سرقت بزرگ از رييس جمهور !

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز

مركز اطلاع‌رساني دولت آرژانتين از سرقت 68 هزار دلار از پول‌هاي ذخيره شده رييس جمهور اين كشور توسط سارقان مسلح خبر داد.

به گزارش ايسنا، بر اساس اعلام مركز اطلاع‌رساني دولت آرژانتين، مردان مسلح موتورسوار با محاصره كردن «كريستينا فرنانندز» رييس جمهور اين كشور در يك خيابان در «بوينس آيرس»، كيف حاوي پول‌هاي وي را با تهديد از او ربوده و گريختند.

بر اساس بيانيه دپارتمان رياست جمهوري اين كشور كه در خبرگزاري آسوشيتدپرس منتشر شده است، اين مبلغ براي سفر «فرنانندز» به كشورهايي همچون تركيه، قطر و كويت در نظر گرفته شده بود.

همچنين «آلفردو اسكو سيمارو» سخنگوي دولت آرژانتين هم در اين باره خاطر نشان كرد: اين يك سرقت بزرگ است و در طول تاريخ اين كشور تاكنون رخ نداده است. اين سرقت روز گذشته صورت گرفت و سريعا گزارش آن به پليس داده شد. ماموران در تلاشند تا سارقان را شناسايي و دستگير كنند.

اين مقام مسئول اضافه كرد: رييس جمهور لحظاتي پس از خروج از بانك توسط اين سارقان مسلح و موتورسيكلت سوار مورد حمله قرار گرفت. در اين كشور چنين سرقت‌هايي رواج دارد، اما نه براي رييس جمهور مملكت. به احتمال زياد سارقان رييس جمهور را نمي‌شناختند.

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خانوم الان رئیس جمهوره؟؟؟
میشه عکس وزرای کابینه اش رو هم بذارید ؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
آخی
کلی خون دل خوردم تا بیام متن تایپیک رو بخونم

فکر کردم جیب دککی جون خودمون رو زدن

کفتم طفلی دزده مجبوره سه چهار ماه جواب نامه های ملت رو بده
نامه هایی که از جیب دکی زده رو :D

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی
کلی خون دل خوردم تا بیام متن تایپیک رو بخونم

فکر کردم جیب دککی جون خودمون رو زدن

کفتم طفلی دزده مجبوره سه چهار ماه جواب نامه های ملت رو بده
نامه هایی که از جیب دکی زده رو :D

جواب نامه !!؟؟ :w15::w15::w15:

• Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
جواب نامه !!؟؟ :w15::w15::w15:
آره دیگه

یه بار یکی کیف مدارکمو زد
سه ماه بعد بهم زنگ زد که آقا کلافه شدم از بس قسط دادم
بیاا دفترچه قسطهات رو وردار ببر
دیگه غلط میکنم جیب بری کنم
:D

paeeizan

اخراجی موقت
من منظورم اسکورت های ریس جمهور بود که بی بخار بودن ...
.
.
.
یه بار محسن رضایی واسه تبلیغات ریس جمهوری اومد شهر ما ... یه نفر سرشناس اط شهر ما که خیلی برو بیایی داشت واسه خودش خواست میون شلوغی بره کنار محسن رضایی ..اسکورت های محسن رضایی نشناختنش و یه کیاتو زدن رو سینه اش 4 متر پرتاب شد ....

• Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
من منظورم اسکورت های ریس جمهور بود که بی بخار بودن ...
.
.
.
یه بار محسن رضایی واسه تبلیغات ریس جمهوری اومد شهر ما ... یه نفر سرشناس اط شهر ما که خیلی برو بیایی داشت واسه خودش خواست میون شلوغی بره کنار محسن رضایی ..اسکورت های محسن رضایی نشناختنش و یه کیاتو زدن رو سینه اش 4 متر پرتاب شد ....
جیب بر واسه این کاراش جیب بره دیگه

بالا