بحثی که من میکنم کاملا دینیه و خیلی دوس داشتم این تاپیک تالار اسلام بود .................. بحث آخر الزمان که این اتفاقات همش از همونه .............. اینکه ظواهر خیلی مورد توجه قرار میگیره و زنها حتی میرن خواستگاری مردها و ...................... . از این مسائل پیش بینی شده ..................... اگه هم خب بحث واقعا مشاوره است اولا قطعا لازم بود لینک این مطلب رو بزارین .......... ثانیا روان شناسان در این باره از همه نظرشون ارجع تر هست

بازم منو ببخشید که وارد تاپیکتون شدم ولی احساس کردم که به خانمها .................. چون بحث اکثریت در کار بود احساس کردم داره به خانمهای کشورم ظلم میشه ........................ در قبال کشورهای دیگه هم اطلاع چندانی ندارم ولی به نظرم با توجه به فیلمهایی که خودشون میسازن کاملا هم خونی داره

Sarp

مدیر بازنشسته
از این شعار بسیار متنفرم
یعنی یه نظرت آنجلینا جولی که تو هر فیلمی تو آغوش یکی میخوابه میتونه پاک باشه ؟
پاک بودن اصلا معنیش چیه؟ میدونی ؟
کلا" خواستی چی بگی؟؟؟
الف) نصیحتمون کنی؟
ب) فحش بدی؟
ج) هر دو مورد؟
د) هیچکدام؟
حاجی گزینه 5 صحیحه
ترکی هم بهت یاد نمیدم
چون انگلیسی هم درس میدم خودم:cool:

شما فکر میکنی ب حجاب هاد از آسمون اومدن نمیشه دراین مورد کلی بحث کرد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چون همه پست ها رو خوندم و زیاد هم بودن دیگه از همشون نقل قول نگرفتم و یه کلیاتی می نویسم.

محجبه بودن یا نبودن هر کس به خودش مربوطه.

حجاب دلیل قطعی بر پاکی و سالم بودن نیست

آقایون وقتی میرن دانشگاه چه می کنن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (یک شهر دور از خونه)
خیلی عذر می خواو ولی شماها چرا اینقدر فکرتون بسته اس؟
اگر چیزی بده دختر و پسر نداره .

جناب آقای حاجی
اینجا شما پسر ها رو خیلی دست بالا گرفتی
واقعاً تصور نمی کردم اینجایی که همه تحصیلکرده ان هنوز همچین طرز فکر هایی باشه
این خود ماها هستیم که همه چیز رو خراب کردیم

من خیلی خیلی کم دیدم دختری رو که اینقدر که شما می گین دنبال ازدواج کردن باشه (شاید یک مورد) خیلی نادره ..........

((((((( کسایی هم که ادعای مومن بودن می کنن یه کم برن ببینن که در قرآن راجع به زن ها چی نوشته شده یا پیامبر و ائمه چه رفتاری با خانم ها داشتن))))))))
روی حرفم هم با کسانی هستش که دارن به شخصیت خانم های جامعه توی این تایپیک توهین می کنن...............
بده که خودمون خودمون رو خراب کنیم (اونوقت چه انتظاری از یه بیگانه (خارجی) داریم که می گیم توی فیلماشون به شخصیت ایرانی ها توهین میشه!!!!!!)

چقدر گناه های دیگران رو بشوریم

یه کم به خودمون بیاییم
مگه معروف نیست که از خود شناسی به خدا شناسی میرسی؟؟؟!!!!!

اگه هر کس قبل از دیگران سعی بکنه خودشو رو اصلاح کنه دنیا گلستان میشه
( روی حرفم با شخص خاصی نیست این موضوع رو کلی گفتم)

من با این صحبتهای سمیرا خانم که پررنگ کردم یا تغییر رنگ دادم کاملا موافقم

قرآن برای زن ارزش و کرامت بالایی قائل شده ........................ به طوری که سوره نساء داریم به طوری که 10 سوره در مورد بانوان هست و اینکه هم گفته مومنون و در کنارشم گفته مومنات ..........................

احترام پیغمبر هم در قبال زنانش مثال زدنیست .................... ماجراهای عایشه و حضرت محمد (ص) رو بخونید ................... برخورد ایشون رو در برابر بد رفتاری او دقت کنید ........................

قرآن اگه گفته خانمها حجاب داشته باشن به مردها هم گفته نگاه ناپاک نکنن ، تنها دیدن چه قسمتهایی مجاز و ......... و .............. و

در پایان اشاره کوچکی میکنم

از جمله ویژگی‌های زن آن است که وجود او برای مرد، خیر و مایة سکونت و آرامش او است‌: "وَ مِن‌ْ ءَایَـَتِه‌ِی‌َّ أَن‌ْ خَلَق‌َ لَکُم مِّن‌ْ أَنفُسِکُم‌ْ أَزْوَ َجًا لِّتَسْکُنُوَّاْ إِلَیْهَا;(روم‌،21) از نشانه‌های او این است که از خودتان برای شما همسرانی آفرید تابه وسیله آن‌ها آرام گیرید."

ویژگی‌های دیگر زن که در احساسات او نهفته است‌، روحیة خواسته شدن و مطلوب قرار گرفتن است‌; بر خلاف مرد که خصوصیت او خواستن است‌(شهید مطهری‌;، همان‌، ص 163. ) این نکته از سوره روم‌، آیه 21 استفاده می‌شود.( علامه طباطبایی‌، همان‌، ص 216. )

اسلام بيان مى ‏كند كه زن نيز مانند مرد انسان است و هر انسانى چه مرد و چه زن فردى است از انسان كه در ماده و عنصر پيدايش او دو نفر انسان نر و ماده شركت و دخالت داشته ‏اند و هيچ يك از اين دو نفر بر ديگرى برترى ندارد مگر به تقوا ، همچنان كه كتاب آسمانى خود مى ‏فرمايد :
هان اى مردم ، ما يك يك شما را از نر و ماده آفريديم ، و شما را شعبه و قبيله‏ ها قرار داديم تا يكديگر را بشناسيد و بدانيد كه گرامى ‏ترين شما نزد خدا با تقواترين شما است. "سوره حجرات، آيه 13"
بطورى كه ملاحظه مى ‏كنيد قرآن كريم هر انسانى را موجودى گرفته شده و تاليف يافته از دو نفر انسان نر و ماده مى ‏داند كه هر دو به طور متساوى ماده وجود و تكون او هستند و انسان پديد آمده (چه مرد باشد و چه زن) مجموع ماده ‏اى است كه از آن دو فرد گرفته شده است.

پيامبر عزيز صلى اللَّه عليه و آله و سلم مى‏فرمايد: بهترين فرزندان شما دختران شما هستند. علامت خوش‏قدمى زن، اين است كه اولين فرزندش دختر باشد. هركس سه دختر يا سه خواهر را اداره كند، بهشت بر او واجب است.(7)

/2ـ سفارش به تکريم زن
«حدّث [أبوعبدالغنيّ الحسن بن‏عليّ بن‏عيسی الأزدی المعاني] عن عبدالرّزاق بن‏همام بسنده، عن عليّ بن‏أبيطالب(ع) قال: قال رسول اللّه‏(ص): خيرُکم خيرُکم لأهله، و أنا خيرُکم لأهلي. ما أکرم النساءَ إلاّ کريمٌ، و لا أهانهنّ إلا لئيمٌ؛
رسول خدا(ص) فرمود: بهترين شما بهترين شما با خانواده است و من بهترين شما با خانواده هستم. جز کريمان زنان را تکريم نکنند و جز انسان‏های پست زنان را تحقير ننمايند.»
«حدّثنا أبوکُرَيب: حدّثنا عبدة بن‏سليمان، عن محمّد بن‏عمرو: حدّثنا أبوسلمة، عن أبی‏هريرة قال: قال رسول اللّه‏(ص): أکمل المؤمنين إيمانا أحسنهم خُلقا، و خِيارکم خِيارکم لنسائهم خُلقا؛
رسول خدا(ص) فرمود: کامل‏ترين مؤمنان در ايمان، خوش‏خُلق‏ترين آنهاست و بهترين شما خوش‏خُلق‏ترين شما با زنانند.»
«قال أبوعيسی: حديث أبی‏هريرة هذا، حديث حسن صحيح.
ابن‏مخلّد، عن محمّد بن‏عمرو بن‏البختری، عن محمّد بن‏أحمد بن‏أبی‏العوّام، عن عبدالوهّاب بن‏عطاء. عن محمّد بن‏عمرو، عن أبی‏سلمة، عن أبی‏هريرة، عن النبيّ(ص) قال: إنّ أکمل المؤمنين إيمانا أحسنهم خُلقا، و خيارکم خيارکم لنسائه؛
از پيامبر نقل شده است: کامل‏ترين مؤمنان در ايمان خوش‏خُلق‏ترين آنان است و بهترين شما، بهترين شما با زنان است.»
«قال رسول اللّه‏(ص): خيرکم خيرکم لنسائه، و أنا خيرکم لنسائی؛
رسول خدا(ص) فرمود: بهترين شما بهترين شما با زنانش می‏باشد. و من بهترين شما با زنانم هستم.»
«قال رسول اللّه‏(ص): خيرُکم خيرُکم لأهله، و أنا خيرکم لأهلی؛
رسول خدا(ص) فرمود: بهترين شما، بهترين شما با خانواده است و من بهترين شما با خانواده‏ام هستم.»
«القطب الراوندی فی لبّ اللباب: و عنه(ص)، قال: خيرُکم خيرُکم لنسائکم، و بناتکم؛
از رسول خدا(ص) نقل شده است: بهترين شما بهترين شما با زنان و دختران‏تان هستيد.»
«أخبرنا عبداللّه‏: أخبرنا محمّد: حدّثنی موسی، قال: حدّثنا أبی، عن أبيه، عن جدّه جعفر بن‏محمّد، عن أبيه، عن جدّه عليّ بن‏الحسين، عن أبيه، عن عليّ(ع) قال: قال رسول اللّه‏(ص) فی حديث: و من اتّخذ زوجةً فليُکرمْها؛
رسول خدا(ص) فرمود: هر کس همسری گزيد، وی را تکريم کند.»

دیگه بقیشم منبع میدم ................. هر چند میدونم خیلی گفتنیها در مورد تکریم زن در دین اسلام هست

http://noorportal.net/394/399/400/28821.aspx
و http://noorportal.net/394/399/400/5262.aspx
و http://www.google.com/url?q=http://www.askdin.com/showthread.php%3Ft%3D2510goto%3Dnewpost&sa=U&ei=IYNOTZ2iBMiC5Abc4JioCQ&ved=0CA0QFjAC&usg=AFQjCNFsoH7wD4BA5-kqv2OdPI2rGTEwVQ

صحبتهای رهبر انقلاب نیز در این باره شنیدنیست http://noorportal.net/394/399/400/26384.aspx

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این شعار بسیار متنفرم
یعنی یه نظرت آنجلینا جولی که تو هر فیلمی تو آغوش یکی میخوابه میتونه پاک باشه ؟
پاک بودن اصلا معنیش چیه؟ میدونی ؟

حاجی گزینه 5 صحیحه
ترکی هم بهت یاد نمیدم
چون انگلیسی هم درس میدم خودم:cool:
خیلی خیلی موافقم ............. دلت پاک باشه ................ زبانی بله پاکه مهم در عمله که معلوم میشه چقدر پاکه

Sarp

مدیر بازنشسته
اگه از یه دختر بپرسی:
دوست داری همسر آیندت چه ویژگیهایی داشته باشه ؟
در جواب ، 95 درصد احتمال داره که یکی از گزینه هاش خوش تیپی باشه !

تشخیص خوش تیپی یه پسر خیلی آسونه
به دلیل نوع پوشش اش
البته من کلا بحثم راجع به جامعه خودمونه

خوب ، حالا اگه از یه پسر بپرسن دوست داری همسر آیندت چه ویژگیهایی داشته باشه ، بالای 90 درصد یکی از گزینه هاش خوشگلی خواهد بود .
پسری هم که میگه اولویت با وفاداری و نجابت و . . .هست ، باز هم تو دلش خوشگلی همسرش واسش مهمه ! حتی اگه به زبون نیاره
خدا خودش زیباست و بنده ش رو هم زیباپسند خلق کرده

حالا یه دختر چجوری باید ثابت کنه که خوش تیپ و خوشگله ؟
با چادر ؟
آقایون چرا موهاشونو شبرس میزنن و لباسا رو اتو . . . .، وقتی میخوان برن بیرون از خونه ؟
همه ش واسه جلب توجه دختراس ؟
مطمئنا نه
چون توجه به بهداشت و مد یه احساس ذاتیه !
خانوما هم اغلب واسه همین منظور به خودشون میرسن (البته طرف بحث من اون تنگ پوشها و مانتو یه وجبی ها و . . . .نیست . منظور اکثریت نوع پوششیه که متدوال هست بین خانوما ! مانتو و روسری )
اگه این کار بده (که به خودت برسی) پس باید واسه هر دو طرف بد باشه . اگه خوبه باید واسه هر دو طرف خوب باشه !
من از این حرفا میخوام این نتیجه رو بگیرم که نمیشه هر نوع حجاب بی چادری رو به حساب بدحجابی گذاشت .
نمونه ش مادر خودم که از یه خانواده روحانی معروف هست و چادری هم نیست و واسه خودش هم یه شیخیه :D

این که یکی بی چادری رو بدحجابی مطلق بدونه به خانوم (همسرش یا مادرش یا خواهرش و یا . . . ) فقط به چشم یه ابزار نگاه میکنه !
و با محدود کردن خانوم ، منظورش اینه که دیگران ازش استفاده ای نبرن ! (مثل همان کاری که با کامپیوتر خودمون میکنیم و روش پسورد میذاریم که کسی نتونه ازش استفاده کنه)
محدود کردن خانوم با چادر و بسته بندیش یعنی تلقی کردن مرد به عنوان یه حیوان که نمیتونه غرایزش رو کنترل کنه .

من خودم مخالف این هستم که زن به مرد بگه حق نداری تو کارهام دخالت کنی و مرد هم به زن بگه حق دخالت نداری !
ولی دخالت در اون حد شدید رو هم نمیپسندم !

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حاجی خوبی؟؟؟؟
خیلی آقایون رو تحویل گرفتی ها
در مورد بحث تاپیکت بگم که اصلا این چیزا نیست در واقع اگر هم به فرض دو تا خانوم رو ببینی که دارن سر یه مرد مبارزه میکنن خیلی وقتا اون مرده مهم نیست. یعنی شاید اولش وقتی به طرف نزدیک شدن احساس کردن گزینه ی خوبیه واسه ازدواج ولی رقابت اصلی وقتی شروع شده که خانوم احساس کرده نباید در مقابل رقیبش کم بیاره
یه مثال میزنم که بهتر متوجه بشین
چند روز پیش داشتم یه سریال میدیدم
توی یکی از قسمتاش دو تا خانومه بودن که سر یه لباس عروس دعواشون شده بود
قانون اون فروشگاه این بود که این دو تا خانوم باید لباس رو میگرفتن اولین نفری که دستش جدا میشد از لباس بازنده بود و لباس میشد مال اون یکی
هر دو تا خانومه به خاطر دعوا و کتک کاری بهشون آسیب رسیده بود. هر دو تا خونریزی داشتن حتی لباس عروس حسابی خونی شده بود ولی هیچکدوم حاضر نبودن اون لباسو ول کنن . به مدت 2 روز کامل توی همین وضعیت بدون غذا خوردن توی فروشگاه وایساده بودن و لباسو ول نمیکردن تا اینکه به خاطر وخامت حالشون هر دو تاشون رو در همین حالت چسبیده به لباس بردن بیمارستان
توی بیمارستان هر چی دکترا گفتن که لباسو ول کنین هیچکدوم گوش ندادن جالب اینجا بود که هر کدوم از دکترا میگفتن بابا این لباس که خونی شده به درد نمیخوره هر دو تا خانومه با هم میگفتن لباس اصلا مهم نیست.
اونا حتی براشون مهم نبود لباس پاره یا خراب یا کثیف بشه
براشون این مهم بود که توی این رقابت باید پیروز بشن تا روی اونیکی رو کم کنن . ممکن بود برنده بعدش حتی لباس رو دور بندازه .

مثل همون خانومایی که موضوع این تاپیکن. مرده ممکنه اصلا مهم نباشه این وسط. اینجا رقابت دو تا همجنس مهمه.

البته بگم همه ی خانومها همچین حماقت هایی نمیکنن ولی گاهی وقتا موارد نادری پیدا میشه

در کل آقایون زیاد خودشون رو تحویل نگیرن :)

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه از یه دختر بپرسی:

به دلیل نوع پوشش اش

خوب ، حالا اگه از یه پسر بپرسن دوست داری همسر آیندت چه ویژگیهایی داشته باشه ، بالای 90 درصد یکی از گزینه هاش خوشگلی خواهد بود .
پسری هم که میگه اولویت با وفاداری و نجابت و . . .هست ، باز هم تو دلش خوشگلی همسرش واسش مهمه ! حتی اگه به زبون نیاره

با چادر ؟
آقایون چرا موهاشونو شبرس میزنن و لباسا رو اتو . . . .، وقتی میخوان برن بیرون از خونه ؟
مطمئنا نه
خانوما هم اغلب واسه همین منظور به خودشون میرسن (البته طرف بحث من اون تنگ پوشها و مانتو یه وجبی ها و . . . .نیست . منظور اکثریت نوع پوششیه که متدوال هست بین خانوما ! مانتو و روسری )
اگه این کار بده (که به خودت برسی) پس باید واسه هر دو طرف بد باشه . اگه خوبه باید واسه هر دو طرف خوب باشه !
من از این حرفا میخوام این نتیجه رو بگیرم که نمیشه هر نوع حجاب بی چادری رو به حساب بدحجابی گذاشت .
نمونه ش مادر خودم که از یه خانواده روحانی معروف هست و چادری هم نیست و واسه خودش هم یه شیخیه :D

این که یکی بی چادری رو بدحجابی مطلق بدونه به خانوم (همسرش یا مادرش یا خواهرش و یا . . . ) فقط به چشم یه ابزار نگاه میکنه !
و با محدود کردن خانوم ، منظورش اینه که دیگران ازش استفاده ای نبرن ! (مثل همان کاری که با کامپیوتر خودمون میکنیم و روش پسورد میذاریم که کسی نتونه ازش استفاده کنه)
محدود کردن خانوم با چادر و بسته بندیش یعنی تلقی کردن مرد به عنوان یه حیوان که نمیتونه غرایزش رو کنترل کنه .

من خودم مخالف این هستم که زن به مرد بگه حق نداری تو کارهام دخالت کنی و مرد هم به زن بگه حق دخالت نداری !

موافقم
من شخصیتا جوری هستم که دایره ی وسیعی از دوستان دارم ( البته به هیچکدوم نمیگم دوست صمیمی)
سه تا از دوستام رو مثال میزنم :

یکیشون از یه خونواده ی مذهبی والبته نظامی هست .
چادریه ولی هیچوقت کسی مجبورش نکرده که چادر بپوشه.
در واقع انتخاب چادر انتخاب خودش بوده چون میگه اینجوری راحت ترم. خیلی هم دختر خوبیه

دومیش از اون دختراییه که به قول معروف آنچنان تیریپ فشن میزنن که آدم شاخ در میاره.
اینجوری بگم من همه ی چیزایی که مد میشه رو از همین دوستم دیدم
اون زمانی که ابروهای همه معمولی بود این اولین نفری بود که توی کل دانشگاه ابروهاشو مدل شیطونی برداشت
یا حتی این مدل مویی که الان دخترا به کار میبرن رو 5 سال پیش این دوست من استفاده میکرد . همینجور لباس پوشیدن و..............
ولی یه چیز جالب در مورد این آدم وجود داشت. اینجور لباس پوشیدن توی خونواده ی این دوستم طبیعی بود. کلا فرهنگشون اینشکلی بود.
و جالب تر اینکه این دوست من اینقدر دختر خوبی بود که هیچکدوم از پسرای دانشگاه حتی جرات نداشتن یه ذره باهاش صمیمانه حرف بزنن .
و حتی وقتی میفهمید یکی از دخترای دانشگاه دوست پسر داره کلی از دختره بدش میومد و باهاش قطع رابطه میکرد.
به قدری با فرهنگ و خوب بود که من کلی ناراحت بودم چرا داداشام کوچیکن . دلم میخواست همچین دختر خوبی زن داداشم باشه.
و اینم بگم که خوبه خوب میشناختمش چون از دوستای صمیمی دبیرستان دختر عموم بود وبعدش هم دانشگاه دوست خودم بود و کلی با هم رفت و آمد داشتیم

مورد سوم یکی از دوستام بود که به شدت حجاب حفظ میکرد و سنتی بود.
تا حدی که ترم یک حتی خجالت میکشید جلوی پسرا یه دونه بیسکوییت بخوره !!!!
اگه میدید یه دختری داره توی دانشگاه با صدای بلند میخنده میرفت باهاش دعوا میکرد
همین آدم ترمای آخر هر روز با یکی از پسرا دوست بود و حتی میشنیدیم که یکی از دوست پسر هاش میبردش خونه دانشجوییشون.
که خدا میدونه اونجا چه اتفاقاتی میوفتاد
و همچنان هم تا ترم آخرش حجاب خفن خودش رو حفظ کرد و فکر نکنم کسی اون رو بی چادر دیده باشه ( البته به جز دوست پسر هاش)

هدفم از این حرفا اینه که بگم بین همه ی اقشار جامعه همه جور آدمی هست نه میشه گفت چادری خوبه نه میشه گفت کسی که فشن میپوشه بده .

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه از یه دختر بپرسی:

به دلیل نوع پوشش اش

با چادر ؟
مطمئنا نه

بله شما کاملا درست می فرمایید چون اولین چیزی که انسان از طرف مقابلش می بینه ظاهرشه. اگر از ظاهر خوشش نیاد (به دلش نشینه) مراحل بعدی هم نمی رسه (خواستگاری یا هر چیز دیگه).
اما به نظر من خیلی ها هم به دنبال زیباترین نیستن .
در واقع تعداد بسیار زیادی بیشتر دوست دارن طرف مقابلشون زیبایی و خوش تیپی معمولی داشته باشه.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله شما کاملا درست می فرمایید چون اولین چیزی که انسان از طرف مقابلش می بینه ظاهرشه. اگر از ظاهر خوشش نیاد (به دلش نشینه) مراحل بعدی هم نمی رسه (خواستگاری یا هر چیز دیگه).
در واقع تعداد بسیار زیادی بیشتر دوست دارن طرف مقابلشون زیبایی و خوش تیپی معمولی داشته باشه.
نمیدونم موافقم یا نه .............................. من زیبایی معنوی رو خیلی خیلی بیشتر ترجیح میدم و برام مهمه

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم موافقم یا نه .............................. من زیبایی معنوی رو خیلی خیلی بیشتر ترجیح میدم و برام مهمه

صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیار

ببینید شما وقتی یک نفر رو می بینید اولین چیز ظاهر و صورت ظاهریشه وقتی به دلت نشینه ...... به نظرت دیگه میشه به چیز دیگه ای هم فکر کرد؟؟(و این یک چیز ناخودآگاه هستش)

زیبایی معنوی خیلی خیلی مهمه ولی شما در نظر اول نمی تونی تشخیصش بدی . :gol:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
با جمله آخرتون بیشتر موافقم
البته اکثریت جامعه که مطمئنا خیر، هرگز هم به اون حد نخواهد رسید
ولی خب شما بیشتر با بچه مثبت ها دوست بودین احتمالا

اگه اکثریت نشدن پس این جملتون غلطه :

به نظر من چیزی که الان خیلی کم شده دختر خوبه​

قبول کنید دید منفی به دخترا دارین .
انشالله رفع شه .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیار

ببینید شما وقتی یک نفر رو می بینید اولین چیز ظاهر و صورت ظاهریشه وقتی به دلت نشینه ...... به نظرت دیگه میشه به چیز دیگه ای هم فکر کرد؟؟(و این یک چیز ناخودآگاه هستش)

زیبایی معنوی خیلی خیلی مهمه ولی شما در نظر اول نمی تونی تشخیصش بدی . :gol:
تا حدودی موافق تا حدودی مخالف ................ صدا ، نحوه حرف زدن و ............ به نظرم اولین چیزه ............. بعد میخوای ببینی اون کیه .................... البته زیبایی صورت بدون داشتن طینت پاک .................

البته ظاهر در مورد ازدواج از دید بعضیها چیزهای دیگه نیز تعبیر میشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دید منفی به وجود اومده ................. برای دختران هم در قبال پسرها فکر کنم ایجاد شده .................. با مسائلی که میبینیم و میشنویم

Sarp

مدیر بازنشسته
من هم همینو عرض کردم
شاید واسه شخصی اولویت با طینت و نججابت و وفاداری و . . .باشه
ولی مطمئنا زیبایی ظاهری هم مهمه !
حتی اگه خودش به زبون نیاره !