سوال در مورد مهاجرت به کانادا

samar_eng

عضو جدید
سلام دوستان.اول سوالمو می پرسم:برادر من لیسانس عمران داره در حال حاضر مشغول کار در کشور الجزایر که مربوط به رشتشه هست.به زبان انگلیسی و فرانسه هم تا حدودی مسلطه.می خواد از طریق skill worker برای کبک اقدام کنه .کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.خیلی وقته می خوام کمکش کنم اما هنوز نتونستم:(

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین راه مهاجرت به کانادا گرفتن ویزا از طریق شرکتهای ایرانی تاسیس شده در انجاست. کاری چندین نفر از بستگان من انجام داده و الان انجا هستند

samar_eng

عضو جدید

مرسی مهناز جان بابت پاسخ.من این سایت رو قبلا مطالعه کردم ولی مشکلی که بیشتر برادر من داره نحوه پر کردن فرم هاست.چون الان ایران نیست نمیتونه وکیل بگیره در ضمن شنیدم وکیل خیلی احتیاج نیست.اگر کسی رو میشناسی که قبلا این مسیر رو رفته ممنون میشم معرفی کنی.در هر صورت بازم ممنون که راهنمایی کردی:w27::smile:

samar_eng

عضو جدید
بهترین راه مهاجرت به کانادا گرفتن ویزا از طریق شرکتهای ایرانی تاسیس شده در انجاست. کاری چندین نفر از بستگان من انجام داده و الان انجا هستند

سلام.ممنون از جوابتون
شما با نحوه پر کردن فرم ها و پروسه ای که بستگانتون انجام دادند آشنایی دارید؟منظورتون از شرکت ،درخواست وکیلی هست که تو خود کانادا مقیمه؟:w05:

Vendetta

عضو جدید
دوست عزیز اینجا کسی نمیتونه اطلاعات مفیدی در اختیارت بزاره. بهتره به سایت مهاجرسرا مراجعه کنی. اونجا کسانی هستند که این کار رو انجام دادند و اگر کمکی از دستشون بر بیاد حتما کمکت میکنند.

http://www.mohajersara.com

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیر بستگان من که از طرف شرکت ایرانی در کانادا ویزا گرفتند. همه با استفاده از امکانات شرکت مربوطه بدون صرف حتی یک ریال راهی ان دیار شدند

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیتونن ویزای سرمایه گذاری بگیرن؟!
تا چند سال پیش 100 هزار دلار خرج داشت.
اینطوری به نظرم خیلی راحت تره.

samar_eng

عضو جدید
دوست عزیز اینجا کسی نمیتونه اطلاعات مفیدی در اختیارت بزاره. بهتره به سایت مهاجرسرا مراجعه کنی. اونجا کسانی هستند که این کار رو انجام دادند و اگر کمکی از دستشون بر بیاد حتما کمکت میکنند.

http://www.mohajersara.com

خیلی ممنون;)
:gol:

samar_eng

عضو جدید
نمیتونن ویزای سرمایه گذاری بگیرن؟!
تا چند سال پیش 100 هزار دلار خرج داشت.
اینطوری به نظرم خیلی راحت تره.

هزینه اش زیاده.با خیلیها مشورت کردیم .خوشبختانه امتیاز خوبی برای قبول شدن از طریق skill worker رو داره.

بالا