سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ainam

عضو جدید
با سلام
برنامه ای بنویسید که یک عبارت منظم را دریافت کند و DFA و Nfa آن را طراحی کنید.
لطفا کسی که بلده یا همچین برنامه ای رو داره برام ایمیل کنه وقتم خیلی محدوده تا یکشنبه فرصت دارم
با تشکر

SuPpOrTeR

عضو جدید
با سلام
برنامه ای بنویسید که یک عبارت منظم را دریافت کند و DFA و Nfa آن را طراحی کنید.
لطفا کسی که بلده یا همچین برنامه ای رو داره برام ایمیل کنه وقتم خیلی محدوده تا یکشنبه فرصت دارم
با تشکر
با چه زبانی میخوایید ؟
این برنامه رو نتونید بنویسید بهتره رشته کامپیوتر رو ترک کنید ...

Риал Краесис

عضو جدید
اقا این دیوونم کرده هی اینجوری میشه کسی میدونه چیکار کنم؟اومدم جواب مشکلات ملتو بدم خودم خوردم به مشکل.

shidi1369

عضو جدید
سلام و عرض ارادت سیستم من چند روزی میشه که اغلب آیکنهای میزکارم به آیکن مدیا سنتر تبدیل شده و به مجرد اینکه برنامه ای را اجرا میکنم بجایش برنامه مدیا سنتر اجرا میشود . لطفا برای حل این مشکل راهنماییم کنید . با سپاس فراوان ./

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
اقا این دیوونم کرده هی اینجوری میشه کسی میدونه چیکار کنم؟اومدم جواب مشکلات ملتو بدم خودم خوردم به مشکل.

با سلام .... روی صفحه تون کلیک راست و Encoding سپس( 8 - Unicode (utf رو از میان گزینه ها انتخاب بفرمایید ، ببینید درست میشه.

shidi1369

عضو جدید
سلام و عرض ارادت سیستم من چند روزی میشه که اغلب آیکنهای میزکارم به آیکن مدیا سنتر تبدیل شده و به مجرد اینکه برنامه ای را اجرا میکنم بجایش برنامه مدیا سنتر اجرا میشود . لطفا برای حل این مشکل راهنماییم کنید . با سپاس فراوان ./

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با سلام
این فایل رو دریافت و اجرا کنید.

پیوست ها

• Default_LNK_(Shortcut).rar
    1.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
اصلا encoding نداره چه برسه به unicode utf8 مرورگرم هم اپرا هست.

ببینید اکثر مرورگرها این گزینه رو دارند ، حداقل اکسپلورر و فایرفاکس و همین اپرا که من باهاش کار کردم . این گزینه برای فارسی کردن صفحه تون بکار برده می شه.
اون چیزی که در پست قبلی ، بنده بهش اشاره کردم برای مرورگر اکسپلورر هست و در اپرا هم می تونید به این مسیر برید :
view>character encoding>unicode (utf_8
ببینید درست میشه.

Риал Краесис

عضو جدید
ببینید اکثر مرورگرها این گزینه رو دارند ، حداقل اکسپلورر و فایرفاکس و همین اپرا که من باهاش کار کردم . این گزینه برای فارسی کردن صفحه تون بکار برده می شه.اون چیزی که در پست قبلی ، بنده بهش اشاره کردم برای مرورگر اکسپلورر هست و در اپرا هم می تونید به این مسیر برید :view>character encoding>unicode (utf_8ببینید درست میشه.
یه مشکل جدید الان من اصلا منوی ویو رو ندارم.

alexdanger

عضو جدید
پلیر

پلیر

آقا من یه فایل ویدیویی با پسوند flv رو از اینترنت مشاهده و دانلود کردیم
الان با پلیرهای: flvplayer ها، Potplayer, vlc, Km, media classic, toltal player, splash واینا باز نمیشه
با پوت پلیر صداش رو میاره و تصویرو نمیاره
یه راه حل بدید لطفا

Риал Краесис

عضو جدید
آقا من یه فایل ویدیویی با پسوند flv رو از اینترنت مشاهده و دانلود کردیمالان با پلیرهای: flvplayer ها، Potplayer, vlc, Km, media classic, toltal player, splash واینا باز نمیشهبا پوت پلیر صداش رو میاره و تصویرو نمیارهیه راه حل بدید لطفا
معمولا همه انهایی که گفتی باید اینو راحت نشون بدن.فکر کنم با مشکل دانلود شده یه بار دیگه دانلود کن.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
یه مشکل جدید الان من اصلا منوی ویو رو ندارم.

ببینید سمت چپ مرورگر قسمت بالایی ، طبق شکل کلیک کنید و گزینه show menu bar رو بزنید و منوی شما نمایش داده می شود و سپس
view>character encoding>unicode (utf_8
ببینید درست میشه.

Риал Краесис

عضو جدید
ببینید واستون این قسمت هایی رو که با فلش مشخص کردم کلیک راست بفرمایید و ببینید گزینه شبیه show menu bar یا menu bar و همچین چیزایی می تونید مشاهده بفرمایید.
نوووووووووووووووچ ظاهرا این مدل همچین چیزی نداره.در ضمن اصلا تو بخش ارسال پاسخ سریع شکلک نمیاره.من خودم مشکل کامپیوتری ملت رو حل میکنم اون وقت تو مشکل خودم موندم.هی روزگارررررررر

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نوووووووووووووووچ ظاهرا این مدل همچین چیزی نداره.در ضمن اصلا تو بخش ارسال پاسخ سریع شکلک نمیاره.من خودم مشکل کامپیوتری ملت رو حل میکنم اون وقت تو مشکل خودم موندم.هی روزگارررررررر

ببینید اگه براتون امکانش هست از اکسپلورر استفاده کنید و یا فایرفاکس .. من خودم از اکسپلورر استفاده می کنم و فکر می کنم واسه کسایی که سرعت نت پایینی دارن این مرورگر گزینه مناسبی هست.
ولی اگر سرعت خوبی دارید می تونید از فایرفاکس استفاده کنید.
یک سوال این نسخه که استفاده می فرمایید احیانا Portable نیست ...

Риал Краесис

عضو جدید
ببینید اگه براتون امکانش هست از اکسپلورر استفاده کنید و یا فایرفاکس .. من خودم از اکسپلورر استفاده می کنم و فکر می کنم واسه کسایی که سرعت نت پایینی دارن این مرورگر گزینه مناسبی هست.ولی اگر سرعت خوبی دارید می تونید از فایرفاکس استفاده کنید.یک سوال این نسخه که استفاده می فرمایید احیانا Portable نیست ...
نه Portable نیست. من از فایر فاکس بدم میاد اینم بعضی مواقع اینجوری قات میزنه وگرنه من حاضر نیستم اپرا رو با دنیا عوض کنم همونطور که تو عکس ها دیدی من 2 تا اپرا دارم.یه سوال این کروم من چند وقتیه قات زده وقتی پیجی رو با هاش باز میکنی دیگه نمیتونی رو لینک ها یا کادر هایی که توشون باید بنویسی کلیک کنی کلا کروم هم به درد لا جرز دیوار میخوره بهترین هنوز اپرا 12 هست که عالیه فقط یه کوچولو کند تره همین.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نه Portable نیست. من از فایر فاکس بدم میاد اینم بعضی مواقع اینجوری قات میزنه وگرنه من حاضر نیستم اپرا رو با دنیا عوض کنم همونطور که تو عکس ها دیدی من 2 تا اپرا دارم.یه سوال این کروم من چند وقتیه قات زده وقتی پیجی رو با هاش باز میکنی دیگه نمیتونی رو لینک ها یا کادر هایی که توشون باید بنویسی کلیک کنی کلا کروم هم به درد لا جرز دیوار میخوره بهترین هنوز اپرا 12 هست که عالیه فقط یه کوچولو کند تره همین.

اپرای من این نسخه است ، ببینید اگه تونستید این رو از بگیرید روش آوردن منو اش رو گفتم ولی مطمئن باشید همین هم یه راهی داره،من خودم اگه داشته شبیه نسخه شما قطعا پیداش می کردم چون مرورگر که بدون منو نمی شه ...
ولی خودم از اکسپلورر استفاده می کنم و در صورتی که مارم مثل الان شما گیر بیفته می رم سراغ دیگر مرورگرها ...
هنوز هم به نظر من اکسپلورر نسبت به بقیه برتری داره و یه جورایی واسط کاربری اش خوبه ... من که راضی ام ، خیلی وقت ها قفل هم می کنه و من مجبور میشم کل صفحه رو ببندم ولی ترجیحش میدم.
در خصوص کروم هم : از سرعت نیست ... شاید سرعتتون پایین هست.منم شخصا از کروم استفاده ای نمی کنم جز در مواقعی که مجبور بشم.

Риал Краесис

عضو جدید
اپرای من این نسخه است ، ببینید اگه تونستید این رو از بگیرید روش آوردن منو اش رو گفتم ولی مطمئن باشید همین هم یه راهی داره،من خودم اگه داشته شبیه نسخه شما قطعا پیداش می کردم چون مرورگر که بدون منو نمی شه ... ولی خودم از اکسپلورر استفاده می کنم و در صورتی که مارم مثل الان شما گیر بیفته می رم سراغ دیگر مرورگرها ... هنوز هم به نظر من اکسپلورر نسبت به بقیه برتری داره و یه جورایی واسط کاربری اش خوبه ... من که راضی ام ، خیلی وقت ها قفل هم می کنه و من مجبور میشم کل صفحه رو ببندم ولی ترجیحش میدم.در خصوص کروم هم : از سرعت نیست ... شاید سرعتتون پایین هست.منم شخصا از کروم استفاده ای نمی کنم جز در مواقعی که مجبور بشم.
مشکل کروم قطعا از سرعت نیست چون قبلا هم همین سرعت رو داشتم مشکلی نداشت من ADSL2+ با سرعت 1 مگا بیت بر ثانیه دارم.نمیدونم یهویی قات زد حتی uninstall و install هم تاثیری نداشت.بگذریم مهندس اپرا 10.60 دیگه خیلی قدیمیه من بهت پیشنهاد میکنم 12 رو نصب کنی واسه خودش خداییه مثلا میذاری وقتی بازش کردی ایمیلتو اتومات چک کنه و یه عالمه خاصیت دیگه.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
مشکل کروم قطعا از سرعت نيست چون قبلا هم همين سرعت رو داشتم مشکلي نداشت من ADSL2+ با سرعت 1 مگا بيت بر ثانيه دارم.نميدونم يهويي قات زد حتي uninstall و install هم تاثيري نداشت.بگذريم مهندس اپرا 10.60 ديگه خيلي قديميه من بهت پيشنهاد ميکنم 12 رو نصب کني واسه خودش خداييه مثلا ميذاري وقتي بازش کردي ايميلتو اتومات چک کنه و يه عالمه خاصيت ديگه.

عجيبه اين مرورگرها هم دنيايي دارن هاااااااااااااا ..
والا اين چيزي که من دارم بر مي گرده به يک لرد (بسته هاي نرم افزار) که فکر کنم 2 سال پيش اون رو خريدم و قطعا نرم افزارهاش هم قديمي شده و بايد به فکر خريد يک پکيج جديد باشم.
جدا .. چه جالب .. پس حتما بايد تجربه اش کنم و ببينم چطوره .. مچکرم.

Риал Краесис

عضو جدید
عجيبه اين مرورگرها هم دنيايي دارن هاااااااااااااا ..
والا اين چيزي که من دارم بر مي گرده به يک لرد (بسته هاي نرم افزار) که فکر کنم 2 سال پيش اون رو خريدم و قطعا نرم افزارهاش هم قديمي شده و بايد به فکر خريد يک پکيج جديد باشم.
جدا .. چه جالب .. پس حتما بايد تجربه اش کنم و ببينم چطوره .. مچکرم.

خواهش میکنم این هم سایت اصلی راحت از همین اولش میتونی داننلود کنی :http://www.opera.com/

farah65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یک نرم افزار دانلود میخوام که با سایفون مشکلی نداشته باشه.یا چطوری میتونم idm رو با سایفون هماهنگ کنم

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با سلام
چند روزیه توی محیط نام کاربری خودم هیچ برنامه ای به اینترنت وصل نمیشه ولی آوتلوک وصل میشه و کار میکنه. ولی در دیگر نام کاربری ها راحت مرورگرها و دیگر برنامه ها به اینترنت وصل میشن و کار میکنن.

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من حجم درایو c م مرتب داره زیاد میشه با اینکه هیچی نصب نمیکنم آنتی ویروسمو آپدیت کردم فضام برگشت اما دوباره رفت و سیستمم خاموش شد (سیستم رجیستورمم خاموشه)
چیکار باید کنم؟مشکل چیه؟

بالا