سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

بیشتر ویروس ها از تو رجیستری این کارو انجام میدن!!

برای تعمیره رجیستری از

http://www.4shared.com/file/109573741/b07af0da/MSH_Kill.html

استفاده کن. اگر درست نشد شاید فایلهای سیستمیت دچار مشکل شدن که باید از Sfc

/Scannow استفاده کنی.

حواست باشه ویروس باید از تو حافظت خارج باشه.

موفق باشید.

باز هم نشد.
لطفا اگه راه دیگه ای هست کمکم کن:wallbash:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

بیشتر ویروس ها از تو رجیستری این کارو انجام میدن!!

برای تعمیره رجیستری از

http://www.4shared.com/file/109573741/b07af0da/MSH_Kill.html

استفاده کن. اگر درست نشد شاید فایلهای سیستمیت دچار مشکل شدن که باید از Sfc

/Scannow استفاده کنی.

حواست باشه ویروس باید از تو حافظت خارج باشه.

موفق باشید.

باز هم نشد.:wallbash:
لطفا اگه راه دیگه ای هست کمکم کن

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
سلام
idim هک شده.
الان بازش کردم تغییر رمز دادم توسط سوال امنیتیم اما داخلش یکYahoo! Mail Address
داره که(primary) شده و قابل تغییر دادن نیست
الان من چیکار کنم؟
اون id هم که(primary) شده اینه: asp.silver@gmail.com

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه سوال و مشورت از همه مهندسان عزیز تقاضای راهنمایی دارم!!

یه سوال و مشورت از همه مهندسان عزیز تقاضای راهنمایی دارم!!

با سلام
شرمنده این اولین باره که من تایپیک برای درخواست کمک میزنم برا همین دقیق نمی دونستم که جای سوال پرسیدن همین جاست یا نه در هر صورت ببخشید
اما مشکل:
دوستان چند وقتی است که سیستم هایی برای تعمیر به من میدهند که درایو های این سیستم ها فرمت نمیشود و روی سیستم نمی توان ویروس کشی نصب کرد یا به سختی میشه نصبش کرد
درضمن اگر دستگاه ام پی فور یا حتی فلش مموری بهش وصل بشه دیگه این دستگاه ها کار نمیکنه و به نوعی میسوزه
در ضمن اگر فلاش مموری بهش وصل بشه دیگه درایوش بازنمیشه و نمیتوان فرمتش کرد
تا امروز که بلاخره تونستم از طریق آنتی ویروس نود 4 بفهمم که دورن این هارد و فلاش ویروس های Bad Sector قرار گرفته و یا به نوعی سیستم دچار ویروسی شده که در تمام درایو ها و فلاش Bad Sectorایجاد کرده و از طریق موبایل های آلوده دچار این ویروس ها شده
در ضمن من از نسخه آپدیت شده تمامی آنتی ویروس ها و انتی تروجان ها استفاده کردم اما هیچکدام نمیتونن این ویروس یا برنامه مخرب را شناسایی کنند و اصلا هیچ کدام ار داریو ها را نمی توان فرمت کرد
حالا شما دوستان چه پیشنهادی دارید و یا چه برنامه ای را برای درست شدن این سیستم و فلاش مموری و دستگاه ام پی فور پیشنهاد میکنید؟؟؟
با تشکر ویژه!!!
mahdicar20:)

helios

عضو جدید
مشکل از کجاست؟

مشکل از کجاست؟

سلام دوستان
چند روزه Gmail و yahoo mail از pc من باز نمیشه ...کار واجب دارم ..دیوونم کرده :cry:
فکر میکنید مشکل از کجا باشه؟ قطع کردن یا مشکل از pc منه؟؟
Gmail هیچ اخطاری نمیده ..اما yahoo اینو میگه:
The browser you're using refuses to sign in. (cookies rejected)

ممنون میشم کمکم کنید:gol:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
لطفا يه نسخه از ويروس رو براي من بفرستيد
زيپ كنيد با رمز 123
hrpanji@gmail.com
منتظرم

russell

مدیر بازنشسته
سلام و عرض خسته نباشید به دوستان پاسخگو.
به نظر شما چی باعث شده سیستمم اینجوری بشه ؟:question:

Farzaneh.p

عضو جدید
در مورد شبکه

در مورد شبکه

سلام .
می خواستم بگم : فرض کنید یه شرکتی 100 تا کامپیوتر داره که بعدا تعدادشون به 300 تا میرسه و ما می خوایم اینا رو شبکه کنیم.
سوال من اینه که چه Ip و subnet mask ای را به آن ها اختصاص بدیم؟
تا فردا شب وقت دارم.خواهشا کمکم کنید.

Farzaneh.p

عضو جدید
شبکه

شبکه

سلام .
می خواستم بگم : فرض کنید یه شرکتی 100 تا کامپیوتر داره که بعدا تعدادشون به 300 تا میرسه و ما می خوایم اینا رو شبکه کنیم.
سوال من اینه که چه Ip و subnet mask ای را به آن ها اختصاص بدیم؟
تا فردا شب وقت دارم.خواهشا کمکم کنید.

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

با سلام
دوست گرامی این یه نوع ویروسه
خود من چند وقت پیش با آنتی ویروس کسپر اسکی ورژن 8 پاکش کردم
البته بعدشم یه ویندوز دیگه نصب کردم
درست شد
با تشکر
mahdicar20:)

naser6739

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستان برای من یه مشکلی پیش اومده کمکم کنید

وقتی کامپیوتر بالا میاد یه پیغام تو یه کادر ظاهر میشه به این مضمون

Exception Processing Message 0xc0000013 Parameters 0x76A92A0 0x00000004 0x762A92A0 0x762A92A0

picher_s

عضو جدید

مگه آنتی رو سیتمتون ندارید؟

با یه نرم افزار لیست پروسز هاتون رو تو بخشه مبارزه با ویروس بنویسید.

موفق باشید.

picher_s

عضو جدید

سلام

این پیام بالای پنجره اش یه caption (عنوان) وجود داره.

که نشون میده ماله کدوم برنامه اس.

بعد از Startup برش دار.

موفق باشید.

russell

مدیر بازنشسته

مگه آنتی رو سیتمتون ندارید؟

با یه نرم افزار لیست پروسز هاتون رو تو بخشه مبارزه با ویروس بنویسید.

موفق باشید.

سلام
چرا .
ویندوزش خیلی دچار مشکل شده بود . فقط با safe mode بالا میومد . و من هم ویندوزش رو عوض کردم .فقط میخواستم بدونم چه ویروسی و چطوری این کارو کرده بود .
ممنون

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چرا .
ویندوزش خیلی دچار مشکل شده بود . فقط با safe mode بالا میومد . و من هم ویندوزش رو عوض کردم .فقط میخواستم بدونم چه ویروسی و چطوری این کارو کرده بود .
ممنون
احتمالا تو Regional and Language دستکاری میکنه!

aly

عضو جدید
moshkel

moshkel

bebakhshid ke farsi nemitoonam tayp konam chon soalam dar hamin rabete ast windows ro avaz kardam farsi nadare che tori roosh farsi nasb konam
windowsam sp2 ast vase hamin farsi nadareh :(
khaheshan zood rahnamayi konid

qmars200

عضو جدید
bebakhshid ke farsi nemitoonam tayp konam chon soalam dar hamin rabete ast windows ro avaz kardam farsi nadare che tori roosh farsi nasb konam
windowsam sp2 ast vase hamin farsi nadareh :(
khaheshan zood rahnamayi konid

و از كنترل پنل قسمت لنگويج زبان فارسي را انتخاب در صورت نبود ان را از سي دي ويندوز نصب ميكنيد ;)

سمیه نوروزی

عضو جدید
سلام دوستان.

يه راهي هست كه مي شه عدداي word رو فارسي كرد.......كسي مي دونه ؟ ممنون مي شم به منم بگين.

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

يه راهي هست كه مي شه عدداي word رو فارسي كرد.......كسي مي دونه ؟ ممنون مي شم به منم بگين.
از منوی toolsگزینه ی optionرا انتخاب کنید لبه ی complex scriptsرا بیابید زیر بخش general
در جعبه انتخابی numeral چنانچه گزینه hinidi را انتخاب کنید تمام اعداد داخل متن فارسی میشوند برای استفاده ترکیبی از اعداد فارسی ولاتین میتوانید گزینه context را انتخاب کنید .

qmars200

عضو جدید

Exception Processing Message 0xc0000013 Parameters 0x76A92A0 0x00000004 0x762A92A0 0x762A92A0

ميشه بيشتر توضيح بدين؟

سمیه نوروزی

عضو جدید
از منوی toolsگزینه ی optionرا انتخاب کنید لبه ی complex scriptsرا بیابید زیر بخش general
در جعبه انتخابی numeral چنانچه گزینه hinidi را انتخاب کنید تمام اعداد داخل متن فارسی میشوند برای استفاده ترکیبی از اعداد فارسی ولاتین میتوانید گزینه context را انتخاب کنید .

مرسي دوست عزيز.مي شه 2007 شو هم توضيح بدين؟

ptmehdi

عضو جدید
موس

موس

سلام دوستان .....مدتی که موس من دچار مشکل شده و مکان نمای اون روی صفحه ی مانیتور ثابت میشه اما نمی دونم ایرادش از چی هست؟؟؟؟؟؟گاهی اوقت با ریاستار کردن درست میشه !!!!!!!!! امروز هم مجبور شدم موس را عوض کنم که اول درست نشد ولی با ریاستار کردن درست شد...........لطفا بگین ایراد از موس یا از پورتش هست یا اینکه از جای پورت پشت کیس هست من که واقعا گیج شدم
:confused::confused::confused::confused::confused:

Farzaneh.p

عضو جدید
کمک در مورد css (فوری)

کمک در مورد css (فوری)

سلام.
برای ایجاد صفحات وب پویا باید از چه کدی استفاده کرد ؟به زبان css

Farzaneh.p

عضو جدید
کمک در مورد css (فوری)

کمک در مورد css (فوری)

سلام.
برای ایجاد صفحات وب پویا باید از چه کدی استفاده کرد ؟به زبان css
مثلا می خوام تو تاریخ مورد نظر skin سایت عوض بشه.
اگه میشه کمکم کنید.

picher_s

عضو جدید
سلام دوستان .....مدتی که موس من دچار مشکل شده و مکان نمای اون روی صفحه ی مانیتور ثابت میشه اما نمی دونم ایرادش از چی هست؟؟؟؟؟؟گاهی اوقت با ریاستار کردن درست میشه !!!!!!!!! امروز هم مجبور شدم موس را عوض کنم که اول درست نشد ولی با ریاستار کردن درست شد...........لطفا بگین ایراد از موس یا از پورتش هست یا اینکه از جای پورت پشت کیس هست من که واقعا گیج شدم

موست PS2 یا USB?

qmars200

عضو جدید

اين مشكل برا يكي از دوستان منم پيش اومده بود اون موقع جاي پورت پشت كيس لغ يا ميشه گفت بخاطر فشار بيش از حد از جاش كمي جا به جا شده بود كه با لحيم حل شد ولي مال شما فرق داره
اولين راه اينه كه بيشتر توضيح بدين در مورد مدل موس يا چيزاي ديگه تا بيشتر بتونم كمكتون كنم

ممنونم :)

ptmehdi

عضو جدید
اين مشكل برا يكي از دوستان منم پيش اومده بود اون موقع جاي پورت پشت كيس لغ يا ميشه گفت بخاطر فشار بيش از حد از جاش كمي جا به جا شده بود كه با لحيم حل شد ولي مال شما فرق داره
اولين راه اينه كه بيشتر توضيح بدين در مورد مدل موس يا چيزاي ديگه تا بيشتر بتونم كمكتون كنم

ممنونم :)
سلام دوست عزیز ممنون از اینکه به مشکل من می خواهین رسیدگی کنین
مدل موسم:multi resolution optical mouse this device complise with part 15 of the FCC ruler
اینها رو پشت موس نوشته اما USB می خوره......باز هم ممنون

javadakbari1

عضو جدید
مرسي دوست عزيز.مي شه 2007 شو هم توضيح بدين؟
سلام داشتم دنبال تاپیک خوب می گشتم دیدم این سوال رو کردین... خب همون گزینه دایره ای سمت چپ بالا رو بزنین بعد word option بعد تو شاخه ی Advancedبیان پایین در قسمتshow document content ، در قسمت numerial گزینه context ، و در قسمت month names گزینه arabic را انتخاب کنید:smile:

aly

عضو جدید
مشکل

مشکل

دوستان سلام یه مشکلی واسم پیش اومده . من از پنج شنبه هفته پیش 8 بار ویندوز کامپیوترم رو عوض کردم ولی نمیدونم چرا هر دفه که عوضش میکنم فقط با یه مشکل روبه رو میشم یعنی وقتی ویندوز بالا میاد بعد از یکی دو ساعت Firewall windows غیر فعال میشه و وقتی از کنترل پنل روی ایکونش کلیک میکنم پیغامی رو که ضمیمه کردم میده و بعضی وقتها هم ظاهر ویندوزم خود به خود مثل ویندوز 98 میشه یعنی تم کامپیوترم مثل حالت تم ویندوز 98 میشه و کامپیوترم رو که با یه کامپیوتر دیگه شبکه کردم ارتباط شبکشون قطع میشه
اگه میشه راهنمایی کنید که دیگه داره حالم از هرچی کامپیوتره بهم میخوه:confused:

پیوست ها

• a.jpg
    a.jpg
    21.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا