سلام به همه ی دانشجو های دانشگاه خودمون یعنی نجف آباد

ninaIT

عضو جدید
من تو این مدت که تو دانشگاهمون بودم..متوجه شدم که چقدر استادامون سختگیر هستن....من می خواستم بدونم کی با استاد نیکیان تا حالا کلاس داشته..ایشون استاد بسیار عالم و خوبی هستند استاد مبانی هستن و من افتخار می کنم که سر کلاس ایشون می رم...کسی نظری نداره؟:redface:
سلام
من میخواستم مبانی را با استاد مرتضوی بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tanhadarshab

عضو جدید
سلام خانم كريمي ايشون ازبهترين استادان هستن نمونه هاي ايشون در عمران استادان محترم آرياو مهربد در برق نيز استاد شانه اين وظيفه خطير را بر عهده دارن

A R M A N

عضو جدید
از دختر یکی از دوستام پرسیدم که وقتی بزرگ شدی میخوای چیکاره بشی؟نگاهم کرد وگفت که میخواد رئیس جمهور بشه.
دوباره پرسیدم که اگه رئیس جمهوربشی اولین کاری که دوست داری انجام بدی چیه؟
جواب داد:به مردم گرسنه وبی خانمان کمک میکنه.
بهش گفتم :نمیتونی منتظر بمونی که وقتی رئیس جمهور شدی این کارروانجام بدی،میتونی ازفردا بیای خونه ی من وچمن ها رو بزنی،درخت ها رووجین کنی وپارکینگ روجاروکنی.اونوقت من به تو50دلارمیدم وتورومیبرم جاهایی که بچه های فقیرهستن وتومیتونی این پول روبدی بهشون تا برای غذا وخونه ی جدیدخرج کنن.
مستقیم توی چشمام نگاه کردوگفت:چرا همون بچه های فقیررونمیبری خونه ت تا این کارها روانجام بدن وهمون پول روبه خودشون بدی؟
نگاهی بهش کردم وگفتم به دنیای سیاست خوش اومدی!

ninaIT

عضو جدید
برتر از عشق
دوست داشتن از عشق برتر است
و من هرگز خود را تا سطح بلندترین
قله ی عشق های بلند پایین نخواهم
آورد"...

دکتر علی شریعتی...

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

fateme7090

عضو جدید
slm va khaste nabashi be hame ke midonam chi keshidin

slm va khaste nabashi be hame ke midonam chi keshidin

:gol::gol::gol:mikhastam bedonam kasi inja ba ostad izadi va davari dars gerefte ya pas karde

water.87

کاربر بیش فعال
آرزویت را به من بسپار! کعبه ای خواهم ساخت از جنس ِسادگی ِ آرزو هایت!طواف ِ من به دور ِ کعبه دل ِ کوچک ِ تو! قربة الی الله..
جمعیت امام علی(ع) قصد دارد تا همزمان با میلاد امام شیعیان، حضرت علی(ع) با برگزاری طرح کعبه کریمان با تمرکز ویژه بر منطقه حصه، سهم ِ کوچکی داشته باشد در برآورده کردن ِ آرزوی کودکان ِ حصه!
طرح کعبه کریمان طرحی است که در ایام ولادت حضرت علی (ع) برگزار می شود. هدف از این طرح برآورده کردن آرزوی کودکان محروم و کودکان مراکز بهزیستی و بیمارستان ها می باشد. در این طرح کودکان آرزوهای خود را بر روی کاغذی نوشته و آن را درون کعبه هایی مقوایی فرار می دهند و سپس آرزوی درون این کعبه ها به دست معتکفین، دانشجویان و اقشار نیکوکار جامعه برآورده می شود و به دست ِ کودک خواهد رسید..
به امید آنکه لبخندی باشیم بر لبان ِ کودکی و پیام بر ِ عشقی باشیم از سوی علی)ع( برای کودکانِ سرزمینمان.. imamali-esf.blogfa.com

آخرین ویرایش:

sa eed

عضو جدید
من این درس رو وقتی مهمان شده بودم یه واخد دیگه با یه استادی گرفتم که فقط از دخترا درس می پرسید و میاوردشون پای تخته:biggrin::w17:
من تو این مدت که تو دانشگاهمون بودم..متوجه شدم که چقدر استادامون سختگیر هستن....من می خواستم بدونم کی با استاد نیکیان تا حالا کلاس داشته..ایشون استاد بسیار عالم و خوبی هستند استاد مبانی هستن و من افتخار می کنم که سر کلاس ایشون می رم...کسی نظری نداره؟:redface:

کوچــه های عریان اما پــــر مهــر قدومتان را به همیاری بـــوسه میزنند !

کوچه های شهرمان امسال نیز پر نور خواهد بود!

کوچه گردان عاشق چشم به راه حضور شما و کمک های شماست...

http://Imamali-esf.blogfa.com

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به برو بچه های واحد نجف اباد
شنیدم دانشگاهتون کویته؟

خوب خوش میگذرونیدا....
خوش به احوالتون

sa eed

عضو جدید
بله ایستاتیک رو پاس کردم باهاش. البته مثل اینکه 2 تا ایزدی داریم اسم کوچیکشو نمیدونم
اسم کوچیکش فرهاده من باهاش سیالات پاس کردم توی شریف درس خونده اون یکیم اسم کوچیکش مجتبی ست باهاش ترمودینامیک و مقاومت مصالح پاس کردم خیلی استاد ناز و دوست داشتنیه صنعتی اصفهان و انگلستان درس خونده پیشنهاد میکنم اگه بچه های درس خونی نیستین دور اینو خط بکشین ما تو مقاومت مصالح خیلی مقاومت کردیم زیر دستش:cry:

mehrdad.aero

عضو جدید
اسم کوچیکش فرهاده من باهاش سیالات پاس کردم توی شریف درس خونده اون یکیم اسم کوچیکش مجتبی ست باهاش ترمودینامیک و مقاومت مصالح پاس کردم خیلی استاد ناز و دوست داشتنیه صنعتی اصفهان و انگلستان درس خونده پیشنهاد میکنم اگه بچه های درس خونی نیستین دور اینو خط بکشین ما تو مقاومت مصالح خیلی مقاومت کردیم زیر دستش:cry:
درست نفهميدم دوره فرهادو خط بكشيم يا مجتبي؟؟

sa eed

عضو جدید
فک می کنم اون فرهاد باشه چون رشته اش سیالاته
مجتبی سیالات درس نمیده

بهار را در دست هایمان می گیریمو سخاوتمندانه هدیه می کنیمبه ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهرمان***مثل هر سال، انجمن امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) تصمیم دارد تا با یاری دانشجویان و مردم طرح بوی عید را دربیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان و خانه های سالمندان برگزار کند تا لحظاتی هرچند کوتاه لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد .شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم . . .مراکز هماهنگ شده: مرکز معلولین ذهنی صدوقی(نجف آباد) زمان : 19 اسفند ساعت 16 الی 18 مرکز کودکان کم توان ذهنی فردوس زمان : 22اسفند 10 الی 12 بیمارستان امام حسین زمان : 23 اسفند ساعت 16:30 الی 18:30 محله حصه زمان : 27 اسفند ساعت 14 الی 16:30 کانون اصلاح و تربیت زمان : 2۹ اسفند ساعت 14 الی 16 ظرفیت ثبت نام محدود است imamali-esf.blogfa.com

پیوست ها

• 30+42 final.jpg
    30+42 final.jpg
    64.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان خوبین؟!
خیلی دوست داشتم دانشجو ای دانشگاه باشم ولی نشد؟!
واقعا دانشگاه قشنگی دارین
یه روزی ارزوم بود که بیام اینجا حالا به دانگاه فرودسی ناز میکنیم...
ببین بعضی وقت ها خدا چقدر به آدم ارزش میده و ما غافلیم ... .

ehsan esf

عضو جدید
فک می کنم اون فرهاد باشه چون رشته اش سیالاته
مجتبی سیالات درس نمیده

سلام دوستان گل

چرا مجتبي هم سيالاتي هستش
اتفاقا ترمو و سيالات و... را همه را درس ميده مخه اين بابا اصلا

اتفاقا الان براي هوافضايي ها استاد طغرايي ارائه داده و من هم باهاش برداشتم واقعا استاد خوبيه

اقا ما هم نقشه 1 را با مجتبي داشتبم پوستمون را كند

ولي واقعا استاد عالي اي هستش

بدبختانه فرهاد اين ترم را دانشگاهه و بعدش ميره انگلستان براي خوندن دكترا

خب به سلامتي يكي از بهترين استادا را از دست داديم

aboozar1372

عضو جدید
سلام جدیدا یک گرایش جدید به مهندسی برق اضافه شده که اسم گرایش سیستمهای دیجیتال هستش
اگه کسی اطلاعاتی در مورد این رشته داره بگه
ممنون

aboozar1372

عضو جدید
سلام جدیدا یک گرایش جدید به مهندسی برق اضافه شده که اسم گرایش سیستمهای دیجیتال هستش

اگه کسی اطلاعاتی در مورد این رشته داره بگه
ممنون