شما میوه کدام درخت هستید؟ (با توجه به روز تولدتان)

سپیده20

عضو جدید
واقعن خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی درست بوووووووووووووود!!!:surprised:منم کاجم!!!!!!!!!!!!!مررررررررررررررررررررررررسسییییییییییییی:D

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخت گردو ( اشتیاق و شور)

80 درصد درست بود ممنون

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سیب هستم ..اخه:redface:...همه ش درست بجز عاشق بچه ها که دراون حد خوشم نمیاد :D

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

درخت شاه بلوط ( درستکاری)
هیکل و اندامی خارق العاده، پرابهت، حس عدالت خواهی بالا، یک طراح و سیاستمدار است. به راحتی آزرده خاطر می شود. بسیار حساس، کوشا، گاهی اوقات برتر از دیگران عمل می کند و گاهی در ارتباطات خود با سایرین سوء تفاهم برایش بوجود می آید. خانواده مدار و از لحاظ فیزیکی روی فرم است.

[]
;)

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
(21 تا 31 فروردین) ( 24 مهر تا 11 آبان) درخت گردو ( اشتیاق و شور)
نجیب و با دید وسیع نسبت به جهان، خودجوش و بلندپروازی او نامحدود است. فردی غیرقابل انعطاف، شریکی استثنائی اما بدقلق است. همیشه مورد علاقه نیست اما اغلب تمجید و تحسین می شود. مدیر و باهوش، بسیار پر حرارت اما گاهی اوقات مغرور است.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
4 تا 13 خرداد) ( 2 تا 11 آذر) درخت ممرز ( خوش سلیقگی)
زیباست و به اوضاع و احوال و ظاهر خود توجه دارد. خوش سلیقه و فداکار است وزندگی را تا جایی که ممکن باشد راحت می گیرد. زندگی را به سوی منطق و انضباط سوق می دهد. به دنبال مهربانی و تقدیر از دوستان است. تصمیم گیری برای او سخت است و فردی بسیار قابل اعتماد به شمار می رود.
اره درست بود!!!!!!!!!!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من صنوبرم: فوق العاده با سلیقه است و نمی تواند تنش و فشار عصبی را تحمل کند. زیبایی را دوست دارد. گاهی افسرده می شود. سرسخت و لجباز است و به همان نسبت که دوست دارد نزدیکان خود را حمایت و مراقبت کند با افراد غریبه هم به همان شکل رفتار میکند. نسبتاً کم ادعا، سخت کوش، با استعداد، فداکار، دور از خودپسندی و فردی که دوستان زیادی دارد و بسیار قابل اعتماد است.

کاملا درسته اما فقط مثبتا رو گفته:redface:

wooer-man

اخراجی موقت
27 شهریور

( 24 شهریور تا 3 مهر) ( 22 تا 30 اسفند) درخت فندق ( خارق العادگی)
جذاب و گیرا، شوخ طبع، بسیار فهمیده و فردی که می داند چطور روی دیگران تأثیر ماندگار داشته باشد. در امور اجتماعی، فعال، مردمی و اغلب اوقات دمدمی مزاج، درستکار، کمال گرا و در رعایت عدل و انصاف قاضی خوبی است.

saba62

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نارون هستم
درست بود اما شوخ طبع نیستم

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی همش درس بود;)
( 13 تا 22 شهریور ) ( 11 تا 21 اسفند) درخت لیمو ترش ( شک و تردید)
یا هوش و سخت کوش است و آنچه را زندگی به او می دهد می پذیرد. البته بعد از آنکه سعی می کند شرایط بد را به خوب تغییر بدهد. از فشارهای عصبی نفرت دارد. از مسافرت و تعطیلات کوتاه لذت میبرد. ممکن است خشن به نظر بیاید اما واقعاً روحی لطیف دارد. همیشه آماده جانفشانی برای افراد خانواده و دوستان است. بسیار بااستعداد است اما برای استفاده و بهره بردن از آنها باید زمان پیدا کند. خصلت رهبری بالایی دارد و فوق العاده وفادار است.​

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
( 13 تا 22 شهریور ) ( 11 تا 21 اسفند) درخت لیمو ترش ( شک و تردید)
یا هوش و سخت کوش است و آنچه را زندگی به او می دهد می پذیرد. البته بعد از آنکه سعی می کند شرایط بد را به خوب تغییر بدهد. از فشارهای عصبی نفرت دارد. از مسافرت و تعطیلات کوتاه لذت میبرد. ممکن است خشن به نظر بیاید اما واقعاً روحی لطیف دارد. همیشه آماده جانفشانی برای افراد خانواده و دوستان است. بسیار بااستعداد است اما برای استفاده و بهره بردن از آنها باید زمان پیدا کند. خصلت رهبری بالایی دارد و فوق العاده وفادار است.

نزدیک بود پیوندی بشم

کجاش من شک و تردید دارم اخه باهوشش رو قبول دارم بد جور

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینطوری که گفته همه خوبن پس آدمای بد چه تاریخی به دنیا میان؟

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیمو ترش دقیقا عین واقعییته 11تا22 اسفند
مرسی ممنون