زن میخواااااااااااااممممممم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه ی بچه ها مخصوصا آقا مجید گل معذرت خواهی میکنم اگه شوخی هایی کردم که درحد یه مهندس نیست, اما از اونجایی که این تاپیک در کل شوخی بود, خواهشمندم شما هم گفته های بنده رو شوخی به حساب بیارید, از همین جا هم اعلام میکنم هر کدام از پستهای من که به مزاق آقا مجید خوش نیومد به من بگه تا حذفشون کنم.

از خانوم نیلوفر هم به خاطر همراهیشون کمال تشکر را دارم. بدین وسیله برای پست پایانی خود در این تاپیک میخواهم خصوصیات اصلی مجید خان رو خدمت تمام دختران دم بخت شرح بدهم.

مجید حسینی انسانی است انسان و شریف, متولد 1368 در شهر باستانی آمل, فردی آکادمیک و محصل در رشته مهندسی مکانیک در یکی از برترین دانشگاههای ایران, این شخص ار لحاظ کاراکتر شخصیتی فوق العاده متعادل و بالانس میباشد, خوشرویی او از خصوصیات ممتاز ایشان است, اکثر دختران دانشگاه ما به او آمار میدهند که این امر حسادت دشمنان مجید را بسیار برانگیخته است. مجید در خانواده ای تقریبا مرفه و ثروتمند بزرگ شده است, بسیار محجوب و خوشتیپ است اگر جوات بودنش را کنار بگذاریم میتوان به این شخص به عنوان یک شوهر برای یک زندگی نمره 17 از 20 را اعطا نمود. با آرزوی موفقیت برای این مهندس جوان

شب همگی خوش:heart::gol:

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون چیزای بهتری نیس راجع بهشون صحبت کنین؟ خوبه مهندس این مملکتین

به نظرتون چیزای بهتری نیس راجع بهشون صحبت کنین؟ خوبه مهندس این مملکتین

دیگه از عنبر بهترم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه ی بچه ها مخصوصا آقا مجید گل معذرت خواهی میکنم اگه شوخی هایی کردم که درحد یه مهندس نیست, اما از اونجایی که این تاپیک در کل شوخی بود, خواهشمندم شما هم گفته های بنده رو شوخی به حساب بیارید, از همین جا هم اعلام میکنم هر کدام از پستهای من که به مزاق آقا مجید خوش نیومد به من بگه تا حذفشون کنم.

از خانوم نیلوفر هم به خاطر همراهیشون کمال تشکر را دارم. بدین وسیله برای پست پایانی خود در این تاپیک میخواهم خصوصیات اصلی مجید خان رو خدمت تمام دختران دم بخت شرح بدهم.

مجید حسینی انسانی است انسان و شریف, متولد 1368 در شهر باستانی آمل, فردی آکادمیک و محصل در رشته مهندسی مکانیک در یکی از برترین دانشگاههای ایران, این شخص ار لحاظ کاراکتر شخصیتی فوق العاده متعادل و بالانس میباشد, خوشرویی او از خصوصیات ممتاز ایشان است, اکثر دختران دانشگاه ما به او آمار میدهند که این امر حسادت دشمنان مجید را بسیار برانگیخته است. مجید در خانواده ای تقریبا مرفه و ثروتمند بزرگ شده است, بسیار محجوب و خوشتیپ است اگر جوات بودنش را کنار بگذاریم میتوان به این شخص به عنوان یک شوهر برای یک زندگی نمره 17 از 20 را اعطا نمود. با آرزوی موفقیت برای این مهندس جوان

رضا
من دستم بهت برسه
تورو میکشم
اینرو مطمئن باش
الانه که سر من و از تنم جدا کنن
خدایا
من به تو چی بگم
:D
قربونت کل پسر.....این آقا رضای ما اگه 4تا گل رو زمین باشه این پنجمیشه:heart::heart:
یه پارجه ممممـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد
نوکرم داداش
شبت خوش
:heart::gol:

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز

:gol::gol::gol:

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا
من دستم بهت برسه
تورو میکشم
اینرو مطمئن باش
الانه که سر من و از تنم جدا کنن
خدایا
من به تو چی بگم
:D
قربونت کل پسر.....این آقا رضای ما اگه 4تا گل رو زمین باشه این پنجمیشه:heart::heart:
یه پارجه ممممـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد
نوکرم داداش
شبت خوش
:heart::gol:
چقدر شما برا هم نوشابه باز میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

good_girl

عضو جدید

درخور یک فرد تحصیل کرده بود;)
بسیار ممنونم:gol:

ma97

عضو جدید
چه تاپیکی ......
این مدلیشو دیگه ندیده بودیم :smile:
مکانیک آزاد می خونی که میان ازت عکس میگیرن:D؟؟

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا مجییییییییییییییییییییید
منم عذر خواهی میکنم به خاطر شوخی هایی که کردم
باید ببخشید

در کل هدف دور هم بودن و :w15:بود

هشدار : :gol:(و البته آگاهی دادن در رابطه با 1 سری از ماسکها) :w15:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا مجییییییییییییییییییییید
منم عذر خواهی میکنم به خاطر شوخی هایی که کردم
باید ببخشید

در کل هدف دور هم بودن و :w15:بود

هشدار : :gol:(و البته آگاهی دادن در رابطه با 1 سری از ماسکها) :w15:

:biggrin::biggrin::biggrin:
خواهش
نشاط رفت
شب خوبی بود دور همی:heart:

ram_call17

عضو جدید
بابا ما خودمون چوپونیم:دی

خوب مشخخصات که خجالت میکشم:redface:

:redface: مگه غذاس:دی
زن هستشا:دی
صبر کن ببینم
کی میخواد تو کف زن من باشه
لا غیرتا
ها غیرتا
وا غیرتا
:razz:

باید بگم ایشون احتمالا کمبود توجه یا کمبود تشکردارن!

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید بگم ایشون احتمالا کمبود توجه یا کمبود تشکردارن!

باشه آقای روانشناس و عدم کمبود
اگه روانشناسی میدونستی کسی که با این جسارت ........ میزنه کمبود توجه داره
که یه حرف مخالف بزنه جلو دیده همه

شما باش با زنت
فقط مواظب باش دو کمبوده کمپوت نشین

ram_call17

عضو جدید
باشه آقای روانشناس و عدم کمبود
اگه روانشناسی میدونستی کسی که با این جسارت ........ میزنه کمبود توجه داره
که یه حرف مخالف بزنه جلو دیده همه

شما باش با زنت
فقط مواظب باش دو کمبوده کمپوت نشین

ای آقا دوس داری به در بگم دیوار بشنوه؟واضح که بهتره.
حرفمم ربطی نداره به مخالفت،اون کمپوتم نفهمیدم!

ahmad4u

عضو جدید
آقا مجید مثل اینکه از جونت سیر شدی از این شوخیا میکنی
امروز روز تو ذهنت از این فکرا (ازدواج) بکنی ، مثل برق ذهنت خونده میشه و 4-5 بچه تو بغلته
---------------
خطرناکه مجیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد خطــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرناکه
شوخی شوخی با خانوما هم شوخی

lightseeker62

عضو جدید
منم راستش دیروز که اومدم لباسمو اتو کنم، برق افتاد
گمونم وقتشه ........

$nice duff$

عضو جدید
اگه قول بدی شوهر خوف و حرف گوش کنی باشی من هستم!!!:w07:
با اجازه بزرگترااااااا ب.........ل........ه!!!:w14:

houmaan

عضو جدید
نزن:cry:
خوب تو بگو چی کار کنم
اینهمه رو میبینم زن میخوان
منم هوس میکنم:cry:

مگه زن ...هندونه است که هوس کردی؟

حتما بعد از اینکه هوست خوابید هم میخوای ولش کنی چون بیشتر از این نگه داشتنش باعث دلزدگیت میشه

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خوب...خودت میگی هندونس....تموم میشه:دی
من دیشب زن میخواستم
الان نمی خوام
چون واسه خانم بچه ها مشکل پیش اومد
دعا کنین دوستان

یا حق

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز