سربازی خر است!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوران آموزشی رو من پیشنهاد می کنم که حتماً برید ، حتی اگه برگ سبز دارید یا معاف از رزم شدید

همون دو ماه آموزشی ، سخت ترین ، مفیدترین ، سازنده ترین و پر خاطره ترین دوران عمرتون بشه احتمالاً !

ولی بقیه ش رو من پیشنهاد می کنم به هر طریق ممکن نرید ، حتی اگه جایی باشه که با رشته تون متناسب باشه یا نزدیک خونه باشه

این دوران ، سخت ترین ، بیخودترین ، بی ارزش ترین و مهلک ترین دوران زندگیتون بشه احتمالاً !

majid@bnd

عضو جدید
آقایون سلام عرض شد .....
درسته که اینجانب سرباز نیستم ولی دور و برم سرباز زیاد دیدم قبل و بعدشون خیلی متفاوته .....
مردی میشن واسه خودشون
سلام بر خانوما و آقایون!
پس بهتره یه دوسال هم شماها رو ببرن سربازی بلکه یه زنی بشین برا خودتون!!

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیامدهای دوران.....

;)...

من حاضرم کل روز رو کار کنم اما به این وضع نگذرونم، تازه برا من شرایط خیلی خوبه...

آخرین ویرایش:

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
من نمیخوام سربازی برم . کیو ببینم ؟؟؟ نمییخواااااااااااااااامممممممممممم :crying:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تا حالا شده 6 ساعت تمام روی یه صندلی بشینی در و دیوارو نگاه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry: این فقط یکی از عذاب های الیمشه...2 سااااااال کم نیست.
مگه شما اونجا صندلی هم دارین؟!!!
خوش بحالت

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
یک سوال؟

چرا خانوما سربازی نمیرن اصلا ؟ :) :D

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خیلی ساده است چون قدرت مردا رو ندارن اگه قرار بود بریم سربازی که دیگه زن نبودیم میشدیم مردی واسه خودمون:biggrin:

سربازی قدرت نمیخواد!!! درضمن الان دنیا دست خانوماست پس سربازیم باید اونا برن؟ مردن مردای قدیم :)

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سختی آدمو میسازه اینو میتونم قسم بخورم چون کشیدم خودم .... من پنج سال راه دور درس خوندم واسه دخترا خیلی راحت نیست اونم با شرایط من عین 5 سال جهنم بود ولی منو حسابی ساخت... تو یه کار هم سختی داره هم راحتی ولی به دیدتم بستگی داره واسه مریضیت دارو میخوری تلخ تلخ ولی مجبوری به حسنش فکر کنی چون تهش چیز خوبی بهت میرسه

درود بر تو دوست عزیز...
به نظر شما این مسخره نیست که یک عده تورو مجبور کنن که مرد بشی؟؟
پس تکلیف اون دوستانی که سربازی نمیرن چی میشه؟؟
اونا مرد نمیشن یعنی؟؟
یعنی هرکی بره سربازی مرد میشه؟؟
تکلیف دوستان روحانی چی میشه؟؟
اونا یعنی مرد نیستن؟؟
یا چی؟؟

نگار88

کاربر بیش فعال
درود بر تو دوست عزیز...
اونا مرد نمیشن یعنی؟؟
اونا یعنی مرد نیستن؟؟
یا چی؟؟
سلام فکر نکنم واسه مرد شدن اصلا باید کسیو اجبار کرد شرایط الان جوریه بعضی از دوستان تا نرن سربازی یکم به خودشون نمیان..... من کاری به اونی که نمیره ندارم درستش به رفتنه

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فکر نکنم واسه مرد شدن اصلا باید کسیو اجبار کرد شرایط الان جوریه بعضی از دوستان تا نرن سربازی یکم به خودشون نمیان..... من کاری به اونی که نمیره ندارم درستش به رفتنه

والا ما که رفتیم به جای مرد پیر مرد شدیم:(

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

این چند روزه طوری از مرد شدن پسرا تو سربازی اینا حرف زدید که من شک کردم شما افسر/گروهبان کدوم پادگان هستید. آخه شما چی میدونید توو پادگان چی میگذره و راجع به چیزی که نمیدونید اصرار میکنید. فکر میکنید یکی 2 سال تمام از آفتابه‌ی یه مستراغ نگهبانی کنه مرد میشه؟ یا از بیکاری جفتک میندازن یا اگه شانس بیارن محیط اداری باشه مثل چند نفر که میشناسم صبح تا شب اونقده کانتر بازی میکنند تا غش کنند خوابشون ببره. سربازی مثل اردو میمونه که واسه بعضی خوش میگذره و بعضیا هم وقت تلف کنی. کافور و بشین پاشو مرد نمیسازه، اینو درک کنید.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چند روزه طوری از مرد شدن پسرا تو سربازی اینا حرف زدید که من شک کردم شما افسر/گروهبان کدوم پادگان هستید. آخه شما چی میدونید توو پادگان چی میگذره و راجع به چیزی که نمیدونید اصرار میکنید. فکر میکنید یکی 2 سال تمام از آفتابه‌ی یه مستراغ نگهبانی کنه مرد میشه؟ یا از بیکاری جفتک میندازن یا اگه شانس بیارن محیط اداری باشه مثل چند نفر که میشناسم صبح تا شب اونقده کانتر بازی میکنند تا غش کنند خوابشون ببره. سربازی مثل اردو میمونه که واسه بعضی خوش میگذره و بعضیا هم وقت تلف کنی. کافور و بشین پاشو مرد نمیسازه، اینو درک کنید.

آره دقیقن اینجوری خوبه.من خوشم میاد...
بضی پسرا حقشونه این کارارو کنن!
کلشون خیلی باد داره!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تو دوست عزیز...
اونا مرد نمیشن یعنی؟؟
اونا یعنی مرد نیستن؟؟
یا چی؟؟

نه نیستن اینم سوال کردن داشت!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد سوزوندَنِت ها
اونی که میسوزونه منم نه شماها.:D
کله تو هم خیلی باد داره.باید همین بلا سرت بیاد و من لذت ببرم.:D

کلت چوب میخوادااااااا

بادمجووووون

کی؟تو میخای کله منو اینجوری کنی؟:w25:
ب ر ب ب!
ایشون اگه اینجوری شده چنتا جنازه انداخته رو زمین فقط یکمی زیر چشش کبود شده این طبیعیه!:D

secret11

عضو جدید
مملکت به این خوبی تو دنیاا داریم؟!خخخخخ
همچین میگن سربازی انگار میخان برن جنگ جهانی!
سربازی که الان خاله بازیه!

جنگ جهانی خوبه والا ادم یا زنده می مونه یا میمیره
ولی اگه جنگ نباشه ذره ذره زجر کشت می کنند
تا وقتی که وارد اون محیط نشی نمیدونی چی میگم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنگ جهانی خوبه والا ادم یا زنده می مونه یا میمیره
ولی اگه جنگ نباشه ذره ذره زجر کشت می کنند
تا وقتی که وارد اون محیط نشی نمیدونی چی میگم

خودم نرفتم ولی یکی از فامیلامون افتاده بود ارتش فرستادنش سیستان بلوچستان پیش داعشیا!!:D
به جون خودم از سوسک و گربه میترسید!:biggrin:
ولی الان دیگه نمیترسه!
یکی از فامیلامونم افتاده بودن سپاه!!55 کیلو رفت 150 کیلو برگشت!:D
ولی آره قبول دارم آدم تا خودش تو موقعیتش قرار نگیره نمیشه بگه خوبه یا بد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه مدت خدمت زیاده یک بحثی است.......اینکه سربازی خوبه یا بد یک بحث دیگر........دوران سربازی یکی از دوران پر خاطره است(گل)

حالا که سربازی ها خیلی بهتر شده.....گرچه به همون اندازه شاید خاطرات کمتر شده باشه

مواردی گفته شد درباره گزینش در سپاه و ارتش و نیروی انتظامی.......مواردی که در قبال سپاه گفته شد صحیح نیست مگر برای عزیز دردانه ها .....بنده عزیزانی رو میشناسم که با همین حرف های دروغ رفتند در سپاه خدمت کردند و بیشتر از بچه های نگیم ارتش نیروی انتظامی سختی و بی خوابی کشیدند

sajjad_mke

عضو جدید
مملکت به این خوبی تو دنیاا داریم؟!خخخخخ
همچین میگن سربازی انگار میخان برن جنگ جهانی!
سربازی که الان خاله بازیه!

سرباز نیروانتظامی کار به درجه و لیسانس و غیر لیسانس نداره از جنگ جهانی هم بدتره .به جان خودم حاضر بودم تو جنگ خدمت کنم ولی نیروانتظامی نه
هنوز به قصد کشتن برات چاقو نکشیدن

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرباز نیروانتظامی کار به درجه و لیسانس و غیر لیسانس نداره از جنگ جهانی هم بدتره .به جان خودم حاضر بودم تو جنگ خدمت کنم ولی نیروانتظامی نه

سربازا چاقو میکشن؟؟:surprised:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ی سوال چرا هر وخ زنگ میزنیم میگیم فلان جا دعوا شده پلیس دقیقا موقعی میرسه که همه چی تموم شده و خوب ملت زدن همو نفله کردن؟ :D

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من فکر نمیکنم یه نفر بتونه درست و غلط بودن یک چیزو برای همه مشخص کنه این مسخرس که یه جوان دو سال از بهترین سال های عمرشو به خاطر یک قانون اشتباه تباه کنه...