من یک مهندسم در میان جمعی از کارگران زحمتکش!!!

scorpio20

عضو جدید
سلام!!
دوستان نمی دونم چندنفرتون این تجربرو داشتید ولی من بارها این حس رو تجربه کردم که در محیطی کارگر محور باید رویکرد مهندسی رو غالب کنم ! که البته بسیار سخته ...شما هم از تجربیاتتون در این زمینه در محیط کاری خودتون بگید.....

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله پدرم هم شرایط شما رو دارند و بدتر از اون کارگران مهندسانی تازه وارد که به دلیل تجربه ی کم (کم سوادی) در حد کارگر رو اعصابشن.پدرم مجری پروژه های برق رسانی هوایی هستند. کارگرا خودشونو خعلی دست پایین میگیرند(گیجند ) مهندسان تازه وارد خودشونو دست بالا میگیرند(باز هم گیجند) کارگرا کارو درست انجام نمیدند و یک سره ضرر مالی مهندسان هم باید برند تو ماشین بشینند و از دور تماشا کنند تمام کار ر عهده ی پدرم.

scorpio20

عضو جدید
البته ناگفته نمونه میشه مدیریت کرد بسیاری از مهندسای تازه کار مثل خود من!! تو چند سال پیش!! پر از انرژی هستن و کافی جهت داده بشن و کارگرا هم جووناشون راحت میشه انگیزه داد و=لی امان از قدیمیا...

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته ناگفته نمونه میشه مدیریت کرد بسیاری از مهندسای تازه کار مثل خود من!! تو چند سال پیش!! پر از انرژی هستن و کافی جهت داده بشن و کارگرا هم جووناشون راحت میشه انگیزه داد و=لی امان از قدیمیا...
قدییمیا واس چی؟

scorpio20

عضو جدید
به خاطر اینکه افکارشون شکل گرفت و روش های غلطشون تو ذهنشون نهادینه شده و البته توهم اوسایی هم دارن!!!

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا هم اینطور نیست. مهندسای الآن خعلی فانتزی ان به خاطر اینکه همش سرشون رو کتاباس. دیگه بابام طرح پروژه ها رو و طرح پیشنهادی مهندسان نابغه ی ما رو بم نشون داده دیگه:cool:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم شما برا کارگراتون برنامه آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشید !

بالا