شبا هتهای میان مردم تهران با مردم امریکا

sokoot.assa

عضو جدید
تهران بین شهرهای ایران و امریکا بین کشورهای دنیا هر دو بالاترین میزان تولید آلودگی هوا را دارند ولی به روی خودشان نمی آورند ...

واقعا چرا هیچکی یه کار مفید برای این موضوع نمیکنه اون بالایی ها سرشون رو مثل کبک....

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران بین شهرهای ایران و امریکا بین کشورهای دنیا هر دو بالاترین میزان تولید آلودگی هوا را دارند ولی به روی خودشان نمی آورند ...

واقعا چرا هیچکی یه کار مفید برای این موضوع نمیکنه اون بالایی ها سرشون رو مثل کبک....

شما خودتو ناراحت نکن . روزی صد بار بگو مرگ بر امریکا هوا پاکیز ه میشه

chelsea2011

عضو جدید

chelsea2011

عضو جدید
شما خودتو ناراحت نکن . روزی صد بار بگو مرگ بر امریکا هوا پاکیز ه میشه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام اریو راد عزیز

خوبی شما ؟؟

خوش میگذره

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بحث چیه؟
کله پاچه تهرانیا یا آمریکاییا؟
کدوما رو بار بذارم؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازر راهنماییت عزیزم
راست میگی
اصلا سوالم مسخره بود

عزیزم سوالت مسخره نیست . جواب هایی که سیاستمداران و دولتمردان به این سوال مردمشون میدن مسخره است .
به جای جواب اونها صورت مساله رو میندازن گردن یکی دیگه . امیدوارم متوجه منظورم شده باشی که چیه

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فعلا دل و جیگر منو بار بذار و یادته دیشب بهت چی گفتم در مورد فامیل مستر . تشریف اوردن

الهیییییییی
بهتر شدی پری؟
خدا نکنه .این حرفا چیه دختر؟
اشکال نداره.تو خودتو ناراحت نکن.
بالاخره تشریف میبرن!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهیییییییی
بهتر شدی پری؟
خدا نکنه .این حرفا چیه دختر؟
اشکال نداره.تو خودتو ناراحت نکن.
بالاخره تشریف میبرن!

منو ناراحتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز منو نشناختی . دارم برا هر دوشون . گاماس گاماس

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که خوب اومدم
از هر 20 تایپک 17 تا یا خودت ایجاد کردی یا آخرین پست رو خودت دادی :biggrin: :biggrin:

دوری دوستان - اونم برای تو :surprised: :surprised: :surprised:

راستش دارم سعی میکنم یک موضوعی رو فراموش کنم برای همین اینطور دیونه وار دارم پست میدم. میخوام عمدا حواسم پرت شه

من که اینجا هستم. دوری وجود نداره

katekolvits

کاربر فعال
من هیچ وقت واسه حرفای بی اساس و پایه تشکر نمیدم

- عمر کشور امریکا 300 سال است ، تهران هم تقریبا همین جور

2- امریکایی ها دنیا را دو تکه می دانند ، امریکا + باقی دنیا ، تهرانی ها هم ایران را دو تکه می دانند ، تهران و باقی ایران

این که بایدم باشه از هر نظر که به دنیا نگاه کنی امریکا از هممه نظر تو ارجعیت قرار داره ار نظر فرهنگ بابلا با نداشتن هیچ گذشته فرهنگی! از نظر علمی ازنظر تکنولوژی ارزشی که براس مردم زندگی واقعی عشق و همدیگه قائلن!اصلا با توجه به اینکه مردم امریکا از همه جا اومدن پس چرا نمیگید با توجه به تفاوت نژادی و فرهنگی بازهم با یه فرهنگ بالا عمل میکنن!
حالا توی ایران با تمام فرهنگ های کهن ایرانیش!حالا یه کشور عربی به ظاهر ایرانی محسوب میشه تنها شهری که تا حدی فرنگش بالاتر بود تهران بود حالا اونقدر افغانیو شهرستانی ریخته تو تهران که تبدیل شده به بدترین و ناامنترین و بیفرهنگ ترین شهر دنیا!

3- امریکا و مردمش کاملا با چیزی که در تلویزیون می بینید تفاوت دارند ، تهرانی ها هم همین جور
اینو قبول دارم چون امریکایی ها اون وحشیهایی که نشون میدن نیستن! و ایرانی ها این ادم های مردم دوست و با فرهنگ و خودمختار نیستن!

4- امریکایی ها حاضرند بمیرند ولی موجودی حساب (های) بانکی شان لو نرود ، تهرانی ها هم همین جور

5- امریکایی ها در حقیقت همه از بیرون امریکا آمده اند ولی با این وجود خودشان را از مردم بیرون امریکا بهتر و بالاتر می دانند ، تهرانی ها هم همین جور

جوابشو بالا دادم!

6- هم امریکایی ها و هم تهرانی ها هر جا که پول باشد آنجا هستند ...

7- نه امریکایی ها نه تهرانی ها دوست ندارند برای لباس پول خرج کنند ولی بیشتر آنها این کار را می کنند ...

همه جای دنیا به تمیزی و تیپ خوب اهمیت میدن ساده بودن دلیل بر بد بودن تیپ نیست و اگر نمیدونید بگم که مردم امریکا نسبت به خیلی کسورها ادم های ساده پوشی هستن اما تو جاهای خاص هم به احترام لباس میپوشن!

8- هم امریکایی ها و هم تهرانی ها لهجه خودشان رو زیبا تر از دیگران می دانند ...

9- هم امریکایی ها هم تهرانی ها اصولا آدم های آرام و ساکتی هستند ولی گاهی به خاطر حرف این و اون در رو در وایستی می افتند و ممکن است یکی دو تا آدم بکشند ...

همچین چیزی تو کشورهای جهان اول ازاد صحت نداره! یه سفر خارجی بری بد نیست!

10- نه امریکایی ها نه تهرانی ها هیچ کدام به سلامتی شان اهمیت نمی دهند ...
در عوض دولت امریکا براش سلامتی مردمش اهمیت داره و اگه خودشونم نرسن اونا میرسن!

11- هم امریکایی ها و هم تهرانی ها روزی 18 ساعت کار می کنند ولی در همین حال بیشتر از دیگران تفریح می کنند و همین موجب شگفتی (و حسودی) دیگران می شه ...

به خاظر همین تکنولوژی ایران و امریکا تویه سطح قرارداره>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////

12- اصولا معامله با امریکایی ها و تهرانی ها کار خوشایندی نیست ولی گریزی هم برای این کار نیست ...

چرا خوشایند نیست؟سرت کلاه میزارن یا جنس نامرغوب بهت میدن؟بگو بهت جنس نمیفروشن!

13- امریکایی ها اگر در کاری موفق نشوند ، اهمیت آن کار را پایین می آورند تا زیاد 3 نشود ، تهرانی ها هم همین جور (نمونه برای روشن شدن : قبولی در کنکور ، ترافیک ، آلودگی هوا ، اول شدن در لیگ برتر ووو )
این نمونه ها مال ایرانه از امریکت نمونه بگو بدونیم!؟؟؟؟؟!!!!!!!!

14- هم امریکایی ها هم تهرانی ها آهنگ گوش نمی کنند مگر با آحرین صدای ممکن ...

ازادی برای انتخاب موسیقی در امریکا دلیل بر گوش گردن اهنگ با صدای بلند نیست! اینم بدون که بجز در جاهای مخصوص هیچکس توی خیابون اهنگ بلند گوش نمیده یا زنگ گوشیش اهنگ عروسی نداره!!!!!!!!

15- امریکایی ها آدم های مودب رو مسخره می کنند و بزن بهادر ها را حسابی دوست دارند ولی در همین حال بیشتر دانشمند های دنیا در امریکا زندگی می کنند ، تهرانی هم کم و بیش همین جور ...

این دیگه ازون حرفا بوداااااااااااااااااا؟؟

16- تهران بین شهرهای ایران و امریکا بین کشورهای دنیا هر دو بالاترین میزان تولید آلودگی هوا را دارند ولی به روی خودشان نمی آورند ...

17- امریکایی ها و تهرانی ها هیچگاه چیزی نمی گویند مگر اینکه پول و پله ای در کار باشد ...

برو امریکا ببین با یه ادم حتا غریبه چه برخوردی دارن !حتی بدون پول!بعد اینارو بگو!!!!!!!!!؟؟؟؟

18- هم امریکایی ها هم تهرانی ها آرزو دارند دست کم برای یک بار در پمپ بنزین سیگار بکشند .

؟؟؟؟؟؟/

19- هم امریکایی ها هم تهرانی ها تنها به دو دلیل ممکن است کتاب بخوانند ، اجبار یا سنت شکنی ...
بازم ازون حرفا بود سطح علمی از هر نظر حتی هنری الان توی قرن 21 فقط در امریکاست که بالاترین رتبه رو داره ! ازکجا اومده ؟ از اجبار دز کتابخوانی؟
پس چرا هنوز که هنوز اگه فیلم امریکایی هم نگاه میکنی بیشترین دیالوگها مفهومی و اموزشهای مفیدی برای همه نوع غشر داره!؟؟؟؟

20- تهران و امریکا هر دو زیبا هستند ولی این زیبایی به چشم مردمشان نمی آید.
برو امریکا - تمیزی شهرها و ایالاتش - جنگلها و ابشارها و زیباییهاشو ببین بعد با ایران مقایسه کن!

katekolvits

کاربر فعال
ر- امریکایی ها دنیا را دو تکه می دانند ، امریکا + باقی دنیا ، تهرانی ها هم ایران را دو تکه می دانند ، تهران و باقی ایران

این که بایدم باشه از هر نظر که به دنیا نگاه کنی امریکا از هممه نظر تو ارجعیت قرار داره ار نظر فرهنگ بابلا با نداشتن هیچ گذشته فرهنگی! از نظر علمی ازنظر تکنولوژی ارزشی که براس مردم زندگی واقعی عشق و همدیگه قائلن!اصلا با توجه به اینکه مردم امریکا از همه جا اومدن پس چرا نمیگید با توجه به تفاوت نژادی و فرهنگی بازهم با یه فرهنگ بالا عمل میکنن!
حالا توی ایران با تمام فرهنگ های کهن ایرانیش!حالا یه کشور عربی به ظاهر ایرانی محسوب میشه تنها شهری که تا حدی فرنگش بالاتر بود تهران بود حالا اونقدر افغانیو شهرستانی ریخته تو تهران که تبدیل شده به بدترین و ناامنترین و بیفرهنگ ترین شهر دنیا!
- امریکا و مردمش کاملا با چیزی که در تلویزیون می بینید تفاوت دارند ، تهرانی ها هم همین جور
اینو قبول دارم چون امریکایی ها اون وحشیهایی که نشون میدن نیستن! و ایرانی ها این ادم های مردم دوست و با فرهنگ و خودمختار نیستن!

امریکایی ها در حقیقت همه از بیرون امریکا آمده اند ولی با این وجود خودشان را از مردم بیرون امریکا بهتر و بالاتر می دانند ، تهرانی ها هم همین جور

جوابشو بالا دادم!

امریکایی ها در حقیقت همه از بیرون امریکا آمده اند ولی با این وجود خودشان را از مردم بیرون امریکا بهتر و بالاتر می دانند ، تهرانی ها هم همین جور

جوابشو بالا دادم!

م امریکایی ها هم تهرانی ها اصولا آدم های آرام و ساکتی هستند ولی گاهی به خاطر حرف این و اون در رو در وایستی می افتند و ممکن است یکی دو تا آدم بکشند ...

همچین چیزی تو کشورهای جهان اول ازاد صحت نداره! یه سفر خارجی بری بد نیست!

0- نه امریکایی ها نه تهرانی ها هیچ کدام به سلامتی شان اهمیت نمی دهند ...
در عوض دولت امریکا براش سلامتی مردمش اهمیت داره و اگه خودشونم نرسن اونا میرسن!

م امریکایی ها و هم تهرانی ها روزی 18 ساعت کار می کنند ولی در همین حال بیشتر از دیگران تفریح می کنند و همین موجب شگفتی (و حسودی) دیگران می شه ...

به خاظر همین تکنولوژی ایران و امریکا تویه سطح قرارداره>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////

katekolvits

کاربر فعال
- اصولا معامله با امریکایی ها و تهرانی ها کار خوشایندی نیست ولی گریزی هم برای این کار نیست ...

چرا خوشایند نیست؟سرت کلاه میزارن یا جنس نامرغوب بهت میدن؟بگو بهت جنس نمیفروشن!

13- امریکایی ها اگر در کاری موفق نشوند ، اهمیت آن کار را پایین می آورند تا زیاد 3 نشود ، تهرانی ها هم همین جور (نمونه برای روشن شدن : قبولی در کنکور ، ترافیک ، آلودگی هوا ، اول شدن در لیگ برتر ووو )
این نمونه ها مال ایرانه از امریکت نمونه بگو بدونیم!؟؟؟؟؟!!!!!!!!

14- هم امریکایی ها هم تهرانی ها آهنگ گوش نمی کنند مگر با آحرین صدای ممکن ...

ازادی برای انتخاب موسیقی در امریکا دلیل بر گوش گردن اهنگ با صدای بلند نیست! اینم بدون که بجز در جاهای مخصوص هیچکس توی خیابون اهنگ بلند گوش نمیده یا زنگ گوشیش اهنگ عروسی نداره!!!!!!!!

15- امریکایی ها آدم های مودب رو مسخره می کنند و بزن بهادر ها را حسابی دوست دارند ولی در همین حال بیشتر دانشمند های دنیا در امریکا زندگی می کنند ، تهرانی هم کم و بیش همین جور ...

این دیگه ازون حرفا بوداااااااااااااااااا؟؟

امریکایی ها و تهرانی ها هیچگاه چیزی نمی گویند مگر اینکه پول و پله ای در کار باشد ...

برو امریکا ببین با یه ادم حتا غریبه چه برخوردی دارن !حتی بدون پول!بعد اینارو بگو!!!!!!!!!؟؟؟؟

18- هم امریکایی ها هم تهرانی ها آرزو دارند دست کم برای یک بار در پمپ بنزین سیگار بکشند .

؟؟؟؟؟؟/

19- هم امریکایی ها هم تهرانی ها تنها به دو دلیل ممکن است کتاب بخوانند ، اجبار یا سنت شکنی ...
بازم ازون حرفا بود سطح علمی از هر نظر حتی هنری الان توی قرن 21 فقط در امریکاست که بالاترین رتبه رو داره ! ازکجا اومده ؟ از اجبار دز کتابخوانی؟
پس چرا هنوز که هنوز اگه فیلم امریکایی هم نگاه میکنی بیشترین دیالوگها مفهومی و اموزشهای مفیدی برای همه نوع غشر داره!؟؟؟؟

20- تهران و امریکا هر دو زیبا هستند ولی این زیبایی به چشم مردمشان نمی آید.
برو امریکا - تمیزی شهرها و ایالاتش - جنگلها و ابشارها و زیباییهاشو ببین بعد با ایران مقایسه کن!

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی!!!!!!!!!!! برو مثل ما با چشمات ببین بعد ازین حرفا بزن!!
اگرم حرف خودت نباشه که دیگه بدتر چون حرفیو که قبول نداشتی گذاشتی؟!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هیچ وقت واسه حرفای بی اساس و پایه تشکر نمیدم

من فقط میتونم به شما بگم ای کاش شما چیزی در مورد طنز می دونستید و درک میکردید کاربرد طنز چیزی ورای کلمات ظاهریه .

مگه من از شما تشکر خواستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر هاتونو نگه دارید برای وقتی که تونستید فرق بین طنز و جد و کاربرد هر کدومو درک کنید

katekolvits

کاربر فعال
من خیلی خوب تفاوت طنز و کنایه رو میفهمم!
بهتره توهین نکنید! مطمئن باش من شغلم طوری هست که این چیزارو درک کنم! ولی به جز بعضی کلمات طنزی وجود نداره حتی تلخ و حتی واقع گرا!

katekolvits

کاربر فعال
شما که بلدی توضیح بدید همه طنزو یاد بگیرن!
ایرانی جماعت دوست دارن ازشون و کارهاشون و حرف هاشون تعریف و تمجید بشه ! همیشه از اعتراض و ایراد گرفتن و انتقاد بهشون بیزارن!
سعی کنید قابل انتقاد باشید ! به جای توهین کردن به دیگرون!

بالا