[ سوالات و مشكلات نقشه برداری ]►

Glad_Surveyor

عضو جدید
سلام دوستان و همکاران عزیز

من به شدت به پروژه پایان نامه دوره کاروزیی واسه این چندتا درس احتیاج دارم ! لطفا اگر دوستان عزیز کمکی از دستشون بر میاد دریغ نکنن :

ترازیابی دقیق ، GPS ، RS ، هیدروگرافی

moh_khademi

عضو جدید
پیمایش

پیمایش

سلام . من می خوام پیمایش را یاد بگیرم و خیلی لازم دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید یا کلاس خصوصی اگه هست بگید شرکت کنم

msc87

عضو جدید
سلام و درود به همه ی نقشه برداران
کسی میتونه لینک دانلود جزوه ی ژئودزی 1 و 2 (دکتر وثوقی) رو واسم بذاره . . .

سلام دوستان و همکاران عزیز

من به شدت به پروژه پایان نامه دوره کاروزیی واسه این چندتا درس احتیاج دارم ! لطفا اگر دوستان عزیز کمکی از دستشون بر میاد دریغ نکنن :

ترازیابی دقیق ، GPS ، RS ، هیدروگرافی
سلام دوستان
اینجا ایرانه و هیچ جزوه مدونی برای دروس وجود نداره ... پس نباید دنبال جزوه تو سایتا بگردید... اگر جزوه نیاز دارین باید برید دانشگاه خواجه نصیر یا شهید رجایی که تقریبا همه جزوه های سالهای اخیر رو داند...

موفق باشید

msc87

عضو جدید
سلام . من می خوام پیمایش را یاد بگیرم و خیلی لازم دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید یا کلاس خصوصی اگه هست بگید شرکت کنم
شما دوست عزیز میتونید از کتب موجود برای یادگیری پیمایش استفاده کنید یا از جزوات... کلاس خصوص رو خبر ندارم ولی آموزشگاخه برای آ»وزش نقشه برداری وجود داره...

موفق باشید

artinbala999

عضو جدید
مثلا برو کتاب نقشه برداری مهندسی نوشته ی مهندس محمود دیانت خواه یا منابع دیگر رو مطالعه کن کلی مطلب دارن

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود به همه ی نقشه برداران
کسی میتونه لینک دانلود جزوه ی ژئودزی 1 و 2 (دکتر وثوقی) رو واسم بذاره . . .
پی دی اف ندارم
اگه تهرانی بگو تو انجمن دانشکدومون داریمش برات پست میکنیم

moh_khademi

عضو جدید
کسی اینجا هست که بمن پیمایش رو بصورت عملی و تئوری یاد بده در تهران یا کرج . اگه کسی هست بمن ایمیل بده behrooz_282000@yahoo.com . تموم هزینه ش پیرداخت می شود.

artinbala999

عضو جدید
کسی اینجا هست که بمن پیمایش رو بصورت عملی و تئوری یاد بده در تهران یا کرج . اگه کسی هست بمن ایمیل بده behrooz_282000@yahoo.com . تموم هزینه ش پیرداخت می شود.
حیف که اونجا نیستم ولی اگه بودم یاد میدادم سخت نیسا خودت برو سراغ کتاب متاباش!!!

valentino

عضو جدید
mishe begid to kodom reshteha bishtar khanoma hastan va kodom reshe bazare kare behtari baraye khanoma dare.mamnon

خانم ها می تونند به عنوان مهندس محاسب در شرکت ها کار کنند
پول خوبی هم داره فقط باید کار با نرم افزار قوی داشته باشند
من که نقشه برداری خوندم نصف کلاسمون خانم بود. محاسبات شرکتی هم می تونه از کارهای محاسبات مسیر، GPS، مثلث بندی باشه تا کارهایی مثل کارتوگرافی، دیجیتایز، کار با دستگاهای ترسیم فتوگرامتری که همه اینها کارهای دفتری هستند

Meee1120

عضو جدید
مسئله مستقیم و معکوس ژئودزی

مسئله مستقیم و معکوس ژئودزی

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]الف - با استفاده از فرمول های [/FONT]Vincenty [FONT=&quot] جهت قبله را نسبت به نقاط [/FONT]P1[FONT=&quot] و[/FONT] P11[FONT=&quot] را یافته و سپس نحوه پیاده کردن امتداد قبله را توضیح دهید.[/FONT]​
[FONT=&quot]ب- اگر امتداد قبله در جهت لوکسودروم باشد، بایستی آزیموت ثابت چقدر باشد؟ مقدار را با مرحله قبل مقایسه کنید.[/FONT]​
[FONT=&quot]ج- آزیموت ژئودتیک و طول روی بیضوی از نقطه [/FONT]P1 [FONT=&quot] به همه نقاط را با استفاده از فرمولهای عرض متوسط گوس و وینسنتی بدست آورده و نتایج دو فرمول را مقایسه کنید.[/FONT]​
[h=1][/h]

پیوست ها

• points.txt
    2.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

PARHAN

عضو جدید
ey naghola eyne porojato kopi kardi inja,laaghal khodet ye zahmati mikeshidi soratesho avaz mikardi
uni esf ,asgari

jilaza

عضو جدید
بچه ها من كتاب لند ميخوام بخرم ميشه يكي منو راهنماي كنه از كجا (مشهد) بخرم و چه نويسندي مرسي از دوستان

yasin_f

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم ادم بخواد فتو رو اساسی یاد بگیره باید چه منابعی رو مطالعه کنه

valentino

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم ادم بخواد فتو رو اساسی یاد بگیره باید چه منابعی رو مطالعه کنه

حداقل مشخصات کامل بدید که بشه راهنماییتون کرد
چه رشته ای می خونید؟ کدوم مقطع تحصیلی؟ برای چه منظوری می خوایید یاد بگیرید (برای کار با دستگاه تبدیل یا برای کنکور؟)

msarabi

عضو جدید
سلام ... جدا محمد کریم هنوز تدریس میکنن ؟ آخه من سال 75 باهاشون کلاس داشتم... مهندس عسگریان کیال سلطان محمود کریمی نجفی شایسته ماهانی ..

artinbala999

عضو جدید
سلام ... جدا محمد کریم هنوز تدریس میکنن ؟ آخه من سال 75 باهاشون کلاس داشتم... مهندس عسگریان کیال سلطان محمود کریمی نجفی شایسته ماهانی ..
آره دکتر محمد کریم هنوز تدریس میکنه ولی خوب خیلی کم چون هم خانومش مریضه هم اینکه خودش میگفت خیلی خسته میشه بازم اونه با اون سنش خدا حفظش کنه!!!

mimjimdal

عضو جدید
عرض ارادت خدمت دوست عزیز ajamincc

میتونی نسخه آزمایشی نرم افزار grad plane رو بگیری.نرم افزار خیلی جالبیه.یه چند تا عکس هم میزارم

:cool: آقا این نرم افزار gradeplane رو ما می خوایم. از کجا؟ چطوری؟ چه قیمت؟

mimjimdal

عضو جدید

سلام
من واسه اون یکی دوسمون هم گفتم.من تازه با نرم افزار GradePlane آشنا شدم که تو تسطیح لیزری اراضی کاربرد داره.نقشه سه یعدی از زمین،حجم عملیات خاکی،ارتفاع واقعی و ارتفاع پس از تسطیح برای هر نقطه و خیلی اطلاعات دیگه رو میتونی ازش به دست بیاری.خیلی کم حجمه و یادگیریش آسونه.من دارم آموزشش رو واسه گزارش کار کارورزیم آماده میکنم.همه قسمت هاش رو کامل توضیح دادم.تموم شد به امید حق میفرستم:)
:cool: ما این نرم افزارو چه طور تهیه کنیم. در ضمن میشه این محسبات تسطیح لیزری رو با land انجام داد.

yasin_f

عضو جدید
من دانشجوی لیسانسم فتو 1 و 2 رو هم گذروندم واسه کنکور میخوام خوبه خوب فتو رو بخونم مرسی:)

artinbala999

عضو جدید
من دانشجوی لیسانسم فتو 1 و 2 رو هم گذروندم واسه کنکور میخوام خوبه خوب فتو رو بخونم مرسی:)
خوب جزوه ی شایسته ماهانی یا چند تا دیگه از استاد های خواجه نصیر هس مثلا یه مورد دیگه جزوه فتو 3 ولدان زوج هس شما دانشجوی کدوم دانشگاهی؟

بالا