شهیدی که از شهادت خود خبر داشت ... !

آقا سید

مدیر بازنشسته
سید
بهره برداری سیاسی از شهدا؟
اینه مرام و مسلک شما؟
وای بر شماو بر مسلک شما

نه عزیزم ، تو همه چیز رو سیاسی می بینی ...
فکر کنم اگه تو خونه تون شام جلوت نذارن یه جورایی موضوع رو سیاسی می کنی ...
عشق به ولایت تو وجود تک تک رزمنده ها ، موج می زد ...
من با این بچه ها سالها زندگی کردم ، تو که اهل سند و مدرکی ...
فکر نمی کنم سندی محکم تر از این پیدا کنی ...
پس حرفت رو قبول دارم که ، وای بر من اگه تفکر اونها رو اشاعه ندم ...
وای بر مسلک من اگه از واقعیت ها چشم پوشی کنم ...

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
می فهمم چی می گی آبجی ...
سیاست بخصوص اگه ناسالم باشه ، اگه حق و حقیقت توش گم بشه ...
اگه بخواد روشنی ها رو ازبین ببره و تیره گی رو جایگزین کنه ...
در یک کلام اگه باورها و اعتقادات رو هدف بگیره ...
این میشه که تو میگی ...
آدم رو از همه چیز بیزار می کنه ...
دوستی ها و زیبایی ها گم میشه ...
ولی زمانی که یادی از ارزشها می کنی ...
زمانی که شهدا رو به یاد میاری ....
زمانی که تجسم می کنی چه گلهایی پرپر شدن که انقلاب به اینجا رسیده ...
زمانی که روح معنویت رو در خودت تقویت می کنی ...
آرامش می گیری و همه چیز برات زیبا می شه ...
روحی دوباره می گیری ...

ان شاءالله امسال بتونی سری به کربلای ایران بزنی و روحت رو جلاء بدی ...
و پیشنهاد می کنم بیشتر به این تالار بیا و در رابطه با شهدا و دفاع مقدس بیشتر گفتگو کن ...

ميدونم آقا سيد...
ميدونم...
واسه همين تصميم دارم يه مدت فقط تو اين تالار و تالار قرآن فعاليت داشته باشم... (به داداش خيبر هم ديشب گفتم اين موضوع رو)
اميد من تو اين باشگاه نام و ياد شهدا و شما و بچه هاي گل ولايتي هست... وگرنه خيلي وقت پيش ميذاشتم و ميرفتم... مثل خيلي از انجمن هاي ديگه كه فقط براي تحقيقات و اشكالات حرفه خودم رجوع دارم بهشون...
اما اينجا فرق ميكنه...:gol:
براي همين تصميم دارم بمونم...
معنويت رو از شهدا بگيرم و روحم تازه بشه، تا بتونم به دفاع از ولايتم بايستم...

:gol:
منتظرم ...

آبجی گلم ، خداوند برای شهادت جنسیت مطرح نکرده ...
اول باید شرایط روحیش فراهم شه ...
که الحمدالله برای تو فراهم شده ...
همه ما دعا می کنیم که خداوند مرگ ما رو شهادت در راه خودش قرار بده :gol:

ميفرستم براتون آقا سيد.... همين امشب انشالله...

انشاالله...
مرسي... بابت همه چيز:gol:

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سید
بهره برداری سیاسی از شهدا؟
اینه مرام و مسلک شما؟
وای بر شماو بر مسلک شما

بهره برداري سياسي آقا كوروش؟؟؟؟
بابا دست مريزاد!

:gol:

:gol::gol::gol::gol:

آقا سید

مدیر بازنشسته
ميدونم آقا سيد...
ميدونم...
واسه همين تصميم دارم يه مدت فقط تو اين تالار و تالار قرآن فعاليت داشته باشم... (به داداش خيبر هم ديشب گفتم اين موضوع رو)
اميد من تو اين باشگاه نام و ياد شهدا و شما و بچه هاي گل ولايتي هست... وگرنه خيلي وقت پيش ميذاشتم و ميرفتم... مثل خيلي از انجمن هاي ديگه كه فقط براي تحقيقات و اشكالات حرفه خودم رجوع دارم بهشون...
اما اينجا فرق ميكنه...:gol:
براي همين تصميم دارم بمونم...
معنويت رو از شهدا بگيرم و روحم تازه بشه، تا بتونم به دفاع از ولايتم بايستم...

مرسي... بابت همه چيز:gol:

آبجی گلم ...
امیدوارم ان شاءالله هم شهدا ازمون راضی باشن و برامون دعا کنن ...
هم امام شهدا :gol:

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از توضيح خوبتون ممنونم آقا سيد:w27:.
حرف شما سنده:gol:
فقط خواستم يه چيزي رو در حد درك خودم بگم.
يه نكته قابل توجه توي وصيت نامه هاي تمام شهدا وجود داره
نكته اي كه هميشه خيلي برام جالب بوده!
اونم اينه كه همه ي شهدا بلااستثنا به اين نكته وصيت كردن كه پيروي خط امام باشيد.
و فقط به عشق امام و دستور اسلام بوده كه به جنگ رفتن!

قسمت هايي از وصيت نامه دايي خودم:

[FONT=&quot]خدایا تو خود می دانی که برای سپاهیان اسلام آب و خاک و مرز ارزشی ندارد آنچه که آنها را خشنود می کند رضای توست و بس.[/FONT]
.
.
.
[FONT=&quot]به همه بردران و خواهران وصیت می کنم که از خط امام که همان ادامه ی خط رسول الله(ص) است خارج نشوند که هم خیر دنیا و هم خیر آخرت آنها در آن است و به همه برادران توصیه می کنم که سنگر های داخلی را خالی نکنندکه از مهمترین سنگرهای دفاعی اسلام است.[/FONT]

آخرین ویرایش:

آقا سید

مدیر بازنشسته
سلام
از توضيح خوبتون ممنونم آقا سيد:w27:.
حرف شما سنده:gol:
فقط خواستم يه چيزي رو در حد درك خودم بگم.
يه نكته قابل توجه توي وصيت نامه هاي تمام شهدا وجود داره
نكته اي كه هميشه خيلي برام جالب بوده!
اونم اينه كه همه ي شهدا بلااستثنا به اين نكته وصيت كردن كه پيروي خط امام باشيد.
و فقط به عشق امام و دستور اسلام بوده كه به جنگ رفتن!

قسمت هايي از وصيت نامه دايي خودم:

[FONT=&quot]خدایا تو خود می دانی که برای سپاهیان اسلام آب و خاک و مرز ارزشی ندارد آنچه که آنها را خشنود می کند رضای توست و بس.[/FONT]
.
.
.
[FONT=&quot]به همه بردران و خواهران وصیت می کنم که از خط امام که همان ادامه ی خط رسول الله(ص) است خارج نشوند که هم خیر دنیا و هم خیر آخرت آنها در آن است و به همه برادران توصیه می کنم که سنگر های داخلی را خالی نکنندکه از مهمترین سنگرهای دفاعی اسلام است.[/FONT]

سلام آبجی ...
خوشا به سعادت دایت ...
خوش بحالش که رفت و این روزها رو نمی بینه ...
از وصیت نامه ای هم که گذاشتی ممنون ...
این بچه ها با تمام وجودشون به ولایت اعتقاد داشتن و عاشق امام بودن ...
شکی هم نیست ...
من اگه غیر از اینو بگم ، جواب اونها رو روز قیامت نمی تونم بدم ...

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مراقب باشن نقشه ی سیاسی شدن این تاپیک و انتقالش کلید نخوره!!!

آقا سید

مدیر بازنشسته
این عکس حدودا دو هفته قبل از شهادت شهید امیدی گرفته شده ...
نفر اول از سمت چپ ...
اونی که چفیه مشکی به گردن داره ...
محل عکس پادگان دوکوهه ،
دو هفته قبل از عملیات والفجر هشت ...

Comet1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. آقاسيد عزيزم مرسي كه مرا به اينجا دعوت كردي. همه حرف هاي زيبايت را مثل هميشه با دقت خواندم.
من از وقتي چشم باز كردم با كساني زندگي كردم كه از اين قافله جا مانده بودند، هميشه پاي صحبت، خاطره ها و درد و دل آدمهايي كه در آن فضا زندگي كردند، عاشقانه نشسته ام.
از خودم چيزي ندارم و همه چيزم را از شهدا دارم.
زندگي خيلي سعي مي كند مرا به خود مشغول كند، كه غافل شوم و من هميشه سعي كردم مقاومت كنم. اما گاهي شكست خوردم. اين روزها هم كه مقاومت بسيار سخت شده است. اگر رهبر عزيزمان نبود شايد راه را گم كرده بودم.
فقط مي توانم بگويم برايم دعا كنيد.

آقا سید

مدیر بازنشسته
سلام. آقاسيد عزيزم مرسي كه مرا به اينجا دعوت كردي. همه حرف هاي زيبايت را مثل هميشه با دقت خواندم.
من از وقتي چشم باز كردم با كساني زندگي كردم كه از اين قافله جا مانده بودند، هميشه پاي صحبت، خاطره ها و درد و دل آدمهايي كه در آن فضا زندگي كردند، عاشقانه نشسته ام.
از خودم چيزي ندارم و همه چيزم را از شهدا دارم.
زندگي خيلي سعي مي كند مرا به خود مشغول كند، كه غافل شوم و من هميشه سعي كردم مقاومت كنم. اما گاهي شكست خوردم. اين روزها هم كه مقاومت بسيار سخت شده است. اگر رهبر عزيزمان نبود شايد راه را گم كرده بودم.
فقط مي توانم بگويم برايم دعا كنيد.

سلام آبجی ...
روح بزرگی داری ...
این توفیق رو خداوند به سادگی به کسی نمیده ...
قدر این حال و هوات رو بدون ،
و خوب ازش استفاده کن ...
عاقبت به خیر شی :gol:

Comet1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آبجی ...
روح بزرگی داری ...
این توفیق رو خداوند به سادگی به کسی نمیده ...
قدر این حال و هوات رو بدون ،
و خوب ازش استفاده کن ...

آقا سید عزیزم
ما ایستاده ایم، برای دفاع از خون شهید امیری. به حرمت روزهایی که باید در کنار خانواده اش می بود، اما ...
برای روزهایی که مثل پدر در خانه نبود ...
در این راه کمکمان کنید، برایمان دعا کنید...

همینکه همیشه می گویید "عاقبت به خیر شی." :gol::gol:

Mohsen_1111

عضو جدید
سلام آقا سید
ممنون از این عکس ها و خاطراتی که واسمون تعریف می کنی
از خدا می خوام به حرمت خون شهدا این انقلاب رو از فتنه ها در امون نگه داره و اونو به قیام حضرت حجت عج پیوند بزنه

آخرین ویرایش:

آقا سید

مدیر بازنشسته
آقا سید عزیزم
ما ایستاده ایم، برای دفاع از خون شهید امیری. به حرمت روزهایی که باید در کنار خانواده اش می بود، اما ...
برای روزهایی که مثل پدر در خانه نبود ...
در این راه کمکمان کنید، برایمان دعا کنید...

همینکه همیشه می گویید "عاقبت به خیر شی." :gol::gol:

سلام آبجی ...
کدوم شهید امیری ؟
بیشتر برامون توضیح میدی ؟

آقا سید

مدیر بازنشسته
سلام آقا سید
ممنون از این عکس ها و خاطراتی که واسمون تعریف می کنی
از خدا می خوام به حرمت خون شهدا این انقلاب رو از فتنه ها در امون نگه داره و اونو به قیام حضرت حجت عج پیوند بزنه

سلام محسن جان ...
این کمترین کاریه که میتونم بکنم ...
از دعای سبزت هم ممنونم ...
ان شاءالله همینطور هم میشه ...

H . A . K

عضو جدید
با سلام :smile:
خیلی برام جالبه که افرادی و شهدایی که مثل این شهید عزیز داشتیم تو فضایی رشد کردند که مثل فضای امروز جامعه ما اسلامی هم نبوده اما همیشه برام این سئوال پیش اومده که اگه خدای ناکرده شرایطی مثل شرایط دفاع مقدس پیش بیاد بازهم چنین افرادی خواهیم داشت ؟! ( البته این رو هم باید در نظر گرفت که فضای جبهه در دوران مقدس معنویت و انسان سازی بوده )

پ.ن : یادمه یه زمانی تو بسیج کسایی رو پیدا میکردی که برای رضای خدا و فقط برای این جمله که " بسیج لشکر مخلص خداست " می اومدن و فعالیت می کردند اما الان چی ؟ خیلی ها فقط برای کارت سبز ، ریاست و... میان ...

انشا ا... توفیق شهادت در راه خدا نصیب همه دوستان بشه ..

خب منم تو بسیجم .

فرمانده پایگاه هم داداشم بود . اما هیچوقت به دنبال کارت و ... نبودم .

الان هم 5 ماه اعتبار کارت فعالم تموم شده و من یادم میره تمدیدش کنم .

امیدوارم کارهایی که میکنیم بوی اخلاص بگیره

آخرین ویرایش:

H . A . K

عضو جدید
خیلی برام جالبه که افرادی و شهدایی که مثل این شهید عزیز داشتیم تو فضایی رشد کردند که مثل فضای امروز جامعه ما اسلامی هم نبوده اما همیشه برام این سئوال پیش اومده که اگه خدای ناکرده شرایطی مثل شرایط دفاع مقدس پیش بیاد بازهم چنین افرادی خواهیم داشت ؟! ( البته این رو هم باید در نظر گرفت که فضای جبهه در دوران مقدس معنویت و انسان سازی بوده )

پ.ن : یادمه یه زمانی تو بسیج کسایی رو پیدا میکردی که برای رضای خدا و فقط برای این جمله که " بسیج لشکر مخلص خداست " می اومدن و فعالیت می کردند اما الان چی ؟ خیلی ها فقط برای کارت سبز ، ریاست و... میان ...

انشا ا... توفیق شهادت در راه خدا نصیب همه دوستان بشه ..

من الان عضو بسیج هستم..
تلاش میکنم..میرم و میام..
هنوز هم رنگ کارت و این مسخره بازیا رو ندیدم!
دوست عزیزم اینطوری که شما میفرمایید هم نیست..

خب منم تو بسیجم . داداشم هم فرمانده پایگاه بود ..بعد 4 سال کارت فعال گرفتم . الان 4 ماه

اعتبارش تموم شده یادم رفته تمدیدش کنم..

امیدوارم کارهامون بوی اخلاص بگیرد

سلام :smile:

من هم نگفتم همه اینجورین ( متاسفانه اکثرا اینجوری هست )، بابا همین الان توی سپاه یه سری آدمهایی رو میتونی ببینی که واقعاً نور بالا می زنن و آدم به حالشون قبطه میخوره ولی تعدادشون و واقعاً هم کمه ....

پ.ن : یه زمانی از سپاه ناحیه برای برگزاری جلسات یه مقدار مختصری کیک و ساندیس در اختیار پایگاه فرار داده می شد تا از برادارا پذیرایی کنیم ، اخرش کار به جایی رسید که مجبور شدیم در کمدش رو قفل کنیم ، این برای من خیلی زور داشت که ما جای مقدسی مثل بسیج که هی کش بریم از بیت المال و بخوریم یا کار انجام بدیم ؟ یا مثلا مواردی داشیم که موقع بررسی پرونده میدیم که طرف هر سال میاد فرم عضویت پر میکنه و میره ( خودت هم میدونی 1 بار هم کافیه ) بعد که ازش می پرسیدم بابا 1 بار کافیه میگفت میخوام مطمئن بشم کارت سبزم میاد بعد میگفتیم خب بیا فعایت کن ما امارت رو رد می کنیم طرف سه سوت جیم می شد کلاً همیشه یه سری افراد ثابت پای کار توی پایگاه بودند ...

همه جا خوب و بد هست .. اما اسم بسیج با مسجد گره خورده .. بهتره به ادم بگن بچه

بسیجی تا چیز دیگه

H . A . K

عضو جدید
دوست عزیز من با شما قصد بحث و جدل رو ندارم ...
اگه اون کیک و ساندیسی که میگی از ناحیه برای پایگاه اومده ، که این معمول نیست ...
حرف شما درسته نباید به اون دست زد ...
ولی تعجب من در اینه که ، در یک حوزه مقاومت ما سال ها می دویدیم که بتونیم برای کارهای اساسی بودجه ای رو بگیرم ، نمی شد ...
حالا ناحیه برای جلسات کیک و ساندیس توزیع می کنه ، عجیبه ...
احتمالا این کیک و ساندیس از حوزه برای شما می اومده نه ناحیه ...
که حوزه هم بیچاره چشمش به ناحیه است ...
خیلی پایگاه ها هستند که وسایل اداریشون رو هنوز خودشون دارن می خرن ...
ولی در کل من حرفت رو می پذیرم اگه اون پذیرایی ها برای همین اومده ، باید در همین موضوع هم استفاده بشه ...
عزیز دلم ، من نمی دونم بین تو اون دوستان سپاهیت که واقعا براشون متاسفم چی گذشته ...
ولی اینو می دونم که اگه اشتباهی بوده و هست نباید به حساب همه بذاری ...
و تغییر عقیده بدی و مسیر اعتقادیتو عوض کنی ...
و فکر کنم حالا که جنبشی شدی ، دیگه محکم و استوار شدی ...
و اگه اشتباهاتی هم تو جنبش باشه دیگه اونها رو نمی بینی ، و هر چی که می بینی صداقت و زیبایی ...
پس به هدفت فکر کن ...
و این همه اشباهات و مشکلات رو بذار برای ما ...
چون ما به این سادگی تغییر عقیده نمی دیم و تو هدفمون ثابت قدم هستیم ...
و می دونیم چکار داریم می کنیم ...
و اگه مشکلی هم باشه و یا اشتباهاتی ببینیم اونو انشاءالله حل می کنیم ...

والا اقاسید همینه که شما میگی .. تو پایگاه ما که معمولا خبری نبود. حتی یک جایزه ساده

برای خردسالان هم یا باید خودت زحمتش را میکشیدی یا اینکه یکی بانی می شد .

چیطور میشد تو حوزه 1 کیک دستتو میگرفت که اون هم ناباورانه بود

دوست عزیز ، مشابه بحث بالا رو با یکسری از دوستان سپاهی داشتم اصل قضیه این بود : من میگفتم " شما چرا از بیت المال استفاده شخصی میکنید ؟ اونها می گفتند شما استفاده شخصی ما رو می بینی اما اونجایی که ما از جیبمون برای سپاه خرج کردیم رو نمی بینی !؟ " من اون موقع یاد اون دستان معروف افتادم که طرف می رفت از نونوایی نون می دزید و بعدش اون رو 2 تا فقیر می بخشید و می گفت یه نون دزدیدم 1 گناه مردم 2 بار صدقه دادم میشه 1-2 = 1 ثواب !!!
من همیشه به این دوستان سپاهی می گفتم شما باید مکتبی باشید و طبق گفته آقای خامنه ای " از سپاه کمتر از عالی قابل قبول نیست " یعنی اینکه در همه زمینه ها از جمله شرعی باید بهترین باشید اما همیشه جوابم این جمله مسخره بود که سپاه هم جزئی از جامعه هست و این چیزها طبیعه !!!! پس چطور ادعای سبز پوش ولایت دارید وفتی تو جزییات دینی مشکل دارید وقتی خمس و زکات مالتون رو نمی دید و نون حرام به منزل می برید و نمی دونید که باید واجبات شرعیتون رو پرداخت کنید .

بحث پول از جیب خرج کردن تا از بیت المال خوردن خیلی فرق داره !!! ( وسیله پذیرایی که به دست ما می رسید طبق آمار و نفری 1 عدد برای هر جلسه بود ! اینکه شما میری نفری چند تا بر می داری اولاً مشکل شرعی داره دوماً اصلاً به نظر من توهین میکنی به نظر امام راحل که فرمودند "بسیج لشکر مخلص خداست " یعنی وقتی میایی تو فقط برای خدا بیا و بس ، نه بر ای موارد جانبی مثل ، اسلحه دست گرفتن و فخر فروشی به مردم تو محل ، گیر بی جا دادن به ملت ، غیبت کردن ، تهمت ناروا زدن و.... )

دوستان من بحثم سر چیزهای پیش پا افتاده ای مثل کیک و ساندیس نیست ، ببخشید یکم رک صحبت میکنم ، منظورم هم همه افراد نیست ، من میگم چرا الان طرف چون تو محل کسی تحویلش نمی گیره میاد عضو بسیج میشه ، چون نمیتونه دختربازی کنه و کسی بهش پا نمیده میاد تو بسیج که بتونه خودی نشون بده !؟

دوستان عزیز یه زمانی من هم بسیجی بودم و حزبم فقط حزب علی بود و رهبرم فقط سید علی ، اما چی شد که تغییر کردم ؟ واقغیات دردناک زیادی رو دیدم ، من تو عسلویه ( نماد وابستگی ملی ) کار کردم و دیدم که چه تبلیغات وارنه ای میشه تو صدا و سیما ! خیلی چیزها رو نمیشه این جا گفت ، چون اولاً اون بندگان مخلصی که تو سپاه و بسیح هنوز هم هستند که حسابشون از بقیه جداست دوماً ممکنه بعضیا سوء استفاده کنند .

همیشه گفتم بسیج و سپاه و رو حانیت نماینده یه طرز تفکره ، کسی که یکی از این لباسهای مقدس رو میپوشه همیشه باید مواظب رفتار و کردارش در جامعه باشه چون ممکنه با یک اشتباه در انظار مردم عادی کل یک سیستم رو زیر سئوال ببره....

حرف برای گفتن زیاده ، اما مجال سخن کوتاه

برقرار باشید .

اقا موفق باشید بسیار

تو همین سپاه هم خیلی ها نور بالا میزنند:gol: