صدا و سیمای ما!!!!

صدا و سیمای ما!!!!

• موافق این کار هستم!

رای: 6 14.6%
  • مخالف این کار هستم!

رای: 35 85.4%

• مجموع رای دهندگان
    41

mosi159

عضو جدید
سلام دوستان:
نمی دونم دیشب اخبارو دیدید یا نه!عکس پاره شده امام خمینی رو نشان دادن :w10::w10:
به نظرتون هدفشون چی بوده؟
ایا موافق این عمل صدا و سیما هستین یا مخالف؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر نکنم چیز غیر طبیعی بوده باشه.خب بعضی از دوستان سبز اینطور هستند.چند وقت پیش جلوی خودم به عکس امام توهین کردن.اونم از نوع زشتش.البته اینجا هم کم توهین نشده.خب نمیشه درباره کسی و چیزی قضاوت کرد.تو هر قشری سلیقه های متفاوت هست.بایستی هر دو طرف کمی خونسرد تر باشن

• Like
واکنش ها: spow

مهرا

عضو جدید
نمیدونم
فقط میدونم اصلا نباید به چیزایی که نشون میده اعتماد کنی
کلا باید تحریم بشه تا .......

arman.joon

عضو جدید
همیشه یه راهی واسه ساکت کردن عموم دارن :mad::mad:
اینم شد داستان رای گیری (مناظره)

aki.hk

عضو جدید
صدا و سیما ؟؟؟
اها !!!!!!!!!!!!!!!!
منظورت به قول دکتر سروش بیت الاحزانه
ننگ ما ننگ ما صداو سیمای ماست
------------------------------------------------
مرگ ترانه موسوی ترانه مرگ استبداد بود

spow

اخراجی موقت
من فکر نکنم چیز غیر طبیعی بوده باشه.خب بعضی از دوستان سبز اینطور هستند.چند وقت پیش جلوی خودم به عکس امام توهین کردن.اونم از نوع زشتش.البته اینجا هم کم توهین نشده.خب نمیشه درباره کسی و چیزی قضاوت کرد.تو هر قشری سلیقه های متفاوت هست.بایستی هر دو طرف کمی خونسرد تر باشن

خب اقا رضای گل این یک عکس العمل طبیعی واگاهانه در قبال ایجاد محدودیتهاییست که حتی در افغانستان هم وجود نداره
نمیدونم میتونم منظورمو روشنتر از این برسونم یانه
فکر میکنید رفتار دوستان همفکر شما چیه
اونا خود ادما رو پاره میکنن نه عکسشونو!!:surprised:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اقا رضای گل این یک عکس العمل طبیعی واگاهانه در قبال ایجاد محدودیتهاییست که حتی در افغانستان هم وجود نداره
نمیدونم میتونم منظورمو روشنتر از این برسونم یانه
فکر میکنید رفتار دوستان همفکر شما چیه
اونا خود ادما رو پاره میکنن نه عکسشونو!!:surprised:

والا گفتم که تو هر قشری ادمهای مختلف وجود داره.اما من با همه اینها دلیلی نمیبینم که بخوان به عکس امامی که رهبران جنبش سبز هی ازش حرف میزنن و هی مدعی ادامه راه اون هستن توهین بشه.
در ضمن قبلا هم گفتم که واقعا بنده موندم که این دانشجو دیگه چه حرفی مونده که نزده باشه که اینقدر کلمه خفقان رو به کار میبرید.خداییش تو همین دانشگاه امیر کبیر دانشجوی مخالف دیگه چه حرفی میخواسته بزنه که نزده.دو سه تا از اشناهای بنده تو این دانشگاه همه کس و همه چیزو به فحش میکشه(البته همراه دوستان دیگشون) ولی اخرش بازم میگه خفقانه.موندم به خدا!!!!

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلوی شما به عکس امام توهین کردن جلوی ما بسیجیا به خودمون توهین کردند
مرتیکه بسیجی دوکیلو ریش و پشم تدارک دیده واسه خودش رفته روی شونه ی یه احمق تر از خودش به همه ی سبزها شست نشون میده:wallbash:
حالا شما باشین به امامی که اینا مدعی ان رهبرشونه توهین نمیکنین؟!عصبی نمیشین؟!
شخصیت خود بسیجیا باعث میشه ما باهاشون بد برخورد کنیم والا ما که کاری به کار اونا نداشتیم.مشکل ما دولته نه بسیج:w01:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد سوال تاپیک من اصلا منظور استارتر رو نفهمیدم
مگه صدا و سیما تا امروز کاری برخلاف دولت نشون داده؟!مگه حتی جرات کرد دوربینش رو از سطح دانشگاه برداره و بره توی خیابون تا ببینه ولایتمدارا چه بلایی سرمون آوردن؟!
خوب این نشون میده که از این نباید انتظار دیگه ای داشت حتی از انداختن آب دهان هم واسه تخریب سبزها استفاده میکنن چه برسه به بقیه اش:victory:

mehrshad53

اخراجی موقت
فعلا که مملکت و صدا و سیما و غیره،دست یه سری آدمه که هیچی غیر از قدرت و شهوت و پول براشون مهم نیست.
حالا اگه لازم باشه خیلی چیزای دیگه رو هم نشون میدن:eek:
در ضمن دوستی که گفتن آزادی هست یه خورده درمورد بازداشتهای فله ای بعد از انتخابات و پروژه اعترافگیری توضیح بدن که ما هم روشن شیم!
در ضمن زمون شاه هم که اعتقاد دارین ازادی نبود ،دانشجوها بدترش را هم کردن ولی اون آزادی نبود و انقلاب بود و الان هم دقیقا همونه! یعنی قضیه از دستشون در رفته.

mohmp

اخراجی موقت
به نظر من شما نمی توانید به رادیو و تلویزیون دولتی ایران ایراد بگیرید که چرا یه برنامه رو با غرض و مرض پخش میکند. چراکه اسم آن رسانه دولتی است. در همه کشورها، دولت حاکم رسانه ای برای تبلیغ برنامه ها و رفتار خودش دارد.

مشکل عدم دسترسی مردم به جریان آزاد اطلاعات است. آقای Reza 4321 به نظر شما چرا اجازه تاسیس شبکه های تلویزیونی و رادیویی مستقل و بدون نظارت دولتی و جکومتی در ایران داده نمی شود؟ آیا همین دسترسی مردم به مطبوعات نیمه دولتی که پیش از چاپ بارها ***** می شوند، نسبت به 4 سال گذشته محدودتر نشده است؟

پ. ن. حیات نو هم دیروز تخته شد. صاحب امتیاز این روزنامه برادر آقا بزرگه است.

spow

اخراجی موقت
یادش بخیر
یه زمانی سلام هم درش تخته شد
چون بزرگترین سوتی .....رو لو داد
همون قضیه داره تکرار میشه
هییی

mehrshad53

اخراجی موقت
من برام جالبه که طرف داداشش که خودش روحانیه قبولش نداره!!!!!!!!!!!!!!!
خب البته برادر از برادر بهتر شناخت داره:smile:

spow

اخراجی موقت
من برام جالبه که طرف داداشش که خودش روحانیه قبولش نداره!!!!!!!!!!!!!!!
خب البته برادر از برادر بهتر شناخت داره:smile:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتماد نکن عزیزم خودشون پاره کردن نشون دادن..............
هدف تحریکه.........
خودشون پاره كردن يا نكردن.مهم نيست.اصلا به اون عكسه كاري نداشته باشيم.ايا منكر اين هستيد كه خيلي از سبز ها اصلا امام رو قبول ندارن و همش بهش توهين ميكنن(و جاهاي ديگه عكسشو پاره ميكردن)؟؟؟اين واقعيته كه نميتونيد ازش فرار كنيد.شايد با چنين كارهايي كار خودتون رو خراب كرديد.
همينجا كم نديديم از دوستان سبزي هر چي دهنشون اومده به امام گفتن.خب شجاعانه رو كاراي خودتون (منظورم اعتقاد خودتونه)بايستيد.چرا ميترسيد و ميگيد كار ما نبوده.
باور كنيد من طرف كسي نيستم.من دارم بي طرفانه نگاه ميكنم به قضيه ميبينم واقعا ديگه بعضي طرفداراي سبز هيچ مرزي رو نميشناسن.كاش رو روال منطقي پيش ميرفتن

mohmp

اخراجی موقت
خودشون پاره كردن يا نكردن.مهم نيست.اصلا به اون عكسه كاري نداشته باشيم.ايا منكر اين هستيد كه خيلي از سبز ها اصلا امام رو قبول ندارن و همش بهش توهين ميكنن(و جاهاي ديگه عكسشو پاره ميكردن)؟؟؟اين واقعيته كه نميتونيد ازش فرار كنيد.شايد با چنين كارهايي كار خودتون رو خراب كرديد.
همينجا كم نديديم از دوستان سبزي هر چي دهنشون اومده به امام گفتن.خب شجاعانه رو كاراي خودتون (منظورم اعتقاد خودتونه)بايستيد.چرا ميترسيد و ميگيد كار ما نبوده.
باور كنيد من طرف كسي نيستم.من دارم بي طرفانه نگاه ميكنم به قضيه ميبينم واقعا ديگه بعضي طرفداراي سبز هيچ مرزي رو نميشناسن.كاش رو روال منطقي پيش ميرفتن

قربونه این بی طرفیت برم که ته خطش میرسه به جنبش سبز !!!

شما اگر بی طرفید، چرا انگشت اتهام را طرف عناصر تندرو حکومتی نمی گیرید؟؟!!
من با اصل این کار مخالم. ولی بدتر از اون کاری است که صدا و سیمای دولتی ایران کرد. به هیچ عنوان پخش تصاویر توجیه پذیر نیست.

راستی سوال پست 15 من رو بی پاسخ گذاشتید !!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونه این بی طرفیت برم که ته خطش میرسه به جنبش سبز !!!

شما اگر بی طرفید، چرا انگشت اتهام را طرف عناصر تندرو حکومتی نمی گیرید؟؟!!
من با اصل این کار مخالم. ولی بدتر از اون کاری است که صدا و سیمای دولتی ایران کرد. به هیچ عنوان پخش تصاویر توجیه پذیر نیست.

راستی سوال پست 15 من رو بی پاسخ گذاشتید !!
اولا كه همه اشتباه هايي دارن . اينجا اشتباه سبزي ها هست ولي كو كسي كه مردونه پاي همه چي بايسته.در ضمن من يه سوال دارم .ايا اينكار ميشه يا نميشه.اگه ميشه و شده (كه شده)خب چرا ايراد ميگيريد؟؟؟خب يه واقعيتي رو نشون دادن.همين.ديگه توجيه كردن نداره.شده مثل كنفرانس برلين.دوستاني به جاي اينكه اصل مطلب رو بگيرن از قصد اصل مطلب رو ول كردن و رفتند گفتن كه اي واي تلويزيون ما رقص نشون داد(همونايي كه دنبال ازادي بودن).اما اصل چي شد؟؟؟اصل هميني شد كه الان داره ميشه
بحث كانال خصوصي ربطي به اين بحث نداره.منم نظري ندارم

mohmp

اخراجی موقت
اولا كه همه اشتباه هايي دارن . اينجا اشتباه سبزي ها هست ولي كو كسي كه مردونه پاي همه چي بايسته.در ضمن من يه سوال دارم .ايا اينكار ميشه يا نميشه.اگه ميشه و شده (كه شده)خب چرا ايراد ميگيريد؟؟؟خب يه واقعيتي رو نشون دادن.همين.ديگه توجيه كردن نداره.شده مثل كنفرانس برلين.دوستاني به جاي اينكه اصل مطلب رو بگيرن از قصد اصل مطلب رو ول كردن و رفتند گفتن كه اي واي تلويزيون ما رقص نشون داد(همونايي كه دنبال ازادي بودن).اما اصل چي شد؟؟؟اصل هميني شد كه الان داره ميشه
بحث كانال خصوصي ربطي به اين بحث نداره.منم نظري ندارم

این رو قبول دارم. برداشت ها متفاوته. اما نظر شما راجع به کارناوال عاشورا چیه !!؟؟ فرشاد ابراهیمی رو که می شناسید. آیا اعتراف نکرد؟؟؟!!!

من می گم تلویزیون دولتی ایران محل پخش این چیزها نیست. چرا ؟؟؟!! چون رسانه دیگری برای پاسخ گویی به آن در وسعت صدا و سیمای دولتی ایران وجود نداره !!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رو قبول دارم. برداشت ها متفاوته. اما نظر شما راجع به کارناوال عاشورا چیه !!؟؟ فرشاد ابراهیمی رو که می شناسید. آیا اعتراف نکرد؟؟؟!!!

من می گم تلویزیون دولتی ایران محل پخش این چیزها نیست. چرا ؟؟؟!! چون رسانه دیگری برای پاسخ گویی به آن در وسعت صدا و سیمای دولتی ایران وجود نداره !!
دوست عزيز دارن پاسخ ميگن و همه هم داريم پاسخ هاي فرار رو به جلو رو ميشنويم و ميخونيم.امروزه فضا خيلي بازه.چون پاسخ ها رو شنيدم دارم اينطور ميگم.اقاي خامنه اي هم امروز درباره همين پاسخ ها حرف زده.
خلاصه اين اتفاق هر بدي داشت يه خوبي حداقل داشت كه كمي سبزي ها رو از افراط زدگي بازداشته . تقريبا دارن عقب نشيني كرده و محكوم ميكنن.همينش هم خوبه به خدا.همين كه برگشتن و مقدس بودن امام رو تائيد ميكنن جاي شكر داره.اخه داشتن به جاهاي نا خوشايندي ميكشيدن
من درباره كارناوال نظري نميدم چون عموما دوست ندارم درباره چيزي كه اطلاعاتم ناقصه حرفي بزنم.اما همين كه اسمش كارناواله كمي.... چي بگم.
والا حماسه عاشورا و عزاداري بيش از صد ميليون عاشورايي اسمش كارناوله؟؟؟
نميدونم

mohmp

اخراجی موقت
دوست عزيز دارن پاسخ ميگن و همه هم داريم پاسخ هاي فرار رو به جلو رو ميشنويم و ميخونيم.امروزه فضا خيلي بازه.چون پاسخ ها رو شنيدم دارم اينطور ميگم.اقاي خامنه اي هم امروز درباره همين پاسخ ها حرف زده.
خلاصه اين اتفاق هر بدي داشت يه خوبي حداقل داشت كه كمي سبزي ها رو از افراط زدگي بازداشته . تقريبا دارن عقب نشيني كرده و محكوم ميكنن.همينش هم خوبه به خدا.همين كه برگشتن و مقدس بودن امام رو تائيد ميكنن جاي شكر داره.اخه داشتن به جاهاي نا خوشايندي ميكشيدن
من درباره كارناوال نظري نميدم چون عموما دوست ندارم درباره چيزي كه اطلاعاتم ناقصه حرفي بزنم.اما همين كه اسمش كارناواله كمي.... چي بگم.
والا حماسه عاشورا و عزاداري بيش از صد ميليون عاشورايي اسمش كارناوله؟؟؟
نميدونم

شما یه گریزی بزن به تبلیغات انتخاباتی سال 1376
کارناوال عاشورا اسم مراسمی است که عده ای از انصار حزب ا... در شب عاشورای حسینی برگزار کردند و گذاشتند به حساب طرفداران خاتمی. (البته این موضوع را بعدا فرشاد ابراهیمی اعتراف کرد، چرا که او خود در آن زمان یکی از سردمداران این گروه بود)

این مراسم از تلویزیون دولتی ایران پخش شد و با عکس العمل های بسیار تندی روبرو شد، هر چند در نهایت تاثیری به غیر از بی اعتبار کردن تلویزیون دولتی ایران نداشت.

شما تا کنون تقریبا به هیچ کدوم از سوال های من پاسخ ندادید !!

شب خوش

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یه گریزی بزن به تبلیغات انتخاباتی سال 1376
کارناوال عاشورا اسم مراسمی است که عده ای از انصار حزب ا... در شب عاشورای حسینی برگزار کردند و گذاشتند به حساب طرفداران خاتمی. (البته این موضوع را بعدا فرشاد ابراهیمی اعتراف کرد، چرا که او خود در آن زمان یکی از سردمداران این گروه بود)

این مراسم از تلویزیون دولتی ایران پخش شد و با عکس العمل های بسیار تندی روبرو شد، هر چند در نهایت تاثیری به غیر از بی اعتبار کردن تلویزیون دولتی ایران نداشت.

شما تا کنون تقریبا به هیچ کدوم از سوال های من پاسخ ندادید !!

شب خوش
اقای فرشاد امیر ابراهیمی که بارها مرتکب دروغهای بی سر و تهی شدن فکر نکنم منبع مناسبی برای اطلاعاتتون باشه.یکی از سوتی های ایشون طرفداری
از اقای کاظمینی بوده.همونی که خودشو به دروغ فرزند یکی از بزرگان کرده بود و کلی کلاه برداری کرد

آخرین ویرایش:

mohmp

اخراجی موقت
اقای فرشاد امیر ابراهیمی که بارها مرتکب دروغهای بی سر و تهی شدن فکر نکنم منبع مناسبی برای اطلاعاتتون باشه.یکی از سوتی های ایشون طرفداری
از اقای کاظمینی بوده.همونی که خودشو به دروغ فرزند یکی از بزرگان کرده بود و کلی کلاه برداری کرد

اصلا آقای ابراهیمی چیز مهمی نیست برای من !!! ایشون بدون پاسخ به اتهامات خود فرار کرد و از نظر من، ایشون به شدت مستحق محاکمه در یک دادگاه عادلانه است.

شما باز هم از پاسخ به سوال من خودداری کردید، خیلی واضح و البته برای آخرین بار می پرسم و اگر پاسخ ندهید، من هم ادامه نمی دهم:

نظر شما در رابطه با پخش مجموعه این وقایع از تلویزیون دولتی ایران چیست ؟ آیا مجرایی برای پاسخ گویی به اتهامات زده شده از طریق همین تلویزیون دولتی و یا رسانه به قدرت و گستردگی آن تا به حال وجود داشته یا فراهم شده است !!!

پ. ن. تهمت زدن کار خیلی ساده ای است آقا رضا !!!!

بالا