عشق چیست؟

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوسه یعنی فشار دو لب

عشق یعنی فشار دو قلب

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:
بوسه يعني فشاردو لب

عشق یعنی فشار دو قلب

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم 8521451تاپیکی عشقی :(
دوست عزیز با توجه به جملهایی که نوشتی بهتر بود اسم تاپیکو جملات عشقی میزاشتی;)

memarekochak

عضو جدید
:gol:
عشق ما همان قلبمان است که بیرون از بدنمان می تپد:gol:
عشق یعنی ..................دارم دیوونه میشم...4ماه از عشقم بی خبرم.دلم براش یه زره شده..................بعد 2سال..............................عشق یعنی همه ی رنجام تو این 4ماه:gol:

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق براي رشد تو و براي پيرايش توست ... مينديش كه مي تواني عشق را هدايت كني ، زيرا اگر عشق ارزشمند بيابدت ، هدايتت خواهد كرد

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانه خراب تو شدم به سوي من روانه شو سجده به عشقت مي زنم منجي جاودانه شو اي کوه پر غرور من سنگ صبور تو منم اي لحظه ساز عاشقي عاشق با تو بودنم روشن ترين ستاره ام مي خواهمت مي خواهمت تو ماندگاري در دلم مي دانمت مي دانمت اي همه ي وجود من نبود تو نبود من اي همه ي وجود من نبود تو نبود من

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه چشم فقط بره دنبال چشم و ابرو
یا پی مال و منال هر طرف و به هر سو
چه بسیار بهتر از من ها واسه تو
چه بسیار دلبر زیبا واسه من
واسه ی همینه خانمیت و دوست دارم
با صفا بودنت و با وفا بودنت و با خدا بودنت و
دوست دارم

mahearezoha

عضو جدید
عشق یعنی قلبت مال کسی دیگه باشه/هر کسی تو زندگی عاشق میشه پس میتونه هر کسی باشه

mahearezoha

عضو جدید
عشق ان نیست که یک دل به صد یار دهی/عشق ان است که صد دل به یک یار دهی

• Like
واکنش ها: vahm

no_one

عضو جدید
به نظر من عشق یه جراته که بهت شهامت اینو می ده که کاری رو انجام بدی , که هیچ وقت تو حالت عادی انجام نمی دی.
تو عشق چیزی رو می فهمی که همه از درکش عاجزن . و چون نمی فهمن می گن عاشق دیونه ست.:heart:
و عشق فهمیدن زندگیه و به این باور می رسی که می تونی به خاطر عشقت از همه و دنیا بگذری . و هر وقت تونستی از خودت و زندگیت بگذری و در عشقت فنا بشی به نظر من خدا می شی. چون با ارزش ترین چیز هر انسان جونه, و به خاطر عشقت ازش می گذری, اما خدا به خاطر کسی از جونش نمی گذره.:heart:
اما فکر نکنین کفر میگم چون هنوز و هرگز کسی به اونجا نمی رسه .اینی که ما تجربش کردیم یه شاخه کوچیک از عشقه مثل یه شبدر سه پر تو دشت آفتابگردون.:gol:

هراس من از مردن در سر زمینی است که در آن مزد گورکن از بهای آزادی بیشتر است:gol:

mahearezoha

عضو جدید
با تو ، از نام تو هم آبی ترم
خلوتی سرشار از نیلوفرم
عشق ، همرنگ نگاهت می شود
وقتی از چشم تو ، نامی می برم
لحظه های تازه ات را مثل گل
می گذارم لابه لای دفترم
وقتی از دست زمین و آسمان
لعنت و دشنام ، می ریزد سرم؛
خستگی های خودم را ، پیش تو
در کنار دفترم می گسترم
بعد از آن ، حرف دلم را بیت بیت
اندک اندک ، بر زبان می آورم
ما دو تا ، از خویش خالی نیستیم
تو لجوجی ، من پر از شور و شرم
گرچه تو از من ، کمی شیدا تری
من هم از تو ، اندکی عاشق ترم
تو اگر یک لحظه پروازم دهی
شاید از هفت آسمان هم ، بگذرم...

Fateme_Smaily

عضو جدید
به نظر من عشق وجود خارجي نداره ,تنها ادما به هم عادت مي كنن بعد فكر مي كنن عاشق شدن.فقط عشق خدا به بنده هاش و معصومين به خدا و عشق معصومين به هم وجود داشته.مثل عشق مولا علي به حضرت فاطمه

رنگ خدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق یعنی:لحظه های ناب ناب..عشق یعنی:سیرابی ازسراب..عشق یعنی:سوختن درتب وتاب...عشق یعنی:زندگی با التهاب...عشق یعنی:دلهره دلواپسی...عشق یعنی:خراب اندر خراب...عشق یعنی:زجرهای بی دلیل...عشق یعنی:یک سلام بی جواب

biomedical-err

عضو جدید
عشق یعنی چی؟ کی میدونه؟

عشق یعنی چی؟ کی میدونه؟

کی میدونه عشق یعنی چی؟

آخرین ویرایش:

mimshimi1386

عضو جدید
عشق

عشق

عشق يعني... چقدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست ... پس عشق و محبت را تقديم آنكه دوستش داريم كنيم ، شايد فردايي ديگر ، هر گز نباشد! ...
:cry::cry:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

وقتی هورمونی به نام دوپامین (اگه اسمشو اشتباه نگفته باشم) در بدن انسان ترشح بشه اون موقع هستش که آدم احساس علاقه شدید به چیزی یا کسی پیدا میکنه. و بعد از 6 ماه هم فعالیت این هورمون در بدن کم میشه و همه چیز برای آدم عادی میشه. اینم یه جور تعریف از عشقه. :d

;)

windy

عضو جدید
عشق یعنی ... چقدر سخته یکی رو باتمام وجود دوست داشته باشی,حاضر باشی به خاطرش هر کاری بکنی,انقدر دوسش داشته باشی که همه رو متعجب کنی,به همه بفهمونی که هنوزم میشه عاشق بود,یه عاشق پاک و صادق... شب و روز به فکرش باشی,مرتب براش دعا کنی, از این و اون سراغشو بگیری و حالشو بپرسی,بعد از مدتها اون از این عشق واقعی باخبر شه,بمونه کنارت,بهت علاقه مند شه.... یهو یه مشکلی پیش بیاد,یه سوء تفاهم در واقع.بعد بیاد بهت بگه دیگه نمیخوام ببینمت... هر شب تو خوابت باشه,یه لحظه هم نتونی از فکرش بیای بیرون,ولی اون فکر کنه که فراموشش کردی... دلتنگی هام,گریه هام,حال و روزم...ولی اون نیست!!!!!!!! کی میفهمه من چی میگم؟؟کی میتونه بفهمه من چقققققققققدر دوسش دارم؟؟ کی گریه های منو موقع نوشتن این متن دید؟؟ کی گفته 6 ماه ؟؟!! اگه اینطور پس چرا حتی ذره ای از عشق من کم نشد ؟؟!! چرا هنوزم دلتنگشم؟! من دوسش دارم بخدا,خیلی زیاد..

X_shadow

عضو جدید
عشق یعنی گم شدن پیدا شدن عشق یعنی غرق در رویا شدن
عشق یعنی آتش بر روی آب
عشق یعنی خوش خیالی مثل خواب
عشق یعنی حسرت دیدار تو عشق یعنی من شوم بیمار تو
عشق را می توان اینگونه گفت با زبان ساده تر اما درست
عشق یعنی مهربانی های تو عشق یعنی یادگاری های تو
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: