سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارم گیره میشه جواب اینو بگی:برنامه ی زیر را در vb بنویسید:
* *
* alireza *
* *
خیلی مهمه لطفا ب زبان ویژوال بیسیک

Риал Краесис

عضو جدید
با سلامچند روزیه توی محیط نام کاربری خودم هیچ برنامه ای به اینترنت وصل نمیشه ولی آوتلوک وصل میشه و کار میکنه. ولی در دیگر نام کاربری ها راحت مرورگرها و دیگر برنامه ها به اینترنت وصل میشن و کار میکنن.
احتمالا انتی ویروستون ویا فایروالتون اجازه دسترسی برنامه ها به اینتر نت رو نمیده پس اول به روزش کنید بعد اجازه دسترسی به اینتر نت رو به برنامه ها بدید.البته ممکنه ادمین سیستم هم این محدودیت رو اعمال کرده باشه.
سلام خسته نباشید من حجم درایو c م مرتب داره زیاد میشه با اینکه هیچی نصب نمیکنم آنتی ویروسمو آپدیت کردم فضام برگشت اما دوباره رفت و سیستمم خاموش شد (سیستم رجیستورمم خاموشه)چیکار باید کنم؟مشکل چیه؟
معمولا ویندوز یه سری فایل موقت برا کار های مختلف در درایو سی نگه میداره و به مرور زمان ونصب برنامه های مختلف بر تعداد (در واقع به حجمشون) افزوده میشه سعی کنید از system clean up خود ویندوز برای پاک سازی اونا استفاده کنید و اگر سیستمتون رو زیاد هایبر نیت (hibernate)میکنید بدونید که همیشه یک فایل با نام page file.sys به حجم رم سیستمتون ساخته میشه که با استفاده از اون سیستم رم رو پر میکنه تا همه چیز از دوباره در محل قطع شدن ادامه پیدا کنه.حتی الامکان سیستمتونو با یه انتی ویروس قوی اسکن کنید بعد اگه باز مشکل حل نشد راه حل بالا و اگه مشکل پا برجا بود من نصب دوباره ویندوز رو بهترین راه ممکنه میبینم.

Pure Liveliness

عضو جدید
سلام دوستان.ممنون میشم کمک کنید.من داشتم توو فوتوشاپ یه shape رو درست میکردم ک توو c# ازش استفاده کنم. وقتی اومدم پسوند فایل رو ب gif تغییر بدم یه پیام نصفه داد ک نمیشه!could not save a copy as "c:\users...\gif" because the file.

rel!ance

کاربر فعال
سلام
میخوام یه مودم وایرلس برای لب تابم بخرم.
به نظر شما بهترین مارک چیه و چه مشخصاتی داشته باشه بهتره؟
ممنون

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز
میشه آدرس سایت شرکت پارس تبدیل یا فارس تبدیل رو برای من قرار بدین؟؟؟ممنونم

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز
میشه آدرس سایت شرکت پارس تبدیل یا فارس تبدیل رو برای من قرار بدین؟؟؟ممنونم

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
میخوام یه مودم وایرلس برای لب تابم بخرم.
به نظر شما بهترین مارک چیه و چه مشخصاتی داشته باشه بهتره؟
ممنون

همونطور که دوستمون گفتن تی پی لینک والبته با پشتیبانی از استاندارد 802.11a/b/g/n که سرعت اتصال رو تا 72 مگابیت برثانی یا بیشتر افزایش میدن و میزان برد اون با توجه به محل مورد استفاده و اینکه هم مودم باشه هم روتر.

رضاکلاته

عضو جدید
سلام دوستان ضمن اینکه ازاساتید محترم خواهش میکنم جواب سوال پست14876رو مرحمت فرمایند یک مشکل دیگه هم دارم اون اینه که:
من روسیستمم دوویندوز xpو8دارم دوروزه که نمی تونم با ویندوز8به اینترنت وصل بشم وهیچ سایتی بازنمیشه ولی باxpمشکلی ندارم جالب اینه که فایل دانلود نیمه تمامی تو idmدارم(درویندوز8) که دانلود میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه .مشکل ازچیه؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ضمن اینکه ازاساتید محترم خواهش میکنم جواب سوال پست14876رو مرحمت فرمایند یک مشکل دیگه هم دارم اون اینه که:
من روسیستمم دوویندوز xpو8دارم دوروزه که نمی تونم با ویندوز8به اینترنت وصل بشم وهیچ سایتی بازنمیشه ولی باxpمشکلی ندارم جالب اینه که فایل دانلود نیمه تمامی تو idmدارم(درویندوز8) که دانلود میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه .مشکل ازچیه؟

با سلام
دوست عزیز به تنظیمات اکسپلورر بروید و در قسمت Connection / LAN Setting گزینه Proxy Server را غیر فعال کنید .
معمولا این مشکل زمانی که از پروک.سی یا فر.ی.گیت به وجود می آید .
به علت عدم بستن صحیح این نرم افزارها تنظیمات LAN به حالت زمان استفاده از آنها باقی می ماند و به حالت پیش فرض بر نمی گردد .
با تشکر - سیستم 32

relife

عضو جدید
سلام
من میخوام برنامهnero9و narcisرو از سیستم پاک کنم.اما neroرو حتی با رفتن بهsafe modeهم نتونستم پاک کنم.همش ارورending instalationمیده!باید چ یکارش کنم؟
برنامهnatcisرو هم اصلا تو فهرستprogram ندارم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان عزيز ميخواستم بدونم چطور ميشه يک سرى از آدرس ها از نوار آدرس مرورگر کروم حذف کنم.با سپاس

رضاکلاته

عضو جدید
سلام سیستمم ویروسی شده اونو اسکن کردم ویروسهاش ازبین رفته حال ویندوزم(xp)فلش مموری رو نمیشناسه باید چکار?
درستش کردم تو دیوایس منیج آن اینستال کردم سیستم رو ریست کردم درست شد.

آخرین ویرایش:

esmail zareshahi

عضو جدید
setup

setup

سلام.ببخشید یک سیستم دارم که اصلا رمز ابتدای ست آ÷ آن برداشته نمیشود کسی راه حل نرم افزاری دارد ممنون:confused:

keihane

عضو جدید
سوال فنی

سوال فنی

سلام.روز همگی بخیر.لپ تاپ من asus k46c است.شنیدم که نیاز نیست وقتی به برق وصل میشم باتریشو در بیارم،خودش بعد از این که فول شارژ شد باتری رو از مدار خارج میکنه!کسی میدونه صحت داره یا نه؟و اینکه آیا واقعا نیازه هر بار باتریشو در بیارم؟ممنونم:smile:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام.روز همگی بخیر.لپ تاپ من asus k46c است.شنیدم که نیاز نیست وقتی به برق وصل میشم باتریشو در بیارم،خودش بعد از این که فول شارژ شد باتری رو از مدار خارج میکنه!کسی میدونه صحت داره یا نه؟و اینکه آیا واقعا نیازه هر بار باتریشو در بیارم؟ممنونم:smile:

سلام. نسل جدید لپ تاپ همشون همینطورن. اگه در نیاری بنظر بهتره با توجه به وضعیت داغون نوسان برقمون احتمال آسیب دیدگی کمتر میشه

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
روی سیستمم قبلا ویندوز 7نصب کردم ..دیدم سرعت کامپیوتر باتوجه با پایین بودن رَم کنده واسه همین اومدم xpنصب کردم!..مراحلو خوب پیش برد حتی درایو c رو هم فرمت کرد ..مرحله دوم نصب ک بعد از ریست سیستم شرو میشه..موقع بالا اومدن اون زمانیکه پیغام میده ی کلید فشار بدین و در صورت فشار ندادن سیستم بالا میاد و ادامه نصب اغاز میشه..ولی متاسفانه سیستم بالا نمیاد..و زیر همون پیغامی ک میگه فشار بدین یک کلید رو می نویسه:the disk read error occuerdبعدم میگه کلید Cntrk+shift+dltبگیرین تا ریست شه...ولی من ریستشم میکنم بازم همین پیغامو میده و تو همین مرحله می مونه!!!!!!!!!!!!!!:(

مشکل از چیه!!..من صبی ویندوز 7نصب کردم اول همجین مشکلی نداشت!راحت ریست شدو دوباره بالا اومد واسه ادامه نصب!

yas91

عضو جدید
local area conection

local area conection

با سلام. ایا بعد از نصب ویندوز xp گزینه local area conection در پنجره نت ورک بطور پیش فرض وجود داره؟

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان

میخوام بدونم راهی وجود داره که اکانت ایمیلمو تغییر بدم،ولی ایمیل های قبلیم برام بیاد....

ممنون میشم بهم توضیح بدین.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
روی سیستمم قبلا ویندوز 7نصب کردم ..دیدم سرعت کامپیوتر باتوجه با پایین بودن رَم کنده واسه همین اومدم xpنصب کردم!..مراحلو خوب پیش برد حتی درایو c رو هم فرمت کرد ..مرحله دوم نصب ک بعد از ریست سیستم شرو میشه..موقع بالا اومدن اون زمانیکه پیغام میده ی کلید فشار بدین و در صورت فشار ندادن سیستم بالا میاد و ادامه نصب اغاز میشه..ولی متاسفانه سیستم بالا نمیاد..و زیر همون پیغامی ک میگه فشار بدین یک کلید رو می نویسه:the disk read error occuerdبعدم میگه کلید Cntrk+shift+dltبگیرین تا ریست شه...ولی من ریستشم میکنم بازم همین پیغامو میده و تو همین مرحله می مونه!!!!!!!!!!!!!!:(

مشکل از چیه!!..من صبی ویندوز 7نصب کردم اول همجین مشکلی نداشت!راحت ریست شدو دوباره بالا اومد واسه ادامه نصب!
سلام. یه سی دی ویندوز دیگه رو امتحان کن

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان

میخوام بدونم راهی وجود داره که اکانت ایمیلمو تغییر بدم،ولی ایمیل های قبلیم برام بیاد....

ممنون میشم بهم توضیح بدین.

ببینین دوستان میخوام طوری باشه که هر کی به اکانت جدیدم میفرسته باز به همین ایمیل قبلیم بیاد.مثلا الان من یک آی دی جدید برای ایمیلم طبق گفته های وب زیر درست کردم:

http://www.biesm.rozblog.com/post/1

ولی از ایمیل دیگه ای وقتی میخوام به ایمیل جدیدم بفرستم چیزی نمیاد.در واقع با این ترفند فقط میشه با آی دی جدید وارد اینباکس آی دی قبلیت شد.

ممنون میشم راهنمایی کنین.آی دی اسم قبلیم خوب نیست.برای کنفرانس و مقالات دوست دارم تغییرش بدم

[/QUOTE]

از یه ایمیل یاهو دیگه فرستادم،ایمیل رسید به آی دی جدیدم ولی با جیمیل فرستادم پیغام زیر رو داده!ممنون میشم یکی رهنمایی کنه:

[FONT=&quot]Mail Delivery Subsystem mailer-daemon@googlemail.com [/FONT]​
[FONT=&quot]1:02 PM (4 minutes ago)[/FONT]​
[FONT=&quot]file:///C:\Users\AMIRNA~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]file:///C:\Users\AMIRNA~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]to me [/FONT]​
[FONT=&quot]Delivery to the following recipient failed permanently:

ali_samadi1990@yahoo.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain yahoo.com by mta5.am0.yahoodns.net. [98.138.112.34].

The error that the other server returned was:
554 delivery error: dd This user doesn't have a yahoo.com account (ali_samadi1990@yahoo.com) [0] - mta1250.mail.ne1.yahoo.com

----- Original message -----[/FONT]​

آخرین ویرایش:

mehran65_2006

عضو جدید
سلام
دوستان من یه فولدر که حجمش در حده 12 گیگ بود از دسکتاپم حذف کردم متاسفانه برای بازیابی که از سطل زباله اقدام کردم فایل مورد نظر رو مشاهده نکردم یعنی این فایل رو از recycle bin حذف نکردم و این فایل که کلی اطلاعات مهم بود که نیازش دارم لطفا اگه کسی از دوستان میتونه کمک کنه ممنون میشم

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان بهترین نرمم افزاری که فایل صوتی و تصویر با فرمت swf را ساپورت کند چی هست؟من با Kmplayer اجراش کردم ولی نشد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

hamidrta

عضو جدید
دوستان تویه نرم افزار ورد چگونه میشه یک برگه a5 رو تو یه یک a4 گذاشت به صورتی که دوتا بشه و پرینت گرفت؟

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
سلام
دوستان من یه فولدر که حجمش در حده 12 گیگ بود از دسکتاپم حذف کردم متاسفانه برای بازیابی که از سطل زباله اقدام کردم فایل مورد نظر رو مشاهده نکردم یعنی این فایل رو از recycle bin حذف نکردم و این فایل که کلی اطلاعات مهم بود که نیازش دارم لطفا اگه کسی از دوستان میتونه کمک کنه ممنون میشم
معمولا فایل های بزرگتر از 5 گیگ مستقیما حذف میشن و به سطل زباله دیگه نمیرن، شما یه برنامه ریکاوری نصب کن و درایو C رو اسکن کن.

بالا