صندلی داغ : فلق(مدیر تالار اسلام و قرآن)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

phalagh

مدیر بازنشسته
تاپيک تلاش پسر 12 ساله براي ... رو خوندي؟ نظرت چيه؟

مرسي
آره خوندم.
در اینکه متاسفانه وضعیت جامعه ما از لحاظ فقر بسیار اسفناک هست شکی نیست.
اما اینکه یه آدم موقع فقر دست به همچین کاری بزنه هم برای من پذیرفته شده نیست.هیچ چیزی نمیتونه جای شرف ادم رو بگیره. اون خانوم اگه خونه مردم رو طی میکشید باشرف تر از این کار بود. شاید پول خیلی کمتری در میاورد اما حداقل دیگه فرزندش همچین احساس بدی رو نداشت.
البته تا جای کسی نباشیم همیشه حرف زدن راحته.

فلق خانم پستهارو قاطی جواب دادی . هر وقت تموم شد آخرش اعلام کن ، تا صندلیتو تمومش کنیم ;)
دوستان عزیز اگه پستی جا افتاده به فلق خانم اطلاع بدید

phalagh

مدیر بازنشسته
1) فلسفه شب آرزوها چیه ؟
2) تو بهش اعتقاد داری ؟
3) بنظرت آرزوهای این شب همه پذیرفته میشن ؟
4) شرایط دعا کردن توی این شب چیه ؟
1. برخی شبها هستن که نزد خداوند ارزش و مرتبت خاص خدشون رو دارن. شب آرزوها و یا در اصل لیله الرغائب هم از این شبهاست. در حقیقت لیله الرغائب یعنی شب بخشش و مرحمت. یعنی شبی که خدا به بندگانش یه نظر خاص دیگه داره. و البته میگن در این شب همه فرشته ها دور خانه کعبه جمع میشن.
2. آره. چون حتی اگه اون مورد بالا رو هم در نظر نگیریم از دو جهت دیگه اهمیت داره. یکی اینکه شب جمعست و دیگه اینکه یکی از شبهای ماه رجبه که اینا هر دو موثرن.
3. همیشه گفتن از تو حرکت از خدا برکت. قرار نیست ما دعا کنیم و بشینیم که خدا براورده کنه. وقتی که دعا میکنیم خدا اسباب و وسایلشو در اختیارمون میزاره که ما رو به مقصود برسونه و دیگه این مایم که باید از این اسباب به خوبی استفاده کنیم.
4. به تاپیک " پرواز در شب ارزوها " مراجعه کن.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام. چند دقیقه ی دیگه... میگم..صبحت بخیر....
چی شد که اومدی توی باشگاه؟
وقتی اومدی اولین تالاری که اومدی چی بود؟
اون روزی که لینک دانلود حل تمرینات رو بهت ندادم چقدر فحش بهم دادی؟
در جاده زندگی چند بار ماشین رو چپ کردی؟
verses satanicاین رو خوندی؟ نظرت چیه دربارش؟
موفق و سربلند باشی.

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام
15. جواب سوال 9 رو ندادید سرتون شلوغه و صندلیتون داغ!جواب سلامهارو هم نمی دین:biggrin:
16. اون چ که در جواب سوال 14 نوشتین، یعنی چی؟
17. دل شکوندن رو تعریف کنین و به نظرتون چه مواردی دل شکوندن به حساب نمیاد.
18. اگه الآن بعد از 17 صفحه از شما بپرسن این سوالا به چه دردتون می خوره چی می گین؟
19. فکر می کنین این سوالهایی که پرسیدن رو دو سال دیگه هم ازتون بپرسن ،جواباتون چقدر متفاوتن با جوابهای امروز ؟
20. در مورد عقل من قانع نشدم ، یک برداشت می تونه این باشه پس عاقل وجود ندارد چون هیچ کس نمی تونه به تمام تجربیات گذشتگان واقف بشه !؟
21. آخرین بار که مرگ رو جلوی چشمتون دیدن کی بود؟ تعریف کنین.

ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین.
سلام
15. الان یادم نیست سوالش چی بود. ولی یادمه یه سوال رو جاشو خالی گذاشتم چون جوابشو نمیدونستم. احتمالا همونه.
16. هیچی. معنای خاصی میده. چ کنار اینتره وقتی خواستم اینتر بزنم دستم رفته رو چ
17. دل شکوندن یعنی بدون اینکه به احساس و فکر طرف مقابل توجه کنیم حرفی بزنیم که آزارش بده و از دورن خوردش کنه. اینکه در چه مواردی به حساب نمیاد نمیدونم منظورتون چیه اما اگه منظورتون اینه که در چه مواردی اشکالی نداره .. خوب یه وقتایی هست میبینیم یه نفر داره کاری میکنه که میدونیم اشتباهه و به ضررشه. اگه بهش بگبم و دلش بشکنه خیلی بهتره که نگیم و فردا سرش بخوره به سنگ و ضرر کنه.
18. به درد من!!! خوب یه سریهاش باعث شد یه نگاه به خود داشته باشم. و البته از یه طرف هم باعث یه جور شناخت میشه برا ی دوستان. چون خیلی وقتا به دلیل عدم شناخت برخی مذهبی ها یه خورده دافعه دارن. امیدوارم با این همه سوال و شناختی که حاصل شد یه خورده از اون دافعه کاسته بشه.(البته اگه بیشتر نشده باشه.)
19. خوب قطعا نه. چون به مرور زمان ذهن ادم رشد میکنه و کاملتر میشه و عقاید عمیقتری خواهد داشت. البته در اصلش شاید تغییری حاصل نشه اما شاید خیلی ازعلتها تغییر کنن.

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام. چند دقیقه ی دیگه... میگم..صبحت بخیر....
چی شد که اومدی توی باشگاه؟
وقتی اومدی اولین تالاری که اومدی چی بود؟
اون روزی که لینک دانلود حل تمرینات رو بهت ندادم چقدر فحش بهم دادی؟
در جاده زندگی چند بار ماشین رو چپ کردی؟
verses satanicاین رو خوندی؟ نظرت چیه دربارش؟
موفق و سربلند باشی.
سلام
خسته نباشید. رسیدن بخیر. میگم فکر نمیکنید یه دو روزی دیر اومدید:razz:
اما به خاطر گل روی شما چون بعد از آرچی تنها مدیری هستید که افتخار دادید و اومدید به سوالاتتون جواب میدم. یکی از قوانین صندلی داغ میگه که احترام خود را به مهمانان با حضور در صندلی داغشان نشان دهید. اما هیشکی منو دوس نداره. هیشکی نیومد.(منظورم مدیراست):cry::cry:
داشتم برای یه مقاله که یادم نیست چی بود سرچ میکردم که به اینجا رسیدم. البته بعد از ثبت نام یه دو ماهی نبودم تا بهمن ماه.
خوب قطعا مهندسی شیمی.
به خدا هیچی. بیشتر خودم خجالت کشیدم.چون از یه طرف فعال محسوب نمیشدم و از یه طرف دیگه از درخواست دادن و جواب نگرفتم متنفرم. ولی در هرصورت فقط خودم خجالت کشیدم. اگه یادتون باشه حتی تو اون تاپیک در مقابل کسانی که یه چیزایی گفته بودن از شما دفاع کردم.
یه بار
نه نخوندم. چی هست.:redface:

phalagh

مدیر بازنشسته
فلق خانم پستهارو قاطی جواب دادی . هر وقت تموم شد آخرش اعلام کن ، تا صندلیتو تمومش کنیم ;)
دوستان عزیز اگه پستی جا افتاده به فلق خانم اطلاع بدید
من شرمندم. اومدم خونه و یه خورده سرم شلوغ بود. به هر حال وقتی سه ماه خونه نباشی بعد که میای همه میان ببیننت.
البته دیشب از دوستان عذرخواهی کردم که تقدم و تاخر رو رعایت نکردم ولی دیگه تموم شد.
همه رو جواب دادم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
خسته نباشید. رسیدن بخیر. میگم فکر نمیکنید یه دو روزی دیر اومدید:razz:
اما به خاطر گل روی شما چون بعد از آرچی تنها مدیری هستید که افتخار دادید و اومدید به سوالاتتون جواب میدم. یکی از قوانین صندلی داغ میگه که احترام خود را به مهمانان با حضور در صندلی داغشان نشان دهید. اما هیشکی منو دوس نداره. هیشکی نیومد.(منظورم مدیراست):cry::cry:
داشتم برای یه مقاله که یادم نیست چی بود سرچ میکردم که به اینجا رسیدم. البته بعد از ثبت نام یه دو ماهی نبودم تا بهمن ماه.
خوب قطعا مهندسی شیمی.
به خدا هیچی. بیشتر خودم خجالت کشیدم.چون از یه طرف فعال محسوب نمیشدم و از یه طرف دیگه از درخواست دادن و جواب نگرفتم متنفرم. ولی در هرصورت فقط خودم خجالت کشیدم. اگه یادتون باشه حتی تو اون تاپیک در مقابل کسانی که یه چیزایی گفته بودن از شما دفاع کردم.
یه بار
نه نخوندم. چی هست.:redface:
tanx...لات....
اصلش اون توضیح ی بارش بود.
آیات شیطانی...

ممنون فلق جان
مرسی که تشریف آوردین و بالاخره صندلیتونو تمومش کردید
دوستان عزیز لطف کنن دیگه سوالی نپرسن . جمعه شب وقت سوال پرسیدن تموم شده .
ایشالا که از دست کسی ناراحت نشده باشید
در پایان هر پیشنهاد یا انتقادی دارین بفرمایید
ممنون
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.