سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Capture3.jpgCapture4.jpg
اگه دوستان نسبت به تنظیمات نظری دارن خوشحال میشم بدونم.
ممنون

mandana_f

عضو جدید
دوستان یه سوال فوری دارم !! تا فردا صبح باید درستش کنم !!

استادم ازم خواسته فهرست مطالبم لینک بشن به مطلب مورده نظر . توی ورد بلدم اما وقتی تبدیل به پی دی اف میکنم لینک دیگه کار نمیکنه

چیکار کنم ؟!؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

استادم ازم خواسته فهرست مطالبم لینک بشن به مطلب مورده نظر . توی ورد بلدم اما وقتی تبدیل به پی دی اف میکنم لینک دیگه کار نمیکنه

چیکار کنم ؟!؟
لینک تو پی دی اف فعال باشه؟ :surprised:
بدیهیه دوست من. تو پی دی اف که لینک اجرا نمیشه!

TαβαTαβαξξ

عضو جدید

چیکار کنم ؟!؟

اگه بخواهید تو یه فایل PDF یه بخشی رو تبدیل به لینک کنید باید فایل PDF رو با برنامه Adobe Acrobat Pro باز کنید, سپس اون قسمت که قراره لینک بشه رو با Select Tool انتخاب کنید و روش کلیک راست کرده و Create Link رو انتخاب کنید. بعد از تنظیمات, Next رو زده و حالا بخشی که میخواهید لینک, اونو براتون بیاره رو با Select Tool انتخاب میکنید و Set Link رو میزنید.

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مودم ای دی اس الم جدیدا یهو دیسکانکت میشه. بعضی وقتا مجدد کانکت میشه ولی بعضی وقتا ارور میده پشت سر هم . تنظیمات کانکشن مودمم چک کردم ، کانکشنم چندبار ریموو کردم دوباره ساختم، تنظیمات public network ، home، و remote رو هم دستکاری کردم :D بعضی وقتا کانکت میشه شانسی ولی دوباره خود بخود بعد یه مدت دیسکانکت میشه!
خطاهائی که میده ایناست:
مشاهده پیوست 61756مشاهده پیوست 61757
من حدسم از ISP هست.
با مودم دیگه تست کردی؟

mandana_f

عضو جدید
اگه بخواهید تو یه فایل PDF یه بخشی رو تبدیل به لینک کنید باید فایل PDF رو با برنامه Adobe Acrobat Pro باز کنید, سپس اون قسمت که قراره لینک بشه رو با Select Tool انتخاب کنید و روش کلیک راست کرده و Create Link رو انتخاب کنید. بعد از تنظیمات, Next رو زده و حالا بخشی که میخواهید لینک, اونو براتون بیاره رو با Select Tool انتخاب میکنید و Set Link رو میزنید.

ممنون

این Adobe Acrobat Pro رو نداشتم ، خواستم دانلود کنم دیدم به اندازه یه فیلم حجمش هست !! چه خبره 1 گیگ !!

mandana_f

عضو جدید
نیازمند یه مقاله یا کتاب در مورد الگوریتم موجک و مفهومش و کاربردهاش هستم !

یه نمونه الگوریتم موجک هم حتما نیاز دارم . تو نت سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم . در واقع یه مثال ازش میخوام . یعنی یه الگوریتم موجک و اینکه چطور کار میکنه و کاربرد اون الگوریتم بصورت عملی چیه .

مختصر هم باشه کافیه !! فقط باید یه الگوریتم با کاربردش ارائه بدم تا استاد دست از سرم برداره !!

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیازمند یه مقاله یا کتاب در مورد الگوریتم موجک و مفهومش و کاربردهاش هستم !

یه نمونه الگوریتم موجک هم حتما نیاز دارم . تو نت سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم . در واقع یه مثال ازش میخوام . یعنی یه الگوریتم موجک و اینکه چطور کار میکنه و کاربرد اون الگوریتم بصورت عملی چیه .

مختصر هم باشه کافیه !! فقط باید یه الگوریتم با کاربردش ارائه بدم تا استاد دست از سرم برداره !!
این سایت خوبیه. یه سر بزن
http://jozve.sub.ir/

maryam.bagheri

عضو جدید
سلام
یه سی دی گرفتم مجموعه زبان های برنامه نویسی هر کار می کنم نصب نمی شه ( دریا سافت ) اتوکدش رو راحت تونستم نصب کنم البته راهنمای نصب داشت
چی کارکنم؟؟؟؟؟؟

TαβαTαβαξξ

عضو جدید
سلام
یه سی دی گرفتم مجموعه زبان های برنامه نویسی هر کار می کنم نصب نمی شه ( دریا سافت ) اتوکدش رو راحت تونستم نصب کنم البته راهنمای نصب داشت
چی کارکنم؟؟؟؟؟؟

بیشتر باید توضیح بدید. کجا توی نصب به مشکل میخورید, چه error یا پیغامی میده و .......

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مودم ای دی اس الم جدیدا یهو دیسکانکت میشه. بعضی وقتا مجدد کانکت میشه ولی بعضی وقتا ارور میده پشت سر هم . تنظیمات کانکشن مودمم چک کردم ، کانکشنم چندبار ریموو کردم دوباره ساختم، تنظیمات public network ، home، و remote رو هم دستکاری کردم :D بعضی وقتا کانکت میشه شانسی ولی دوباره خود بخود بعد یه مدت دیسکانکت میشه!
خطاهائی که میده ایناست:

مشاهده پیوست 61758مشاهده پیوست 61759
اگه دوستان نسبت به تنظیمات نظری دارن خوشحال میشم بدونم.
ممنون
بقیه دوستان نظری ندارن؟

آخرین ویرایش:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا pppoe تنظیم نمیکنید که با روشن شدن مودم خود به خود وصل بشید و با خاموش شدن قطع؟؟؟
pppoe هم تنظیم کردم بازم بعضی وقتا یهو دیسکانکت میشه ارورهای 651،619 و... میده. نمیدونم از کجاست دقیقا مشکلش!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
pppoe هم تنظیم کردم بازم بعضی وقتا یهو دیسکانکت میشه ارورهای 651،619 و... میده. نمیدونم از کجاست دقیقا مشکلش!

وقتی popoe تنظیم کردی. دیگه چیزی وجود نداره که بخواد ارور 651 یا 619 بده. شما local area connection رو enable میکنی. مودم رو هم روشن. دیگه کجا چنین اروری میخواد بده؟؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی popoe تنظیم کردی. دیگه چیزی وجود نداره که بخواد ارور 651 یا 619 بده. شما local area connection رو enable میکنی. مودم رو هم روشن. دیگه کجا چنین اروری میخواد بده؟؟
موندم واقعا. بازم دسیکانکت میکنه فقط ارور 691 رو نمیده ولی این خطا میاد: 0000.PNG
خودم فکر میکنم از تنظیمات ریموته! از طرفیم تنظیمات مودمم همچین مرتب نیست چندبار اینور اونورش کردم!

wwwhi

عضو جدید
سلام درسای برنامه نویسی امهمن نه واسه ارشد اصلا منابعش رو میدونی
سلام به همه ی دوستان .من تازه عضو این تالار شدم.واسه مهندسی ای تی درس های برنامه نویسی مهمند ؟واسه ارشد چقدر مهمند؟ ؟؟:(اگر کسی در مورد ارشد رشته ی ای تی در دانشگاه های مالزی سایتی داره بهم بگه:)

کربلایی

مدیر بازنشسته
خطاهائی که میده ایناست:

سلام نمیدونم مشکلتون حل شده یا نه
اگر حل شده الحمد الله وگرنه
اول بگید نوع و مدل مومتون چیه؟
بعد با ISP تون تماس بگیرید و ازشون بخواید مودم رو بصورت pppoe تنظیم کنند تا نیازی به کانکشن دیگه نداشته باشید.
در شرایط فعلی (زمانی که مودم بریج تنظیم شده) دقت کنید که در بخش تنظیمات امنیت نحوه ارسال یوزر و پسورد به چه صورتی رمزنگاری میشه(اصلا رمزنگاری میشه یا نه؟) بهتره از آی اس پی تون بپرسید.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم مشکلتون حل شده یا نه
اگر حل شده الحمد الله وگرنه
اول بگید نوع و مدل مومتون چیه؟
بعد با ISP تون تماس بگیرید و ازشون بخواید مودم رو بصورت pppoe تنظیم کنند تا نیازی به کانکشن دیگه نداشته باشید.
در شرایط فعلی (زمانی که مودم بریج تنظیم شده) دقت کنید که در بخش تنظیمات امنیت نحوه ارسال یوزر و پسورد به چه صورتی رمزنگاری میشه(اصلا رمزنگاری میشه یا نه؟) بهتره از آی اس پی تون بپرسید.
سلام.
Capture.PNG برطرف که نه کاملا، ولی دیگه یه سری خطاها رو نمیده فقط این خطا میاد که هی باید مجدد کانکت شم.
مودمم SMC7901bra4 هست. وقتی pppoe میکنم، تنظیمات مودمم دیفالت میشه بعد یه مدت. ترجیح میدم بریج باشه.
دقیقا متوجه نشدم کدوم تنظیمات امنیتی. تو تنظیمات مودمه؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.
مشاهده پیوست 62608 برطرف که نه کاملا، ولی دیگه یه سری خطاها رو نمیده فقط این خطا میاد که هی باید مجدد کانکت شم.
مودمم SMC7901bra4 هست. وقتی pppoe میکنم، تنظیمات مودمم دیفالت میشه بعد یه مدت. ترجیح میدم بریج باشه.
دقیقا متوجه نشدم کدوم تنظیمات امنیتی. تو تنظیمات مودمه؟

سلام
روی کانکشنتون رات کلیک کنید و پراپرتیس بگیرید. اونجا در بخش بخش تنظیمات سکوریتی می تویند مشخص کنید که داده ها چطور منتقل بشن

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
در vmware ویندوز سرور 2003 نصب کردم. موقع نصب active directory با پیغام زیر مواجه میشم:

the operation failed because:

file replication service: the dependency service does not exist or has been marked for deletion

"the dependency service does not exist or has been marked for deletion"

از دوستان. کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
در vmware ویندوز سرور 2003 نصب کردم. موقع نصب active directory با پیغام زیر مواجه میشم:

the operation failed because:

file replication service: the dependency service does not exist or has been marked for deletion

"the dependency service does not exist or has been marked for deletion"

از دوستان. کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

در کنسول سرویسها چک کن ببین سرویس File Replication Serviceشروع شده یا خیر؟
ضمنا ببین این سرویس روی اتوماتیک هست یا دستی؟
البته فکر کنم اجرای سرویس مذکور به RPC و eventlog بستگی داشته باشه. تا حالا خودم با این مشکل برخورد نداشته ام و بیشتر چیزی نمیدونم. امیدوارم مفید باشه
موفق باشید

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کنسول سرویسها چک کن ببین سرویس File Replication Serviceشروع شده یا خیر؟
ضمنا ببین این سرویس روی اتوماتیک هست یا دستی؟
البته فکر کنم اجرای سرویس مذکور به RPC و eventlog بستگی داشته باشه. تا حالا خودم با این مشکل برخورد نداشته ام و بیشتر چیزی نمیدونم. امیدوارم مفید باشه
موفق باشید

از منوی administrative tools وارد منوی services شدم. اینجا گزینه ای به نام file replication داره. استاپ هست.

الان start زدم. این پیغام اومد :

could not start the replication service on local computer

error 1075: the dependecy service does not exist or has been marked for deletion

میدونید مشکل از کجاست؟؟

در یه انجمن دیگه هم عضو شدم و همین رو مطرح کردم . یکی از دوستان گفتن file replication services رو چک کنم.

------------------------------------------------------------------------------------------------

یه پیغامی هم تو مرحله ای که میخوایم بین 3 گزینه dns server رو انتخاب کنیم میاد که امروز دیدم. به این شکل :
که فکر میکنم مشکل از dns server باشه

Diagnostic Failed
The registration diagnostic has been run 1 time.

Warning: Domain Controller functions like joining a domain, logging onto a domain, and Active Directory replication will not be available until the DNS infrastructure for Active Directory is correctly configured.

The wizard encountered an error while trying to determine if the DNS server with which this domain controller will register supports dynamic updates.

For more information, including steps to correct this problem, see Help.

Details
The primary DNS server tested was: ns1.atrust.com (63.173.189.1)

The zone was: admin.com

The test for dynamic DNS update support returned:
"DNS bad key."
(error code 0x00002339 RCODE_BADKEY)

البته من انگلیسیم خوب نیست. ولی فکر میکنم میگه تا زمانی که dns برای اکتیو دایرکتوری کانفیگ نشده باشه. اکتیو دایرکتوری غیر فعال هست.

راستش dns رو هم خیلی دست کاری کردم. حتی dns server رو هم نصب کردم. دوباره پاک کردم.

برای dns server عدد های مختلف هم گذاشتم.اتوماتیک هم گذاشتم. ولی فرقی نکرد.

راستی. به صورت nat تنظیم شده.

کربلایی

مدیر بازنشسته
از منوی administrative tools وارد منوی services شدم. اینجا گزینه ای به نام file replication داره. استاپ هست.

الان start زدم. این پیغام اومد :

could not start the replication service on local computer

error 1075: the dependecy service does not exist or has been marked for deletion

میدونید مشکل از کجاست؟؟

در یه انجمن دیگه هم عضو شدم و همین رو مطرح کردم . یکی از دوستان گفتن file replication services رو چک کنم.

------------------------------------------------------------------------------------------------

یه پیغامی هم تو مرحله ای که میخوایم بین 3 گزینه dns server رو انتخاب کنیم میاد که امروز دیدم. به این شکل :
که فکر میکنم مشکل از dns server باشه

Diagnostic Failed
The registration diagnostic has been run 1 time.

Warning: Domain Controller functions like joining a domain, logging onto a domain, and Active Directory replication will not be available until the DNS infrastructure for Active Directory is correctly configured.

The wizard encountered an error while trying to determine if the DNS server with which this domain controller will register supports dynamic updates.

For more information, including steps to correct this problem, see Help.

Details
The primary DNS server tested was: ns1.atrust.com (63.173.189.1)

The zone was: admin.com

The test for dynamic DNS update support returned:
"DNS bad key."
(error code 0x00002339 RCODE_BADKEY)

البته من انگلیسیم خوب نیست. ولی فکر میکنم میگه تا زمانی که dns برای اکتیو دایرکتوری کانفیگ نشده باشه. اکتیو دایرکتوری غیر فعال هست.

راستش dns رو هم خیلی دست کاری کردم. حتی dns server رو هم نصب کردم. دوباره پاک کردم.

برای dns server عدد های مختلف هم گذاشتم.اتوماتیک هم گذاشتم. ولی فرقی نکرد.

راستی. به صورت nat تنظیم شده.

سلام
همون طور که گفتم سرویس File Replication Service به سرویس remote procedure call (RPC)بستگی داره، یعنی برای اجرای سرویس File Replication Service باید قبلش سرویس remote procedure call (RPC) اجرا شده بشه. چک کن ببین سرویس remote procedure call (RPC) شروع شده یا نه؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
همون طور که گفتم سرویس File Replication Service به سرویس remote procedure call (RPC)بستگی داره، یعنی برای اجرای سرویس File Replication Service باید قبلش سرویس remote procedure call (RPC) اجرا شده بشه. چک کن ببین سرویس remote procedure call (RPC) شروع شده یا نه؟

سلامی دوباره.

بله این file replication service به rpc و event log مثل اینکه بستگی داشت. rpc استارت شده بود که میشد استاپ زد. event log رو نوشته بود started . ولی نه میشه استاپ زد. نه میشه استارت زد. manual هم کردمش به همین ترتیب بود.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلامی دوباره.

بله این file replication service به rpc و event log مثل اینکه بستگی داشت. rpc استارت شده بود که میشد استاپ زد. event log رو نوشته بود started . ولی نه میشه استاپ زد. نه میشه استارت زد. manual هم کردمش به همین ترتیب بود.

event log رو نمیشه متوقف کرد، اما اگه ای پی سی استارت شده بوده باید مشکلی نداشته باشی. یه تحقیقی میکنم ببینم چیزی دست گیرم میشه یا خیر

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
event log رو نمیشه متوقف کرد، اما اگه ای پی سی استارت شده بوده باید مشکلی نداشته باشی. یه تحقیقی میکنم ببینم چیزی دست گیرم میشه یا خیر

ممنون. تو یکی از فروم های دیگه هم مشکلم رو مطرح کردم که یکی از بچه های اونجا یه نرم افزاری رو معرفی کرد به اسم : File Replication Service Diagnostics Tool - FRSDiag.exe

که بعد از تست. نتایجش این بود : (ببینید کمکی میکنه؟؟؟)

------------------------------------------------------------
FRSDiag v1.7 on 8/24/2011 5:34:33 AM
.\ADMINIST-F1 on 2011-08-24 at 5.34.33 AM

Detecting this machine's domain role ... Standalone Server
Processing File Replication Service Event Log... Empty or Non-Existant, Skipping!
Processing Application Event Log... 218 items.............Done!
Processing System Event Log... 758 items.............Done!
Processing Directory Service Event Log... Empty or Non-Existant, Skipping!
Processing DNS Server Event Log... 13 items...Done!

Processing ntfrsutl Version....Done!
Processing ntfrsutl ds....NTFRSUTL ERROR - Cannot RPC to computer, administ-f1; 000006d9 (1753)... Make sure you are logged on as a Domain Admin! Skipping!
Processing ntfrsutl sets....NTFRSUTL ERROR - Cannot RPC to computer, administ-f1; 000006d9 (1753)... Make sure you are logged on as a Domain Admin! Skipping!
Processing ntfrsutl configtable....NTFRSUTL ERROR - Cannot RPC to computer, administ-f1; 000006d9 (1753)... Make sure you are logged on as a Domain Admin! Skipping!
Processing ntfrsutl inlog....NTFRSUTL ERROR - Cannot RPC to computer, administ-f1; 000006d9 (1753)... Make sure you are logged on as a Domain Admin! Skipping!
Processing ntfrsutl outlog....NTFRSUTL ERROR - Cannot RPC to computer, administ-f1; 000006d9 (1753)... Make sure you are logged on as a Domain Admin! Skipping!
Processing ntfrsutl stage....NTFRSUTL ERROR - Cannot RPC to computer, administ-f1; 000006d9 (1753)... Make sure you are logged on as a Domain Admin! Skipping!

Processing NTFRS Debug Logs ...Cound not retrieve Debug Log Files ... Skipping!

Processing Services and Shares check...Done!
Processing Registry Dump of NtFrs related Keys ...Done!
Processing repadmin /showreps....Done!
Processing repadmin /showconn....Done!

All Done!
Please wait, generating .CAB file ..... Done!

--------------------------------------------------------------------------------

FRSDiag v1.7 on 8/24/2011 5:34:33 AM
.\ADMINIST-F1 on 2011-08-24 at 5.34.33 AM

Checking for minimum FRS version requirement ... passed
Checking for errors/warnings in ntfrsutl ds ... could not check!
Checking for Replica Set configuration triggers... could not check!
Checking Overall Disk Space and SYSVOL structure (note: integrity is not checked)...could not check!
Checking for suspicious inlog entries ...could not check!
Checking for suspicious outlog entries ...could not check!
Checking for appropriate staging area size ...could not check!
Checking NtFrs Service (and dependent services) state...
ERROR : Required Service not Running : "File Replication" is currently "Stopped"
ERROR : Required Service not Running : "Net Logon" is currently "Stopped"
ERROR : Required Service not Running : "Distributed File System" is currently "Stopped"
......... failed 3
Checking NtFrs related Registry Keys for possible problems...
SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Netlogon\Paramet ers\SysvolReady = 0 :: ERROR: SysvolReady is not set to 1 :: SYSVOL is likely not Sharing! This key should NOT be changed manually but this should be addressed! See article KB.327781 (How to Troubleshoot Missing SYSVOL and NETLOGON Shares on Windows Server) for further information!
failed with 1 error(s) and 0 warning(s)

Checking Repadmin Showreps for errors...passed

Final Result = Could not grab data

کربلایی

مدیر بازنشسته
اول مطمئن شو که با یوزر ادمین وارد شدی
بعد چک کن ببین سرویس های Net Logon و Distributed File System استارت شده اند یا نه؟
الان ویندوز سرور رو روی ماشین مجازی نصب کردی؟ میتونی دوباره نصبش کنی؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-اول مطمئن شو که با یوزر ادمین وارد شدی
بعد چک کن ببین سرویس های Net Logon و Distributed File System استارت شده اند یا نه؟
الان ویندوز سرور رو روی ماشین مجازی نصب کردی؟ میتونی دوباره نصبش کنی؟

1- یوزرم administrator هست که از اول با همون وارد شدم. امکانش هست بشه عوض کرد و یه یوزر ادمین دیگه بسازم و با اون تست کنم؟؟

2- اونا رو چک میکنم و خبرتون میکنم.

3- بله رو VMware نصب کردم. امکان داره به خاطر این دی وی دی ویندوز سرور باشه؟؟ یعنی بهتر نیست برم یه نسخه دیگه دانلود کنم و از اون استفاده کنم؟؟

sina_eng.m

عضو جدید
km player

km player

من از نرم افزاره km player برای دیدن فیلمهای زیرنویس دار استفاده میکنم،جدیدا این برنامه رو آپدیت کردم اما دیگه زیرنویس ها با فرمت sub & idx که تو نسخه قبلی نشون میداد رو نشون نمیده.واسه رفع این مشکل چکار کنم؟؟؟؟

بالا