سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه مهندسین گرام

از دیشب که یه برنامه جدید نصب کردم همش این پیام میاد و cancel هم کار ساز نیست..

Capture.jpg

این چیه چرا می خواد share کنه سیستم منو!؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همه مهندسین گرام

مشاهده پیوست 83806

سلام!
ویرچوال نصب کردی!
خب! ویرچوال یکی از مزیت هاش اینه که می تونی داخلش دوتا سیستم عامل را شبکه کنی!
مشکلی نیست !allow sharing روبزن!

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!
ویرچوال نصب کردی!
خب! ویرچوال یکی از مزیت هاش اینه که می تونی داخلش دوتا سیستم عامل را شبکه کنی!
مشکلی نیست !allow sharing روبزن!
:smile:بلی ویرچوال

خیلی ممنون
یعنی اصن را نداره نخوایم اینجوری شبکه کنیم؟

آخه مثل اینکه یکی از پرتارو باز می کنه!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:smile:بلی ویرچوال

خیلی ممنون
یعنی اصن را نداره نخوایم اینجوری شبکه کنیم؟

آخه مثل اینکه یکی از پرتارو باز می کنه!

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر همه مهندسین گرام

مشاهده پیوست 83806

سیلام تبسم:smile:

من که وقتی نصب می کردم فک کنم گزینه ی اولو زدم!

توضیحاتشم نوشته که اگه اینو انتخاب کنی دیگه شیرینگ نمیشه!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله. در واقع سونی اصلا تو لپ تاپ معتبر نیست;)

عجب ! :surprised:

بسته شد دیگه .........

قاعدتا cmd خود بخود نباید بسته بشه !

همون طور که دوستمون گفتن ممکنه ایراد از سیستم عاملتون باشه !

فکر می کنم بهترین راه اینه که یکی از دوستان به صورت ریموت با استفاده از نرم افزارهایی مثل teamviewer سیستمتون رو چک کنه !

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام بر همه مهندسین گرام

مشاهده پیوست 83806

چون از مودم ای دی اس ال استفاده میکنید و مودم روتر هم هست این گزینه میگه تو شبکه ویزیبل باشید یا اینویزبل و خیلی مهم نیست!!
من که خودم همیشه شیر میکنم:دی

Ashraf lotfi

عضو جدید
عجب ! :surprised:

قاعدتا cmd خود بخود نباید بسته بشه !

همون طور که دوستمون گفتن ممکنه ایراد از سیستم عاملتون باشه !

فکر می کنم بهترین راه اینه که یکی از دوستان به صورت ریموت با استفاده از نرم افزارهایی مثل teamviewer سیستمتون رو چک کنه !

نهایتا آخرش ویندوزو دوباره نصب می کنم .

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون از مودم ای دی اس ال استفاده میکنید و مودم روتر هم هست این گزینه میگه تو شبکه ویزیبل باشید یا اینویزبل و خیلی مهم نیست!!
من که خودم همیشه شیر میکنم:دی

اما من از ای دی اس ال استفاده نمی کنما!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
خوب چرا پس گفتین ای دی اس ال
مگه دایال آپم نوعی شبکه نیست؟

واسه همین فکر کردم فرق می کنه
نه مودم دایل آپ با کامپیوتر شبکه نمیسازه!
منظورم کلی بود چون خودم ای دی اس ال داشتم اینطور گفتم:دی

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام بر همه مهندسین گرام

مشاهده پیوست 83806

با سلام،
اگه می خواید ارتباط تون تحت کنترل باشه گزینه ی اول رو انتخاب کنید اما اگه بهش اطمینان دارید و یه شبکه ی LAN معمولیه دومی رو انتخاب کنید.

salar-fa

عضو جدید
به نظر دوستان با توجه به اینکه من در جایی زندگی میکنم که نمیتونم به اینترنت adsl دسترسی داشته باشم بهترین گزینه چی میتونه باشه با توجه به هزینه و سرعت ممنون

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک

کمک

سلام من یه مدت نرفتم به ایمیلم سربزنم بعدالان که رفتم دیدم حدود1700تاپیام دارم من هرصفحه روکه حذف میکنم پنجره Fire Foxبسته میشه ویه صفحه کوچیکی بازمیشه که روش دوتا کلیدداره که یکی برگشت firefox ودیگری شروع مجددشونوشته برای حذف کردن پیامای هرصفحه مجبورم ازاول واردیاهو بشم مشکل کجاست؟چطوری رفعش کنم؟آیامیشه همه پیاماروباهم یه دفعه حذف کرد؟ ممنون

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یه مدت نرفتم به ایمیلم سربزنم بعدالان که رفتم دیدم حدود1700تاپیام دارم من هرصفحه روکه حذف میکنم پنجره Fire Foxبسته میشه ویه صفحه کوچیکی بازمیشه که روش دوتا کلیدداره که یکی برگشت firefox ودیگری شروع مجددشونوشته برای حذف کردن پیامای هرصفحه مجبورم ازاول واردیاهو بشم مشکل کجاست؟چطوری رفعش کنم؟آیامیشه همه پیاماروباهم یه دفعه حذف کرد؟ ممنون
سلام
شاید مشکل از مرورگرتون باشه
یه مرورگردیگه رو امتحان کنید

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
فرمت DVR يكي از فرمت هايي است كه بعضي از ريسيورها با اين فرمت ويدئو را كپچر ميكنند . براي تبديل اين فرمت به ساير فرمت هاي ويدئويي از برنامه TOTAL VIDEO CONVERTOR ميتوانيد استفاده كنيد .;)

همچنين گیرنده های دیجیتال برای تلویزیون که جدیدا با مارک XVISION از طرف صدا و سیما مجوز گزفته اند و مادیران , خدمات پس از فروش آنها را انجام میدهد , با فرمت dvr فیلم ها را ذخیره می کنند.

یه نرم افزار می خوام که خودتون هم امتحان کرده باشید الان با این اصلا ً نمی شه چند تا نرم افزار دیگه هم امتحان کردم فرمت های دیگه رو تبدیل می کنه این یکی رو تبدیل نمی کنه

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از adsl استفاده می کنم یک هفته هست نمی تونم جیمیل و ایمیل رو باز کنم. ولی سرعتم خوب بود فایل های ویدیویی رو بدون قطعی نگاه می کردم. حالا 2-3 روزه اونها هم به مشکل خورده از یکی پرسیدم گفت مربوط به ssl کانکشن و پروکسی هست. این یعنی چی من باید چیکار کنم؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
یه نرم افزار می خوام که خودتون هم امتحان کرده باشید الان با این اصلا ً نمی شه چند تا نرم افزار دیگه هم امتحان کردم فرمت های دیگه رو تبدیل می کنه این یکی رو تبدیل نمی کنه
برای فایلهای ضبط شده توسط گیرنده های دیجیتال تنها نرم افزاری که کامل کار میکرد و حداقل من میشناسم اینه:pavtube HD Converter

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
فکر کنم مشکل از سایته! حتی Ping هم نمی شه!
همزمان رو دو تا سیستم تست کردید و یکی کار کرد؟ همیشه اون سیستم صفحه رو باز می کنه یا بعضی وقتا؟
به خاطر یه سایت که کل ویندوز رو عوض نمی کنن!
البته این قسمت از سایت stu.iauctb.ac.ir مشکلی نداره، که فکر می کنم رو یه سرور دیگه س یا تنظیماتش متفاوته!

Ashraf lotfi

عضو جدید
همزمان رو دو تا سیستم تست کردید و یکی کار کرد؟ همیشه اون سیستم صفحه رو باز می کنه یا بعضی وقتا؟
البته این قسمت از سایت stu.iauctb.ac.ir مشکلی نداره، که فکر می کنم رو یه سرور دیگه س یا تنظیماتش متفاوته!

نه اون سیستم هم همیشه این سایتو باز نمی کنه . گاهی اوقات مشکل داره . ولی الان به طور هم زمان اون سیستم مشکلی نداره و ففط سیستم من مشکل داره و بازش نمی کنه . شما درست می فرمایید به خاطر یه سایت که ویندوزو نباید عوض کرد .:)

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
اگه می خواید ارتباط تون تحت کنترل باشه گزینه ی اول رو انتخاب کنید اما اگه بهش اطمینان دارید و یه شبکه ی LAN معمولیه دومی رو انتخاب کنید.

ممنونم
اما اولی رو هر چی زدم انتخاب نشد..!

متاسفانه به ناچار دومی رو انتخاب کردم

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر دوستان با توجه به اینکه من در جایی زندگی میکنم که نمیتونم به اینترنت adsl دسترسی داشته باشم بهترین گزینه چی میتونه باشه با توجه به هزینه و سرعت ممنون

اگر سرعت اینترنت GPRS در اون منطقه خوب باشه میتونید یه مودم GSM بگیرید .

منظورم این بود که بابت ویندوز هزینه ای پرداخت نکردین ! :D

سایت واسه من مشکلی نداره !
سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی هستش و ازش پینگ هم دارم !

بالا