بهشت و جهنم در صدا و سیمای ایرانِ اسلامی و جمهوری و...شبکه 2!!!

log.sanam

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو در مورد سریال ماه رمضون بدونم!!! ملکوت بود فکر کنم!!!:surprised:
میخواستم ببینم شما با دیدن این سریال چه حالتی دارین ؟؟
1 : خوشحال
2 : ناراحت
3 : غرق در اندیشه
4 : تایید
5 : تاسف
6 : ترس
و...

من اول نظر خودمو بگم که با دیدن این سریال 1 : کلی میخندم :w25: 2 : دعای خیر میکنم ،که خدا باباشونو بیامرزه ماه رمضونی دل مردم رو شاد میکنن:w27: 3 : بازم کلی میخندم به جلوه های ویژه ی این سریال:w15: 4 : به نظرم آقای (!!!) مکارم شیرازی بهتر از اون پسر سوسوله ( تهامی!) میتونست ایفای نقش کنه :lol: 5 : گزینه ی 1و2و3و4:redface:

آخرین ویرایش:

alismartset

کاربر بیش فعال
من تا حالا 5 دقیقشم نگاه نکردم...توصیه هم میکنم وقتتونو با دیدن برنامه های صدا و سیما طلف نکنید که بعدش بخواین مسخرش کنین...اصلا ارزش فکر کردنم نداره...;)

log.sanam

عضو جدید
دوستان لازم به ذکره که بنده هم سریال های آبگوشتیه صدا و سیمای ملی رو نمیبینم :biggrin: 2قسمت از این سریال رو به سفارش یکی از دوستان محض خنده دیدم و اینجوری شدم : :surprised::surprised: :eek::eek: :w15::w15:

alismartset

کاربر بیش فعال
خالیبندی های 20:30 و اخبار و بذار کنار من فقط فوتبالشو میبینم اونم اروپایی نه جام خلیج فارس...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا 5 دقیقشم نگاه نکردم...توصیه هم میکنم وقتتونو با دیدن برنامه های صدا و سیما طلف نکنید که بعدش بخواین مسخرش کنین...اصلا ارزش فکر کردنم نداره...;)

دقیقا
من کل سالو نمیبینم چه برسه به ماه رمضون با اون فیلمای کلیشه ایش
:razz::razz::razz:

log.sanam

عضو جدید

دوست عزیز جسارتا اشتباه تایپی شده!!! البته تلف :warn: :whistle:

m_architect

عضو جدید
فقط اینو بگم امسال مزخرفترین سریال ها داره پخش میشه! من یکی دو قسمتشونو دیدم حالم به هم خورد! واقعا مسخرن

naft-shimi

عضو جدید
من دو سه سالی هست که سریالای صدا و سیما رو نمیبینم
به شما هم پیشنهاد میکنم نبینید:w16:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول که ما با دیدن این سریال بسیار مفرح شادی کردیم و بسی خنده نمودیم ولی بک نکته رو بهش توجه نکردین، دست بوسی آغا موجب میشه که به یک آدم گرد و قلنبه نقش اول بدن;)

M&SH

عضو جدید
سریال شبکه دو که خیلی افتضاح است
ولی سریال شبکه 1 خیلی جالبه تازه یه ایده تازه ونو است

wasper

عضو جدید
سریال شبکه 1 را که کمی نگاه کردم.
دیدم ارزش نگاه کردن داره.
ولی سریال شبکه 2 و 3 خیلی بد هستند.
من نمیدونم اسریال های طنز چه هیزم تری به مدیریت جدید صدا و سیما فروخته که ایشون کلا انگار حرام میدوننش .
اخه هر سال عادت داشتیم بعد افطار یک 30 ساعت میخندیدیم و دلمون شاد میشد.الان باید غصه بخوریم که چرا تو دوران نامزدی حامله شدند.
سریال شبکه 2 هم که اصلا ادم حالش از جلوه های ویژه بهم میخوره.
باور کنید توانایی ساختن بهتر از این ها در کشور وجود داره.ولی چون نمیخوان پول خرج کنند و زمان بدهند این اتفاقات میوفته

hamed6336

عضو جدید
بزار خوش باشن .... میخوان که متحول بشیم ولی بلد نیستن چی بسازن ...... همون بخندیم بهتره ....:biggrin:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
روی هم رفته کلی مزخرف هستند
اونایی که گفتن شبکه یک بهتره یه توضیحی بدن بینیم چیش بهتره

بهتره گفته بشه صدا و سیمای مقام معظم رهبری.

آخرین سریالی که من تو ماه رمضان از رسانه میلی دیدم، خانه به دوش بود.

الان فقط خالیبندی های 20:30 و اخبار و فوتبال را میبینم.
سریال نون و ریحون دیشب فوق العاده بود !
شبکه ی تهران، ساعت 17 و 40 دقیقه تکرارشه
فکر کنین !
از کهریزک تا اعترافات نمایشی
از لاغر شدن تا دوستی ابطحی با بازجوهاش !

ببینین !
عالی بود :دی
من فقط دهنم باز مونده بود در طول این مدت !

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریال نون و ریحون دیشب فوق العاده بود !
شبکه ی تهران، ساعت 17 و 40 دقیقه تکرارشه
فکر کنین !
از کهریزک تا اعترافات نمایشی
از لاغر شدن تا دوستی ابطحی با بازجوهاش !

ببینین !
عالی بود :دی
من فقط دهنم باز مونده بود در طول این مدت !
اره امروز جهان نیوز نوشته این فیلم سخیف مسائل سیاسی رو قاطی فیلم کرده :) اونجاش خوب بود که گفت اینجا شیشه های نوشابه خالیه و ما دوغ میخوریم :biggrin:

اره امروز جهان نیوز نوشته این فیلم سخیف مسائل سیاسی رو قاطی فیلم کرده :) اونجاش خوب بود که گفت اینجا شیشه های نوشابه خالیه و ما دوغ میخوریم :biggrin:
عالی بود

جدی من در عجبم که چه جوری گذاشتن نشون بده !
یعنی من که میگم دیگه از این به بعد تحت تدابیر امنیتی شدید پخش خواهد شد

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنایه های سیاسی سریال پس از افطار شبکه تهراندوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۰۵:۲۸

۷ نظر شبکه تهران در بخشی از سریال پس از افطار خود بدون مقدمه گفت گویی را میان شخصیت های داستان سریال پخش کرد که کنایه های تند سیاسی و اعتقادی داشت.

به گزارش جهان به نقل از مشرق، شبکه های سیمای جمهوری اسلامی برای ساعات پس از افطار مخاطبان خود تدارک مجموعه های تلویزیونی را دیده اند که به صورت متوالی، از دقایقی پس از اذان مغرب تا دقایقی مانده به نیمه شب ادامه پیدا می کند.

شبکه تهران تنها شبکه ای است که سریال تولیدی اش برای این روزها با نام "نون و ریحون" به کارگردانی فرزاد موتمن رنگ و بوی طنز دارد. این سریال که به زندگی و دل مشغولی های چند جوان می پردازد، در قسمتی که شب گذشته پخش شد در ادامه داستان یکی از قهرمان های داستان که عاشق دختری کلاه بردار شده بود گفت و گویی را میان این دو به نمایش گذاشت که بر خلاف خط داستانی قسمت هایی که تا به حال به نمایش گذاشته شده رنگ و بوی تند سیاسی داشت.

در این بخش، عباس یکی از شخصیت های اصلی داستان در عالم رویا به دیدن دختر مورد علاقه اش در زندان می رود. سمیرا در عالم واقع به دلیل کلاهبرداری به زندان افتاده است. در این گفت و گو دختر به طرز کنایه آمیزی می گوید که پول ها را قرض الحسنه گرفته و کار خلافی نکرده است! با این حال کار به این جا ختم نمی شود و سمیرا اشاراتی نیز به موضوعات روز دارد، در بخش دیگری از این گفت و گو عباس از دختر می پرسد که چرا هر کس که به زندان می رود عابد و زاهد می شود که در جواب سمیرا به نقش بازجوها!در این زمینه اشاره می کند. عباس در بخشی دیگر از این رویا از سمیرا می پرسد که چرا این قدر لاغر شده که او در جواب می گوید، رژیم گرفته و دکتر زندان حواسش هست که کسی غذاهای چرب و مضر نخورد و با تاکید می گوید که شیشه نوشابه ها هم همه خالی هستند؛ ما اینجا دوغ می خوریم.

وجود طنز منتقد سیاسی یکی از ضروریات سینما و تلویزیون بوده و هست، اما عدم توجه به کیفیت و چهارچوب های لازم برای آن، طنز را به هزل و هجو سیاسی تبدیل می کند.

مجموعه های موفقی مانند "کاکتوس" اثر محمدرضا هنرمند و فیلم سینمایی "مومیایی 3" از همین کارگردان نشان داد که تند ترین انتقادات سیاسی را می توان در قالب طنز خوب، مطرح کرد. اما گاه به دلایل نامعلوم با نزول کیفیت طنز، برخی آثار به شدت شبیه مطالب توهین آمیزی می شوند که هر روزه در شبکه های لس آنجلسی و یا پایگاه های اینترنتی اپوزیسیون خارج از کشور علیه جمهوری اسلامی به شکل هجوهای سبک و مبتذل به نمایش منتشر می شوند.

جای تعجب است که مسئولین محترم صدا سیما نه حتی به جهت سیاسی که اقلا به واسطه احترام به مخاطب توجهی به این کنایه های سخیف نداشته و ندارند. کنایه هایی که باورهای اجتماعی- دینی مردم مانند ارزش قرض الحسنه را – با چشم پوشی- به شوخی گرفته و از ارائه یک طنز سیاسی وزین نیز عاجز است.

m_janitabar

عضو جدید
شبکه 2 افتضاح افتضاح...
اون بحث فرشته با فتاح چقد مضحک بود
تمام اعمال یارو با پول بود.اگه ثروتمند نمیبود هیچ...
اصلا نمیدونم اینا چطور به خودشون اجازه میدن که اعمال شماری کنن.کی میدونه سنگ محک خدا چیه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

wasper

عضو جدید
شبکه 2 افتضاح افتضاح...
اصلا نمیدونم اینا چطور به خودشون اجازه میدن که اعمال شماری کنن.کی میدونه سنگ محک خدا چیه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

:gol::gol::gol::gol::gol:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......

.......

شبکه 2 افتضاح افتضاح...
خداییش اگر بی پول باشی چه عمل صالح درست حسابی میتونی انجام بدی جز دعای خیر . آفتاب باشه یا بارون این کچله که ضرر میکنه (ترجمه ضربالمثلی لری) نمیدونم بدبخت بیچار ه هایی مثل ما که توی این دنیا خیییییر عمل صالح نتونستن انجام بدن توی اون دنیا هم ملائک با چوبای کلفت آتشین منتظرمونن .