زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا . زوینا باهام قهره ... هی مماخشو میده اونوری

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
وااااااااااااااااااااا !!! :surprised:

ای دی داده برم یاهو می گه می خوام راجع به پروژه کمک بگیرم اول قبول نکردم بعد رفتم می گه افتخار آشنایی می دین بعد می گه سمینار دارم در مورد آب اطلاعات می خوام در صورتی که من رشتم باغبانیه بعد قبول نکردم می گه دانشگاه آزادی هستی و این قدر بد قلقی. تازه می گه قصد مزاحمت نداشتم

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای دی داده برم یاهو می گه می خوام راجع به پروژه کمک بگیرم اول قبول نکردم بعد رفتم می گه افتخار آشنایی می دین بعد می گه سمینار دارم در مورد آب اطلاعات می خوام در صورتی که من رشتم باغبانیه بعد قبول نکردم می گه دانشگاه آزادی هستی و این قدر بد قلقی. تازه می گه قصد مزاحمت نداشتم
عزیزم دقیقا منم همینو داشتم .ولی جواب ندادم..گفتم هر بحثی هست داخل فضای باشگاه..بچه ها تصور کنید تو صف نونوایی هستیم..آره خواهر اینا الآن یه باند شدن به اسم تحقیقو پرووژه و این کوفتیا میان جوونای مردمو از راه به در میکن بعد از این زهرماریا اکسه مکسه چیه میدن به خوردن جوونا ...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
رزا این همون پیرزن جادوگرست که واسه سفید برفی سیب آورد یا اون که راپانزلو بالا قصر زندونی کرد..همش این دو تا رو اشتباه مگیرم نیست شبیه همن...
خب بچه ا اگه بچه پسرخالت بیاد بینه که بچه پس میفته..

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز من میگم بی دقتم بیه میگن نه...کور بشه اون سیبه تو دست جادوگره که منو ندید وگن من که دقتم بالا بود..رزا به جواب سوالم رسیدم..

بالا