سلام: لطفا برداشتتون از مفهوم تاپیکم رو بگذارید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شعر از دکتر علی شریعتی
متن کاملش هم اینه " خداوندا اگر ورزی بشر گردی زحال ما خبر گردی پشیمان میشوی از قصه ی خلقت از این بودن از این بدعت
خداوندا نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است "
عالیه من خیلی قبولش دارم

Elham.M

عضو جدید
شعر از دکتر علی شریعتی
متن کاملش هم اینه " خداوندا اگر ورزی بشر گردی زحال ما خبر گردی پشیمان میشوی از قصه ی خلقت از این بودن از این بدعت
خداوندا نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است "
عالیه من خیلی قبولش دارم
من هم با این گفته ی دکتر شریعتی موافقم.اینکه کسی بخواد به معنای واقعی کلمه انسان باشه باید یه جورایی خالی از بعضی غرایز باشه والبته بماند که بعضی ها این غرایز رو کنترل میکنن که این روزا عمرا پیدا نمیکنی همچین کسی رو ...........

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا عالیه
واقعا بعضی وقتا آدما از این همه احساسشون پشیمون می شن
چرا که دستشون به جایی بند نیس

*mahdi_joker*

عضو جدید
من نمیدونم انسانم یا نه اما شک ندارم که بین اینهمه بی احساسی تو این دنیای بد رنگ .احساس داشتن یا احساساتی بودن بزرگترین شکنجه ممکنه.

آخرین ویرایش:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این دنیا انسان بودن و ماندن چه دشوار است نمی دانی چه زجری می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است
مرسی حق با شماست ولی میتونین برین خارج از کشور زندگی کنین چون اونجا انسان نبودن خیلی سخت و دشواره!
همیشه شاد باشین.

kaveh_sharififar

عضو جدید
خداوندا اگر روزی بشر گردی زحال ما خبر گردی پشیمان میشوی از قصه ی خلقت از این بودن از این بدعت
خداوندا نمیدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است، من خوشباور ساده در این دنیایه بی سامان که عصا از کور میدزدند محبت جستجو کردم....