زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که اهل تبریزن و نمیتونن برن تهران کلاس استاد شقاقی و استاد علیمحمدزاده و ....
من امروز به نماینده ی ایوانخانه تو تبریز زنگ زدم گفتن اگه 20 نفر ثبت نام کنن استاد شقاقی میان تبریز
کامل یاد میدن یا کارگاهه؟...هزینش چقدره؟
دوستان کارت ها اومد
باورم نمیشه...همین یه رب پیش دانشگا بودم رفتم از انتشاراتیه پرسیدم کارتا اومده گفت نه
.....حالا من دوباره چطوری برم بیرون؟

شهرزاد 1

عضو جدید

باورم نمیشه...همین یه رب پیش دانشگا بودم رفتم از انتشاراتیه پرسیدم کارتا اومده گفت نه

کارگاه نیس.ی دوره کامل اسکیس.از هزینه ش خبر ندارم.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه دیگه این کلاس اموزشیه از اسفند شروع میشه 10 جلسه هفته ای یه جلسه.........اون کارگاه اخریه هم تهران که فک کنم دیگه هزینه نداره 10 روز مونده به کنکور برگزار میشه هر روز 3 تا موضوع کار میکنن....

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارگاه نیس.ی دوره کامل اسکیس.از هزینه ش خبر ندارم.
آهان...فدات شم:gol::gol:.....
نه دیگه این کلاس اموزشیه از اسفند شروع میشه 10 جلسه هفته ای یه جلسه.........اون کارگاه اخریه هم تهران که فک کنم دیگه هزینه نداره 10 روز مونده به کنکور برگزار میشه هر روز 3 تا موضوع کار میکنن....
آیتکین جونم یعنی تو این 10 روز میشه به یه جایی رسید؟....البته برا امسال نمی خوام برا سال بعد پرسیدم.سال بعدم لابد میشه یک و 300:D

شهرزاد 1

عضو جدید
قرار بود سروشنیا آبان ماه بیاد تبریز ولی چون تعداد ثبت نام کننده ها به 20 نفر نرسید کلاس برگزار نشد!!!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوااااااااااااب بدید لطفا

الهام جون بری تو تاپیک آزمون های آزمایشی صفحه های آخر حتتتما آزمونارو میبینی....من لینکشونو ندارم
متن مشاوره ای سراغ ندارم.....فقط تکنیک ضرب...منها رو بلدم....که گفتن اگه جواب یه سوالو نمیدونی کنارش یه منفی بذار....اگه بلدی ولی متمرکز نمیشی و نیاز به فکر داری کنارش ضربدر بذار....سوالایی که تو گزینه هاش دو به شکی دورش دایره بکش ...بعد تموم شدن هر درس از اول نگا میکنی...کدومو که ضربدر زدی حل میکنی...همچنین دایره هارو....بعد میری سراغ درس بعد وو.... ادامه میدی...
مدیریت زمان تو ارشد بسته به مهارت هر فرد تو درسا داره....ولی اگه این تکنیکارو استفاده کنی هم وقت برا سوالای ساده کم نمیاری هم میتونی رو سوالایی که نیاز به فکر کردن داره خوب فکر کنی...
این چیزایی بود که یادم میاد....و یه پیشنهاد بود...عملی کردن یا نکردنش با خودت:smile:

elham_er

عضو جدید
الهام جون بری تو تاپیک آزمون های آزمایشی صفحه های آخر حتتتما آزمونارو میبینی....من لینکشونو ندارم
متن مشاوره ای سراغ ندارم.....فقط تکنیک ضرب...منها رو بلدم....که گفتن اگه جواب یه سوالو نمیدونی کنارش یه منفی بذار....اگه بلدی ولی متمرکز نمیشی و نیاز به فکر داری کنارش ضربدر بذار....سوالایی که تو گزینه هاش دو به شکی دورش دایره بکش ...بعد تموم شدن هر درس از اول نگا میکنی...کدومو که ضربدر زدی حل میکنی...همچنین دایره هارو....بعد میری سراغ درس بعد وو.... ادامه میدی...
مدیریت زمان تو ارشد بسته به مهارت هر فرد تو درسا داره....ولی اگه این تکنیکارو استفاده کنی هم وقت برا سوالای ساده کم نمیاری هم میتونی رو سوالایی که نیاز به فکر کردن داره خوب فکر کنی...
این چیزایی بود که یادم میاد....و یه پیشنهاد بود...عملی کردن یا نکردنش با خودت:smile:
مرسی عزیزم:heart::heart::w30::w38:

elham_er

عضو جدید
بچه ها این چند روزه چیکار میکنید..من مرور میکنم ..تست فقط اعصابمو بهم میریزه..

mary p

عضو جدید
یه سوال....سازه دوره تناوب بیشتری داشته باشه مقاومتره دربرابر زلزله و اسیب یا دوره تناوب کمتر؟؟واین که سازه نرم و انعطاف پذیر همون سازه شکل پذیره؟؟؟چون سازه شکل پذیر تو کتاب طراحی لرزه ای بعنوان سازه خوب ومقاوم دربرابر اسیب گفته شده....اون تاپیکم سوالمو گفتم ببینم کدوم تاپیک زودتر جواب میده:D
ازوقتی درمورد کارت حرف زدین دیگه کنکورو جدی گرفتم واقعا منم رخت شوری تو دلم شروع شده تاحالا استرس نداشتما:(

هر چه تعداد دوره تناوب بیشتر باشه تخریب سازه بیشتره.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها این چند روزه چیکار میکنید..من مرور میکنم ..تست فقط اعصابمو بهم میریزه..

من اصلا تست نمیزنم....فقط مرور میکنم...اونم چه مروری:(
میخوام دو روز آخرو تستای 91.92.93 رو بزنم....اونم میترسم خراب کنم روحیمو ببازم:cry:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر چه تعداد دوره تناوب بیشتر باشه تخریب سازه بیشتره.

دوره تناوب بیشتر باشه همون تشدید به وجود میاد دیگه نه؟؟؟مثل همون ناقوس کلیسا؟؟در نتیجه تخریب بیشتر میشه...درست گفتم یا نه؟؟؟:w00:...سر خودم داد میزنمااا سر تو نه ...اعشاب ندالم:(
تو اینکه سازه شکل پذیر همون انعطاف پذیره شک دارم....به نظرم سازه تغییر شکل پذیر سازه بدیه...چون تغییر شکلاش موندگاره...ولی فک کنم شکل پذیر همون انعطاف پذیره ....
بیایین بگین درست گفتم یا نه کاکووووو

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من رفتم کارت ورود به جلسه بگیرم...............................................

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام کجا بودی؟ دلم برات تنگولیده بووووووووووووووود:cry:

آوا جون بلا نسبت تو مگه (کاراگاه گجتی:hate:)؟؟؟:Dچیکار داری که طرف کجا بود؟؟

فافا بچه بد
غیبتت زیاده دیگه رات نمیدیم تو باشگاه:mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا