سورپرایز ویژه براد پیت برای آنجلینا در شب ولنتاین!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
azizam akhbari ke shoma khoondi kezbe mahze chon motmaenan ye mosht...ey baba bikhiyal shoma ke harfe mano ghabool nemikoni faghat golam ghezavate injoori ta vaghti sad darsad motmaen nisti aslan khoob nist yek darsad ehtemal bede khabari ke khoondi dooroogh boode unvaght...i

واقعا که
کذب محض؟؟؟؟
سندهاش رو شده

من دلیلی نمیبینم تو این بحث مسخره شرکت کنم
ارزش وقت من خیلی بیشتره

ببخشید اگه تند حرف زدم

NEGARi2

عضو جدید
ماندن در ازدواج؟؟؟؟؟؟؟

همین الان تو گوگل سرچ کنین تا بفهمین استدلال این دو کفتر عاشق واسه ازدواج نکردن چیه.....................
ezdevaj chio sabet mikone ye barge kaghaz sanade eshghe???!!!ya sanadi ke badan bahash amvale hamsareto dero koni:razz:i

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عذر میخوام
اما شما میدونستین همین خانوم خیرخواه با سازمان سیا همکاری داره ؟؟؟؟
میدونستین دلیل سفرهای به اصطلاح انساندوستانش به عراق و افغانستان چیه؟؟؟
سرتونو از لاک بیارین بیرون خواهشا
اخبار رو پیگیری کنید
شما نمیخواین سرتون را از این دنیای خیالی که رسانه ملی درست کرده بیرون بیاورید؟؟؟؟؟؟

NEGARi2

عضو جدید
ماندن در ازدواج؟؟؟؟؟؟؟

همین الان تو گوگل سرچ کنین تا بفهمین استدلال این دو کفتر عاشق واسه ازدواج نکردن چیه.....................
ezdevaj chio sabet mikone? ye barge kaghaz sanade eshghe???!!!ya sanadi ke badan bahash amvale hamsareto dero koni

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اولا ***** بود آوا جان.***** شکن داری شیطون.........
دوما این یه شوخی بود که آنجلینا مامور سیا بود.شوخی که با افشای اسناد ویکی لیکس شده بود.

جدی ف.ی.ل.ت.ر بود؟؟؟!!!
چه جالب!
نمیدونستم که اینجوریه!
من که راحت بازش کردم

aminvo

عضو جدید
حالا یک هدیه ولنتاین بوده ها چقدر شلوغش کردید. یک سوال جدی می خوام استدلال این دو نفر برای ازدواج نکردن بدونم.
ما یک همکلاسی داریم که فکر می کنه شبیه آنجلیناست و بدتر از اون یک هم هست که پایه فیلم هست و یک بار به من گفت: می دونی چرا دخترا من را اینقدر نگاه می کنن!!!! من هم که از این سوال شاخ درآورده بود پرسیدم چرا؟؟ گفت چون من شبیه برتپیت هستم. همیشم همین را میگه و خیلی جدی. باور کنین کوچکترین شباهتیهم نداره.

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ، بچه دار شدن ایرادی نداره. من میگم یعنی مثلا خدای نکرده باهم دست ندن و یا روم به دیوار روبوسی نکنن که زشته.:warn:

نه اینا رو رعایت میکنن شما ناراحت نباش...

چه اعتماد به نفسی.خودت را با آنجلینا جولی مقایسه می کنی؟؟؟
هر وقت شما دخترا هم مثل آنجلینا بودین ما با زندگی در پاریس که سهله با زندگی در مریخ موافقت می کنیم.

ایششششششششششش
مثلا انجلینا چی داره؟؟؟ :razz:

آره دقیقا:D.خدایا چرا دخترا این همه حسودن آخه؟؟؟؟

چه ربطی به حسودی داره؟؟؟

Candyman

کاربر فعال
امسال می تواند بهترین ولنتاین برای آنجلینا جولی باشد چرا که براد پیت سورپرایز جالبی برای آنجی در نظر گرفته است.
آنجلینا جولی که پس از فیلمبرداری در پاریس و حضور در آنجا از این شهر خوشش آمده بود، مدتها در تلاش بود که بتواند براد را راضی به نقل مکان و زندگی در پاریس کند اما موفق نشده بود.
اما حالا خبر می رسد که براد امسال قرار است هدیه ولنتاین به آنجلینا خبر موافقتش را به ادامه زندگی در پاریس را به او هدیه دهد.
گفته می شود که او بخشی از داراییهایشان را فروخته و در تلاش برای فروش بقیه املاک می باشد.
براد پیت به نزدیکان خود گفته است که ملکی بسیار زیبا و بزرگ در حومه شهر را در نظر گرفته است که ارزش آن 56میلیون دلار است!
آنجلینا مدتی است که تصمیم دارد از امریکا خارج شده و برای زندگی و خانواده خود وقت بیشتری بگذارد.

بگذارید سوتی های این خبر رو بگیریم:
1)این چه هدیه ای هست که قرار هست به انجلینا داده بشه بعد اخبار و رسانه ها میدونند که هدیه چیه؟
2)اگر همه میدونند دیگه کی گفته هدیه هست؟
3)اخه این هم شد هدیه؟بیا بریم ب
ا هم پاریس:biggrin::biggrin: