علت شتر داشتن عربها!!!

masoudflareman

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین هواپیمای مسافری که تا کنون ساخته شده ، بیرون آشیانه ای در تولوز فرانسه جا گرفته ، بدون اینکه حتی یک ساعت پرواز کرده باشد.

خدمه پرواز ابوظبی برای طی مراحل تست اولیه روی زمین

مثل دور گرفتن موتور قبل از تحویل به خطوط هوایی الاتحاد

وارد هواپیما می شوند

این خدمه هواپیما را به محوطه باند تاکسی می کنند (می کشند) و در این موقع

هر چهار موتور هواپیمای خالی را در حد قدرت بلند شدن روشن می کنند
بدون خواندن دفترچه راهنمای لازم این پرسنل سرنخی از میزان سبک بودن
این هواپیمای خالی نداشتند

اخطار تیک آف در کابین خلبان به صدا در می آید چرا که خدمه هر چهار
موتور را با تمام قدرت روشن کرده اند. کامپیوترهای هواپیما این گونه درک می کند که خلبانان قصد بلند شدن دارند در صورتی که هنوز بقیه لوازم را تنظیم نکرده اند

در این هنگام یکی از خدمه تصمیم میگیرد که جهت از کار انداختن صدای آلارم فیوز سنسور ارتفاع سنج را از کار بندازد. این کار باعث می شود که هواپیما تصور کند در حال پرواز است. و در این موقع کامپیوتر ها تمام ترمزها را رها می کنند و هواپیما با سرعت به جلو می رود

خدمه نمی فهمند که این یک مزیت ایمنی است چرا که هواپیما نمی تواند با ترمز فرود بیاید. هیچ کدام از هفت خدمه عرب به عقلشان نمی رسد که قدرت موتور را کاهش دهد بنابر این هواپیمای جدید 200 میلیون دلاری با مانع تصادف می کند و از بین می رود

برای همین بوده که خداوند به ایشان
شتر
عنایت فرموده است.

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised:
پوله دیگه واسش زحمت نکشیدن که دلشون بسوزه پول نفتشونو میگیرن حالشو میبرن هر چن وقت یه بارم یه همچین حادثه ای پیش بیاد ککشونم نمیگزه...
به هر حال با همه اینها خطوط هواییشون داره با لوفتانزا رقابت میکنه....

آینا

عضو جدید
اینا که الان اینجورین ...............اینقدر آفسایدن.................:confused:

1400سال پیش معلوم نیست چی بودن!!!!!!!!!!!!!!!:w05::w05:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
آخی :cry: حیف هواپیما نبود ؟! :surprised: :cry:

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش سلیقه که ندارن بیچاره شترارم میکوبن تو درو دیوار چون بیابون دیوار نداره سالم موندن:cool:
بیان یه کم از ما یا بگیرن هنوز تپلف سوار میشیم کلی هم تمیز و سالم نگه میداریمش
تازه من شنیدم روزی سه بار هم دستمال میکشنش :biggrin:
یه پیشنهاد دارم براشون بیان این تپلیارو ببرن تمرین کنن اون خوشملارو بدن ما نگه میداریم براشون ;)

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش سلیقه که ندارن بیچاره شترارم میکوبن تو درو دیوار چون بیابون دیوار نداره سالم موندن:cool:
بیان یه کم از ما یا بگیرن هنوز تپلف سوار میشیم کلی هم تمیز و سالم نگه میداریمش
تازه من شنیدم روزی سه بار هم دستمال میکشنش :biggrin:
یه پیشنهاد دارم براشون بیان این تپلیارو ببرن تمرین کنن اون خوشملارو بدن ما نگه میداریم براشون ;)
واقعا پیشنهاد بجا و زیرکانه و عقلانی و منصفانه و عادلانه و غیره :surprised: بود.

hitech

عضو جدید
عکس اول مربوط به یک هواپیمای دیگر میباشد. اگر نوشته روی هواپیما را مقایسه کنید به این موضوع پی میبرید. از کجا مطمئن هستید عکسهای دیگر مربوط به همین هواپیما است؟ و یا اصلا داستان اینگونه بوده است؟ لطفا منبع خبری را نیز یادداشت کنید.

mazya

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرب ها تا همین چند ساله پیش داخل بیابونا زندگی میکردن حالا نمیدونم چطور تکنولوژی
دار شدن فکر کنم شتر راشونو فروختن یا زناشون

متال85

عضو جدید
عکس اول مربوط به یک هواپیمای دیگر میباشد. اگر نوشته روی هواپیما را مقایسه کنید به این موضوع پی میبرید. از کجا مطمئن هستید عکسهای دیگر مربوط به همین هواپیما است؟ و یا اصلا داستان اینگونه بوده است؟ لطفا منبع خبری را نیز یادداشت کنید.

من هم توی تلویزیون دیدم
راست میگه