زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
یادش بخیر دوره جوونیام هم آواتار عوض میکردم هم امضا
هیییییییییییییییییییییی روزگارررررررررررررررررررررررررررر

چه اهيييييييييييييي ميكشه
افسون جان مگه چند سالته حالا خيلي باشي لابد ميري تو هفده ديگه :surprised:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام افشين جان سلامت باشي ببين سارا سلام رسونده
ببين جان دلم من كه گوشي ندارم هرچي دارم برا فروشه البته اگه الانو ميگي يه 6020 دستمه چطور مگه ؟

سلام منم به سارا برسون و بهش بگو خیلی دلم برا آبجیم تنگ شده :gol:

خوب بچه ها همه باي تا هاي ...
مواظب خودتون هم باشين ....:gol:
به خصوص افشين و محمد رضا مواظب خانماتون باشين ها ...:D

به سلامت نازی جان :gol:
خیالت راحت مواظبشم !
نمیذارم از جلو چشام تکون بخوره :D

منظورش با کی بود؟؟؟؟
ما رو میگه؟؟؟:surprised:

نمیدونم ... :surprised:
شاید ... :surprised:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نهه اون بنده خدا چيزي نميگه اما خودم احساس ميكنم:cry:

پس یه بسم الله بگید و شروع کنید....
باور میکنید اقا محمود یه بار رژیم گرفت 25 کیلو لاغر کرد تو کمتر از 3 ماه... خیلی ورزش میکرد و کم میخورد.... زیر نظر کرمانی بود...خیلیها با دیدن محمود تصمیم به لاغری گرفتن اما نتونستن و جا زدن.... خدا را شکر محمود ارادش خوبه... اما انگیزه رژیم باید خیلی خیلی قوی باشه... میدونم خیلی سخته اما اگه خانومتون خیلی تشویقتون کنه بدون شک موفق میشید... منم حالا دارم رو محمود کار میکنم ببینم چی میشه...نتیجشو حتما میگم;)

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببخش محمد جان ...
یادم رفت جوابت رو بدم ...

فقط می خواستم بدونم کسی که سرش تو بازار گوشیه ، خودش از چی استفاده میکنه :D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مرسی خوبم شما خوبی؟میخوام بپرسم تاریخو کی بگم همین هفته خوبه؟

سلام خوبی؟بالاخره دخترم شدی یا نه:D

خدا را شکر...ممنونم....
این هفته؟:w20: یخورده سرم شلوغه... اما سعی میکنم تا اونجایی که میتونم باشم درخدمتت... اما حواست باشه حتما تمدیدش کنی که بیشتر از سه روز باشه... اخه تو این سه روز شاید یهو یه اتفاقاتی افتاد که نشد زیاد بیام....:gol:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامت نازی جان :gol:
خیالت راحت مواظبشم !
نمیذارم از جلو چشام تکون بخوره :D
:heart::heart::heart:
سلام مرسی خوبم شما خوبی؟میخوام بپرسم تاریخو کی بگم همین هفته خوبه؟

سلام خوبی؟بالاخره دخترم شدی یا نه:D
آره دیگه...عمادم شد داداشم!!!!;)
حسین شد داییم...الناز شد برادر زادم...:confused:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا را شکر...ممنونم....
این هفته؟:w20: یخورده سرم شلوغه... اما سعی میکنم تا اونجایی که میتونم باشم درخدمتت... اما حواست باشه حتما تمدیدش کنی که بیشتر از سه روز باشه... اخه تو این سه روز شاید یهو یه اتفاقاتی افتاد که نشد زیاد بیام....:gol:
باشه حتما مرسیییییییی:gol::gol::gol:
----------------------------------------
بچه ها شمام بیاین بسوزونیا چون میخوام رکورد بزنم:D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کشاورزی خیلی باهله دوست داشتم بتونم فعالیت کنم اما صد حیف که در این باره سر رشته ای ندارم

سلام
خیلی خوش امدید:gol:
با خوندن تاپیکهای اینجا و سوال پرسیدن و سرچ و ... راه میافتید.... منم اوایل همچین حسی داشتم... اما خوشبختانه الان یخورده (خیلی خیلی کم) راه افتادم...هرچند با سرعت لاک پشت...:redface:
;)

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه حتما مرسیییییییی:gol::gol::gol:
----------------------------------------
بچه ها شمام بیاین بسوزونیا چون میخوام رکورد بزنم:D

میدونی چرا من اون بلا رو سر زهرا اوردم (صندلی زهرا رو خوندی؟)
اون موقع خیلی باهاش دوست نبودم... فقط رو حساب اینکه رشته ش کشاورزی بود...به غرورم بر میخورد صندلی داغ یه مهندسی کشاورزی خلوت باشه و سرد و بی روح... هیچکی نباشه.... هر چند که پایه زیادی نداشتم... اما تا اونجا که میتونستم بالا نگهش میداشتم....شاید اون سه چهار 24 ساعته پای نت بودم.... تازه سه سری از سوالامو جواب نداد... دو سه سری از سوالامو پاک کردن (به خاطر اینکه بعد از وقت مقرر ارسال کرده بودم...) یه سری از سوالام هم که روم نشد بفرستم تو تاپیک خصوصی واسش فرستادم و جوابمو داد...:D
هنوز زهرا قدر منو نمیدونه که چه لطفی کردم در حقش صندلیشو پررونق کردم...:cry::(:D
اما باید قول بدی باحال جواب سوالا رو بدی که صندلیت باحال بشه

indicat

عضو جدید
سلام بچه ها چطورین خوش میگذره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اوضاع و احوال چطوره راستی من دو روز دیگه میرم مسافرت جاتون واقعا خالیه کاش میشد همه بچه های تالار دسته جمعی گردش علمی:D وتفریحی :D میرفتیم به هر حال روزای خوبی رو براتون آرزو میکنم اگه شد حتما یه سر به باشگاه میزنم آخه نمیتونم جلوی دل تنگمو بگیرم خداحافظتون باشه

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی چرا من اون بلا رو سر زهرا اوردم (صندلی زهرا رو خوندی؟)
اون موقع خیلی باهاش دوست نبودم... فقط رو حساب اینکه رشته ش کشاورزی بود...به غرورم بر میخورد صندلی داغ یه مهندسی کشاورزی خلوت باشه و سرد و بی روح... هیچکی نباشه.... هر چند که پایه زیادی نداشتم... اما تا اونجا که میتونستم بالا نگهش میداشتم....شاید اون سه چهار 24 ساعته پای نت بودم.... تازه سه سری از سوالامو جواب نداد... دو سه سری از سوالامو پاک کردن (به خاطر اینکه بعد از وقت مقرر ارسال کرده بودم...) یه سری از سوالام هم که روم نشد بفرستم تو تاپیک خصوصی واسش فرستادم و جوابمو داد...:D
هنوز زهرا قدر منو نمیدونه که چه لطفی کردم در حقش صندلیشو پررونق کردم...:cry::(:D
اما باید قول بدی باحال جواب سوالا رو بدی که صندلیت باحال بشه
باشه قول میدم ولی شماهم سعی میکنین صندلیو داغ نگه داری:redface::redface::redface::gol::gol::gol:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااام...
نیلوفر جون به سلامتی کجا؟؟؟
هرجا میری ایشالا خوش بگذره...:gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
مهسا و زهرا هم میشن مادربزرگت مریمی هم میشه خالت و امیر مسعودم میشه داییت و شادمهر بازم یشه دایی من و فرگلم میشه خاله من:surprised::D
:confused::confused::confused:
سلام بچه ها چطورین خوش میگذره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اوضاع و احوال چطوره راستی من دو روز دیگه میرم مسافرت جاتون واقعا خالیه کاش میشد همه بچه های تالار دسته جمعی گردش علمی:D وتفریحی :D میرفتیم به هر حال روزای خوبی رو براتون آرزو میکنم اگه شد حتما یه سر به باشگاه میزنم آخه نمیتونم جلوی دل تنگمو بگیرم خداحافظتون باشه
:gol::gol::gol::gol:

بپا نشكني گلدونارو رضا جان

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان من برم ...
روزتون بخیر :gol:

.....................
الهام جان من رفتم ... :heart:

بالا