زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
سلام//
سلامی چو بوی خوش آشنایی//
سلامی به سلامتی همه کسایی که میخواستنم و نمیخواستنم//
سلامی به سلامتی اونهایی که منتظرم بودنو نبودن//
امیدوارم از فردا بتونم بیام///
دلم تنگولیدتون بود//قسم///
Bravo///

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام//
Bravo///
سلااااااااااااااااااااااااااااااام !!! خوابم یا بیدار ؟؟!! درست میبینم آقای دکتر
من گفتم با خودم دیگه نمیاین !!!

MehD1979

کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااام !!! خوابم یا بیدار ؟؟!! درست میبینم آقای دکتر
من گفتم با خودم دیگه نمیاین !!!

میام عزیزم//
گرفتاری عجیبی پیش اومده برام//
سعی میکنم از فردا مزاحمتون باشم//
روزگار غریبیست نازنین//

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
میام عزیزم//
گرفتاری عجیبی پیش اومده برام//
سعی میکنم از فردا مزاحمتون باشم//
روزگار غریبیست نازنین//
آره دیگه ادم دکتر که میشه گرفتار میشه !!!
مزاحم چیه قدمتون رو چشم باشگاه ;) چشم باشگاه فقط کیه و کجاست نیدونم !!!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام//
Bravo///

سلام به روی ماهت، به چشمون سیاهت... چشمونت سیاهه دیگه مگه نه؟!

MehD1979

کاربر ممتاز
آره دیگه ادم دکتر که میشه گرفتار میشه !!!
مزاحم چیه قدمتون رو چشم باشگاه ;) چشم باشگاه فقط کیه و کجاست نیدونم !!!

چشم باشگاه فقط افسون خانومه//
افسون خانومه خوبو باشخصیت//
قدمم رو زمینه//نه چشم باشگاه//
کاش گرفتاری از دکتر شدن بود//
دکتر کیلو چنده؟؟
همه عین همیم//
تو هم خیلی مهربونی///دختر پاک

MehD1979

کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت، به چشمون سیاهت... چشمونت سیاهه دیگه مگه نه؟!

آره عزیزم//مشکیه///
مشکیه مشکی///
اما دلش سفیده این پسر کم شانس//
خیلی بامحبتی فیتو جان///
میام جبران میکنم غیبتمو//قول مردونه

tara96

عضو جدید
سلام//سلامی چو بوی خوش آشنایی//سلامی به سلامتی همه کسایی که میخواستنم و نمیخواستنم//سلامی به سلامتی اونهایی که منتظرم بودنو نبودن//امیدوارم از فردا بتونم بیام///دلم تنگولیدتون بود//قسم///Bravo///
سلام-خوش آمديد-اعضاء محترم منتظر فعاليت شما در اين باشگاه هستند.انشاالله كه گرفتاريتون اميد بخدا برطرف ميشه.مشكلات جزئي از زندگي آدمهاست پس اميدوار به راهتان ادامه بديد

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام بعد از ظهر روز سه شنبه همه بخیر

MehD1979

کاربر ممتاز
مثل ایینه شکستمو تو ندیدی صدای شکستنمو نشنیدی/یادته بهت گفتم نمی مونی/
دیدی اخرش به حرف من رسیدی/ پیچکای باغچمون خشک شدو مرد/
خاطرات ما رو تو قصه ها برد/ دلی که به حرفای تو خوش بود/ دیدی آخرش چه طور تو دستای تو مرد!!!!!!!!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام به همه خوبه که میاین روز و وقت اعلام میکنین اما چرا کسی مثل قبل دائم نیست جواب بقیه رو بده

سینا خوبی ؟

MehD1979

کاربر ممتاز
سلام//ساری بارونی وخنکه بچه ها//
غروب بارونی اینجا تقدیم شما//
:gol:

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدا رو شکر هستیم زیر سایه دوستان اقا تبریک مجدد بابت پست جدید ایشالله که تو زندکی واقعی هم ترقی داشته باشی [/B]

ممنونم ازت :gol:
انشالله که همه موفق باشند تو زندگیشون و سایه خدا رو زندگیمون باشه

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بخواهيم تعرفي از خدا بكنيم خداوند كسي است كه برهمه چيز دانست و هيچ نقص و هيچ عيبي ندارد بلكه ما هستيم كه به او احتياج داريم انسان با فكر محدود خود گول چيزهاي دنيا را ميخورد البته بعضي و خداي خويش را فراموش ميكند پس دوستان بياييد بيشتر فكر كنيم خدا در كنار ماست و بنده هايش را خيلي دوست دارد كه انها را اشرف مخلوقات ناميده پس بايد ما در همه حال خدا را شكر گزار باشيم
1-خدوندا!به حق بندهاي خوبت ما را ببخش

2-خداوندا! ان دنيا يعني جهان اخرت از عذاب ما دور بفرما

3-خدواندا! ما را از ياد خودت غافل مكن
4-خداوندا !ما را از عذاب اتش دور بفرما

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
My time is eternity وقت من ابدی است . What questions do you have in mind for me? چه سوالاتی در ذهن داری که میخواهی بپرسی ؟ What surprises you most about humankind? چه چیز بیش از همه شما را در مورد انسان متعجب می کند ؟ Go answered …. خدا پاسخ داد ... That they get bored with childhood. این که آنها از بودن در دوران کودکی ملول می شوند . They rush to grow up and then long to be children again. عجله دارند که زودتر بزرگ شوند و بعد حسرت دوران کودکی را می خورند . That they lose their health to make money این که سلامتی شان را صرف به دست آوردن پول می کنند. And then lose their money to restore their health. و بعد پولشان را خرج حفظ سلامتی میکنند . By thinking anxiously about the future. That این که با نگرانی نسبت به آینده فکر میکنند . They forget the present. زمان حال فراموش شان می شود . Such that they live in neither the present nor the future. آنچنان که دیگر نه در آینده زندگی میکنند و نه در حال . That they live as if they will never die. این که چنان زندگی میکنند که گویی هرگز نخواهند مرد . And die as if they had never lived. و آنچنان میمیرند که گویی هرگز زنده نبوده اند . God's hand took mine and we were silent for a while. خداوند دست های مرا در دست گرفت و مدتی هر دو ساکت ماندیم . And then I asked … بعد پرسیدم ... As the creator of people what are some of life's lessons you want them to learn? به عنوان خالق انسان ها ، میخواهید آنها چه درس هایی اززندگی را یاد بگیرند ؟ God replied with a smile. خدا دوباره با لبخند پاسخ داد . To learn they cannot make anyone love them. یاد بگیرند که نمی توان دیگران را مجبور به دوست داشتن خود کرد . What they can do is let themselves be loved. اما می توان محبوب دیگران شد . learn that it is not good to compare themselves to others. یاد بگیرند که خوب نیست خود را با دیگران مقایسه کنند . To learn that a rich person is not one who has the most. یاد بگیرند که ثروتمند کسی نیست که دارایی بیشتری دارد . But is one who needs the least. بلکه کسی است که نیاز کم تری دارد To learn that it takes only a few seconds to open profound wounds in persons we love. یاد بگیرن که ظرف چند ثانیه می توانیم زخمی عمیق در دل کسانی که دوست شان داریم ایجاد کنیم . And it takes many years to heal them. و سال ها وقت لازم خواهد بود تا آن زخم التیام یابد . To learn to forgive by practicing forgiveness. با بخشیدن ، بخشش یاد بگیرن . To learn that there are persons who love them dearly. یاد بگیرند کسانی هستند که آنها را عمیقا دوست دارند . But simply do not know how to express or show their feelings. اما بلد نیستند احساس شان را ابراز کنند یا نشان دهند . To learn that two people can look at the same thing and see it differently. یاد بگیرن که میشود دو نفر به یک موضوع واحد نگاه کنند و آن را متفاوت ببینند . To learn that it is not always enough that they are forgiven by others. یاد بگیرن که همیشه کافی نیست دیگران آنها را ببخشند . They must forgive themselves. بلکه خودشان هم باید خود را ببخشند . And to learn that I am here. و یاد بگیرن که من اینجا هستم . Always همیشه

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راههاي شاد زيستن

ما با ارایه این مقاله قصد نداریم شما را مدام شاد نگاه داریم، بلکه بیشتر مایلیم تا به جای احساس ناراحتی، خشم، افسردگی و اضطراب، حداقل یک یا چند بار در روز شادی را حس کنید.به چند نکته زیر توجه کنید. لازم نیست همه نکات را رعایت کنید به آن مواردی بپردازید که بیشتر برایتان کارساز است.در حال زندگی کنیددر لحظه باشید! به طور مثال بهتر است که هنگام صرف شام با خانواده به جای نگرانی برای قرار ملاقات روز آینده با پزشک‌تان، به غذا، جمع خانواده و صحبت‌تان فکر نمایید.بلند بخندیدپیش‌بینی احساس شادی، میزان هورمون (آندروفین) و هورمون‌های دیگری را که به خوشی و آرامش شما می‌انجامد افزایش می‌دهد و در عین حال تولید هورمون اضطراب را کاهش می‌دهد. دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا ١٦ نفر را که همگی معتقد بودند، تماشای یک فیلم برای آنها خنده دار بود را مورد بررسی قرار دادند. سه روز قبل به نیمی از آنها گفته بودند که این فیلم کمدی است. این دسته از افراد قبل از تماشای این فیلم متوجه تغییرات بیولوژیکی در بدنشان شدند. وقتی به تماشای فیلم پرداختند، میزان هورمون اضطراب در بدنشان به طور چشم‌گیری کاهش یافت. این در حالی بود که میزان هورمون‌های شادی بخش افزایش داشت

بالا