سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

bardiajoon

عضو جدید
سلام
من میخوام برنامهnero9و narcisرو از سیستم پاک کنم.اما neroرو حتی با رفتن بهsafe modeهم نتونستم پاک کنم.همش ارورending instalationمیده!باید چ یکارش کنم؟
برنامهnatcisرو هم اصلا تو فهرستprogram ندارم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

نرم افزار Your Uninstaller! رو دانلود و نصب کن

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیران و کاربران فعال بخش
سوال من در مورد مسنجرمه که وصل نمیشه نمیدونم باید اینجا مطرح میکردم یا نه!!!!!
تو اخطارش مینویسه پروکسیاش مشکل داره

bardiajoon

عضو جدید
سلام.ببخشید یک سیستم دارم که اصلا رمز ابتدای ست آ÷ آن برداشته نمیشود کسی راه حل نرم افزاری دارد ممنون:confused:

برو تو تنظیمات بایوس اگه اونجا هم رمز داشت سیستمو از برق بکش درشو باز کن و باطری مادربرد رو دربیا بعد با دوسر پیچگشتی منفی و مثبت اونو باهم اتصال بزن باطریو بذار سرجاش و روشن کن 99 درصد حله

bardiajoon

عضو جدید
سلام خدمت مدیران و کاربران فعال بخش
سوال من در مورد مسنجرمه که وصل نمیشه نمیدونم باید اینجا مطرح میکردم یا نه!!!!!
تو اخطارش مینویسه پروکسیاش مشکل داره

اگه منظورت یاهو مسنجره قبل از لاگین برو قسمت prefrence و no proxy رو فعال کن اگه از فیلترشکن یا VPN استفاده میکنی use proxy automaticaly رو انتخاب کن
موفق باشی

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه منظورت یاهو مسنجره قبل از لاگین برو قسمت prefrence و no proxy رو فعال کن اگه از فیلترشکن یا VPN استفاده میکنی use proxy automaticaly رو انتخاب کن
موفق باشی

منظورتون تو پنله؟؟؟؟
اونجا فقط automaticly detect setting رو تیک زده

Asghar_

عضو جدید
سلام بر دوستان .من الان چندین ماه هست که رو مرورگر من این اروز و مشکل میاد البته مشکل خاصی ایجاد نکرده ولی میخواستم بدونم رفع میشه منون باتشکر

در عکس زیر مشاهده کنید

ptmehdi

عضو جدید
سلام ذوستان و خسته نباشید.....من یه مشکل دارم البته برای شما دوستان خیلی خیلی راحت است....میخوام یه ایمیل یاهو بسازم اما هم برای پسورد ایراد میگیره و هم نمیدونم وقتی ایران تو لیستش نیست چه کشوری باید انتخاب کنم؟؟؟؟؟ممنون میشم یکی راهنمایی کنم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ذوستان و خسته نباشید.....من یه مشکل دارم البته برای شما دوستان خیلی خیلی راحت است....میخوام یه ایمیل یاهو بسازم اما هم برای پسورد ایراد میگیره و هم نمیدونم وقتی ایران تو لیستش نیست چه کشوری باید انتخاب کنم؟؟؟؟؟ممنون میشم یکی راهنمایی کنم

www.google.com

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

سلام .
برای رمز باید یک حرف و یک عدد وارد کنید ( یکی در میون )
ولی برای ساخت این روششه
http://www.worldit.ir/9637/آموزش-ایجاد-ایمل-یاهو-با-دور-زدن-تحریم.html
http://www.funpatogh.com/teaching-bypassing-sanctions-yahoo-mail.html

behzadk2019

کاربر ممتاز
منظورتون تو پنله؟؟؟؟
اونجا فقط automaticly detect setting رو تیک زده

سلام

این مسیر رو برید . مسنجر متاسفانه به مرورگر اکسپلورر ربط داره . اگر از پروکسی استفاده کردید یک بار به همین خاطر ارور میده
tools>>>> internet options>>> commections>>> lan settings
و تیک بزنید گزینه Automatically detect settings
دو گزینه دیگه رو تیک نداشته باشن

ALI 7135

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
یه سوال
با نرم افزار پارتیشن ویزارد اومدم یکی از درایوا رو 2 تا کنم رفت یهو اون درایوی که ساختم
چه کنم؟؟؟؟
قبلا این کار و کردم با همین نرم افزار جواب داد بدون مشکل اما الان یه دستی زد :-؟؟
لطفا راهنمایی کنید
این ارور و میده وقتی می خوام بسازمش

11.jpg
سپاس

ixabedi

کاربر فعال
cd درایوهای قطعات کامپیوترم را گم کردم حالا میخام ویندوز عوض کنم چطوری درایورها را بعد از نصب ویندوز دوباره نصب کنم؟

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

این مسیر رو برید . مسنجر متاسفانه به مرورگر اکسپلورر ربط داره . اگر از پروکسی استفاده کردید یک بار به همین خاطر ارور میده
tools>>>> internet options>>> commections>>> lan settings
و تیک بزنید گزینه Automatically detect settings
دو گزینه دیگه رو تیک نداشته باشن

دقیقا همینجوریه
اولی رو تیک زدم ریسیت کردم
اررور میده

1trust

عضو جدید
سلام بچه ها میشه در مورد تبدیل pdf به word راهنماییم کنید؟
من یک فرم به فرمت پی دی اف رو میخواستم پر کنم, اما از اونجای که فایل pdf قابل نوشتن نیست می خواستم برای اینکه بتونم بنویسم فایل رو ببرم با ورد باز کنم اما نمیدونم چجوری؛کسی میتونه راهنماییم کنه؟

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام بچه ها میشه در مورد تبدیل pdf به word راهنماییم کنید؟
من یک فرم به فرمت پی دی اف رو میخواستم پر کنم, اما از اونجای که فایل pdf قابل نوشتن نیست می خواستم برای اینکه بتونم بنویسم فایل رو ببرم با ورد باز کنم اما نمیدونم چجوری؛کسی میتونه راهنماییم کنه؟

نرم افزار nitro pdf رو دانلود کن .میتونی داخل همین فایل پی دی اف تغییرات بدی

behzadk2019

کاربر ممتاز

دقیقا همینجوریه
اولی رو تیک زدم ریسیت کردم
اررور میده

من وقتی اینطوری میشد 3 مشکل بود
1- از طریق massenger >>>yahoo.massenger preferenes
اینجا پروکسی (تیک دومی ) ورمیداشتم
و تیک اولی رو میزدم
و در پایین گزینه internet connection رو میزدم بر روی high-speed(t1/lan)

و یا از داخل اگسپلورر همون کار قبلنو میکردم و درست میشد

اگر اینا برا خودم نمیشد میزدم یاهو رو پاک میکردم و دوباره نصب درست میشد

• Like
واکنش ها: Sima

it_solver

عضو جدید
cd درایوهای قطعات کامپیوترم را گم کردم حالا میخام ویندوز عوض کنم چطوری درایورها را بعد از نصب ویندوز دوباره نصب کنم؟

برنامه های زیادی هستند که این کار را برای شما انجام میدهند در واقع ویندوز را نب کنید تمام که شد:
حالا اگر لپ تاپ دارید بهتره از سایت لپ تاپ درایور ها را دانلود کنید و با توجه به مدل لپ تاپ و ویندوزی که نصب کرده اید استفاده کنید.
اگر PC است از برنامه های DRIVERPACK SOLUTIUON یا DRIVER MAGITIAN میتونید استفاده کمنید برنامه هایی هستند که در اونها درایور ها بصورت آفلاین موجوده یا لینک دانلود میده بهتون.

masoodxl

عضو جدید
سلام
نسخه 32 واسه ویندوز 7 دانلود کردم،در موقع نصب این پیغام میاد!!!
لطفاً راهنمایی کنید.

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. برای مشاهده تصویر کامل روی این جایگاه کلیک کنید. تصویر اصلی دارای اندازه 1366x768 می باشد.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام
نسخه 32 واسه ویندوز 7 دانلود کردم،در موقع نصب این پیغام میاد!!!
لطفاً راهنمایی کنید.

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. برای مشاهده تصویر کامل روی این جایگاه کلیک کنید. تصویر اصلی دارای اندازه 1366x768 می باشد.

با سلام
ویندوزتون رو چک کردید ببینید که 32 هست یا 64 بیتی؟؟
اگر 64 بیتی باشه ، باید نسخه 64 رو دانلود کنید...

با تشکر

eng ali

عضو جدید
سلام دوستان
من از سایت اینترنتی یک پرینتر خریدم که متوجه شدم درایورش برای win 98 and me و کلی هم هزینه کردم
امکانش هست کث با تبدیل درایور را قابل نصب در win 7 کنم
model printer: Canon BJ-230

*shahla*

عضو جدید
سلام

برای اینجام یه پروژه ای مجبورم از قسمت :

my computer >properties >advance system setting
environment variable > system variable

icommand & bluecove رو اضافه کنم به این قسمت , سوالم اینه برای ویندوز مشکلی پیش نمیاد ؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
بالا