سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از آنتی ویروس های ناشناس یا نا معروف استفاده نکنید بعضی هاشون ازین ترفند های استفاده میکنن تا محصولشون رو بفروشند یا اینکه خودشون ویروس تشریف دارند

بعد از نصب و مراحل پاکسازی ویروس از جدیرترین نسخه های آنتی ویروس های شناخته شده استفاده کنید

توجه داشته باشید داشتن فایروال مهم نیست بلکه کانفیگ اونه که مهمه ا که از خیلی از نفوذ ها مراقبت میکندتون
میتونید فایروال رو طوری تنظیم کنید که تمام ارتباط ها رو بهتون گزارش بده تا بتونید از همه چی با خبر باشید

در ضمن اون IP رو که نشون میده ببینید مال کجاست

بازم تاکید دارم یه نرم افزار دیگه نصب کنید مثل کاسپراسکای اینترنت سکیوریتی بعد ببینید موضوع چیه
بعد ا ز عوض كردن ويندوز nod 32 نصب كردم. اين كانفيگي كه گفتيد يعني چه ؟من يه خورد ناشيم.لطفا بيشتر توضيح بديد.جواب سوالهاي ديگه ام رو نداديد.آيا هك شدم؟و اطلاعاتم دست طرف افتاده؟

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد ا ز عوض كردن ويندوز nod 32 نصب كردم. اين كانفيگي كه گفتيد يعني چه ؟من يه خورد ناشيم.لطفا بيشتر توضيح بديد.جواب سوالهاي ديگه ام رو نداديد.آيا هك شدم؟و اطلاعاتم دست طرف افتاده؟

به جای این همه کار یه AVG نصب کن... به همه چی حساس و دقیقه... اینجور آنتی ویروس های غیر مشهور زیاد قابل اعتماد نیستن... در ضمن شما اول باید آنتی ویروسه قبلیتو remove می کردی... به هر حال فکر نمی کنم هک شده باشید... چون هیچ رفتاره غیره عادی ای از سیستمتون ندید که... مثلا یهویی خاموش شه و یا مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری براتون پیش بیاد؟

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آنتی ویروس های ناشناس یا نا معروف استفاده نکنید بعضی هاشون ازین ترفند های استفاده میکنن تا محصولشون رو بفروشند یا اینکه خودشون ویروس تشریف دارند

بعد از نصب و مراحل پاکسازی ویروس از جدیرترین نسخه های آنتی ویروس های شناخته شده استفاده کنید

توجه داشته باشید داشتن فایروال مهم نیست بلکه کانفیگ اونه که مهمه ا که از خیلی از نفوذ ها مراقبت میکندتون
میتونید فایروال رو طوری تنظیم کنید که تمام ارتباط ها رو بهتون گزارش بده تا بتونید از همه چی با خبر باشید

در ضمن اون IP رو که نشون میده ببینید مال کجاست

بازم تاکید دارم یه نرم افزار دیگه نصب کنید مثل کاسپراسکای اینترنت سکیوریتی بعد ببینید موضوع چیه

آی پی فک نکنم کنم دقیقا مشخص کنه که حمله از کجا بوده چون در بسیاری از موارد نفوذگر ها ممکنه حتی کامپیوتره یه شخصه خاصی رو طعمه قرار بدن و از طریق اون به سیستمهای مختلف نفوذ کنند... به این ترتیب هیچ ردی ازشون نمی مونه...

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جای این همه کار یه AVG نصب کن... به همه چی حساس و دقیقه... اینجور آنتی ویروس های غیر مشهور زیاد قابل اعتماد نیستن... در ضمن شما اول باید آنتی ویروسه قبلیتو remove می کردی... به هر حال فکر نمی کنم هک شده باشید... چون هیچ رفتاره غیره عادی ای از سیستمتون ندید که... مثلا یهویی خاموش شه و یا مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری براتون پیش بیاد؟
يعني nod 32 خوب نيست كه ميگيد avg نصب كنم؟
پس اين هشداري كه فايروال داد كه ارتباطي بين كامپيوتر منو يه نفر ديگه هست چي ميشه؟

MaSoUd-5

عضو جدید

آخه فقط در یکی دو جمله خلاصه نمیشه که بگم

کانفیگ یعنی تنظیمات فایروالتون

من نمیتونم بگم هک شدید!!!چون نمیدونم اون نرم افزار چی بوده!!نمیدونم اون آیپی چی بوده!!!نمیدونم از چه پرتی میخواسته کانکت شه!!!اصلا مطمئنید که میخواسته کانکت شه؟اون ترافیک ورودی بوده یا خروجی؟
مطمئنید آلارم رو درست متوجه شدید و درست مفهومشو درک کردید؟

ناد فایروال نداره!!!البته تاحالا با اینترنت سکیوریتیش کار نکردم

دنبال فایروال ها توی این سایت دانلود بگرد دانلود کن ببین با کدوم یکی بیشتر حال میکنی یا تنظیمات بهتری در اختیارت میذاره،در کل تا باهاشون کار نکنی نمیتونی درکشون کنی

نگران هم نباش;)

MaSoUd-5

عضو جدید
آی پی فک نکنم کنم دقیقا مشخص کنه که حمله از کجا بوده چون در بسیاری از موارد نفوذگر ها ممکنه حتی کامپیوتره یه شخصه خاصی رو طعمه قرار بدن و از طریق اون به سیستمهای مختلف نفوذ کنند... به این ترتیب هیچ ردی ازشون نمی مونه...

شاید طرف ناشی باشه:surprised:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني nod 32 خوب نيست كه ميگيد avg نصب كنم؟
پس اين هشداري كه فايروال داد كه ارتباطي بين كامپيوتر منو يه نفر ديگه هست چي ميشه؟

AVG آپدیت کردنش راحت تره...
به نظره من که شما فقط داری ترغیب میشی که اون محصول رو خریداری کنی....
ویندوزتو عوض کردی؟
توی ویندوزه جدیدم همین هشدارو میده؟

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه فقط در یکی دو جمله خلاصه نمیشه که بگم

کانفیگ یعنی تنظیمات فایروالتون

من نمیتونم بگم هک شدید!!!چون نمیدونم اون نرم افزار چی بوده!!نمیدونم اون آیپی چی بوده!!!نمیدونم از چه پرتی میخواسته کانکت شه!!!اصلا مطمئنید که میخواسته کانکت شه؟اون ترافیک ورودی بوده یا خروجی؟
مطمئنید آلارم رو درست متوجه شدید و درست مفهومشو درک کردید؟

ناد فایروال نداره!!!البته تاحالا با اینترنت سکیوریتیش کار نکردم

دنبال فایروال ها توی این سایت دانلود بگرد دانلود کن ببین با کدوم یکی بیشتر حال میکنی یا تنظیمات بهتری در اختیارت میذاره،در کل تا باهاشون کار نکنی نمیتونی درکشون کنی

نگران هم نباش;)
منم دقيقا اينترنت سكيوريتي nod32 رو دارم فايروال داره به نظرتون عوضش كنم؟شما چي رو پيشنهاد ميكنيد؟

MaSoUd-5

عضو جدید
منم دقيقا اينترنت سكيوريتي nod32 رو دارم فايروال داره به نظرتون عوضش كنم؟شما چي رو پيشنهاد ميكنيد؟

فایروال ناد رو نمیتونم تایید کنم اما کاسپراسکای اینترنت سکیورینی میتونه قابل تایید باشه;)

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
AVG آپدیت کردنش راحت تره...
به نظره من که شما فقط داری ترغیب میشی که اون محصول رو خریداری کنی....
ویندوزتو عوض کردی؟
توی ویندوزه جدیدم همین هشدارو میده؟
ويندوز رو كه عوض كردم اينترنت سكيوريتي nod32 و zone alarm رو نصب كردم وقتي كانكت شدم هر دو هشدار دادن ولي حالا فقط nod32 نصبه كه آپديت هم هست به نظر شما چيكار كنم؟همين ميتونه جلوش رو بگيره؟از كجا بفهمم كسي به كامپيوترم وصل شده؟و از كجا بفهمم جلوش سد شده؟

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
ويندوز رو كه عوض كردم اينترنت سكيوريتي nod32 و zone alarm رو نصب كردم وقتي كانكت شدم هر دو هشدار دادن ولي حالا فقط nod32 نصبه كه آپديت هم هست به نظر شما چيكار كنم؟همين ميتونه جلوش رو بگيره؟از كجا بفهمم كسي به كامپيوترم وصل شده؟و از كجا بفهمم جلوش سد شده؟

گفتم که اگه واقعا یکی به کامپیوترتون دسترسی پیدا کرده باشه یه سری رفتار های آنرمال می بینید... مث اینکه ریستارت شه... یا صفحه بالا پایین شه... حتی ممکنه مثلا ماوس کار نکنه... سی دی رام خود به خود باز شه... از این چیزا...

MaSoUd-5

عضو جدید

من که بهت گفتم ممکنه الارم رو اشتباه متوجه شده باشی!!!اصلا قصد نفوذی نبوده باشه
بعدش مگه بعد گزارش دادن block نکردی؟
zone alarm هم پاک کن بد جور سرعتتو میاره پایین

یه چیز دیگه ناد رو بغل کاسپر نصب نکن با هم پدر کشتگی دارند

MaSoUd-5

عضو جدید
گفتم که اگه واقعا یکی به کامپیوترتون دسترسی پیدا کرده باشه یه سری رفتار های آنرمال می بینید... مث اینکه ریستارت شه... یا صفحه بالا پایین شه... حتی ممکنه مثلا ماوس کار نکنه... سی دی رام خود به خود باز شه... از این چیزا...

متاسفانه از خصوصیات هک اینه!هکرا کاری میکنند که شناخته نشند:smile:

این اذیت کردن ها کار ویروسه:D

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه مرصي پس خيالم راحت باشه ديگه؟
راستي به نظر شما كاسپراسكاي بهتره يا nod؟
اگه جفتشون رو رو سيستم داشته باشم مشكلي پيش مياد يا فقط يكيشون بايد نصب باشه؟

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه از خصوصیات هک اینه!هکرا کاری میکنند که شناخته نشند:smile:

این اذیت کردن ها کار ویروسه:D

هکر ها هم از این کارا می کنن...

من که میگم only AVG :دی

• Like
واکنش ها: fifa

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که بهت گفتم ممکنه الارم رو اشتباه متوجه شده باشی!!!اصلا قصد نفوذی نبوده باشه
بعدش مگه بعد گزارش دادن block نکردی؟
zone alarm هم پاک کن بد جور سرعتتو میاره پایین

یه چیز دیگه ناد رو بغل کاسپر نصب نکن با هم پدر کشتگی دارند
نه مطمئنم هشدار رو درست فهميدم اون موقع كه هشدار داد هيچ فايروالي نصب نبود كه block كنه بعد عوض كردن ويندوز block كردم يعني با nod ميشه strict protection.
حالا چي؟طرف كاري تونسته بكنه؟
ببخشيد اينهمه سوال ميپرسم.:(

MaSoUd-5

عضو جدید
نه مطمئنم هشدار رو درست فهميدم اون موقع كه هشدار داد هيچ فايروالي نصب نبود كه block كنه بعد عوض كردن ويندوز block كردم يعني با nod ميشه strict protection.
حالا چي؟طرف كاري تونسته بكنه؟
ببخشيد اينهمه سوال ميپرسم.:(

نمیشه گفت:D:D:D

اما من فقط یه چیز میگم نگران نباش;)فقط ازین به یعد حواست به ارتباط ها باشه به آلارم ها توجه کن

چون اطلاعات پایینی داری کاسپر میتونه ابزار خوبی برات باشه

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه گفت:D:D:D

اما من فقط یه چیز میگم نگران نباش;)فقط ازین به یعد حواست به ارتباط ها باشه به آلارم ها توجه کن

چون اطلاعات پایینی داری کاسپر میتونه ابزار خوبی برات باشه
nod رو uninstall كنم يا دوباره بايد ويندوز نصب كنم تا كسپراسكاي درست كار كنه؟

Sarp

مدیر بازنشسته

اگه جفتشون رو یه جا نصب کنی فقط باید یه 20 متری از سیستم فاصله بگیری که ترکشها بهت نخوره :دی

من هم به فایروال نود32 اعتماد ندارم !

اون ارتباط آی پی هم که میگی ممکنه مال یکی از برنامه هات باشه . مثل مسنجر

اگه ویندوز رو عوض کردی فکر نکنم دیگه باید نگران باشی !

کلاینت هکینگ فقط با یه آی پی که نمیشه !!!

• Like
واکنش ها: fifa

mimili

عضو جدید
سلام من وقتی میخوام وارد قسمت add hardwar از قسمت کنترل پنل بشم این خطا رو میده:

another device installation us underway ,when it finished you can try this wizard again you can install only one device at a time.

لطفا راهنماییم کنید اگه میشه.مرسی

mahshid memar

عضو جدید
سلام دوستان
من يك فيلم دانلود كردم با پسوند rar
حالا موقع extract كردن اين پيغامو ميده و هر آدرسي كه ميدم بازم همين صفحه ميمونه. مي تونيد منو راهنمايي كنيد؟

MaSoUd-5

عضو جدید
سلام دوستان
حالا موقع extract كردن اين پيغامو ميده و هر آدرسي كه ميدم بازم همين صفحه ميمونه. مي تونيد منو راهنمايي كنيد؟

فکر کنم فایلتون خراب دانلود شده!وقتی کنسل رو میزنید چه اتفاقی میفته؟
اگه میتونید از دوباره دانلود کنید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان

با سلام،
چیزی که دانلود کردید فقط یکی از بخش (Part)های فیلمتونه!
برای کامل شدن عمل unrar باید بقیه رو هم دانلود کنید و در کنار همین فایل قرار بدید. روی film.part1 کلیک راست کنید و extract here بزنید.
برای مثال این طوریه:
film.part1
film.part2
film.part3

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
چند روز پيش تو اينترنت بودم(با adsl به اينترنت وصل ميشم)كه گذرم به يه سايت افتاد و اون سايت پيشنهاد دانلود يه ويروس ياب به اسم smart engine رو بهم كرد و منم دانلود كردم ويروس ياب شروع به اسكن كامپيوتر كرد و حدود 30 ويروس پيدا كرد وقتي remove all رو ميزدم يه صفحه اي باز ميشد و ميگفت كه بايد پولي پرداخت كنم و فول ورژن نرم افزار رو بخرم تا بتونه ويروسها رو پاك كنه.بعد از چند دقيقه اين ويروس ياب هشدار داد كه يك نفر با ip شماره فلان به كامپيوتر شما وصل شده و در حال دستكاري داس و رجيستريه.اين پيغام رو كه ديدم از اينترنت بيرون اومدم ويندوز عوض كردم و فايروال رو سيستم نصب كردم.وقتي دوباره به اينترنت متصل شدم فايروال پيغام داد كه ارتباطي بين كامپيوتر شما و كامپيوتر ديگه اي وجود داره آيا جلوشو بگيرم؟منم بله رو زدم.
با اين اوصاف آيا من هك شدم؟و تمام اطلاعات كامپوتر دست طرف افتاده؟
اگه بله چيكار كنم ؟نشانه هاي هك شدن چيه؟
آيا طرف تونسته به داس و رجيستري لطمه وارد كنه؟اگه بله نشانه هاش چيه؟اگه نه چيكار كنم تا ديگه كسي نتونه سوءقصد كنه؟
فايروال ميتونه جلوي هر اتصالي رو بگيره؟
شما ميدونيد از كجا ميتونم فول ورژن نرم افزار smart engine رو دانلود كنم؟
ديگه اگه سوالي بوده نپرسيدم خود شما بگيد راه حلهاش هم بگيد.
از كمكتون واقعا و خيلي متشكرم.:gol:

با سلام،
من پیشنهاد می کنم f-secure client security نصب کنی. فایروالش عالیه و مثل AVG بیخودی به همه چی گیر نمی ده!
این نرم افزار رو تو بخش دانلود نرم افزار گذاشتم می تونید دانلود کنید.
فایروال بسیار قدرتمندی داره و نیاز به دانش زیادی هم نداره! فقط قبل از نصب آپدیتش رو دانلود کنید. برنامه رو نصب کنید. آپدیت رو اجرا کنید. سیستمتون رو ریست کنید. بعد دوباره برید اینترنت!
فقط به برنامه هایی اجازه ی استفاده از اینترنت رو بدید که می شناسیدشون!
مثل IE و مرورگرهای دیگه، DAP وابزارهای دانلود دیگه و اگه استفاده می کنید پروک سی ها. در مورد بقیه تیک پیغام رو بزارید و DENY بزنید تا دیگه ازتون سؤال نکنه و بهشون اجازه نده.

اینم توضیحات IObit Security می تونی تست کنی تا از هک شدنت مطمئن شی!
How do you know if your being hacked
Open the list (Start), then Select Run
Type the followingsystem.ini
Then press enter
then u Will see a page diary by lines such as the following
EGA80WOA.FON = EGA80 850. FON
EGA40WOA.FON = EGA40 850. FON
CGA80WOA.FON = CGA80 850. FON
CGA40WOA.FON = CGA40 850. FON
If it appears No. 850
This means that your system was not disrupted and 100/100 good
But if you back WOA
EGA80WOA.FON = EGA80 WOA. FON
EGA40WOA.FON = EGA40 WOA. FON
CGA80WOA.FON = CGA80 WOA. FON
CGA40WOA.FON = CGA40 WOA. FON

Which means your computer is easy to spy ... easily penetrated​
البته خیلی نگران نباشید، با داشتن یه فایروال قوی فکر نمی کنم مشکلی داشته باشید.

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
دوستان وقتی از طریق استارت کامپیوترم رو خاموش می کنم باید دوبار دوبار ترن آف رو کلیک کنم تا خاموش شه
پاور کیسم هم سوخته بود عوض کردم تا 2-3 روزی خوب بود و با یک بار خاموش کردن خاموش می شد اما دوباره بازم باید چند بار ترن آف کنم تا خاموش شه یا کلا"
اصلا" خاموش نمی شه مشکلش چیه و چکارش کنم

با سلام،
لطفاً در Start->Run تایپ کنید:
shutdown -s -f
و اینتر کنید. در صورتی که کامپیوتر سریعاً خاموش شد مشکلتون نرم افزاریه و می تونید ابزار ضمیمه رو نصب کنید. احتمالاً بهتر می شه!
در غیر این صورت مشکل سخت افزاری دارید.
می تونید یک بار هم از صفحه کلید برای خاموش کردن استفاده کنید تا دقت موس تون رو هم ببینید. برای این کار در منوی انتخاب خاموش، ریست، یا stand by کلید u را فشار دهید.

پیوست ها

• UPHClean-Setup.rar
    235.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان .... من یکسری فایل power point دارم که می خوام تبدیل بشه به word . البته می تونم تبدیل کنم ولی مشکلی که داره اینه که تصاویر و جداول از power point به word انتقال پیدا نمی کنه لطفا بگین که چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:gol::gol::gol::gol:میلاد امام رضا (ع) بر شما دوستان خوبم مبارک:gol::gol::gol::gol::gol::thumbsup2:

salam.6864

عضو جدید
سلام دوستان
چطوری میتونم یه image از سی دی رو رویه یه سی دی دیگه رایت کنم

بالا