سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Ashraf lotfi

عضو جدید
سایت واسه من مشکلی نداره !
سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی هستش و ازش پینگ هم دارم ![/QUOTE]

درست مشکل همین جاس که واسه من مشکل داره ولی واسه شما نه !!!

salar-fa

عضو جدید
دوستان فایل pdf دارم می خوام ازش پیرینت بگیرم ولی قسمت مربوط به پیرینت در نوار ابزار فعال نیست چه کارش باید کنم قفلش کردن؟

horo2

عضو جدید
یك سوال در مورد ریكاوری دارم اگر جواب بدهیم دعایتان می كنم
كامپیوتر را بخاطر ویروسی شدن فورمت كردیم روی یكی از درایوها فیلم های مهمی بوده حالا می شه
لطفا یك برنامه خیلی خوب به ما معرفی كنید كه بتواند فیلم ها را برگرداند با چند تا برنامه كار كردیم نشد
اگر چیز خوبی معرفی كنید ممنونتان می شوم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یك سوال در مورد ریكاوری دارم اگر جواب بدهیم دعایتان می كنم
كامپیوتر را بخاطر ویروسی شدن فورمت كردیم روی یكی از درایوها فیلم های مهمی بوده حالا می شه
لطفا یك برنامه خیلی خوب به ما معرفی كنید كه بتواند فیلم ها را برگرداند با چند تا برنامه كار كردیم نشد
اگر چیز خوبی معرفی كنید ممنونتان می شوم
با سلام،
از بهترین برنامه هایی که به تازگی باهاش کار کردم Active undelete هستش، فکر می کنم کار شما رو هم راه بندازه!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سایت واسه من مشکلی نداره !
سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی هستش و ازش پینگ هم دارم !

درست مشکل همین جاس که واسه من مشکل داره ولی واسه شما نه !!![/QUOTE]
واقعاً جای تبریک داره به مسئولین اون سایت و عوامل محترم شرکت سرویس دهنده ی اینترنت!
از مسیر Control Panel\Network and Internet\Network Connections به Properties کانکشن تون برید. حالا روی TCP/IPv4 کلیک کنید و Properties رو انتخاب کنید. حالا تیک Use the following DNS server رو بذارید و تو Preferred DNS server مقدار 8.8.8.8 رو قرار بدید. پنجره رو OK کنید وپنجره های دیگه رو ببندید. حالا احتمالاً می تونید سایت رو باز کنید. اگه دوست داشتید می تونید از همین DNS Server استفاده کنید در غیر این صورت تیکی که قرار دادید رو سر جاش برگردنید.

Ashraf lotfi

عضو جدید
درست مشکل همین جاس که واسه من مشکل داره ولی واسه شما نه !!!
واقعاً جای تبریک داره به مسئولین اون سایت و عوامل محترم شرکت سرویس دهنده ی اینترنت!
از مسیر Control Panel\Network and Internet\Network Connections به Properties کانکشن تون برید. حالا روی TCP/IPv4 کلیک کنید و Properties رو انتخاب کنید. حالا تیک Use the following DNS server رو بذارید و تو Preferred DNS server مقدار 8.8.8.8 رو قرار بدید. پنجره رو OK کنید وپنجره های دیگه رو ببندید. حالا احتمالاً می تونید سایت رو باز کنید. اگه دوست داشتید می تونید از همین DNS Server استفاده کنید در غیر این صورت تیکی که قرار دادید رو سر جاش برگردنید.[/QUOTE]

نه درست نشد. هنوزم باز نمی کنه .:(

Fateme Sepehri

عضو جدید
راهنمایی نرم افزاری و برنامه نویسی

راهنمایی نرم افزاری و برنامه نویسی

سلام دوستان

اگه مطالبی راجب موضوعات زیر دارین یا سایت های ایرانی و خارجی میشناسید که به طوره مفصل راجب این موضوعات توضیح داده باشه لطفا برام معرفی کنید

• چگونگی تست کردن کد نرم افزارها
نصب نرم افزارها به دستگاه موردنظر

معرفی برنامه ها به دستگاه موردنظر

باتشکر فراوان

ah.fekri

عضو جدید
این شد یه حرفی ........
ERROR

The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: 80.75.15.242/
The following error was encountered:

• Request Timeout
The system returned:

A Timeout occurred while waiting to read data from the network. The network or server may be down or congested. Please retry your request.

دیگه به چه زبونی بگه سرور دان شده .
در ضمن از دی ان اس نیست ، شمایی هم که سایت رو آن داری احتمالا کش شده واست . چون من با آی پی هم نتونستم بهشت دسترسی داشته باشم . اگه دی ان اس بود با آی پی میشد رویتش کرد.
پینگ هم ندارم .
امکان عدم رویت سرور به صورت منطقه ای هم میتونه باشه .

ah.fekri

عضو جدید
سلام دوستان

اگه مطالبی راجب موضوعات زیر دارین یا سایت های ایرانی و خارجی میشناسید که به طوره مفصل راجب این موضوعات توضیح داده باشه لطفا برام معرفی کنید

• چگونگی تست کردن کد نرم افزارها
نصب نرم افزارها به دستگاه موردنظر

معرفی برنامه ها به دستگاه موردنظر

باتشکر فراوان

منظور از دستگاه چیه ؟ دستگاهای مثل زیمنس ماشین ها ؟ یا نه PC ها؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به قول آقای sayyad آخه مگه آدم به خاطر یه سایت ویندوزو عوض می کنه ؟؟؟ :redface:

ظاهرا مشکل از سایته !

در این صورت با ویندوز عوض کردن هم درست نمیشه !

ERROR

The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: 80.75.15.242/
The following error was encountered:

• Request Timeout
The system returned:

A Timeout occurred while waiting to read data from the network. The network or server may be down or congested. Please retry your request.

دیگه به چه زبونی بگه سرور دان شده .
در ضمن از دی ان اس نیست ، شمایی هم که سایت رو آن داری احتمالا کش شده واست . چون من با آی پی هم نتونستم بهشت دسترسی داشته باشم . اگه دی ان اس بود با آی پی میشد رویتش کرد.
پینگ هم ندارم .
امکان عدم رویت سرور به صورت منطقه ای هم میتونه باشه .

ایراد از سایته !
من دیشب بهش دسترسی داشتم اما امشب دسترسیم قطع شده !

ah.fekri

عضو جدید
tracert 80.75.15.242

tracert 80.75.15.242

ظاهرا مشکل از سایته ! در این صورت با ویندوز عوض کردن هم درست نمیشه ! ایراد از سایته ! من دیشب بهش دسترسی داشتم اما امشب دسترسیم قطع شده !

tracert 80.75.15.242

Tracing route to 80.75.15.242 over a maximum of 30 hops

1 3 ms 1 ms 1 ms 192.168.1.1
2 52 ms 49 ms 49 ms 3-8-core.askiran.com [89.144.129.129]
3 49 ms 47 ms 51 ms 159.20.102.2
4 51 ms 49 ms 50 ms askiran-to-dci.askiran.com [89.144.133.201]
5 49 ms 90 ms 50 ms 10.121.0.2
6 57 ms 58 ms 58 ms 78.38.245.154
7 68 ms 69 ms 99 ms 217.218.155.246
8 72 ms 71 ms 69 ms 78.38.240.62
9 63 ms 62 ms 70 ms 195.146.33.29
10 71 ms 72 ms 72 ms 78.38.245.193
11 68 ms 67 ms 66 ms 78.38.119.221
12 60 ms 61 ms 62 ms 217.11.30.250
13 69 ms 69 ms 69 ms 80.75.1.21
14 * * * Request timed out.
15 71 ms 72 ms 71 ms 80.75.15.242
16 72 ms 72 ms 71 ms 80.75.15.242
17 * * * Request timed out.
18 * * * Request timed out.
19 * * * Request timed out.
20 * * * Request timed out.
21
* * * Request timed out.
22 * * ^C

مشکل از هاست میباشد .

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان اگه بطور مثال در طرحی که تو محیط اتوکد رسم کردم(حتما نه اینکه اتوکد باشه) و به مشکل خوردم و بخوام همون طرح رو تو محیط اتوکد اینجا بیارم برای نشون دادنش یا اگه بخوام تو یه فایل با فرمت pdf ببرم و راجع بهش توضیحاتی بدم چه کار باید کنم؟؟؟

najmeh_na

عضو جدید
visual studio 2010

visual studio 2010

سلام برنامه ای که روی visual studio 2005 نوشته بودم، upgrade کردم به 2010 ، حدود 200 تا error داد. Crystal report و SQL express توش استفاده میکنم.پیشنهادی دارین؟

Ashraf lotfi

عضو جدید
ممنون از راهنمایی هاتون . با توضیحات شما یعنی کاری از من ساخته نیست . در هر صورت امیدوارم هر چه سریعتر مشکل سایت برطرف شه . :smile:

ramin63007

عضو جدید
سلام دوستان من Windows server2008رو تو vmwareنصب کردموقتی میاد بالا اخطار عکس شماره 1 رو میده

پیوست ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    30.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    71 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ah.fekri

عضو جدید
سلام برنامه ای که روی visual studio 2005 نوشته بودم، upgrade کردم به 2010 ، حدود 200 تا error داد. Crystal report و SQL express توش استفاده میکنم.پیشنهادی دارین؟

پیشنهاد بنده به شما استفاده از MSDN هستش ، در واقع این کتابخونه همه چیز رو مو به مو به شما راهنمایی میکنه .
Debug کنید ، خط به خط کامپایل و دیباگ .

ah.fekri

عضو جدید
با سلام
دوستان اگه بطور مثال در طرحی که تو محیط اتوکد رسم کردم(حتما نه اینکه اتوکد باشه) و به مشکل خوردم و بخوام همون طرح رو تو محیط اتوکد اینجا بیارم برای نشون دادنش یا اگه بخوام تو یه فایل با فرمت pdf ببرم و راجع بهش توضیحاتی بدم چه کار باید کنم؟؟؟
اکثر مجموعه های CAD و Office دارای گزینه .pdf برای ذخیره سازی هستند .
بقیه سوالتون رو متوجه نشدم . هدفتون چیه ؟ چی میخواید از نرم افزار بیچاره ؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام

همون طور که دوستمون گفتن متونید فایل رو با فرمت PDF ذخیره کنید !

یا اینکه میتونید از صفحه با استفاده از ابزارهای خود ویندوز عکس بگیرید !

salar-fa

عضو جدید
با سلام

الان خیلی از دوستان به مشکلاتی که بر میخورن پیغامهایی رو که کامپیوتر بهشون میده به شکل تصویری اینجا نشون میدن چطوری باید این کارو کرد؟2-ابزارهایی که گفتین ویندوز برای عکسبرداری داره میشه بفرمایید کدوما هستن و کار باهاشون به چه صورتیه؟ممنون از راهنماییاتون

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان خیلی از دوستان به مشکلاتی که بر میخورن پیغامهایی رو که کامپیوتر بهشون میده به شکل تصویری اینجا نشون میدن چطوری باید این کارو کرد؟2-ابزارهایی که گفتین ویندوز برای عکسبرداری داره میشه بفرمایید کدوما هستن و کار باهاشون به چه صورتیه؟ممنون از راهنماییاتون

snipping tools با این می تونید دقیقا از همون چیزی که می خواید عکس بگیرید

prt sc با کلیک بر روی این دکمه که بالای کی بردِ از کل صفحه عکس میگیرید و تو paint پیستش کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

در هر قسمت از صفحه که باشید با زدن کلید Prt sc میتونید از صفحه عکس بگیرید !

بعدش کافیه برید داخی Paint و عکس گرفته شده رو Paste کنید و با فرمت دلخواه دخیره کنید !

در ویندوز 7 علاوه بر روش بالا میتویند از ابزار Snipping Tool ویندوز استفاده کنید که در این مسیر هست :
کد:
Start ----> All Programs -------> Accessories ---------> Snipping Tools

بالا