زن 136 کیلویی شوهرش را له کرد........

scorpio20

عضو جدید
گشنم شد

گفت لهش كرد نه اينكه زنده زنده قورتش داد!!!!!
شما هم مشكوك مي زني هاااا!!!

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازیییییییییییییییییییییییی...چه عاشقانه:redface:

خبرش قدیمی بودا:surprised::D

scorpio20

عضو جدید
عیبی داره؟:دی

ببين اين مي خواسته ما رو سر كار به زاره !!! بچه ها حتما تو تايپك هاي بغلي خبراي بهتري هست اين خواسته ما رو از اون خوبا منحرف كنه بچه ها همه با هم پيش به سوي تايپك هاي همسايه!!

azi20

عضو جدید
ببين اين مي خواسته ما رو سر كار به زاره !!! بچه ها حتما تو تايپك هاي بغلي خبراي بهتري هست اين خواسته ما رو از اون خوبا منحرف كنه بچه ها همه با هم پيش به سوي تايپك هاي همسايه!!

بابا رفیق بذارتو این تاپیک حالشو ببرن. چیکارشون داری؟ ای بابا داری کارو کاسبی مارو بهم میریزی ها؟!!

scorpio20

عضو جدید
بابا رفیق بذارتو این تاپیک حالشو ببرن. چیکارشون داری؟ ای بابا داری کارو کاسبی مارو بهم میریزی ها؟!!

خب تو چرا مي خواي سر مردم رو گرم كني .... سر مردم رو گرم مي كني بدم ... ... ... ......... رو در بيارن!!!!

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک زن آمریکایی که 136 کیلو وزن داشت با نشستن بر روی شوهرش او را به قتل رساند.
این زن روز حادثه بعد از درگیری،بر روی شوهرش که تنها 55 کیلو گرم وزن داشت نشست و او را له کرده و به قتل رساند. البته این اتفاق سال گذشته افتاد و دادگاهی این زن که 3 فرزند از شوهر مرحومش دارد یک سال به طول انجامید.
این زن در دادگاه گفت:من از اینکه شوهرم را له و خفه کردم ابراز تاسف میکنم . قاضی زن را به 100 ساعت کار اجتماعی و 3 سال تحت نظر بودن محکوم کرد که این حکم خشم خانواده شوهر را برانگیخت......
خانوم ها یه خورده وزنتون رو کم کنید که خدانکرده همچین اتفاقی برای همسرتون پیش نیاد.......:biggrin:

ای بابا...
اتفاقه دیگه افتاده...فدای سر خانومه...
حالا یه شوهر ناقابل از کره زمین کم شه مگه چه اتفاقی میوفته:biggrin:

سلام به زنم به تخته ماشالله شما چقدر فعال هستید جواب سوال قبلمو ندادید شما کرد هستید ؟کدوم شهر؟