زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
آخه من اصلا ً نرسیدم بخونم یعنی فقط چند روز قبل از امتحان خونده بودم شنبه و یک شنبه که صبح زود می رفتم دانشگاه شب می یومدم هر روزشم 2 تا امتحان داشتم دیگه سبزی رو نرسیدم روز قبل از امتحان بخونم خیلی هم ریز سؤال داده بود

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
آخه من اصلا ً نرسیدم بخونم یعنی فقط چند روز قبل از امتحان خونده بودم شنبه و یک شنبه که صبح زود می رفتم دانشگاه شب می یومدم هر روزشم 2 تا امتحان داشتم دیگه سبزی رو نرسیدم روز قبل از امتحان بخونم خیلی هم ریز سؤال داده بود

قول میدم جفتشو خوب میشی ;)

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و صبح بخیر به همگی..یه روز نبودم داشتم دیوونه میشدم..انقد دلم تنگ شده بود که دیشب آخر شب رسیدم به سیستم نگاه کردم میگم واااااااای نت عزیزم دلم برات تنگیده....

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام

کسی کتاب مبانی بیوشیمی در کشاورزی دکر محمد صفری رو خونده؟ برای پایان ترم استادمون گفته از هر فصل 20 تا سؤال در بیارید امتحان از هموناس البته با یه کم تغییر حالا دیشب کتابو باز کردم دیدم به جز تعریف کنید سؤال دیگه ای بلد نیستم در بیارم.

گلابتون

مدیر بازنشسته

maten110

عضو جدید
سلام

کسی کتاب مبانی بیوشیمی در کشاورزی دکر محمد صفری رو خونده؟ برای پایان ترم استادمون گفته از هر فصل 20 تا سؤال در بیارید امتحان از هموناس البته با یه کم تغییر حالا دیشب کتابو باز کردم دیدم به جز تعریف کنید سؤال دیگه ای بلد نیستم در بیارم.

والله اون زمانی که من میخوندم دکتر صفری که من میشناحتم جزوه میداد ریحان دانشکاه همدانی عزیزم

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
اینجا کسی تو پیام خصوصی مزاحم بشه باید به کی بگم؟ admin که جوابگو نیستن.

تو این چند روز این مورده دومه :mad:

البته می دونم ارسالم جاش اینجا نیست

shalizeh-0123

عضو جدید

عزيزم برو تو صفحه طرف و اونو بزار تو ليست سياه...........
اينجوري ديگه نميتونه بهت پيغام خصوصي بده و مزاحمت شه............
راستي از خصوصي سازي مشخصات هم در كنارش استفاده كني بد نيست.............
موفق باشي گلم:smile:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلاااااااااااااااام به همگی :D

دو روز نبودم باشگاه ، چه حسی داشتید ؟:huh:

AMIR-ALI

عضو جدید

من جات بودم یا جواب نمیدادم
یا ایگنور میکردم
یا یه تاپیک میزدم حالش میگرفتم شفاف سازی میکردم
البته اگر جای شما بودم
در جای خودم که همونجا رنگش رو عوض میکردم

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر منم جواب نده چون همه همدیگه رو میشناسن دو بار جواب ندی از ترس اینکه تو تاپیک عمومی آبروشو ببری دیگه دک میشه من خودم کلی داشتم تازه میومدن تو میلم ولی همه حل شد با بی محلی محترمانه...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
رزا جووونی سلام منم دیروز نبودم داشتم غمباد میکردم ولی بدون انقد عزیزی که بی تو هرگز با تو عمرا...
شوخی کردم من یکی که خیلی دوست دارم..فعلا شب بخیر دوست جونیا/

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ها منم مثه تو دون دون :D

اگه مزاحم دارید ، چه پیام خصوصی و چه پروفایل شخصیتون ، پیاماش رو گزارش تخلف رد کنید . حتما رسیدگی میشه :D

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
یکیشون که چند وقت پیش بهم پیام داده بودم بعدا ً فهمیدم "اخراجی موقت" شده باز یکی دو هفته پیش با یه نام کاربری دیگه باز بهم پیام داد یکی هم امروز پیام داده:

esmet ghashangehhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa​

roze888

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام سلاااااااااااااااااااااااااااااام به همه دوستای گل خودم ،دلم تنگ شده بود گفتم یه سر بیام ،حالا ایشالله بیشتر میام سر میزنم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکیشون که چند وقت پیش بهم پیام داده بودم بعدا ً فهمیدم "اخراجی موقت" شده باز یکی دو هفته پیش با یه نام کاربری دیگه باز بهم پیام داد یکی هم امروز پیام داده:
esmet ghashangehhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa​

خو این که چیزی نگفته :D

خوشش اومده از اسمت :D

تو هم بگو سوز به دلت :D

بالا