زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبی مریم جان ؟ :gol:

دوستان یه سوال :

وقتی شما در یه تاپیکی پست میدین ، میتونین بفهمین که کجا از این پست شما نقل قول گرفته شده ؟
شکر خدا....
تو خوبی؟
روزگار بر وفق مراد هست انشالله؟

منظورت اینه که اگه از پستت نقل قول گرفته شد میشه متوجه شد که پست خودت دقیقا کجاست؟(مخصوص تاپیک های شلوغ)
؟؟؟

سلام

شبتون به خیر
سلام
شب شمام بخیر

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

منظورت اینه که اگه از پستت نقل قول گرفته شد میشه متوجه شد که پست خودت دقیقا کجاست؟(مخصوص تاپیک های شلوغ)
؟؟؟

نه ...
میخوام مثلا اگه از همین پست من ، یه نفر نقل قول گرفت بدونم پست اونی که از پست من نقل قول گرفته کجاست ! :surprised:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه ...
میخوام مثلا اگه از همین پست من ، یه نفر نقل قول گرفت بدونم پست اونی که از پست من نقل قول گرفته کجاست ! :surprised:

فکر نکنم اینقد پیشرفته باشه دیگه...
باید وقت مبارک رو هزینه پیدا کردن نقل قولهای گرفته شده بکنی..... یا یه شخصی که وقت ازاد زیاد داره (بعبارتی بیکار) رو پیدا کنی و مسئول پیدا کردن نقل قولا کنی.....
اگه پیدا کردی روشش رو به منم بگو... منم نقل قول گرفته شده دارم که خودم خبر نداشته باشم... بنده های خدا منتظر جوابن.....

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهان یه روش دیگه هم هست... با یه رنگ مشخصی بنویسی.... وقتی کسی ازت نقل قول گرفت اینجوری مشخص تره (کاری که الان من میکنم)

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر نکنم اینقد پیشرفته باشه دیگه...
باید وقت مبارک رو هزینه پیدا کردن نقل قولهای گرفته شده بکنی..... یا یه شخصی که وقت ازاد زیاد داره (بعبارتی بیکار) رو پیدا کنی و مسئول پیدا کردن نقل قولا کنی.....
اگه پیدا کردی روشش رو به منم بگو... منم نقل قول گرفته شده دارم که خودم خبر نداشته باشم... بنده های خدا منتظر جوابن.....

پس نمیشه !

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اهان یه روش دیگه هم هست... با یه رنگ مشخصی بنویسی.... وقتی کسی ازت نقل قول گرفت اینجوری مشخص تره (کاری که الان من میکنم)

اینجوری هم فایده نداره ...
یه روش کاربردی میخوام که ظاهرا باشگاه یه همچین امکانی رو نداره !

eng-rafiei

عضو جدید
اوضاع وام های گلخونه امسال چطور؟

شرایطی کم و زیاد نشده ؟

اوضاع بازار قارچ امسال چطور میبینید؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
هیییییییییییییییییییییییییییییی روزگاررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
امان از این دنیای نامرد:cry:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شب بخیر
خداحافظ

راستی چرا امروز هرکی به من میرسه میگه بداخلاق شدی؟ الانم داداشم بهم گفت

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه با هم جوابم رو ندین قاطی میکنم
باشه من جواب نمیدم.. نوبتو بمیدم به بقیه دوستان (اطلاعی ندارم:redface:)
سلام
شب بخیر
خداحافظ

راستی چرا امروز هرکی به من میرسه میگه بداخلاق شدی؟ الانم داداشم بهم گفت
همین کارت یه نمونه ...
جیگر بد اخلاق نشدی.. مثل همیشه نیستی فقط همین.... دلیلشو نمیدونم.... یعنی به عبارتی پنهان میکنی

بالا