صدای اسلام سبز

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده دوستان که نتونستم اینجا رو بروز کنم

لینک غیر ***** قرار میدهم تا بتوانید سخنرانی های هر روز را مستقیما دریافت کنید

ROBO_NEDA

عضو جدید
سلام به دوستان خس و خاشاکی میشه منم تو گروه تون بپذیرید منم مثله شما دنبالهیه اسلامه سبز و ناب بدونه دروغ و درویی هستم امید وارم اونایی که دنباله یه دینه ساده بدونه دروغ هستن بهش برسن خوشحال میشم منم تو جمعه کوچیک اما صمیمیتون راه بدید:smile:

آقا سید

مدیر بازنشسته
علی جان علت تعجب شما چی بود؟

میخواید دور تا دور اسلام سبز رو براتون روشن کنیم تا تفکیک کنید؟ دورتادورش، مقصودم تمامی اسلام های غیر سبز
اسلام های دروغین
میخواید براتون از شرک در غالب اسلام بگیم؟
از مقاماتی والاتر از ائمه ی معصوم؟
از تحریف گفته های امام معصوم؟
از نادیده گرفتن خواست امام معصوم و قران؟

شما یعنی واقعا تعجب کردید؟

با نظرت موافقم ، اگر ممکنه می خوام بیشتر از شما استفاده کنم .

سلام به دوستان خس و خاشاکی میشه منم تو گروه تون بپذیرید منم مثله شما دنبالهیه اسلامه سبز و ناب بدونه دروغ و درویی هستم امید وارم اونایی که دنباله یه دینه ساده بدونه دروغ هستن بهش برسن خوشحال میشم منم تو جمعه کوچیک اما صمیمیتون راه بدید:smile:
دوست خوبم ما همه با همیم، همه خسیم:دی!
پذیرفتن چه حرفیه، شما افتخار بدید در کنار ما باشید، ما از خدامونه;)

پیشنهاد می کنم برید تالار گفتگوی آزاد، اونجا تاپیک راه سبز امید هست;)

اولین سخنرانی بخش ویژه «صدای اسلام سبز»، سخنرانی دکتر علوی‌تبار با موضوع «آیا دین بدون فقه ممکن است؟» بود،
در دومین روز سخنرانی دکتر شریعتی با موضوع «نیایش» را ارائه کردیم،
در سومین روز نیز سخنرانی دکتر محسن کدیور با موضوع «سنن الهی» عرضه شد،
در چهارمین روز سخنرانی دکتر مجتهد شبستری با موضوع «حقوق بشر، حقوق خدا» را منتشر کردیم،
در پنجمین روز سخنرانی آیت‌الله طالقانی با موضوع «آزادی در اسلام» به مخاطبان گرامی تقدیم شد،
در ششمین روز نیز دومین جلسه از تفسیر سوره حمد مرحوم امام خمینی را منتشر کردیم،
در هفتمین روز سخنرانی مرحوم مطهری با عنوان «انسان و داشتن استقلال و آزادی» را شنیدید
و
در هشتمین روز ماه مبارک نیز سخنرانی دکتر عبدالکریم سروش با عنوان «مولانا و قرآن» عرضه شد.

اینها از لینکهایی که سلحشور عزیز لینک کلیشون رو داده بودن:دی
امیدوارم کمک خیلی خیلی کوچیکی کرده باشم
و نهمین شماره هم :

برای روز نهم، سخنرانی سال قبل استاد مصطفی ملکیان با عنوان «حاجت بشر امروز به اخلاق» را انتخاب کرده‌ایم. این سخنرانی سال قبل در دوم مرداد ماه در جلسات ماهانه منزل حجت‌الاسلام عبدالله نوری انجام شد و علاوه بر اینکه صدای آن را در زیر می‌توانید بشنوید، گزارش آن را نیز در این آدرس می‌توانید بخوانید.

دانلود نسخه باکیفیت (حدود 10.5 مگابایت)

یکی از عزیزان هم در رابطه با متن پیاده شده ی این مطالب درخواستی کرده بودند از موسس تاپیک:

همونطور که می بینید در لینک مربوط به شماره ی 9، "گزارش" ذکر شده و میتونید با کلیک روی اون از متن گزارش نیز استفاده کنید که به طور مناسبی متنی مکتوب شده می باشد؛
که البته این لینک به پایگاه بنیاد باران ختم شده و امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

موفق باشیم;)

بالا