سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

"eli"

عضو جدید
سلام.

من مشكلم اينه كه چند روزيه چند لحظه بعد از connect شدن،خود به خود disconnect ميشم.اگه اين مشكل نرم افزاري باشه،مربوط به كدوم قسمته؟

متشكرم.:gol:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام.

من مشكلم اينه كه چند روزيه چند لحظه بعد از connect شدن،خود به خود disconnect ميشم.اگه اين مشكل نرم افزاري باشه،مربوط به كدوم قسمته؟

متشكرم.:gol:
سلام دوست عزیز به احتمال زیاد سیستم شما ویروس داره اینو چک کنید اگر مشکل ویروس نبود ممکنه وقتی کانکت هستید یه نفر به تلفنتون زنگ میزنه و شما رو دیسکانکت می کنه امکان هم داره که مشکل isp شما باشه یه چک کنید.
موفق باشید:smile:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به عزیزان دل :D

من یه مشکلی دارم
زدم متلب 2009 رو با حجم 4 گیگ دانلود کردم
ولی حالا وقتی رو اینستال کلیک میکنم، یه پنجره میاد میگه میخوای با چی بازش کنی ؟ آخه من چیکار کنم ؟

کمک کمک

Sharif_

مدیر بازنشسته

من یه مشکلی دارم
ولی حالا وقتی رو اینستال کلیک میکنم، یه پنجره میاد میگه میخوای با چی بازش کنی ؟ آخه من چیکار کنم ؟

کمک کمک
از پیغام عکس بگیر بذار اینجا

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز

من یه مشکلی دارم

کمک کمک

شاید با یه برنامه ای ZIP شده که باید با اون باز بشه؟
تو داونلودش راهنمایی نذاشتن؟
ببین یه کاری هم میتونی بکنی!
وقتی میگه با چی میخوایی بازش کنی, تو Brows برو,جایی که این فایل رو داونلود کردی, و روی خود همین فایل بزن!(یعنی انگار میخوایی با این برنامه بازش کنی!) احتمالا اگه مشکلی نداشته باشه, بازش کنه!:w42:

HaMiD.TcI

مدیر تالار
:smile:
وقتی میگه با چی میخوایی بازش کنی, تو Brows برو,جایی که این فایل رو داونلود کردی, و روی خود همین فایل بزن!(یعنی انگار میخوایی با این برنامه بازش کنی!) احتمالا اگه مشکلی نداشته باشه, بازش کنه!:w42:
آره ممکنه اینطوری باشه. اما امکان این هم هست که اصلا" این فایل رو باید با ایمیج گیری رایتش کنید روی دی وی دی یا اصلا" فایل ناقص دانلود شده چون نرم افزارایی مثل دانلود منیجر فایل ها رو قطعه قطعه دانلود می کنن

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

38 فایل زیپ شده بود، همه رو دانلود کردم، و سپس همه رو باز کردم، یه فایل iso بودش که اون رو با برنامه الکل و درایو مجازی باز کردم، ولی نصب نمیشه، اینه مشکل من

:smile:
آره ممکنه اینطوری باشه. اما امکان این هم هست که اصلا" این فایل رو باید با ایمیج گیری رایتش کنید روی دی وی دی یا اصلا" فایل ناقص دانلود شده چون نرم افزارایی مثل دانلود منیجر فایل ها رو قطعه قطعه دانلود می کنن

خوب من با اینترنت دانلود منیجر دانلود کردم، کلن ازش خوشم نمیاد
ولی حالا از کجا بفهمم ناقص دانلود کردم ؟ آخه من تمامی فایل زیپا رو به راحتی ریختم یه جا دیگه و فایل ایمیج رو هم باز کردم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اها
اون فایل setup اصلا exe نیست
چطوری باز بشه؟
یا فایل setup یه فایل دیگس
یا برنامه ت مورد داره

بلهههههههههههه :D

ممنونم ردی جون
ولی :w00:
من میخوام درسش کنم، اصلن فایل exe نداره، رینیم هم که کردم فایده نداشت
چه خاکی تو سرش بریزم :w06:

فکرش رو کن، 4 گیگ رو دانلود کردن با این سرعت، چه عذابی کشیدم

HaMiD.TcI

مدیر تالار
باید همونوقت همین کارو می کردید

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه از کجا می‌فهمیدی ؟ حالا مطمئنی خرابه ؟ ای بخوره تو سرشون

برم DVDش رو بخرم

:w00:

با فایل خودش بازش کردی؟؟؟؟
اونجا که ازت میپرسه با چی بازش کنم, بگو با همین فایل اصلیت بازش کنه!
البته شاید اون ISO رو باید رایت کنی؟؟؟
یا با الکل, تو درایو مجازی بازش کن!
قبل از نصب, توضیحی ندادی بود؟ یا اینکه جای فیال ها یا...؟

setayesh 88

عضو جدید
سلام. ميخواستم در مورد كلاساي كامپيوتر سوال كنم. كلاسي كه من در موردش تحقيق كردم شامل 7دوره است كه شامل ورد و اكسل و...ميشه و اينكه هزينه ي هر دوره 15000 تومان و امتحان اون دوره 8000 و امتحان جامع پاياني 20000 هزينه داره. كلا181000 تومان. اسم شركتشم رايان سيستمه. اين طور كه گفتند بين المللي هم هست و با تعدادي از شركت ها هم قرارداد دارن. و اين كه دوره 3ماهه است.به نظر شما مطلوبه؟

winner_021

عضو جدید
سلام دوستان
من خيلي وقت پيش 2تا مشكل داشتم كه البته يكيش با كمكتون حل شد ولي دومي نه!!
مشكل كامپيوترم اينه كه بعد از اينكه از حالت استندباي خارج ميشه صفحه كليدم از كار ميفته و بايد ري استارش كنم
آيا كسي ميتونه كمكم كنه؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
به احتمال قوی مشکل نرم افزاریه و با یک نصب ویندوز حل میشه

qmars200

عضو جدید
سلام. ميخواستم در مورد كلاساي كامپيوتر سوال كنم. كلاسي كه من در موردش تحقيق كردم شامل 7دوره است كه شامل ورد و اكسل و...ميشه و اينكه هزينه ي هر دوره 15000 تومان و امتحان اون دوره 8000 و امتحان جامع پاياني 20000 هزينه داره. كلا181000 تومان. اسم شركتشم رايان سيستمه. اين طور كه گفتند بين المللي هم هست و با تعدادي از شركت ها هم قرارداد دارن. و اين كه دوره 3ماهه است.به نظر شما مطلوبه؟

به نظر شخص من اين كلاسها فقط پول مفت ميگيرن

بهتره ثبت نام نكني

بنا بر اساس تجربه شخصي ميگم

setayesh 88

عضو جدید
به نظر شخص من اين كلاسها فقط پول مفت ميگيرن

بهتره ثبت نام نكني

بنا بر اساس تجربه شخصي ميگم
منظورتون اينه كه اگه با كمك كتاب بخوام برنامه ها رو ياد بگيرم بهتره؟ اخه من خيلي اطلاعات كامپيوتريم جالب نيست.:confused:. اما يادگيريم خوبه! اگه اين طوره براي شروع چه برنامه اي رو انتخاب كنم؟ با چه كتابي؟ ببخشيد كه همينطوري پشت سر هم سوال ميكنم!:redface:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز

بستگی به آموزشگاهش داره!
الآن ICDL رو تحت فنی حرفه ای میدن!
نمیدونم کدوم شهر هستین!
وگرنه آموزشگاه زیاد هستش!
دوستان من هم تو بعضی از این آموزشگاهها تدریس میکنن...!
قیمتش هم یکم بالا پایینه!
ولی واسه آزمون و ... پولی نباید بگیرن!(البته فنی حرفه ایش!)

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من خيلي وقت پيش 2تا مشكل داشتم كه البته يكيش با كمكتون حل شد ولي دومي نه!!
مشكل كامپيوترم اينه كه بعد از اينكه از حالت استندباي خارج ميشه صفحه كليدم از كار ميفته و بايد ري استارش كنم
آيا كسي ميتونه كمكم كنه؟

شاید, تنظیم نیست!
یعنی, خاموش شدن هارد و ساتند بای و خاموش شدن مانیتور و ... خاموش شدن بقیه ی قطعات, با حالت استندبای همخونی نداره؟؟؟
از ویندوزت مطمئنی؟
پورت کیبوردت چیه؟

KHF*

عضو جدید
سلام.
چه جوری میشه توی ویندوز ویستا صوت رو از روی کامپیوتر ضبط کرد؟

qmars200

عضو جدید
منظورتون اينه كه اگه با كمك كتاب بخوام برنامه ها رو ياد بگيرم بهتره؟ اخه من خيلي اطلاعات كامپيوتريم جالب نيست.:confused:. اما يادگيريم خوبه! اگه اين طوره براي شروع چه برنامه اي رو انتخاب كنم؟ با چه كتابي؟ ببخشيد كه همينطوري پشت سر هم سوال ميكنم!:redface:

منظورتون اينه كه اگه با كمك كتاب بخوام برنامه ها رو ياد بگيرم بهتره؟---صد البته من خودم با كتاب ياد گرفتم
اخه من خيلي اطلاعات كامپيوتريم جالب نيست.---كتابي بگير كه توضيح با تصاوير زياد داشته باشه(بين كتاباي فني حرفه اي چند تا اسم بگو يكيشو بهت پيشنهاد كنم)
:confused:. اما يادگيريم خوبه!---عاليه
اگه اين طوره براي شروع چه برنامه اي رو انتخاب كنم؟---از ورد شروع كن
با چه كتابي؟-- بين كتاباي ورد فني حرفه اي چند تا اسم بگو يكيشو بهت پيشنهاد كنم)
ببخشيد كه همينطوري پشت سر هم سوال ميكنم! --- خواهش ميكنم

-
شما كدوم استاني؟

من كلاس خصوصي رو بيست درصد كمتر از حضوري اموزشگاه حساب ميكنما؟ :)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین محترم
یه سوال داشتم البته چون نمی دونستم دقیقا گجای این تالار باید بپرسم اینجا مطرح می کنم پیشاپیش اگر نا به جا هست ببخشید
من می خواستم بدونم این IP که هر سیستم وقتی که وارد نت می شه شامل چه اطلاعاتی می شه ؟
برای هر کامپیوتر این IP متفاوت هست یا مربوط به اینترنتی که ازش استفاده می کنه هست
خلاصه هر چیزی نقل IP می دونین البته به زبان ساده :redface:
ممنون ار همگی
یا حق

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام بر مهندسین محترم
یه سوال داشتم البته چون نمی دونستم دقیقا گجای این تالار باید بپرسم اینجا مطرح می کنم پیشاپیش اگر نا به جا هست ببخشید
من می خواستم بدونم این IP که هر سیستم وقتی که وارد نت می شه شامل چه اطلاعاتی می شه ؟
برای هر کامپیوتر این IP متفاوت هست یا مربوط به اینترنتی که ازش استفاده می کنه هست
خلاصه هر چیزی نقل IP می دونین البته به زبان ساده :redface:
ممنون ار همگی
یا حق
فرض کن میخوان به مردم ایران یه کارت ملی بدن
تمام کارت ملی ها یه شماره دارن
این شماره ها به ترتیب هستش
حالا که میخوان بین استان ها تقسیم کنند، مثلا 100 تا به استان مازندران
از شماره 1500 تا 1600 میشه مال مازندران
100 تا به یه جا 200 تا یه جا دیگه
هر کس شماره ملی نداشته باشه نمیتونه رای بده
واسه وارد شدن به اینترنت هم باید یه شماره ip داشته باشی که سازمان جهانی اینترنت کل IP ها رو بین کشور ها نسبت به کاربر تقسیم کرده
مخابرات ایران هم بین مخابرات های استان ها
و مخابرات استان ها بین شرکت های ISP
وقتی می خوای به اینترنت وصل بشی دقت کنی dial میزنی
dial یعنی معامله کردن
یعنی تو معامله میکنی تا از اعتبار کارت اینترنت کم بشه به جاش یه ip بگیری
یعنی میشه گفت هر کامیپوتری یا کامپیوتر مانند یک IP داره
به صورت خلاصه میشه گفت IP مجوز ورود افراد به اینترنت هست و شناسایی همدیگه از طریق ادرس IP هستش

بالا