عزاداری صدا و سیما در شب میلاد حضرت زهرا (س)- حمله رجانیوز به فردوسی‌پور به خاطر بزرگداشت ناصر حجازی

عزاداری صدا و سیما در شب میلاد حضرت زهرا (س)- حمله رجانیوز به فردوسی‌پور به خاطر بزرگداشت ناصر حجازی

• بلی

رای: 34 65.4%
  • خیر

رای: 18 34.6%

• مجموع رای دهندگان
    52
  • نظرسنجی بسته .

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا نگاه به اون 4.5 میلیون نیست چون همه با احساسی پاک تو این مسابقه شرکت کردند
منظور این سوءاستفاده از احساسات پاک مردمه که امیدوارم نگی سوء استفاده نمیکنند که شدید می کنند
همچنین 4.5 میلیون نشاندهنده تمام عاشقای ناصر خان نیست چون خیلی بیش از این تعداد اون مرحومو دوست داشتند نمونش خود من که از وقتی یادم میاد طرفدار استقلال بودمو ناصر خانو دوست داشتم پس این مسابقه اصلا نشاندهنده تعداد عاشقای ناصرخان نبود تنها استفادش سوء استفاده از احساسات پاک ملت بود و همچنین سود بیشتر مخابرات و طرف قراردادش

سو استفاده فقط مسابقه اس ام اسه؟؟؟

سو استفاده این 4.5 میلیون اس ام اس هست که برای یاد ناصر خان داده شده و درامدش برای مخابرات میشه چیزی حدود 80 میلیون تومان؟؟؟

تو ایام عید و اعیاد دیگه چقدر مردم به هم اس ام اس میدن ؟؟ تو روزهای عادی چقدر اس ام اس میدن؟؟

چرا قیمت یه اس ام اس انگلیسی 20 تومانه در حالیکه هزینه هر اس ام اس برای مخابرات کمتر از 4 تومانه؟؟؟

فکر میکنین هفته ای 80 میلیون پول تو جیب مخابرات از برنامه 90 میره . درامد زیادیه؟؟؟ اگه اینجوری فکر میکنین برین درامد مخابرات و تعداد sms های روزانه مردم رو ببینین.

هزینه همین اینترنتی که همین الان شما داری استفاده میکنی چقدره ؟؟؟ شما که اینقدر به فکر سو استفاده هستی. چرا همین اینترنت رو استفاده میکنی ؟؟؟؟

این پول نفت و ... کجا میره؟؟؟ این هزینه ای که برای انتخابات میشه و به گفته شمخانی چیزی حدود 1 میلیارد تومان هزینه تبلیغاتی یه نفر تو یه استان تو انتخابات هست از جیب کی میره؟؟؟

این تورم n درصدی جامعمون پولش تو جیب کی میره؟؟

یعنی سو استفاده فقط از احساسات این 4.5 میلیون نفر شده ؟؟؟

اینهمه پول به ... و ... داده میشه رو چرا کسی کار نداره؟؟

من که صد بار گفتم موضوع مورد بحث ما اینا نیست ولی شما که اصلا پست های ما رو نمیخونی.

بابا شما فکر میکنی فردوسی پور با مخابرات دندون گرد کردن برای جیب مردم و این هفته ای 80 میلیون. خب برو یه تاپیک بزن و حرفات رو بگو.

اخه اینا چه ربطی به این تاپیک داره؟؟؟

اگه بخوام میتونم 100 صفحه بنویسم در مورد پول هایی که روزانه از جیب مردم میره.

از حباب هایی که یه دفعه رو ارز و سکه به وجود میاد و یه دفعه تموم میشه و کلی ضرر میکنن.

از

از

از
ولی چه ربطی به این تاپیک داره؟؟؟

ولی حالا شما به من بگو. این پول های میلیاردی که خورده میشه رو چرا رجا نیوز کار نداره؟؟ ولی به این 4.5 میلیون اس ام اسی که هزینش میشه 80 میلیون تومان گیر داده؟؟؟

ولی از 2 تا چیز خوشحالم. یک اینکه برنامه دو هفته قبلشون که صراحت کلام ناصر خان رای اورد. ناصر خان کلی خوشحال شد و بعضی ها کلی ناراحت

و اینکه این برنامه هم با 4.5 میلیون نفری که به حجازی sms دادن. باعث شدن به شدت خیلی از افراد ناراحت بشن و مجبور بشن چنین چیزهایی رو علیه فردوسی پور منتشر کنند.

انصافا امیدوارم پستم رو بخونید. و بعد دوباره همون حرف های قبلیتون رو تکرار کنید.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
رجانیوز کیلویی چنده مگه من بحث سیاسی کردم که سریع سیاسیش میکنیو بعدش موضع میگیری گلم
شاید 80 تومن واسه مخابرات پولی نباشه اما مطمئن باشه درصدش واسه طرف قراردادش تو نود خیلیه.
اتفاقا من خودم به صراحت کلام ناصر خان رای دادم خیلی وقتهای دیگه هم پیام دادم تو این هفتش همه خونواده رای دادند اما من نه. چون اینو بی احترامی به ناصرخانی میدونستم که یک ملت دوسش داشتند و این برنامه میتونست مثل مرد بگه این هفته مسابقه به احترام ناصرخان نداریم اما برا شادیش یه فاتحه بخونید و اینو چند بار پخش میکرد و یک هفته هم که شده از این سود چشم پوشی میکرد
اینکه این برنامه هم با 4.5 میلیون نفری که به حجازی sms دادن. باعث شدن کلی خیلی از افراد ناراحت بشن و مجبور بشن چنین چیزهایی رو علیه فردوسی پور منتشر کنند.
ببخشید اینو میگم اما بیخود شلوغش نکن چون من تا یاد دارم طرفدار استقلال و ناصر خان بودم پس اگه دلت از جای دیگه پره اسم طرف رو هم بنویس که به من برنخوره

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق به امام حسین و یاران با وفاش تا ابد توی دل ما و هر انسان آزاده ای میمونه ولی خوب درسته باید توی شادی ها و عید حداقل نصف برنامه های زمان شهادت برنامه ی شاد بذارن که متاسفانه اینطور نیست و روزای عادیم همش اخبار بابا یه مستندی چیزی....ه...ییی دلم گرفت.... یه ضرب المثل دارن چینیا(شایدم جای دیگه)
اگه نتونستی........تفکراتتت رو عوض کن .منم همین کارو دارم میکنم.
متوجه نشدم دوست خوبم... تفکرم رو عوض کنم؟؟؟
؟
؟.
اصلا نگاه به اون 4.5 میلیون نیست چون همه با احساسی پاک تو این مسابقه شرکت کردند
منظور این سوءاستفاده از احساسات پاک مردمه که امیدوارم نگی سوء استفاده نمیکنند که شدید می کنند
همچنین 4.5 میلیون نشاندهنده تمام عاشقای ناصر خان نیست چون خیلی بیش از این تعداد اون مرحومو دوست داشتند نمونش خود من که از وقتی یادم میاد طرفدار استقلال بودمو ناصر خانو دوست داشتم پس این مسابقه اصلا نشاندهنده تعداد عاشقای ناصرخان نبود تنها استفادش سوء استفاده از احساسات پاک ملت بود و همچنین سود بیشتر مخابرات و طرف قراردادش
ممنون... من میدونم منظورتون چیه اما اونی که اسمس داده همه ی اینا رو می دونسته...
اینم بگم من خودم اسمس ندادم که فکر نکنین دارم حرص خودمو می زنم

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
رجانیوز کیلویی چنده مگه من بحث سیاسی کردم که سریع سیاسیش میکنیو بعدش موضع میگیری گلم
شاید 80 تومن واسه مخابرات پولی نباشه اما مطمئن باشه درصدش واسه طرف قراردادش تو نود خیلیه.
اتفاقا من خودم به صراحت کلام ناصر خان رای دادم خیلی وقتهای دیگه هم پیام دادم تو این هفتش همه خونواده رای دادند اما من نه. چون اینو بی احترامی به ناصرخانی میدونستم که یک ملت دوسش داشتند و این برنامه میتونست مثل مرد بگه این هفته مسابقه به احترام ناصرخان نداریم اما برا شادیش یه فاتحه بخونید و اینو چند بار پخش میکرد و یک هفته هم که شده از این سود چشم پوشی میکرد

ببخشید اینو میگم اما بیخود شلوغش نکن چون من تا یاد دارم طرفدار استقلال و ناصر خان بودم پس اگه دلت از جای دیگه پره اسم طرف رو هم بنویس که به من برنخوره

خب به خاطر اینکه شما اصلا موضوع صحبتت یه چیز دیگست.

چون اینجا داریم در مورد رجا نیوز و اینکه گفته چرا نیم ساعت عزاداری پخش کرده صحبت میکنیم. نه مسابقه sms

به خاطر اینکه شما اصلا پست اول رو نخوندین .

اصلا منظورم از نظرسنجی که بالا گذاشتم این بود که ایا با رویکرد برنامه 90 درباره اینکه 1 ساعت به عزاداری ناصر خان پرداخت موافقید یا نه ؟؟؟

اصلا موضوع تاپیک رو ببینید. عزاداری در شب میلاد فاطمه زهرا. حمله به فردوسی پور برای بزرگداشت ناصر حجازی. رجا نیوز داره میگه که اون شب فردوسی پور باید مراسم شادی پخش میکرد.

رجا نیوز گفته درصد ناچیزی از مردم ناصرخان رو دوست داشتن و دلشون میخواست بزرگداشتی پخش بشه. بعد من زیرش نوشتم پس اون 4 میلیون و 500 هزار sms از کجا اومده ؟؟؟

خب اگه موضوع بحث و پست 1 رو بخونی . منم مجبور نمیشم بیام 100 بار بگم اخه صحبتتون چه ربطی به این تاپیک داره؟؟؟

بحث سیاسی هم نکردم دوست عزیز. اون مثال ها رو زدم که بگم چه ربطی به این تاپیک داره .

در مورد خط اخرتون هم 100 بار گفتم رجا نیوز. البته اینکه به شما برخورده مشکل خودتونه. ضمن اینکه نظرات افراد سایت که صد بار گفتم برای من قابل احترامه. نظرات شما هم برای من قابل احترامه. و اینکه اصلا من نمیخواستم اینجا پستی بزنم.

ولی بازم پست های شما ها رو میبینم که پست میدید در حالیکه ربطی به این تاپیک نداره.

من میگم اینا از عزاداری این همه افراد برای ناصر خان ناراحت هستن (رجا نیوز و رسانه های وابسته) . بعد شما میای میگی فردوسی پور اشتباه کرد که مسابقه sms گذاشت . البته من با این حرفاتون هم مخالفم. ولی واقعا نمیدونم اینا چه ربطی به هم دارن؟؟

و این حرف های شما چه ربطی به این تاپیک داره؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
خب به خاطر اینکه شما اصلا موضوع صحبتت یه چیز دیگست.

چون اینجا داریم در مورد رجا نیوز و اینکه گفته چرا نیم ساعت عزاداری پخش کرده صحبت میکنیم. نه مسابقه sms

به خاطر اینکه شما اصلا پست اول رو نخوندین .
اگه نخوندم پس این چیه؟!!!
برنامه 90 همچنین در اقدام کاسبکارانه‌ای به‌جای درخواست صلوات و فاتحه برای درگذشت حجازی، بارها از مخاطبان خواست به یاد او عدد 1 را برای یک شماره خاص پیامک کنند.

fischer

عضو جدید
من هم زیاد خوشم نیامد از کار برنامه نود ولی باید قبول کنیم که ناصر حجازی نیز آدم کوچکی نبود که صدا سیما برایش اهمیت نگزارد پس نمی توان عزاداری برنامه نود را رد کرد

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نخوندم پس این چیه؟!!!

خب خدا رو شکر که تازه خوندید.

منم تو 2 تا پست قبلی تو جواب همین گفتم اگه رجا نیوز به فکر مردمه . پس چرا صداش واسه جاهای دیگه در نمیاد؟؟

هزار و 500 دفعه گفتم که رجا نیوز واسه این ناراحته که 4 میلیون و 500 هزار sms واسه ناصر خان رسیده. وگرنا اینا به فکر جیب من و شما نیستن.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
خب خدا رو شکر که تازه خوندید.

منم تو 2 تا پست قبلی تو جواب همین گفتم اگه رجا نیوز به فکر مردمه . پس چرا صداش واسه جاهای دیگه در نمیاد؟؟

هزار و 500 دفعه گفتم که رجا نیوز واسه این ناراحته که 4 میلیون و 500 هزار sms واسه ناصر خان رسیده. وگرنا اینا به فکر جیب من و شما نیستن.

از اول خونده بودم گله
اصلا من کاری به رجا و افکارش ندارم در واقع ماقال رو میبینم نه من قال رو که اتفاقا درست بود .تنها به رجا هم مربوط نبوده خیلیای دیگه هم اعتراض کردند
راستی چرا باید از 4.5 میلیون پیامک ناراحت باشه؟!!!

Savalancivil

کاربر بیش فعال
یه چیز میگم
ما ایرانی ها مرده پرست هستیم
تا یکی زندست خرابش میکنیم
وقتی مرد ارزشمندش میکنیم
یادتون بیاد اون زمانی که استقلالی ها میگفتن
(حجازی حیا کن استقلالو رها کن)

AMXSTAR

عضو جدید
واقعا موندم اینا 4 میلیون و 500 هزار sms که به یاد ناصر خان فرستاده شد رو ندیدن. یا خودشون رو به ندیدن و نفهمیدن میزنن.

ایا رسانه ملی فقط شبکه 3 رو داره که خیل عظیم مردم که میخواستن نصف شب با دیدن برنامه های خوب رسانه ملی شادی کنن . حالا از شادی محروم شدن؟

اصولا در ایران بی اهمیت ترین موضوع مردمن و بخصوص نظر مردم ، بارها هم ثابت شده ، فقط نظر یه عده مهمه و از اونجا که حجازی با جرات در مورد حقوق مردم صحبت کرد خیلیا ازش خوششون نمیاد و ... من متاسفانه برنامه نود این هفترو ندیدم ولی اگر دیده بودم مطمنن اس میدادم و خیلی ها مثل من ...

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز میگم
ما ایرانی ها مرده پرست هستیم
تا یکی زندست خرابش میکنیم
وقتی مرد ارزشمندش میکنیم
یادتون بیاد اون زمانی که استقلالی ها میگفتن
(حجازی حیا کن استقلالو رها کن)
ادب حکم می کنه که خوبی های یه تازه فوت شده رو بگی. شما هم همینکار رو بکن.
ولی بهتر از اون اجر نهادن به انسان های ارزشمندی هست که هنوز داریم شون.:gol:

hamid2012

عضو جدید
این رجا نیوز و امثال اینا دنبال یه بهونه می گردن تا 90 رو خراب کنن ، نمیدونن طرفدارای 90 بیشتر از طرفدارای رجانیوز و ... هستن .

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند هفته ای تو سایت نبودم به همین دلیل الان پست میدم من فکر می کنم که تمام بینندگان برنامه نود دغدغه فوتبال دارند و تو هفته های گذشته هر کس که دغدغه ی فوتبال داشت از فوت یکی از اسطور های فوتبال بسیار ناراحت و غمگین بود این دلیل نمیشه که بزرگداشت فاطمه زهرا و مادر رو فراموش کرده باشه این سایت به نظرم این مسئله رو فراموش کرده که برنامه نود مخصوص فوتبالی هاست نه همه بینندگان تلویزیون و همه کسانی که برنامه نود رو می بینن مسلما به فوتبال علاقه دارند و مهم ترین مسئله ی فوتبال در اون هفته هم فوت ناصرحجازی بوده پس کاملا درست بود که برنامه به ناصرحجازی پرداخت

تازشم من فکر می کنم اگه تلویزیون یک درصد فقط یک درصد از اون زیر نویس هایی رو که برای مراسم ختم دیگران می کنه رو برای مراسم ناصرخان حجازی پخش می کرد مراسمی فوق العاده باشکوه تر از این مراسم خودجوش مشاهده می کردیم.
تنها برنامه ای که به ناصرحجازی پرداخت فکر می کنم همین برنامه نود بود دیگه هیچ کس تو هیچ برنامه ای تو هیچ ساعتی حرفی از حجازی نزد این به نظرم عجیب تر بود تا اقدام برنامه نود ...
عادل فردوسی پور هم تو اون برنامه حال خوشی رو نداشت کاملا مشخص بود.

اینکه یه برنامه فوتبالی با بینندگان فوتبالی به مهم ترین مسئله ی فوتبال در اون روزها بپردازه عجیبه!؟!

آخرین ویرایش:
بالا