سلام به همه ی دانشجو های دانشگاه خودمون یعنی نجف آباد

خانم کریمی

عضو جدید
من تو این مدت که تو دانشگاهمون بودم..متوجه شدم که چقدر استادامون سختگیر هستن....من می خواستم بدونم کی با استاد نیکیان تا حالا کلاس داشته..ایشون استاد بسیار عالم و خوبی هستند استاد مبانی هستن و من افتخار می کنم که سر کلاس ایشون می رم...کسی نظری نداره؟:redface:

خانم کریمی

عضو جدید
آخی

آخی

الهی بمیرم...انگار بی کس ترین..دانشگاه ئانشگاه ماست..چرا هیچکس به اینجا سر نمی زنه.....نا سلامتی دانشگاه وا رتیه اول رو تو دانشگاه های آزاد داره.:cry::crying2::crying::question::w05::w04::w20::w19::w35:

sepehr10000

عضو جدید
سلام من رشته صنایع هستم ولی استاد نیکیان از استادان بسیار سخت گیر هستش

pouryapourman

عضو جدید
:gol:سلام به همه ی دانشجوهای دانشگاه نجف اباد:gol:
خانم کریمی منم حرف شما رو تایید میکنم استادها واقعا سخت می گیرن:confused:
ولی در مورد این که گفتی بزرگترین دانشگاه ازاد باید بگم دانشگاه ما فقط اسمش بزرگه چون ما این روزها حتی سرویس هم نداریم:mad:
درست میگم بچه ها؟؟؟؟؟:redface:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه هم دانشگاهیای عزیز
ورودی دانشگاه نجف آباد چند هزار نفره ولی خروجی خیلی کمه ...

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله...حسابی پدر مارو در آورده....یعنی می شه من از این درس پاس شم....؟:cry:

امیدد به خدا باشه چون دانشگاه نجف آباد اتفاقات عجیب زیاد می افته
من 2 ترم پیش یکی از درسها را کلاَ 4 خط تو برگه ننوشتم چون خیلی سخت بود ولی پاس شدم ولی دوستام که همه سوالها را نوشته بودن افتادن :biggrin:

golnoosh.h

عضو جدید
سلام.من استاد نیکیانا خیلی خوب میشناسم.هر ترم از کلاس 50 نفره شاید 5 نفر پاس بشن.ولی تو امیدوارباش.

baback656

عضو جدید
بچه ها هر کس درسهای زمین شناسی و مصالح ساختمان و توی این مباحث داره با استاد کلانتر بگیره.اصلا برگه هارو صحیح نمیکنه. خیلی باحاله.هم پاه خندست و هم خوب نمره میده.روشش هم اینه که پایان ترم و صحیح میکنه میاد یه نمره کم میده و میگه هرکس اعتراض داره روی کاغذ بنویسه و توی سایت اعتراض نزنه. به همه هم نمره بالا میده.فقط بقول خودش پروژه ببرید براش.درکل آدم مثبتیه و فکرش بازه توی دانشگاه نجف اباد هم مثلش ندیدم
بیشتر توی دانشکده مواد هستش

baback656

عضو جدید
بچه های عزیز عمران و معماری یکی از پست ترین و بی... ترین ادم های روی زمین هم ابوالقاسم معمار هستش که از خودش بی ... تر خودشه. من که درس مبانی معماری و شهرسازی رو باهاش دارم خواستم بزنمش دوستم نزاشت.اگر به اعصابتون مسلط نیستید سعی کنید باهاش واحد نگیرید

hamed zarnegar

عضو جدید
به نظر من گه حذفش نکنی اشتباه کردی:)وگرنه اخر ترم باید از ماده 35استفاده کنی:biggrin::cry:

fahimeh.m

عضو جدید
من تو این مدت که تو دانشگاهمون بودم..متوجه شدم که چقدر استادامون سختگیر هستن....من می خواستم بدونم کی با استاد نیکیان تا حالا کلاس داشته..ایشون استاد بسیار عالم و خوبی هستند استاد مبانی هستن و من افتخار می کنم که سر کلاس ایشون می رم...کسی نظری نداره؟:redface:

سلام
فکر کنم خیلی دیر دارم جواب میدم !!...
منم مبانی با استاد نیکیان داشتم؛خیلی استاد خوبیه؛اگه بلد باشی چطور سر کلاسش حاضر شی حتما نمره کامل میگیری که این تجربه واسه خودم کاملا صادقه:smile:
ولی نمیدونم چرا جدیدا اینقدر تغییر رویه دادن و دیگه اصلا مثل قبل سخت گیر نیستن و نسبت به استادای دیگه ی دانشگاه خیلی راحت امتحان میگرین و نمره میدن...

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم معماری میخونم
استاد لوافی رو به همه پیشنهاد میکنم!:w40:
از همه ی استادا بهتر نمره میده!
حضور غیابم نمیکنه:w27:
شما کسی رو پیشنهاد نمیدین؟ :w17:

piety

عضو جدید
منم استاد نیکیان را در درس مبانی تایید می کنم.خیلی استاد خوبیه.بخصوص واسه درس مبانی که درس مهم وپایه است

mohammadtbm

عضو جدید
سلام رشته ی من جغرافیا و برنامه ریزی شهریم و با این استادی که گفتید کلاس ندارم اما یه چیز که غیره قابل انکاره اینه که استادای اینجا همگی به جد معرکن
:heart:

آخرین ویرایش:

mohammadtbm

عضو جدید
سلام
یه سلام ویژه هم از طرف من به تموم برو بچه های دانشگاه خودمون یعنی نجف آباد;):gol:

mohammadtbm

عضو جدید
الهی بمیرم...انگار بی کس ترین..دانشگاه ئانشگاه ماست..چرا هیچکس به اینجا سر نمی زنه.....نا سلامتی دانشگاه وا رتیه اول رو تو دانشگاه های آزاد داره.:cry::crying2::crying::question::w05::w04::w20::w19::w35:

آره به خدا من کفم برید این دانشجوهای دانشکده ی ادبیات که توی هر ضمینه ایی فعالند چرا اینجا خبری ازشون نیست

eng.payam

عضو جدید
سلام به همه بروبچه های خوب و باحال یونی خودمون.من پیام هستم از دانشکده مواد.
غیرتی شدم گفتم 1 پست بزنم.پرچم دانشگاه نجف آباد بالاست.

pouyan68

عضو جدید
سلام به همه بروبچه های خوب و باحال یونی خودمون.من پیام هستم از دانشکده مواد.
غیرتی شدم گفتم 1 پست بزنم.پرچم دانشگاه نجف آباد بالاست.

سلام به بچه های دانشگاه نجف اباد
و یه سلام خیلی مخصوص به بروبچ باحال و دوستداشتنی دانشکده مواد

sandra92

عضو جدید
aghaye nikian bayad kami raveshe darse dadaneshuno avaz konan,ya shayadam mesalairo ke sare kelas mizanan!kami kesel konande,va inke adam az darse mabani zade mishe:(

sandra92

عضو جدید
khube ke ostada sakhtgir bashan,agar nabashan dge maaslan darse nemikhunim,ama dar kenare in sakhtgiri bayad raveshhaye jelebiyam gozashte beshe,ma tu daneshgah hamash karaye teori mikonim,bayad kami ham amali bashe ,bekhosus reshteye ma va kheyli az reshteheye dge.khaste konande va shayadam bifayde!

bp1368

عضو جدید
جمعيت امداد دانشجویی مردمی امام علي یک ان جی او مستقل و غیر سیاسی است که برای کاهش معضلات اجتماعی و کمک به افراد آسیب دیده اجتماعی مخصوصا کودکان و زنان فعالیت می کند​
این جمعیت در شهرهای مختلف (تهران - اصفهان - شیراز - رشت - کرمانشاه و...) نمایندگی دارد​
برای عضویت و آشنایی بیشتر از وبلاگ زیر دیدن کنید

mehrdad_stal

عضو جدید
slm.man omran khorasgan mikhoonam.ishala hava faza njf abad ghabool sham biam oonvara.inja ke kheyli sakht giran ye kam az javve njf abad begin baram.

water.87

کاربر بیش فعال
:gol:سلام به همه ي دوستان عزيز اصفهاني:جمعيت امام علي (ع )همه ساله با فرارسيدن بهار مراسمي را تحت عنوان بوي عيد در بيمارستانها و ساير مراكز كودكان دردمند اجرا مي كند كه طي آن اعضا ، ضمن ايجاد فضاي شاد ، اجراي نمايش و سرود هاي كودكانه و پخش عيدي و شيريني در ميان كودكان ، سعي دارند حتي براي يك لحظه ،لبخندي هر چند كم رنگ را بر لبان اين كودكان بنشانند...با الهام از اين طرح و با هدف فراهم كردن لحظاتي شاد براي دردمندان جامعه و انهايي كه لحظاتشان را با درد و رنج سپري ميكنند اين بار تصميم به بر گزاري مراسم بوي عيد به مناسبت "عيد سعيد فطر " در مركز توانبخشي محموديه گرفتيم .به اميد انكه در اين عيد بتوانيم بوي عيد و مهرباني را به انها هديه كنيم.زمان:عيد فطر ، ساعت 16-18مكان مركز توانبخشي محموديه:gol:لازم به ذكر است كه سرويس رفت و برگشت براي دوستاني كه تمايل دارند همراه ما باشند فراهم شده و براي هماهنگي مي تونن با اين شماره تماس بگيرند: 09395861151

befar

عضو جدید
سلام به برو بچه های نجف اباد این تاپیک جدید نجف اباد درسته؟

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم

جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود

لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com