زنان در استادیوم ورزشی ؟!

زنان در استادیوم ورزشی ؟!

• خیر، موافق نیستم

رای: 32 32.3%
  • بله، موافقم

رای: 67 67.7%

• مجموع رای دهندگان
    99

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط میتونم بگم خاک تو سرمون که انقدر عقب افتاده ایم ..

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا با ورزش حرفه ای مخالفم
در نتیجه با هرچیزی هم که در راستای این مطلب باشه مخالفم
به نظر من ورزش حرفه ای هیچی جز صرف پول و وقت و از دست دادن سلامتی واسه هیچ کس نداره
همه اش ضرره چه واسه ما که تماشاچی محسوب میشیم و چه واسه ی خود ورزشکارها
ورزشو گذاشتن واسه سلامتی نه اینکه 40 نفر آدم تو استادیوم درب و داغون شن ورزشکارا 2ماه یه باز عضله فلان جاشون کش یباد استخون بسان جاشون بشکنه و کلی خرج بزارن رو دست دولت و ملت

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید همه جا برن تا همه چیزو ببینن .

عزیز من جان من بشنو تو حرفای من
اولا عقب افتادگی به اینها نیست
دوما هیچ ربطی هم به حلال حروم نداره
سوما نیاز نیست هر کس میخواد اضهار نظری کنه بره همه جارو ببینه

بابا جون اصلا کار به اسلامو انقلاب نداریم مگه قبل انقلاب دخترهای ما مثل غربیا بودن
یا ورزشگاه می رفتن
اصلا حجاب به معنای واقعیش یعنی معصون بودن که حتی تو زرتشت و صد نسل قبلمون هم این به چشم میخورد
الان شما میخوایید چه انقلابی کنید که شیرازه کل ایران به هم نریزه باور کنید ما نمی تونیم مثل اونا باشیم
چه خوب میشد اگر دوتا آدم حسابی ائن بالا نشسته بودن تا ما انقدر مشکل نداشتیم که فکر کنیم این کمبوده
ایران مظلوم ترین کشوره به خدا . یه نگاه به تاریخ بندازید .
الان با این وضع جامعه افتضاحه اگر دخترها هم برن ورزشگاه 4=2*2

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرود میخ آهنی بر سر سنگ
اونایی که هنوز پیشرفت نکردن و حقی برا خانوم ها قائل نیستن با این بحث ها هدایت نمی شن:razz:
خودتونو خسته نکنید

hamidarchitec

عضو جدید
عزیز من جان من بشنو تو حرفای من
اولا عقب افتادگی به اینها نیست
دوما هیچ ربطی هم به حلال حروم نداره
سوما نیاز نیست هر کس میخواد اضهار نظری کنه بره همه جارو ببینه

بابا جون اصلا کار به اسلامو انقلاب نداریم مگه قبل انقلاب دخترهای ما مثل غربیا بودن
یا ورزشگاه می رفتن
اصلا حجاب به معنای واقعیش یعنی معصون بودن که حتی تو زرتشت و صد نسل قبلمون هم این به چشم میخورد
الان شما میخوایید چه انقلابی کنید که شیرازه کل ایران به هم نریزه باور کنید ما نمی تونیم مثل اونا باشیم
چه خوب میشد اگر دوتا آدم حسابی ائن بالا نشسته بودن تا ما انقدر مشکل نداشتیم که فکر کنیم این کمبوده
ایران مظلوم ترین کشوره به خدا . یه نگاه به تاریخ بندازید .
الان با این وضع جامعه افتضاحه اگر دخترها هم برن ورزشگاه 4=2*2

انسان رو نباید با جبر محدود کرد .

شما باید فرهنگ بفیه ملتها رو هم خوب مطالعه کنی تا فکر نکنی " ما بهترینیم و صحیح ترین کار رو انجام میدیم"

من نمیدونم اینهمه معنی از کجای جمله کوتاه" باید همه جا برن تا همه چیزو ببینن " من دراوردین

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط نگو که داری جدی میگی:confused:

خیلی جالبه. پستای که ازشون خوششون نمیادو حذف می کنن اونوقت اسمشو گذاشتن نظرسنجی.
آقا بخدا من نه از خودم دراوردم و نه حرفی زدم که سانسور بشه. من فقط حکمی که رهبر در این مورد رو دادن نقل کردم.

برای خودم متاسفم ...

هراس من همه از مردن در سرزمینیست که مزد گورکن از بهای آزادی آدمی افزون باشد

archi_arch

مدیر بازنشسته
خیلی جالبه. پستای که ازشون خوششون نمیادو حذف می کنن اونوقت اسمشو گذاشتن نظرسنجی.
آقا بخدا من نه از خودم دراوردم و نه حرفی زدم که سانسور بشه. من فقط حکمی که رهبر در این مورد رو دادن نقل کردم.

برای خودم متاسفم ...

هراس من همه از مردن در سرزمینیست که مزد گورکن از بهای آزادی آدمی افزون باشد
دوست عزیز پست شما طبق قوانین حذف شد نه خوشایند کسی!

10) درج مطالب مخالف نظام ممنوع است:
در صورت اقدام، اخطار و در صورت تکرار، اخراج را به همراه خواهد داشت.

11) مطالب نقد دولت یا دولت مردان فقط درصورت وجود بحث منطقی و بدون توهین و با ارائه مدرک و منابع معتبر(به صورت لینک مستقیم) مجاز است.

12) درج مطالب اسلامی و مذهبی درصورتی که در تالار اسلام اشاره ای بدان نشده باشد، با ذکر منبع معتبر موردی ندارد اما نقد مطالب اسلامی مجاز نیست:
اینجا جایی برای اینگونه مطالب اختصاص داده نشده در نتیجه این مباحث به سایت ها و فروم های مذهبی ارجاع داده میشود.

پس لطفا یک بار دیگه قوانین رو مطالعه کنید و سپس به فعالیت بردازید.
ممنون

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان رو نباید با جبر محدود کرد .

شما باید فرهنگ بفیه ملتها رو هم خوب مطالعه کنی تا فکر نکنی " ما بهترینیم و صحیح ترین کار رو انجام میدیم"

من نمیدونم اینهمه معنی از کجای جمله کوتاه" باید همه جا برن تا همه چیزو ببینن " من دراوردین

سلام دوست عزیز
من نمیگم فرهنگ بقیه بی ارزشه . هر مملکتی به فرهنگش افتخار می کنه
من منظورم اینه که اگر از لحاظ فرهنگه حاله حاضر خیلی ها بیشتر نباشیم خب کمتر هم نیستیم
فقط همین
من فقط طرف عرضم با شما نبود و اون همه حرفم هم فقط با شما نزدم
فقط نظرم را گفتم
و اینکه ایران هر چی باشه باز هم بدان عشق میورزیم وبه آن تعصب داریم با اینکه.........

cartoon

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من نمیگم فرهنگ بقیه بی ارزشه . هر مملکتی به فرهنگش افتخار می کنه
من منظورم اینه که اگر از لحاظ فرهنگه حاله حاضر خیلی ها بیشتر نباشیم خب کمتر هم نیستیم
فقط همین
من فقط طرف عرضم با شما نبود و اون همه حرفم هم فقط با شما نزدم
فقط نظرم را گفتم
و اینکه ایران هر چی باشه باز هم بدان عشق میورزیم وبه آن تعصب داریم با اینکه.........

دوست عزیز
ما نباید به این افتخار کنیم که از فرهنگ حال حاضر خیلی ها برتریم
باید ریشه یابی کنیم تا مشخص بشه چرا از فرهنگ ( خیلی ها - همه ) کمتریم؟

شاید با وضعیت کنونی ورزشگاه ها درست نباشه خانم ها هم حضور داشته باشن (فقط به خاطر جو حاکم نه برای اینکه حق اونها نیست)
این حقیه که فقط به خاطر همون فرهنگی که بهش افتخار می کنیم از اونها سلب شده نه مسائل دینی و شرعی یا هر چیز دیگه

شاید اگه هیچ تلاشی برای این فرهنگ سازی صورت نگیره و همه همینطور به فرهنگمون افتخار کنن این بحث (زنان در استادیوم ورزشی ؟! ) بحث سالهای آینده ی فرزندانمون باشه!
رکود، رکود، و رکود

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز
ما نباید به این افتخار کنیم که از فرهنگ حال حاضر خیلی ها برتریم
باید ریشه یابی کنیم تا مشخص بشه چرا از فرهنگ ( خیلی ها - همه ) کمتریم؟

شاید با وضعیت کنونی ورزشگاه ها درست نباشه خانم ها هم حضور داشته باشن (فقط به خاطر جو حاکم نه برای اینکه حق اونها نیست)
این حقیه که فقط به خاطر همون فرهنگی که بهش افتخار می کنیم از اونها سلب شده نه مسائل دینی و شرعی یا هر چیز دیگه

شاید اگه هیچ تلاشی برای این فرهنگ سازی صورت نگیره و همه همینطور به فرهنگمون افتخار کنن این بحث (زنان در استادیوم ورزشی ؟! ) بحث سالهای آینده ی فرزندانمون باشه!
رکود، رکود، و رکود
منظور من فرهنگ سازي بود! حقم گرفتني نه دادني!

sh152s

عضو جدید
من موافقم ،بالاخره باید از یجایی شروع کرد ، اصلا شاید با بودن خانم ها در استادیوم بقیه بیشتر رعایت کنند و جو استادیوم بهتر بشه .
ولی از یه جهت هم بده استادیوم را مثل اتوبوس زنونه مردونه میکنند .:biggrin::biggrin:;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .من موافقم.
الآن به بهانه اینکه جو استادیوم ها خوب نیست،نمیذارن خانوما برن.اما جو استادیوم رو کیا خراب کردن؟؟؟؟آقایون محترم.پس چرا خانوما رو راه نمیدن؟؟؟به جاش باید کسایی رو که باعث خراب شدن جو شدن ،راه ندن دیگه.
من خودم چندین بار مسابقات والیبال و بسکتبال رو از نزدیک تو سالن دیدم.جوش اصلا هم بد نبود.آقایون هم وقتی خانوما رو میبینن بیشتر رعایت میکنن.

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا وقتی مردم افکارشون نسبت به این مسائل خراب باشه مخالفم ولی در کل این حقه اونها هم هست باید بیان

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش مشکل همین بود
مثل این می مونه که یه گلوله تو بدنه یکی باشه و بقیه سر چسب زخم بحث میکنن
اگر خیلی چیزها نبود اگر خیلی چیزا بود
ببینیم اصلا چرا این اگر ها بوجود اومده
اگر اگر اگر
اگر قرار بود بر سر این با هم بحث کنیم که زنان برن استادیوم یا نه
به نظرم برای اصلاح اون خیلی چیز ها رو قبلش باید درست میکردیم یعنی خیلی اگر ها باید مشخص میشد
نه اینکه یه دفعه بیایم بگیم حالا خانمها برن استادیوم
=
قضییه قورباغه آب پزو کسی شنیده؟

hakhamaneshian

عضو جدید
با درود
من در کل با این موضوع مطرح شده موافقم.
ولی معتقدم که قبل از هر چیز باید شرایط فرهنگی آن آماده باشه. متاسفانه در حال حاظر این شرایط آماده نیست و آماده شدن آن به وابسته به بالا رفتن سطح فرهنگی جوانان است.
بدون تعارف بگم: مشکل از فرهنگ خود ماست و باید آن را اصلاح کرد.
((از ماست که بر ماست))

محسن88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با حضور بانوان موافقم چرا که حضورشون در استادیومها و ورزشگاهها باعث میشه هتاکی ها و فحشها کمتر بشه البته الان شرایطش فراهم نیست

baback

کاربر فعال
ایرادی برای اومدن زنان در استادیوم وجود نداره به شرط اینکه در این زمینه فرهنگ سازی بشه . شرایط حاکم بر یک مسابقه ورزشی چیزی جدا از شرایط اجتماعی یه جامعه نیست بلکه نمونه ای از خرواره .
به شرط اینکه فرهنگی که حاکم شده ( و حاکم کردن ) بر جامعه عوض بشه
به شرط اینکه یاد بگیریم به عقاید متفاوت و حتی متضاد هم احترام بگذاریم
به شرط اینکه یاد بیگیریم مسابقه ورزشی برد و باخت داره و احساسات و عواطف باید کنترل بشه .

امیر Amir

عضو جدید
سلام دوستان
در نظر سنجی شرکت کنید و بگید دلیلتون واسه نظرتون چیه!

اصلا زنان حق دارند در استادیومها حضور داشته باشند؟
حضورشون باعث نشاط و شادابی میشه یا فساد و بد هنجاری؟

خب دوستان، لازم به توضیح اضافه نیست اما:

به کسی توهین نکنید

به قوانین هم احترام بذارید

منتظر نظراتتون هستیم :cowboy:

از اونجاییکه از مراسم شیشه شکانی و فحش و فحش کاری و سر شکنی بعد از مسابقات فوتبال آگاه هستیم...میتونیم نتیجه بگیریم که قشر فرهیخته و تحصیلکرده و اگاه وارد چنین محیطهایی نمیشن...و اگر هم بشن خیلی معدود هستند...

واقعا کدوم خانواده ای حاضر میشه با وجود چنین ارازل و اوباشی دخترشو بفرسته به ورزشگاه..حالا اگر دولت هم بزاره؟؟؟؟؟

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجاییکه از مراسم شیشه شکانی و فحش و فحش کاری و سر شکنی بعد از مسابقات فوتبال آگاه هستیم...میتونیم نتیجه بگیریم که قشر فرهیخته و تحصیلکرده و اگاه وارد چنین محیطهایی نمیشن...و اگر هم بشن خیلی معدود هستند...

واقعا کدوم خانواده ای حاضر میشه با وجود چنین ارازل و اوباشی دخترشو بفرسته به ورزشگاه..حالا اگر دولت هم بزاره؟؟؟؟؟

مهم اینه که حق انتخاب داشته باشند امیر جان :gol: